funny5 02.09.09, 17:54 Piss-prezydent tak lubi odslaniac Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
swinia_spigelmana ha ha wsyzslo zydlo z worka - prezio polakow? 02.09.09, 18:40 jasne to widac Odpowiedz Link Zgłoś
almagus L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraińskich... 02.09.09, 18:55 Warszawskie klony idą w bój. Lata czyszczą z pamięci. Więc etos fałszywców nęci. Powstaniec Śląski - Anna. Młodzież heiluje naganna. Wielkopolanin – Poznań. Powstania miewa doznań. Potyczek etos liczny. „Akowiec genetyczny”. Warszawka hekatomba. Powstańcem byle trąba. Żoliborska awanturka. Walczą chłopcy z podwórka. Dwa zuchy za piecami. Przechodzą kanałami. Skok za płot stoczni będzie. Wetowanie, orędzie. Suną podłogą dwa kaski. Akowcy „z bożej łaski”. Dwa hełmy jak żółwiki. Prawdą są dwa nocniki. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraiński 02.09.09, 19:18 abstrahuję już od kolejnej ukraińskiej prowokacji i mojej oceny Kaczyńskiego ale zwracam uwagę,że w Polsce Kaczyński jest gospodarzem. Odpowiedz Link Zgłoś
jacek230 L. Kaczyński oglosi, ze to byl grzech? Oby! 02.09.09, 19:41 To serial pt. "Kaczor w pulapce". :) Odpowiedz Link Zgłoś
zgrozazgroza L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraińskich... 02.09.09, 20:26 W sytuacji kiedy w Polsce i na Ukrainie nie można oficjalnie upamiętnić pomordowanych Polaków w zbrodniach na Wołyniu i innych rejonach zachodniej Ukrainy??????????? Wydarzenia w Sahryniu miały ścisły związek z wcześniejszymi mordami na ludności polskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
kangur_01 koniec zabawy 03.09.09, 04:12 zobaczymy po ktorej stronie jest nasz prezydent Odpowiedz Link Zgłoś
przyjacielameryki L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraińskich... 03.09.09, 09:00 A jak inaczej można doprowadzić do pojednania narodów???? Tylko poprzez obopólny szacunek dla ofiar i pogodzenie się z faktami i prawdą. Trzeba chcieć się pogodzić, tak jak zrobiliśmy to z Niemcami pomimo gigantycznych strat i ofiar. Podobna droga jest realizowana z Ukraińcami, z obu stron jest wola mówienia prawdy i pogodzenia się i bardzo dobrze. Tak trzymać!!!! Pomimo wielu ofiar i trudnej historii staramy się poprzez prawdę osiągnąć pojednanie. A zobaczcie, jak na tym tle wypada Rosja ze swoimi kłamstwami, oszczerstwami i prowokacjami!!! Jak gigantyczna różnica jest w podejściu Rosji i Ukrainy do trudnych spraw!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
oberfeldkurat_katz Re: L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraiński 04.09.09, 23:52 przyjacielameryki napisał: Podobna droga jest realizowana z Ukraińcami, z obu stron jest wola > mówienia prawdy i pogodzenia się i bardzo dobrze. Tak trzymać!!!! Pomimo wielu > ofiar i trudnej historii staramy się poprzez prawdę osiągnąć pojednanie. Drogi przyjacieluesofej, chyba "masz coś z oczami". Proponuję Ci wziąć udział w następnym "Rajdzie Śladami Wujka Stiopy".Tam poznasz Prawdę. Odpowiedz Link Zgłoś
korcia2000 L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraińskich... 03.09.09, 09:08 Czy prezydent przy okazji będzie przepraszał Ukraińców za to, że nie wszyscy Polacy dali się wymordować na Wołyniu? Może od razu postawić pomnik UPA i SS Galizien? Odpowiedz Link Zgłoś
przyjacielameryki Re: L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraiński 03.09.09, 09:42 korcia2000 napisał: > Czy prezydent przy okazji będzie przepraszał Ukraińców za to, że nie > wszyscy Polacy dali się wymordować na Wołyniu? Może od razu postawić > pomnik UPA i SS Galizien? Spokojnie!!!! To ma być pojednanie poprzez odkrywanie prawdy i wzajemny szacunek dla ofiar zarówno polskich jak i ukraińskich i nie można się licytować. Pojednanie jest oczywiście trudnym zadaniem ale my Europejczycy i Chrześcijanie przywiązani do określonych wartości musimy poradzić sobie z tym problemem poprzez prawdę i pokorę a nie licytowanie się i ciągłe podgrzewanie napięcia!!! Prezydent robi również w tej sprawie dobrą robotę i mówię to chociaż nie jest on moim idolem!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
swinia_spigelmana znaczy SS jest bliskie twemu sercu? a Heer juz nie 06.09.09, 03:10 n o wlasnie pojednajmy sie z morlanymi spadkobieracmi SS Estland SS lettland (Pogaje - splaeni zywcem ejncy) SS Handschar (serbskie Kosowo) a takze spadokiercami Georgische Legion (Wehrmacht) oraz Czeczeni (ok 250,000 wspieral oWehrmacht). no ale masz sympatie/ Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraiński 03.09.09, 16:41 już jest postawiony we Lwowie na cmentarzu strzelców siczowych.ukraińcy zapomnieli jedynie umieścić 2 literki-SS. Odpowiedz Link Zgłoś
eryk2 Bez obaw 04.09.09, 18:45 Kaczor mniejszy nie pojedzie do Sahrynia. Śmiertelnie się przeraził gniewu polskiego Savonaroli (zwanego też Steinbachową w sutannie) - i zrezygnował z odsłonięcia pomnika. www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=2112 Odpowiedz Link Zgłoś
oberfeldkurat_katz Re: Bez obaw 04.09.09, 21:11 Zbrodniarze z tzw upa nie zasługują na chrześcijańskie wybaczenie, a co dopiero na pomnik na polskiej ziemi... Odpowiedz Link Zgłoś
eryk2 Re: Bez obaw 04.09.09, 22:53 oberfeldkurat_katz napisał: > Zbrodniarze z tzw upa nie zasługują na chrześcijańskie wybaczenie, a co dopiero > na pomnik na polskiej ziemi... "Przedwojenny Sahryń pamięta Jan Palęga (80 l.): - Było jakieś 360 domów. Większość ukraińskich, chociaż trudno dokładnie wyliczyć. (...) Zdaniem Palęgi, rzeczywiście polscy żołnierze AK zabijali bezbronnych już Ukraińców" http://www.roztocze.net/newsroom.php/24540_Ukrai%C5%84com_krzy%C5% BC_na_zgod%C4%99_.html Te kobiety i dzieci to też "zbrodniarze z tzw. UPA" i "nie zasługują na chrześcijańskie wybaczenie"? A w której Biblii to piszą? Bo w mojej jest napisane, że trzeba przebaczać nie tylko siedem razy, ale i siedemdziesiąt siedem razy (Mt 18,22)... Odpowiedz Link Zgłoś
oberfeldkurat_katz Re: Bez obaw 04.09.09, 23:42 Zapewne, "zdaniem Pałegi" i Twoim, zwyrodnialcy z upa to "bojownicy o wolność i niepodległość". Nie ma wybaczenia dla tych zbirów dotąd, dopóki nie wyznają swych win i nie okażą skruchy. I nic tu nie pomogą cytaty z Ksiąg. Pamiętamy! Odpowiedz Link Zgłoś
eryk2 Re: Bez obaw 05.09.09, 03:24 oberfeldkurat_katz napisał: > Zapewne, "zdaniem Pałegi" i Twoim, zwyrodnialcy z upa to "bojownicy o wolność i > niepodległość". Nie wiem, jak Pałęgi (nie znam tego naocznego świadka bestialstwa), ale moim zdaniem zabite kobiety i dzieci to ...zabite kobiety i dzieci. Nie ma wybaczenia dla tych zbirów dotąd, dopóki nie wyznają > swych win i nie okażą skruchy. Kto ma okazać skruchę? Zamordowane 60 lat temu kobiety i dzieci? Jakie winy mają wyznać? > I nic tu nie pomogą cytaty z Ksiąg. Pamiętamy! Ja tylko cytuję przepisy doktryny, na którą TY się powołałeś jako pierwszy. Odpowiedz Link Zgłoś
oberfeldkurat_katz Re: Bez obaw 05.09.09, 22:20 Nie pisałem nic o twoim zdaniu na temat "zabitych kobiet i dzieci" tylko o twoim zdaniu na temat zwierząt w ludzkiej postaci z tzw upa. Ponieważ piszesz tę haniebną nazwę wielkimi literami - twoje zdanie jest jasne...To bohaterowie walki "narodowo wyzwoleńczej". Nie rżnij więc głupa i nie zadawaj pytań o wyznawaniu skruchy przez kobiety i dzieci. Wystarczyło, że twoi idole rżnęli piłami kobiety i dzieci, mężów i żony tylko za to że byli Polakami lub mieli polskiego współmałżonka lub rodzica! Odpowiedz Link Zgłoś
eryk2 A co na to lekarz? 06.09.09, 02:06 oberfeldkurat_katz napisał: > Ponieważ piszesz tę haniebną nazwę wielkimi literami - twoje zdanie jest jasne. > ..To bohaterowie walki "narodowo wyzwoleńczej". Zasmucę cię - piszę wielką literą nie tylko UPA (Ukraińska Powstańcza Armia), ale także Wehrmacht, III Rzesza, a nawet - o zgrozo! - Związek Sowiecki, NKWD. Wiesz dlaczego? Ponieważ jestem Polakiem i przestrzegam przepisów polskiej ortografii... > Wystarczyło, że twoi idole rżnęli piłami kobiety i dzieci, mężów i żony > tylko za to że byli Polakami lub mieli polskiego współmałżonka lub rodzica! Gdzie stwierdziłem że to moi idole? To chyba raczej twoje chore projekcje... Odpowiedz Link Zgłoś
oberfeldkurat_katz Re: A lekarz na to 06.09.09, 11:40 forum.gazeta.pl/forum/w,902,75272699,75317749,eryk2_durny_produkt_glupiej_propagandy.html Odpowiedz Link Zgłoś
arasino L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraińskich... 04.09.09, 23:47 fajny GOŚĆ z tego naszego prezydenta ,Ruskich i Niemców by zjadł na surowo za zbrodnie na naszym narodzie a Ukraińcom za to pomniki odsłania Odpowiedz Link Zgłoś