blue911 Re: J.Kaczyński na Jasnej Górze: Polakom brakuje 12.07.09, 17:16 Polakom brakuje jednej zasadniczej prawdy: Kaczynski i spolka musza odejsc! Tej prawdy jescze duza czesc rodakow nie zrozumiala,ale jest coraz lepiej. Sondaze nieustannie to udowadniaja. Odpowiedz Link Zgłoś
58-rokers Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:18 Czy te kacze karły wraz ze swym klechą zejdą ze sceny? Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz jakim prawem... 12.07.09, 17:18 Jakim prawem ten karzeł odmienia POLSKA przez wszystkie przypadki mając tak marne poparcie, głównie starych dziadów i polonusów ? To jego POLSKA. Sam ten kraj podzielił, wiec niech sobie tam mieszka. Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Re: jakim prawem... 12.07.09, 17:45 Dodatkowo jakim prawem uznaje z przekonaniem, że jeśli Polska to tylko katolicka? To zdrajca deklarujący publicznie swoją zdradę na rzecz Watykanu, jednej z bardziej morderczych sekt na świecie, której dzięki kilku sprytnym ruchom udało się zdobyć ogromne wpływy i omamić ludzi. Pytanie do katolków: zapisalibyście się do gangu, który ma na sumieniu 10 ofiar? A do gangu, który ma na koncie kilka kilka milionów? :-> Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: jakim prawem... 12.07.09, 17:47 Chodzi ci o Wermaht gdzie Dziadzio Tuska strzelal do Polakow i nie tylko? Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher Re: jakim prawem... 12.07.09, 17:48 Jak Wyborcza dowie sie ze dziadzio Tuska strzelal tez do zydow-to bedzie przegrany.A strzelal....... Odpowiedz Link Zgłoś
wuetend Re: jakim prawem... 12.07.09, 18:54 skad ta pewnosc? twoj dziadzio przytrzymywal mu lufe? prawdziwy-moher napisał: > Jak Wyborcza dowie sie ze dziadzio Tuska strzelal tez do zydow-to bedzie przegr > any.A strzelal....... Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: jakim prawem... 13.07.09, 00:44 prawdziwy-moher napisał: > Jak Wyborcza dowie sie ze dziadzio Tuska strzelal tez do zydow-to bedzie przegr > any.A strzelal....... Podaj jakieś dowody, albo wsadź KLAMLIWĄ MORDĘ W KUBEŁ. Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Re: jakim prawem... 12.07.09, 17:51 Nie, miałem na myśli twojego pra pra dziadka, który z pianą na ryju wrzeszczał "Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich!". Odpowiedz Link Zgłoś
wasz.tk J.Kaczyński na Jasnej Górze: Polakom brakuje pr.. 12.07.09, 17:21 albo ta "prawda" znika: oswiecony.cba.pl/?p=9 Odpowiedz Link Zgłoś
abdul.ahmed Re: J.Kaczyński na Jasnej Górze: Polakom brakuje 12.07.09, 17:59 wasz.tk napisał: > albo ta "prawda" znika: > > oswiecony.cba.pl/?p=9 :) widziałem ten film, nie dziwię się, że jego opis znikł, że cała strona znikła. Odpowiedz Link Zgłoś
zdziwiony2 Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:23 PIERDU...PIERDU...! Odpowiedz Link Zgłoś
kruk51 Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:23 To bardzo źle świadczy o Kościele ! Że polityk może publicznie na piel grzymce zabierać głos. Nie oszukujmy się ! Kaczyńscy po grzbiecie Koś cioła sięgają ponownie po władzę w kraju. Oczywista oczywistość, że to bardzo intratne posunięcie kleru. Im kryzys nigdy nie zagrozi. Przypomnę słowa Pana Stelmachowicza. " nie ważne, czy Polska będzie biedna czy bogata byle była katolicka " Do tego zmierza Kościół. No i Panowie Kaczyńscy. Im głupszy naród, tym łatwiej nim rządzić ! Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Re: Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje p 12.07.09, 17:36 kruk51 napisał: > To bardzo źle świadczy o Kościele ! Że polityk może publicznie na piel > grzymce zabierać głos. Nie oszukujmy się ! Kaczyńscy po grzbiecie Koś > cioła sięgają ponownie po władzę w kraju. Oczywista oczywistość, że to > bardzo intratne posunięcie kleru. Im kryzys nigdy nie zagrozi. Przypomnę słowa > Pana Stelmachowicza. " nie ważne, czy Polska będzie biedna czy bogata byle > była katolicka " Do tego zmierza Kościół. No i > Panowie Kaczyńscy. Im głupszy naród, tym łatwiej nim rządzić ! ---------------------------- o nie tym razem, Kaczyńscy dostali od Rydzyka władzę raz i już jej więcej nie dostana, teraz przyszedł czas na upokorzenie ich .... zło dobrem zwyciężaj! Niby tak, zło widać jak na dłoni ale gdzie to dobro? Raczej będzie tak: Zło, złem zwyciężaj... radzę posłuchać przemówienia małego adolfa... www.radiomaryja.pl/dzwieki/2009/07/2009.07.12.kaczynski.mp3 Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:24 republika.pl/blog_bi_4484276/6636729/sz/008fec0f00201d9946f5571b.jpg republika.pl/blog_bi_4484276/6636729/sz/nopotato.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
wariata-sen Drugi Chomeini po prostu 12.07.09, 17:53 Nie...nieporownoj tych wszarzy do muslimów. Chomeini wierzył naprawde w to co mówi, był fanatykiem religijnym ale człowiekiem zyjacym skromnie -wrecz asceta. I czynił wszystko co robił bo swiecie wierzył ze spełnia wole allacha .Tu mamy doczynienia z zwykłymi szujami ,hipokrytami,załganymi złodziejami i sqrwysynami którzy wykorzystuja religie i ciemnych ludzi do swoich partykularnych biznessików i zasiadania za korytem. Religia -wiara to dla nich wytrych by dojsc do celu. Chomeini dzialal skrajnie fanatycznie ale jako ideowy muslim. Jak pierwsi komunisci i pierwsi xianie. rydzyk i knyp to dwie cyniczne gnidy , gdyby dominujaca w polsce religia był islam,buddyzm ,nawet satanizm to działali by w jego imieniu. Odpowiedz Link Zgłoś
sonyw27 Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:32 Moze mu chodzi o stosowanie prawdy w stylu sowieckiej gazety "PRAWDA" Odpowiedz Link Zgłoś
sulp Człowiek Prawda sie obajwił! 12.07.09, 17:34 "nigdy nie zostane premierem, jeśli prezydentem zostanie mój brat" (cytat z pamięci) Odpowiedz Link Zgłoś
bohdanek-net Prezes PiS na ..... 12.07.09, 17:35 Jakiej prawdy P.Prezesie ???Tej "gó... prawdy"czy prawdy Kaczyńskiego,selektywnej,do własnego uzytku??? Odpowiedz Link Zgłoś
patryk_z_wawy J.Kaczyński na Jasnej Górze: Polakom brakuje pr.. 12.07.09, 17:37 Nie podoba mi się, ze polityk zabiera głos na spotkaniu, którego istotą nie jest polityka. Strasznie mnie boli, że Kaczyński wymierza kolejny policzek swoim przeciwnikom angażując do tego takie słowa jak Bóg, Maryja czy Kościół. A to wszystko w jednym z najbardziej świętych miejsc w Polsce. Szkoda, że w Polsce nie ma sensownej alternatywy dla POPISu, bo ich wzajemne obrzucanie się błotem i mieszanie do tej walki wszystkiego, co się da, włącznie z wiarą, ludzkimi tragediami, itd. zwyczajnie mnie męczą. Odpowiedz Link Zgłoś
wariata-sen Re: J.Kaczyński na Jasnej Górze: Polakom brakuje 12.07.09, 18:10 patryk_z_wawy napisała: Szkoda, że w Polsce > nie ma sensownej alternatywy dla POPISu, bo ich wzajemne obrzucanie się błotem > i > mieszanie do tej walki wszystkiego, co się da, włącznie z wiarą, ludzkimi > tragediami, itd. zwyczajnie mnie męczą. Nie tylko Ciebie, mam serdecznie dosyc i jednych i drugich , aternatywy niestety brak..bo i kto? lewica sld??? rotflll Prawdopodobnie 1 raz w zyciu nie pojde na najblizsze wybory zarówno prezydenckie jak i parlamentarne. mam tych kolesi powyzej dziurek w nosie. POPIS, sld ,lpr,rydzyka i jego małpy powinno sie załadowac na barki ,wyholować na srodek Atlantyku i zatopic kilkoma torpedami. Byłby wreszcie spokoj w tym kraju ..do czasu az nastepne oszołomy by sie wykluły. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:37 Nawiedzony kaczynski i szarlatan rydzyk..DWIE CHODZACE P R A W D Y ,,CO ZA OBLUDA,,,ale czego mozna wymagac od braci mniejszych?? Odpowiedz Link Zgłoś
boykotka Której prawdy bo wg ks. Tischnera są trzy ??? 12.07.09, 17:39 Świeta prawda, tysz prawda i g.wnoprawda :))) Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher .Czym roznia sie Wyznawcy Tuska od wyznawcow PZPR? 12.07.09, 17:41 Niczym.To mloda generacja PZPR. Odpowiedz Link Zgłoś
piemont12 Eryka-Jarosław Kczynski-Steinbach... 12.07.09, 17:43 bibainfo.pl/pub/213.227.74.12/2007/09/20/030927/5890/rotfl.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
piemont12 Re: Eryka-Jarosław Kaczynski-Steinbach... 12.07.09, 17:45 Towarzysz Jarosław Stare pokolenie komuchów... Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: .Czym roznia sie Wyznawcy Tuska od wyznawcow 12.07.09, 18:12 prawdziwy-moher napisał: > Niczym.To mloda generacja PZPR. widac ze nie znales pzpr,,inaczej bys glupot nie pisal,,ale twoj nick to tlumaczy masz odpuszczone nie zapomnij wrzucic na tace dla rydzyka Odpowiedz Link Zgłoś
executioner Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:49 > Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje prawdy! Patrz, Jaruś. Nawet kościół kat nie zaspokoił tej potrzeby... Odpowiedz Link Zgłoś
robertus64 Re: Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje p 12.07.09, 17:53 prawda bylo ze niema kryzysu teraz prawda jest taka mamy kryzys jutro bedzie inna prawda wymyslona przez ekipe donka popaprancy lykna wszystko.... Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 J.Kaczyński na Jasnej Górze: Polakom brakuje pr.. 12.07.09, 17:51 Trudno zeby nie bylo "deficytu prawdy" w kraju, w ktorym prezydent zatrudnia u siebie w kancelrii taka szmate jak Kownacki, a szefem najwiekszej partii opozycyjnej jest taki lgarz i kretacz jak Jaroslaw Kaczynski. Odpowiedz Link Zgłoś
maria20 Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:53 Oczywista, oczywistość to prawda wg. PiS i radia Maryja:))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
wariata-sen nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:00 Polakom brakuje dobrej opieki zdrowotnej , mieszkań, pracy (za godziwe wynagrodzenie) ,przedszkoli dla dzieci,spokoju o byt i przyszłosc. Polakom brakuje madrych ludzi (fachowców) u władzy a mamy partyjniactwo wszelkiej masci i republiki kolesiów "tkm" od prawa do lewa. polakom jeszcie brakuje luzu i humoru bo tak ich politycy i kler szczuja na siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
robertus64 Re: nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:07 wariata-sen napisał: > Polakom brakuje dobrej opieki zdrowotnej , mieszkań, pracy (za godziwe > wynagrodzenie) ,przedszkoli dla dzieci,spokoju o byt i przyszłosc. > Polakom brakuje madrych ludzi (fachowców) u władzy a mamy partyjniactwo > wszelkiej masci i republiki kolesiów "tkm" od prawa do lewa. > polakom jeszcie brakuje luzu i humoru bo tak ich politycy i kler szczuja na > siebie. zglos pretensje do donka mialo byc inaczej jak obejmowal wladze.... Odpowiedz Link Zgłoś
wariata-sen Re: nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:12 robertus64 napisał: > zglos pretensje do donka mialo byc inaczej jak obejmowal wladze.... a co mnie rudy łgarz obchodzi? nie moja bajka i nie moja strefa zainteresowań . To samo tyczy sie sld zeby była jasnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Re: nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:14 A ty z tych co uwierzyli, że im Donald "zrobi" druga Irlandię w rok? Temat ciekawy, więc napisz może jak to sobie wyobrażałeś... Tupnie, powie bimsalabim, gwiazdki wypierdzi i będzie druga Irlandia? Odpowiedz Link Zgłoś
wariata-sen Re: nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:18 krawiec6661 napisał: > A ty z tych co uwierzyli, że im Donald "zrobi" druga Irlandię w rok? Temat > ciekawy, więc napisz może jak to sobie wyobrażałeś... Tupnie, powie bimsalabim, > gwiazdki wypierdzi i będzie druga Irlandia? widac on uwierzył, ale od cudów był podobno taki jeden zyd 2k.lat temu. BTW ..tu nie chodzi o cuda ale o marnowanie kolejnych lat na spory miedzy pis a po. cała para idzie w gwizdek zamiast w realizacje przedwyborczego programu. + ogolnoswiatowy kryzys, nie mniej nie jest mi i milionom polaków potrzebna "prawda" kaczynskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Re: nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:12 Henryk Goryszewski, kolega Suchockiej (dzięki której mamy konkordat) powiedział, że nie ważne czy polska będzie biedna czy bogata, ważne aby była katolicka. Takie nastawienie mają też ludzie pokroju Kaczyńskich, bo sami nigdy uczciwie nie pracowali, bieda im tez nie grozi. Pozostaje więc podlizywać się szamanom tego typu hasełkami, ku uciesze moherowych zombie. Odpowiedz Link Zgłoś
aglo11 Re: nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:18 wariata-sen- oglądasz TVN-y,Superstacje, przepraszam,powinno być Debilstacje i Polsat-y i dlatego Twój móżdżek staje się POlszewicko- debilowaty. Odpowiedz Link Zgłoś
wariata-sen Re: nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:22 aglo11 napisał: > wariata-sen- oglądasz TVN-y,Superstacje, przepraszam,powinno być Debilstacje i > Polsat-y i dlatego Twój móżdżek staje się POlszewicko- debilowaty. nie ogladam programowo serwisów informacyjnych w tv i nie słucham radia , w samochodzie puszczam sobie muze z płytek , debilem cwoku jestes ty jako wyznawca kaczyzmu i rydzyzmu. PS. nie jestem i nie byłem nigdy wyborca i zwolennikiem PO,SLD ,..w ogole zadnej partii. Jestem zwolennikiem bezpartyjnej fachowości debilku. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: nie kacza qrwo!!! 13.07.09, 00:53 aglo11 napisał: > wariata-sen- oglądasz TVN-y,Superstacje, przepraszam,powinno być Debilstacje i > Polsat-y i dlatego Twój móżdżek staje się POlszewicko- debilowaty. Nie ma to jak Telewizja Trwam i Radio Maryja, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
jurasmysz Re: nie kacza qrwo!!! 13.07.09, 14:10 Czy ogladajac Trwam i sluchajac RiM, trzeba obowiazkowo moher zakladac i czy sa czujniki jak przy pasach bezoieczenstwa........? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: nie kacza qrwo!!! 13.07.09, 23:11 jurasmysz napisał: > Czy ogladajac Trwam i sluchajac RiM, trzeba obowiazkowo moher > zakladac i czy sa czujniki jak przy pasach bezoieczenstwa........? A ja skąd mam to wiedzieć? Odpowiedz Link Zgłoś
minipolak trzeba walczyc 12.07.09, 18:05 ze wszystkimi i z kazdym jednym z osobna. najwiekszy fajter Jarek jest chluba polskosci i kosciola. Odpowiedz Link Zgłoś
krytyk67 Trzeba oddzielić Państwo od Kościołów wszelkich!!! 12.07.09, 18:19 Gdzie jest miejsce dla niewierzących,wykładnikiem człowieka powinna być wiedza a nie wiara. Odpowiedz Link Zgłoś
pashow.von Kaczyński na Prymasa! 12.07.09, 20:03 Moim zdaniem Jarosław Kaczyński za swoje zasługi dla Kościoła Katolickiego w Polsce powinien zostać Prymasem. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: trzeba walczyc 13.07.09, 00:57 minipolak napisał: > ze wszystkimi i z kazdym jednym z osobna. > najwiekszy fajter Jarek jest chluba polskosci i kosciola. Bogu dzięki ostatnio już AŻ z 18-to procentowym poparciem. Do następnych wyborów - w miarę odchodzenia moherów (biologia!) - jego poparcie ma szansę być jednocyfrowe. Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie.lk Brak prawd objawionych przez J.Kaczyńskiego... 12.07.09, 18:14 I jak my przeżyjemy, gdy ten chory na nienawiść facet ostatecznie odejdzie w polityczną niepamięć??? Odpowiedz Link Zgłoś
mlasskacz Re: Brak prawd objawionych przez J.Kaczyńskiego.. 12.07.09, 18:39 Nie martw się, nie będzie nudno bo poiebanych ci u nas dostatek... Odpowiedz Link Zgłoś
kaczynksi Dla geja jak Jaro Jasna Góra jest najlepszym miejs 13.07.09, 10:19 cem do zrzucenia z siebie tego ciężaru i publicznej deklaracji wspierającej ruch gejowski! Odpowiedz Link Zgłoś
xanatos7 Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 18:18 Nie ma Polski bez kościoła ? Jako ateista czuje się pokrzywdzony. Uważam że Polska w której jest pełno duchownych przed którymi płaszczą się politycy to Polska nieszczęśliwa. Odpowiedz Link Zgłoś
washner Niech on nmnie nie obraża swoimi prawdami 12.07.09, 18:18 Repertuar mu sie chyba kończy bo pamięć stracił już dawno. On dla swojego istnienia w polityce zaprzedał dusze obecnie toruńskiemu diabłu Bredzykowi. Odpowiedz Link Zgłoś
wariata-sen kaczynski, zacznij od siebie 12.07.09, 18:30 skoro brakuje nam prawdy to moze kaczynski zacznie od siebie i swojej rodziny? czy jego ojciec był agentem ub i radzieckich słuzb specjalnych? jak telegraf i pc wzbogaciło sie na wałkach z prywatyzacja rsw -prasa. jaki był udział braci kaczynskich w zniszczeniu "art b" ?? Odpowiedz Link Zgłoś
monster1972 błogosławiona jarosłwa-dziewica i świety tadeo... 12.07.09, 18:31 jedyni zbawcy Polski:) kurde, jak slysze, ze Polska musi byc katolicka to mi sie na wymioty zbiera cholerni pseudopolitycy oddali nasz kraj w lenno watykanowi za wyborcze poparcie kieckowych darmozjadów, bo tępy i otumaniony czarną sektą lud wciąż liczy się z klerem.. załość.. 20 lat wstydu i żałości... i jeszcze płacimy na tych sqrwieli... eh Polak-ateista Odpowiedz Link Zgłoś
marek99az1 hipokryzja 12.07.09, 18:44 Panie Kaczyński, niech Pan da przykład i wraz z swoimi kolegami przestanie notorycznie kłamać. Bo przecież kłamstwo („ciemny lud to kupi”) jest fundamentem polityki prowadzonej przez Pana i Pana kolegów. A wykorzystywanie Wiary i Kościoła do celów stricte politycznych jest haniebnym nadużyciem (cel uświęca środki?). Dla Pana nie ma żadnego tabu. Odpowiedz Link Zgłoś