Dodaj do ulubionych

J.Kaczyński na Jasnej Górze: Polakom brakuje pr...

    • blue911 Re: J.Kaczyński na Jasnej Górze: Polakom brakuje 12.07.09, 17:16
      Polakom brakuje jednej zasadniczej prawdy: Kaczynski i spolka musza
      odejsc! Tej prawdy jescze duza czesc rodakow nie zrozumiala,ale jest
      coraz lepiej. Sondaze nieustannie to udowadniaja.
    • 58-rokers Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:18
      Czy te kacze karły wraz ze swym klechą zejdą ze sceny?
    • uookasz jakim prawem... 12.07.09, 17:18
      Jakim prawem ten karzeł odmienia POLSKA przez wszystkie przypadki mając tak
      marne poparcie, głównie starych dziadów i polonusów ?
      To jego POLSKA. Sam ten kraj podzielił, wiec niech sobie tam mieszka.
      • krawiec6661 Re: jakim prawem... 12.07.09, 17:45
        Dodatkowo jakim prawem uznaje z przekonaniem, że jeśli Polska to tylko
        katolicka? To zdrajca deklarujący publicznie swoją zdradę na rzecz Watykanu,
        jednej z bardziej morderczych sekt na świecie, której dzięki kilku sprytnym
        ruchom udało się zdobyć ogromne wpływy i omamić ludzi.

        Pytanie do katolków: zapisalibyście się do gangu, który ma na sumieniu 10 ofiar?
        A do gangu, który ma na koncie kilka kilka milionów? :->
        • prawdziwy-moher Re: jakim prawem... 12.07.09, 17:47
          Chodzi ci o Wermaht gdzie Dziadzio Tuska strzelal do Polakow i nie tylko?
          • prawdziwy-moher Re: jakim prawem... 12.07.09, 17:48
            Jak Wyborcza dowie sie ze dziadzio Tuska strzelal tez do zydow-to bedzie przegrany.A strzelal.......
            • wuetend Re: jakim prawem... 12.07.09, 18:54
              skad ta pewnosc? twoj dziadzio przytrzymywal mu lufe?


              prawdziwy-moher napisał:

              > Jak Wyborcza dowie sie ze dziadzio Tuska strzelal tez do zydow-to bedzie przegr
              > any.A strzelal.......
            • koloratura1 Re: jakim prawem... 13.07.09, 00:44
              prawdziwy-moher napisał:

              > Jak Wyborcza dowie sie ze dziadzio Tuska strzelal tez do zydow-to bedzie przegr
              > any.A strzelal.......

              Podaj jakieś dowody, albo wsadź KLAMLIWĄ MORDĘ W KUBEŁ.
          • krawiec6661 Re: jakim prawem... 12.07.09, 17:51
            Nie, miałem na myśli twojego pra pra dziadka, który z pianą na ryju wrzeszczał
            "Zabijcie wszystkich, Bóg rozpozna swoich!".
    • wasz.tk J.Kaczyński na Jasnej Górze: Polakom brakuje pr.. 12.07.09, 17:21
      albo ta "prawda" znika:

      oswiecony.cba.pl/?p=9
      • abdul.ahmed Re: J.Kaczyński na Jasnej Górze: Polakom brakuje 12.07.09, 17:59
        wasz.tk napisał:

        > albo ta "prawda" znika:
        >
        > oswiecony.cba.pl/?p=9

        :) widziałem ten film, nie dziwię się, że jego opis znikł, że cała strona znikła.
    • zdziwiony2 Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:23
      PIERDU...PIERDU...!
    • kruk51 Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:23
      To bardzo źle świadczy o Kościele ! Że polityk może publicznie na piel
      grzymce zabierać głos. Nie oszukujmy się ! Kaczyńscy po grzbiecie Koś
      cioła sięgają ponownie po władzę w kraju. Oczywista oczywistość, że to
      bardzo intratne posunięcie kleru. Im kryzys nigdy nie zagrozi. Przypomnę słowa
      Pana Stelmachowicza. " nie ważne, czy Polska będzie biedna czy bogata byle
      była katolicka " Do tego zmierza Kościół. No i
      Panowie Kaczyńscy. Im głupszy naród, tym łatwiej nim rządzić !
      • tadjan Re: Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje p 12.07.09, 17:36
        kruk51 napisał:

        > To bardzo źle świadczy o Kościele ! Że polityk może publicznie na
        piel
        > grzymce zabierać głos. Nie oszukujmy się ! Kaczyńscy po grzbiecie
        Koś
        > cioła sięgają ponownie po władzę w kraju. Oczywista oczywistość,
        że to
        > bardzo intratne posunięcie kleru. Im kryzys nigdy nie zagrozi.
        Przypomnę słowa
        > Pana Stelmachowicza. " nie ważne, czy Polska będzie biedna czy
        bogata byle
        > była katolicka " Do tego zmierza Kościół. No i
        > Panowie Kaczyńscy. Im głupszy naród, tym łatwiej nim rządzić !
        ----------------------------
        o nie tym razem, Kaczyńscy dostali od Rydzyka władzę raz i już jej
        więcej nie dostana, teraz przyszedł czas na upokorzenie ich ....
        zło dobrem zwyciężaj! Niby tak, zło widać jak na dłoni ale gdzie to
        dobro? Raczej będzie tak: Zło, złem zwyciężaj... radzę posłuchać
        przemówienia małego adolfa...
        www.radiomaryja.pl/dzwieki/2009/07/2009.07.12.kaczynski.mp3
    • bogdan331 Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:24
      republika.pl/blog_bi_4484276/6636729/sz/008fec0f00201d9946f5571b.jpg
      republika.pl/blog_bi_4484276/6636729/sz/nopotato.jpg
    • krwawy_krolik Drugi Chomeini po prostu 12.07.09, 17:27
      • wariata-sen Drugi Chomeini po prostu 12.07.09, 17:53
        Nie...nieporownoj tych wszarzy do muslimów. Chomeini wierzył naprawde w to co
        mówi, był fanatykiem religijnym ale człowiekiem zyjacym skromnie -wrecz asceta.
        I czynił wszystko co robił bo swiecie wierzył ze spełnia wole allacha .Tu mamy
        doczynienia z zwykłymi szujami ,hipokrytami,załganymi złodziejami i sqrwysynami
        którzy wykorzystuja religie i ciemnych ludzi do swoich partykularnych
        biznessików i zasiadania za korytem. Religia -wiara to dla nich wytrych by dojsc
        do celu. Chomeini dzialal skrajnie fanatycznie ale jako ideowy muslim. Jak
        pierwsi komunisci i pierwsi xianie. rydzyk i knyp to dwie cyniczne gnidy , gdyby
        dominujaca w polsce religia był islam,buddyzm ,nawet satanizm to działali by w
        jego imieniu.
    • sonyw27 Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:32
      Moze mu chodzi o stosowanie prawdy w stylu sowieckiej gazety "PRAWDA"
    • sulp Człowiek Prawda sie obajwił! 12.07.09, 17:34
      "nigdy nie zostane premierem, jeśli prezydentem zostanie mój brat" (cytat z pamięci)
    • bohdanek-net Prezes PiS na ..... 12.07.09, 17:35
      Jakiej prawdy P.Prezesie ???Tej "gó... prawdy"czy prawdy
      Kaczyńskiego,selektywnej,do własnego uzytku???
    • patryk_z_wawy J.Kaczyński na Jasnej Górze: Polakom brakuje pr.. 12.07.09, 17:37
      Nie podoba mi się, ze polityk zabiera głos na spotkaniu, którego istotą nie jest
      polityka. Strasznie mnie boli, że Kaczyński wymierza kolejny policzek swoim
      przeciwnikom angażując do tego takie słowa jak Bóg, Maryja czy Kościół. A to
      wszystko w jednym z najbardziej świętych miejsc w Polsce. Szkoda, że w Polsce
      nie ma sensownej alternatywy dla POPISu, bo ich wzajemne obrzucanie się błotem i
      mieszanie do tej walki wszystkiego, co się da, włącznie z wiarą, ludzkimi
      tragediami, itd. zwyczajnie mnie męczą.
      • wariata-sen Re: J.Kaczyński na Jasnej Górze: Polakom brakuje 12.07.09, 18:10
        patryk_z_wawy napisała:

        Szkoda, że w Polsce
        > nie ma sensownej alternatywy dla POPISu, bo ich wzajemne obrzucanie się błotem
        > i
        > mieszanie do tej walki wszystkiego, co się da, włącznie z wiarą, ludzkimi
        > tragediami, itd. zwyczajnie mnie męczą.


        Nie tylko Ciebie, mam serdecznie dosyc i jednych i drugich , aternatywy niestety
        brak..bo i kto? lewica sld??? rotflll
        Prawdopodobnie 1 raz w zyciu nie pojde na najblizsze wybory zarówno prezydenckie
        jak i parlamentarne. mam tych kolesi powyzej dziurek w nosie. POPIS, sld
        ,lpr,rydzyka i jego małpy powinno sie załadowac na barki ,wyholować na srodek
        Atlantyku i zatopic kilkoma torpedami. Byłby wreszcie spokoj w tym kraju ..do
        czasu az nastepne oszołomy by sie wykluły.
    • yanfhowah Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:37
      Nawiedzony kaczynski i szarlatan rydzyk..DWIE CHODZACE P R A W D Y
      ,,CO ZA OBLUDA,,,ale czego mozna wymagac od braci mniejszych??
    • boykotka Której prawdy bo wg ks. Tischnera są trzy ??? 12.07.09, 17:39
      Świeta prawda, tysz prawda i g.wnoprawda :)))
      • prawdziwy-moher .Czym roznia sie Wyznawcy Tuska od wyznawcow PZPR? 12.07.09, 17:41
        Niczym.To mloda generacja PZPR.
        • piemont12 Eryka-Jarosław Kczynski-Steinbach... 12.07.09, 17:43
          bibainfo.pl/pub/213.227.74.12/2007/09/20/030927/5890/rotfl.jpg
          • piemont12 Re: Eryka-Jarosław Kaczynski-Steinbach... 12.07.09, 17:45
            Towarzysz Jarosław Stare pokolenie komuchów...
        • yanfhowah Re: .Czym roznia sie Wyznawcy Tuska od wyznawcow 12.07.09, 18:12
          prawdziwy-moher napisał:

          > Niczym.To mloda generacja PZPR.

          widac ze nie znales pzpr,,inaczej bys glupot nie pisal,,ale twoj
          nick to tlumaczy masz odpuszczone nie zapomnij wrzucic na tace dla
          rydzyka
    • executioner Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:49


      > Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje prawdy!

      Patrz, Jaruś. Nawet kościół kat nie zaspokoił tej potrzeby...

      • robertus64 Re: Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje p 12.07.09, 17:53
        prawda bylo ze niema kryzysu
        teraz prawda jest taka mamy kryzys
        jutro bedzie inna prawda wymyslona przez ekipe donka
        popaprancy lykna wszystko....
    • funia81 J.Kaczyński na Jasnej Górze: Polakom brakuje pr.. 12.07.09, 17:51
      Trudno zeby nie bylo "deficytu prawdy" w kraju, w ktorym prezydent zatrudnia u
      siebie w kancelrii taka szmate jak Kownacki, a szefem najwiekszej partii
      opozycyjnej jest taki lgarz i kretacz jak Jaroslaw Kaczynski.
    • maria20 Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 17:53
      Oczywista, oczywistość to prawda wg. PiS i radia Maryja:)))))))
    • wariata-sen nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:00
      Polakom brakuje dobrej opieki zdrowotnej , mieszkań, pracy (za godziwe
      wynagrodzenie) ,przedszkoli dla dzieci,spokoju o byt i przyszłosc.
      Polakom brakuje madrych ludzi (fachowców) u władzy a mamy partyjniactwo
      wszelkiej masci i republiki kolesiów "tkm" od prawa do lewa.
      polakom jeszcie brakuje luzu i humoru bo tak ich politycy i kler szczuja na
      siebie.
      • robertus64 Re: nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:07
        wariata-sen napisał:

        > Polakom brakuje dobrej opieki zdrowotnej , mieszkań, pracy (za godziwe
        > wynagrodzenie) ,przedszkoli dla dzieci,spokoju o byt i przyszłosc.
        > Polakom brakuje madrych ludzi (fachowców) u władzy a mamy partyjniactwo
        > wszelkiej masci i republiki kolesiów "tkm" od prawa do lewa.
        > polakom jeszcie brakuje luzu i humoru bo tak ich politycy i kler szczuja na
        > siebie.
        zglos pretensje do donka mialo byc inaczej jak obejmowal wladze....
        • wariata-sen Re: nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:12
          robertus64 napisał:

          > zglos pretensje do donka mialo byc inaczej jak obejmowal wladze....

          a co mnie rudy łgarz obchodzi? nie moja bajka i nie moja strefa zainteresowań .
          To samo tyczy sie sld zeby była jasnosc.
        • krawiec6661 Re: nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:14
          A ty z tych co uwierzyli, że im Donald "zrobi" druga Irlandię w rok? Temat
          ciekawy, więc napisz może jak to sobie wyobrażałeś... Tupnie, powie bimsalabim,
          gwiazdki wypierdzi i będzie druga Irlandia?
          • wariata-sen Re: nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:18
            krawiec6661 napisał:

            > A ty z tych co uwierzyli, że im Donald "zrobi" druga Irlandię w rok? Temat
            > ciekawy, więc napisz może jak to sobie wyobrażałeś... Tupnie, powie bimsalabim,
            > gwiazdki wypierdzi i będzie druga Irlandia?

            widac on uwierzył, ale od cudów był podobno taki jeden zyd 2k.lat temu. BTW
            ..tu nie chodzi o cuda ale o marnowanie kolejnych lat na spory miedzy pis a po.
            cała para idzie w gwizdek zamiast w realizacje przedwyborczego programu. +
            ogolnoswiatowy kryzys, nie mniej nie jest mi i milionom polaków potrzebna
            "prawda" kaczynskiego.
      • krawiec6661 Re: nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:12
        Henryk Goryszewski, kolega Suchockiej (dzięki której mamy konkordat) powiedział,
        że nie ważne czy polska będzie biedna czy bogata, ważne aby była katolicka.
        Takie nastawienie mają też ludzie pokroju Kaczyńskich, bo sami nigdy uczciwie
        nie pracowali, bieda im tez nie grozi. Pozostaje więc podlizywać się szamanom
        tego typu hasełkami, ku uciesze moherowych zombie.
      • aglo11 Re: nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:18
        wariata-sen- oglądasz TVN-y,Superstacje, przepraszam,powinno być Debilstacje i
        Polsat-y i dlatego Twój móżdżek staje się POlszewicko- debilowaty.
        • wariata-sen Re: nie kacza qrwo!!! 12.07.09, 18:22
          aglo11 napisał:

          > wariata-sen- oglądasz TVN-y,Superstacje, przepraszam,powinno być Debilstacje i
          > Polsat-y i dlatego Twój móżdżek staje się POlszewicko- debilowaty.

          nie ogladam programowo serwisów informacyjnych w tv i nie słucham radia , w
          samochodzie puszczam sobie muze z płytek , debilem cwoku jestes ty jako wyznawca
          kaczyzmu i rydzyzmu.
          PS. nie jestem i nie byłem nigdy wyborca i zwolennikiem PO,SLD ,..w ogole zadnej
          partii. Jestem zwolennikiem bezpartyjnej fachowości debilku.
        • koloratura1 Re: nie kacza qrwo!!! 13.07.09, 00:53
          aglo11 napisał:

          > wariata-sen- oglądasz TVN-y,Superstacje, przepraszam,powinno być Debilstacje i
          > Polsat-y i dlatego Twój móżdżek staje się POlszewicko- debilowaty.

          Nie ma to jak Telewizja Trwam i Radio Maryja, prawda?
          • jurasmysz Re: nie kacza qrwo!!! 13.07.09, 14:10
            Czy ogladajac Trwam i sluchajac RiM, trzeba obowiazkowo moher
            zakladac i czy sa czujniki jak przy pasach bezoieczenstwa........?
            • koloratura1 Re: nie kacza qrwo!!! 13.07.09, 23:11
              jurasmysz napisał:

              > Czy ogladajac Trwam i sluchajac RiM, trzeba obowiazkowo moher
              > zakladac i czy sa czujniki jak przy pasach bezoieczenstwa........?

              A ja skąd mam to wiedzieć?
    • minipolak trzeba walczyc 12.07.09, 18:05
      ze wszystkimi i z kazdym jednym z osobna.
      najwiekszy fajter Jarek jest chluba polskosci i kosciola.


      • krytyk67 Trzeba oddzielić Państwo od Kościołów wszelkich!!! 12.07.09, 18:19
        Gdzie jest miejsce dla niewierzących,wykładnikiem człowieka powinna być wiedza a
        nie wiara.
      • pashow.von Kaczyński na Prymasa! 12.07.09, 20:03
        Moim zdaniem Jarosław Kaczyński za swoje zasługi dla Kościoła
        Katolickiego w Polsce powinien zostać Prymasem.
      • koloratura1 Re: trzeba walczyc 13.07.09, 00:57
        minipolak napisał:

        > ze wszystkimi i z kazdym jednym z osobna.
        > najwiekszy fajter Jarek jest chluba polskosci i kosciola.

        Bogu dzięki ostatnio już AŻ z 18-to procentowym poparciem.
        Do następnych wyborów - w miarę odchodzenia moherów (biologia!) - jego poparcie ma szansę być jednocyfrowe.
    • sumienie.lk Brak prawd objawionych przez J.Kaczyńskiego... 12.07.09, 18:14
      I jak my przeżyjemy, gdy ten chory na nienawiść facet ostatecznie
      odejdzie w polityczną niepamięć???
      • mlasskacz Re: Brak prawd objawionych przez J.Kaczyńskiego.. 12.07.09, 18:39
        Nie martw się, nie będzie nudno bo poiebanych ci u nas dostatek...
        • kaczynksi Dla geja jak Jaro Jasna Góra jest najlepszym miejs 13.07.09, 10:19
          cem do zrzucenia z siebie tego ciężaru i publicznej deklaracji wspierającej ruch
          gejowski!
    • xanatos7 Prezes PiS na Jasnej Górze: Polakom brakuje pra... 12.07.09, 18:18
      Nie ma Polski bez kościoła ? Jako ateista czuje się pokrzywdzony.
      Uważam że Polska w której jest pełno duchownych przed którymi płaszczą się
      politycy to Polska nieszczęśliwa.
    • washner Niech on nmnie nie obraża swoimi prawdami 12.07.09, 18:18
      Repertuar mu sie chyba kończy bo pamięć stracił już dawno. On dla swojego
      istnienia w polityce zaprzedał dusze obecnie toruńskiemu diabłu Bredzykowi.
    • wariata-sen kaczynski, zacznij od siebie 12.07.09, 18:30
      skoro brakuje nam prawdy to moze kaczynski zacznie od siebie i swojej rodziny?
      czy jego ojciec był agentem ub i radzieckich słuzb specjalnych?
      jak telegraf i pc wzbogaciło sie na wałkach z prywatyzacja rsw -prasa.
      jaki był udział braci kaczynskich w zniszczeniu "art b" ??
    • monster1972 błogosławiona jarosłwa-dziewica i świety tadeo... 12.07.09, 18:31
      jedyni zbawcy Polski:)

      kurde, jak slysze, ze Polska musi byc katolicka to mi sie na
      wymioty zbiera

      cholerni pseudopolitycy oddali nasz kraj w lenno watykanowi za
      wyborcze poparcie kieckowych darmozjadów, bo tępy i otumaniony
      czarną sektą lud wciąż liczy się z klerem..

      załość.. 20 lat wstydu i żałości...


      i jeszcze płacimy na tych sqrwieli...


      eh


      Polak-ateista
    • marek99az1 hipokryzja 12.07.09, 18:44
      Panie Kaczyński, niech Pan da przykład i wraz z swoimi kolegami
      przestanie notorycznie kłamać. Bo przecież kłamstwo („ciemny lud to
      kupi”) jest fundamentem polityki prowadzonej przez Pana i Pana
      kolegów.
      A wykorzystywanie Wiary i Kościoła do celów stricte politycznych
      jest haniebnym nadużyciem (cel uświęca środki?). Dla Pana nie ma
      żadnego tabu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka