Dodaj do ulubionych

L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraińskich...

02.09.09, 17:54
Piss-prezydent tak lubi odslaniac
Obserwuj wątek
    • swinia_spigelmana ha ha wsyzslo zydlo z worka - prezio polakow? 02.09.09, 18:40
      jasne to widac
    • almagus L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraińskich... 02.09.09, 18:55
      Warszawskie klony idą w bój.

      Lata czyszczą z pamięci.
      Więc etos fałszywców nęci.
      Powstaniec Śląski - Anna.
      Młodzież heiluje naganna.
      Wielkopolanin – Poznań.
      Powstania miewa doznań.
      Potyczek etos liczny.
      „Akowiec genetyczny”.
      Warszawka hekatomba.
      Powstańcem byle trąba.
      Żoliborska awanturka.
      Walczą chłopcy z podwórka.
      Dwa zuchy za piecami.
      Przechodzą kanałami.
      Skok za płot stoczni będzie.
      Wetowanie, orędzie.
      Suną podłogą dwa kaski.
      Akowcy „z bożej łaski”.
      Dwa hełmy jak żółwiki.
      Prawdą są dwa nocniki.
    • balsamlomzynski Spotkanie last minute Kaczyńskiego z Putinem 02.09.09, 19:06
    • venus99 Re: L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraiński 02.09.09, 19:18
      abstrahuję już od kolejnej ukraińskiej prowokacji i mojej oceny
      Kaczyńskiego ale zwracam uwagę,że w Polsce Kaczyński jest
      gospodarzem.
    • jacek230 L. Kaczyński oglosi, ze to byl grzech? Oby! 02.09.09, 19:41
      To serial pt. "Kaczor w pulapce". :)
    • zgrozazgroza L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraińskich... 02.09.09, 20:26
      W sytuacji kiedy w Polsce i na Ukrainie nie można oficjalnie upamiętnić
      pomordowanych Polaków w zbrodniach na Wołyniu i innych rejonach zachodniej
      Ukrainy???????????
      Wydarzenia w Sahryniu miały ścisły związek z wcześniejszymi mordami na
      ludności polskiej.
    • kangur_01 koniec zabawy 03.09.09, 04:12
      zobaczymy po ktorej stronie jest nasz prezydent
    • przyjacielameryki L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraińskich... 03.09.09, 09:00
      A jak inaczej można doprowadzić do pojednania narodów???? Tylko poprzez
      obopólny szacunek dla ofiar i pogodzenie się z faktami i prawdą. Trzeba chcieć
      się pogodzić, tak jak zrobiliśmy to z Niemcami pomimo gigantycznych strat i
      ofiar. Podobna droga jest realizowana z Ukraińcami, z obu stron jest wola
      mówienia prawdy i pogodzenia się i bardzo dobrze. Tak trzymać!!!! Pomimo wielu
      ofiar i trudnej historii staramy się poprzez prawdę osiągnąć pojednanie. A
      zobaczcie, jak na tym tle wypada Rosja ze swoimi kłamstwami, oszczerstwami i
      prowokacjami!!! Jak gigantyczna różnica jest w podejściu Rosji i Ukrainy do
      trudnych spraw!!!!!!
      • oberfeldkurat_katz Re: L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraiński 04.09.09, 23:52
        przyjacielameryki napisał:
        Podobna droga jest realizowana z Ukraińcami, z obu stron jest wola
        > mówienia prawdy i pogodzenia się i bardzo dobrze. Tak trzymać!!!! Pomimo wielu
        > ofiar i trudnej historii staramy się poprzez prawdę osiągnąć pojednanie.



        Drogi przyjacieluesofej, chyba "masz coś z oczami".
        Proponuję Ci wziąć udział w następnym "Rajdzie Śladami Wujka Stiopy".Tam poznasz
        Prawdę.
    • korcia2000 L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraińskich... 03.09.09, 09:08
      Czy prezydent przy okazji będzie przepraszał Ukraińców za to, że nie
      wszyscy Polacy dali się wymordować na Wołyniu? Może od razu postawić
      pomnik UPA i SS Galizien?
      • przyjacielameryki Re: L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraiński 03.09.09, 09:42
        korcia2000 napisał:

        > Czy prezydent przy okazji będzie przepraszał Ukraińców za to, że nie
        > wszyscy Polacy dali się wymordować na Wołyniu? Może od razu postawić
        > pomnik UPA i SS Galizien?


        Spokojnie!!!! To ma być pojednanie poprzez odkrywanie prawdy i wzajemny szacunek
        dla ofiar zarówno polskich jak i ukraińskich i nie można się licytować.
        Pojednanie jest oczywiście trudnym zadaniem ale my Europejczycy i Chrześcijanie
        przywiązani do określonych wartości musimy poradzić sobie z tym problemem
        poprzez prawdę i pokorę a nie licytowanie się i ciągłe podgrzewanie napięcia!!!
        Prezydent robi również w tej sprawie dobrą robotę i mówię to chociaż nie jest on
        moim idolem!!!!
        • swinia_spigelmana znaczy SS jest bliskie twemu sercu? a Heer juz nie 06.09.09, 03:10
          n o wlasnie pojednajmy sie z morlanymi spadkobieracmi SS Estland SS
          lettland (Pogaje - splaeni zywcem ejncy) SS Handschar (serbskie Kosowo) a
          takze spadokiercami Georgische Legion (Wehrmacht) oraz Czeczeni (ok
          250,000 wspieral oWehrmacht).

          no ale masz sympatie/
      • venus99 Re: L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraiński 03.09.09, 16:41
        już jest postawiony we Lwowie na cmentarzu strzelców
        siczowych.ukraińcy zapomnieli jedynie umieścić 2 literki-SS.
    • eryk2 Bez obaw 04.09.09, 18:45
      Kaczor mniejszy nie pojedzie do Sahrynia. Śmiertelnie się przeraził
      gniewu polskiego Savonaroli (zwanego też Steinbachową w sutannie) -
      i zrezygnował z odsłonięcia pomnika.

      www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=2112
      • oberfeldkurat_katz Re: Bez obaw 04.09.09, 21:11
        Zbrodniarze z tzw upa nie zasługują na chrześcijańskie wybaczenie, a co dopiero
        na pomnik na polskiej ziemi...
        • eryk2 Re: Bez obaw 04.09.09, 22:53
          oberfeldkurat_katz napisał:

          > Zbrodniarze z tzw upa nie zasługują na chrześcijańskie wybaczenie,
          a co dopiero
          > na pomnik na polskiej ziemi...

          "Przedwojenny Sahryń pamięta Jan Palęga (80 l.): - Było jakieś 360
          domów. Większość ukraińskich, chociaż trudno dokładnie wyliczyć.
          (...) Zdaniem Palęgi, rzeczywiście polscy żołnierze AK zabijali
          bezbronnych już Ukraińców"

          http://www.roztocze.net/newsroom.php/24540_Ukrai%C5%84com_krzy%C5%
          BC_na_zgod%C4%99_.html


          Te kobiety i dzieci to też "zbrodniarze z tzw. UPA" i "nie zasługują
          na chrześcijańskie wybaczenie"? A w której Biblii to piszą? Bo w
          mojej jest napisane, że trzeba przebaczać nie tylko siedem razy, ale
          i siedemdziesiąt siedem razy (Mt 18,22)...
          • oberfeldkurat_katz Re: Bez obaw 04.09.09, 23:42
            Zapewne, "zdaniem Pałegi" i Twoim, zwyrodnialcy z upa to "bojownicy o wolność i
            niepodległość". Nie ma wybaczenia dla tych zbirów dotąd, dopóki nie wyznają
            swych win i nie okażą skruchy.
            I nic tu nie pomogą cytaty z Ksiąg. Pamiętamy!
            • eryk2 Re: Bez obaw 05.09.09, 03:24
              oberfeldkurat_katz napisał:

              > Zapewne, "zdaniem Pałegi" i Twoim, zwyrodnialcy z upa
              to "bojownicy o wolność i
              > niepodległość".

              Nie wiem, jak Pałęgi (nie znam tego naocznego świadka bestialstwa),
              ale moim zdaniem zabite kobiety i dzieci to ...zabite kobiety i
              dzieci.

              Nie ma wybaczenia dla tych zbirów dotąd, dopóki nie wyznają
              > swych win i nie okażą skruchy.

              Kto ma okazać skruchę? Zamordowane 60 lat temu kobiety i dzieci?
              Jakie winy mają wyznać?

              > I nic tu nie pomogą cytaty z Ksiąg. Pamiętamy!

              Ja tylko cytuję przepisy doktryny, na którą TY się powołałeś jako
              pierwszy.
              • oberfeldkurat_katz Re: Bez obaw 05.09.09, 22:20
                Nie pisałem nic o twoim zdaniu na temat "zabitych kobiet i dzieci"
                tylko o twoim zdaniu na temat zwierząt w ludzkiej postaci z tzw upa.
                Ponieważ piszesz tę haniebną nazwę wielkimi literami - twoje zdanie jest jasne...To bohaterowie walki "narodowo wyzwoleńczej".
                Nie rżnij więc głupa i nie zadawaj pytań o wyznawaniu skruchy przez kobiety i dzieci.
                Wystarczyło, że twoi idole rżnęli piłami kobiety i dzieci, mężów i żony tylko za to że byli Polakami lub mieli polskiego współmałżonka lub rodzica!

                • eryk2 A co na to lekarz? 06.09.09, 02:06
                  oberfeldkurat_katz napisał:

                  > Ponieważ piszesz tę haniebną nazwę wielkimi literami - twoje
                  zdanie jest jasne.
                  > ..To bohaterowie walki "narodowo wyzwoleńczej".

                  Zasmucę cię - piszę wielką literą nie tylko UPA (Ukraińska
                  Powstańcza Armia), ale także Wehrmacht, III Rzesza, a nawet - o
                  zgrozo! - Związek Sowiecki, NKWD. Wiesz dlaczego? Ponieważ jestem
                  Polakiem i przestrzegam przepisów polskiej ortografii...

                  > Wystarczyło, że twoi idole rżnęli piłami kobiety i dzieci,
                  mężów i żony
                  > tylko za to że byli Polakami lub mieli polskiego współmałżonka lub
                  rodzica!

                  Gdzie stwierdziłem że to moi idole? To chyba raczej twoje chore
                  projekcje...
                  • oberfeldkurat_katz Re: A lekarz na to 06.09.09, 11:40
                    forum.gazeta.pl/forum/w,902,75272699,75317749,eryk2_durny_produkt_glupiej_propagandy.html
    • arasino L. Kaczyński na odsłonięciu pomnika ukraińskich... 04.09.09, 23:47
      fajny GOŚĆ z tego naszego prezydenta ,Ruskich i Niemców by zjadł na
      surowo za zbrodnie na naszym narodzie a Ukraińcom za to pomniki
      odsłania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka