Dodaj do ulubionych

Bunga-bunga w Davos?

02.03.19, 07:51
...no, Glaba chyba Berlusconiemu pozazdroscil.....big_grinbig_grinbig_grin

https://scontent.fbre1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/53271359_10216891382950871_9024126240545570816_o.jpg?_nc_cat=101&_nc_ht=scontent.fbre1-1.fna&oh=aaf3bfdf9ce5f6686c811704d85bb25c&oe=5D14DFE7
Obserwuj wątek
    • sorel.lina Re: Bunga-bunga w Davos? 02.03.19, 09:17
      Jeszcze jedna prorocza wizja? wink
      • 1zorro-bis Re: Bunga-bunga w Davos? 02.03.19, 09:55
        big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka