maruda.r 08.07.09, 12:12 Wygląda na to, że żelazny republikański elektorat lubuje się w ćwokach i kołtunach. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
charlie11 Re: Palin na prezydenta? Republikanie: Tak. Sonda 08.07.09, 13:35 A nie wpadles na pomysl, ze maja dosc "elyt" ktore wciaz im mowia co maja robic i jak zyc? Te elyty nie znosza Palin, gdyz doszla do wszystkiego ciezka praca a nie ukladami. Odpowiedz Link Zgłoś
jurek7 Re: Palin na prezydenta? Republikanie: Tak. Sonda 08.07.09, 13:55 charlie11 napisał: > A nie wpadles na pomysl, ze maja dosc "elyt" ktore wciaz im mowia co > maja robic i jak zyc? Czyli na złość babci odmrożę sobie uszy? Rozumiem, ze co tych "elyt" wiele osób może mieć różne słuszne pretensje, ale to nie powód do wybierania idiotki. >Te elyty nie znosza Palin, gdyz doszla do wszystkiego ciezka praca a nie ukladami. Cóż, przyswajanie wiedzy na pewno do tej ciężkiej pracy nie należało. Odpowiedz Link Zgłoś
metenburg Re: Palin na prezydenta? Republikanie: Tak. Sonda 08.07.09, 14:09 .."gdyz doszla do wszystkiego ciezka praca a nie ukladami". Nie badz smieszny. Bladynka na prezydenta? Do geniuszy intelektu raczej nie nalezy a kariere zrobila dzieki modelowaniu. O jakiej ciezkiej pracy mowisz ? Jak ciezko pracuja modelki to chyba kazdy widzi.Rownie dobrze Naomi Campbell niech kandyduje,pytana przea Howarda Sterna kto jest vice prez. nie miala clue. Ma taki sam poziom wiedzy no i etnicznosc bardziej pasuje do politycznej poprawnosci. PS. Co tam w Middletown ? Odpowiedz Link Zgłoś
kylax Komus potrzebne leki? 08.07.09, 13:42 Palin ma miec mozliwosc uzycia broni nuklearnej? To juz lepiej dac prezydenture malpie. Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Nelly u nas też będzie kandydować... 08.07.09, 14:02 a w Stanach Obama ma już drugą kandencję na 100% Odpowiedz Link Zgłoś
power_mac Palin widzi Rosję z okna swojego domu! 08.07.09, 14:02 Czyżby to (znowu)najwyższa kwalifikacja w "polityce zagranicznej", by z ramienia republikanów ubiegać się o nominację? Czar niestety prysł gdy ta kwalifikacja okazała się niewystarczająca dla większości Amerykanów w listopadowych wyborach, zwłaszcza, że miss congeniality (określenie Lettermana) otworzyła buzię i już wszystko jasne... Odpowiedz Link Zgłoś
bezportek Nienawisc oglupia, agresja osmiesza 08.07.09, 17:02 Wypowiedzi lewicowych komentatorow jako zywo wnosza wiele do dyskusji. Do dyskusji o psich odruchach, utrwalonych w ukladzie nerwowym fanatykow. Czy zdajecie sobie sprawe, towarzysze, jak smieszny jest natychmiastowy wytrysk jadu, kiedy pokazac wam zdjecie Palin, Busha albo amerykanskiego zolnierza? Odruchy jak u psa Pawlowa, klasyczny przyklad tresury. Automatyczna nienawisc do ludzi, przy jednoczesnym religijnym uwielbieniu byle palanta z lewej nogawki - jako zywo lewactwu daleko ma do standardu homo sapiens. Do tego kompleks glupszego powoduje, ze ulubiona obelga miotana przez lewusy to "glupek" albo "idiotka". Gdybyscie ukonczyli przedszkole bez korepetycji, moglby wam sie czasem przypomniec wierszyk: -kto sie przezywa, sam sie tak nazywa- Odpowiedz Link Zgłoś
obserwatore77 Pożyteczni idioci Putina z Hollywood na to nie 08.07.09, 18:14 pozwolą demokratyczni kgbiści z LA i NY na usługach Kremla takie roosevelty zrobią wszystko by nie był to ktoś z Alaski nie ważne czy Palin czy nie ważne by był to ktoś kto kocha Kremlin tak jak administracja Roosevelta kochała Stalina Odpowiedz Link Zgłoś
kangur_01 co za roznica kto jest prezydentem? 09.07.09, 01:45 tak samo jak w Polsce'kto inny rzadzi,walka o tytuly!! Odpowiedz Link Zgłoś