cygan37
08.09.09, 07:29
Licze ze przynajmniej ze dwa tuziny kadry naukowej i administracji AHE
znajdzie sie z dlugoletnimi wyrokami za kratami.
Gorzej jak mafia - legitymujac sie tytulami doktorskimi i profesorskimi
oszukali tysiace mlodych ludzi w celu zawlaszczenia ich pieniedzy. Nauczyciel,
mistrz, profesor - to nie tylko wiedza ale i najwyzsze cechy etyczne i moralne
- jesli je zlamal nalezy odebrac mu te tytuly i nakazac reedukacje w
kamieniolomach.