Dodaj do ulubionych

Palin na prezydenta? Republikanie: Tak. Sondaż

08.07.09, 12:12

Wygląda na to, że żelazny republikański elektorat lubuje się w ćwokach i
kołtunach.

Obserwuj wątek
    • charlie11 Re: Palin na prezydenta? Republikanie: Tak. Sonda 08.07.09, 13:35
      A nie wpadles na pomysl, ze maja dosc "elyt" ktore wciaz im mowia co
      maja robic i jak zyc? Te elyty nie znosza Palin, gdyz doszla do
      wszystkiego ciezka praca a nie ukladami.
      • jurek7 Re: Palin na prezydenta? Republikanie: Tak. Sonda 08.07.09, 13:55
        charlie11 napisał:

        > A nie wpadles na pomysl, ze maja dosc "elyt" ktore wciaz im mowia co
        > maja robic i jak zyc?

        Czyli na złość babci odmrożę sobie uszy?
        Rozumiem, ze co tych "elyt" wiele osób może mieć różne słuszne pretensje, ale to
        nie powód do wybierania idiotki.

        >Te elyty nie znosza Palin, gdyz doszla do wszystkiego ciezka praca a nie ukladami.

        Cóż, przyswajanie wiedzy na pewno do tej ciężkiej pracy nie należało.
      • metenburg Re: Palin na prezydenta? Republikanie: Tak. Sonda 08.07.09, 14:09
        .."gdyz doszla do wszystkiego ciezka praca a nie ukladami".
        Nie badz smieszny. Bladynka na prezydenta? Do geniuszy intelektu
        raczej nie nalezy a kariere zrobila dzieki modelowaniu. O jakiej
        ciezkiej pracy mowisz ? Jak ciezko pracuja modelki to chyba kazdy
        widzi.Rownie dobrze Naomi Campbell niech kandyduje,pytana przea
        Howarda Sterna kto jest vice prez. nie miala clue.
        Ma taki sam poziom wiedzy no i etnicznosc bardziej pasuje do
        politycznej poprawnosci.
        PS. Co tam w Middletown ?
    • kylax Komus potrzebne leki? 08.07.09, 13:42
      Palin ma miec mozliwosc uzycia broni nuklearnej? To juz lepiej dac prezydenture
      malpie.
    • abhaod Nelly u nas też będzie kandydować... 08.07.09, 14:02

      a w Stanach Obama ma już drugą kandencję na 100%
    • power_mac Palin widzi Rosję z okna swojego domu! 08.07.09, 14:02
      Czyżby to (znowu)najwyższa kwalifikacja w "polityce zagranicznej",
      by z ramienia republikanów ubiegać się o nominację? Czar niestety
      prysł gdy ta kwalifikacja okazała się niewystarczająca dla
      większości Amerykanów w listopadowych wyborach, zwłaszcza, że miss
      congeniality (określenie Lettermana) otworzyła buzię i już wszystko
      jasne...
      • bezportek Nienawisc oglupia, agresja osmiesza 08.07.09, 17:02
        Wypowiedzi lewicowych komentatorow jako zywo wnosza wiele do
        dyskusji. Do dyskusji o psich odruchach, utrwalonych w ukladzie
        nerwowym fanatykow. Czy zdajecie sobie sprawe, towarzysze, jak
        smieszny jest natychmiastowy wytrysk jadu, kiedy pokazac wam zdjecie
        Palin, Busha albo amerykanskiego zolnierza? Odruchy jak u psa
        Pawlowa, klasyczny przyklad tresury. Automatyczna nienawisc do
        ludzi, przy jednoczesnym religijnym uwielbieniu byle palanta z lewej
        nogawki - jako zywo lewactwu daleko ma do standardu homo sapiens.
        Do tego kompleks glupszego powoduje, ze ulubiona obelga miotana
        przez lewusy to "glupek" albo "idiotka". Gdybyscie ukonczyli
        przedszkole bez korepetycji, moglby wam sie czasem przypomniec
        wierszyk:
        -kto sie przezywa, sam sie tak nazywa-

    • obserwatore77 Pożyteczni idioci Putina z Hollywood na to nie 08.07.09, 18:14
      pozwolą demokratyczni kgbiści z LA i NY na usługach
      Kremla takie roosevelty zrobią wszystko by nie był to
      ktoś z Alaski nie ważne czy Palin czy nie ważne by był
      to ktoś kto kocha Kremlin tak jak administracja
      Roosevelta kochała Stalina
      • kangur_01 co za roznica kto jest prezydentem? 09.07.09, 01:45
        tak samo jak w Polsce'kto inny rzadzi,walka o tytuly!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka