Dodaj do ulubionych

Tu będę się znęcać nad

31.03.20, 18:18
rudobrodym bucem.

Prof. Simon, ekspert chorób zakaźnych, dostał od Szumowskiego zakaz wypowiadania się!

– „To absurdalne. Narusza moje prawa obywatelskie, moją wiedzę i wykształcenie. Nikt nie ma prawa mi zakazywać. Tak robiono w realsocjaliźmie albo jeszcze w czasach nazistowskich” – tak zareagował prof. Krzysztof Simon na wydany mu przez Łukasza Szumowskiego pisemny zakaz publicznych wypowiedzi na temat epidemii.

Profesor jest ordynatorem jednego z oddziałów zakaźnych Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu oraz wojewódzkim konsultantem do spraw chorób zakaźnych. Podobne zakazy dotarły też do wszystkich innych wojewódzkich konsultantów ds. chorób zakaźnych w Polsce.

W rozmowie z „Gazetą Wrocławską” prof. Simon mówi, że będzie się wypowiadał na temat walki z koronawirusem „jako kierownik kliniki chorób zakaźnych i osoba prywatna”. – „Reakcja w Polsce jest skrajnie opóźniona. Do niedawna brakowało wszystkiego. Groziło to przerwaniem opieki lekarsko-pielęgniarskiej. Jakoś udało nam się przetrwać, ale dalej jest problem z maskami i bardzo dobrej jakości strojami, które by nas chroniły przed tym wirusem. Używamy czasem, awaryjnie, gdy innych nie ma, takich plastikowych strojów jak na wojnę biologiczną, które się kompletnie nie nadają do opieki nad pacjentem. Ale jakoś tymi pacjentami musi człowiek się zająć. W tym zastrzyku się nie da zrobić. Na izbie przyjęć nikt nie wytrzymuje dłużej niż dwie trzy godziny. Po prostu ludzie mdleją” – powiedział prof. Simon.

Ordynator podkreśla, że „takie rzeczy powinno zabezpieczyć państwo”. – „To powinno być przygotowane wcześniej. My ruszamy do walki. A żadna dywizja pancerna nie rusza do boju bez ludzi, paliwa i amunicji” – stwierdził prof. Simon.

koduj24.pl/prof-simon-ekspert-chorob-zakaznych-dostal-od-szumowskiego-zakaz-wypowiadania-sie/?fbclid=IwAR0YkoXKq4wRMClgundsWq0AuGznF58P-fvttdRFYuCXEmV7-gMhg7MzmEE
Rudobrody buc idzie w ślady trampka, które rozegnało specjalistów-zakaźników na cztery wiatry i dziś sięgnie po absolutny i nie do pobicia rekord w liczbie zakażeń koronawirusem. Ten shit będzie się opierało na takich ałtorytetah jak ta od średnicy.
Mam nadzieję, że kiedyś straci prawo wykonywania zawodu ten bandyta.
Obserwuj wątek
   • wscieklyuklad Re: Tu będę się znęcać nad 31.03.20, 18:44
    Takim ludziom rudobrody skurwiel chce właśnie zamknąć usta.

    Koronawirus. Lekarz z Krakowa stracił nerwy i mówi prawdę o rozlatującej się służbie zdrowia. "60 testów na cały Kraków?!"

    Piotr Rąpalski 31 marca.

    "...Dziękuję sanepidowi za pomoc w rozsianiu w jeden dzień takiej paniki wśród personelu, że resztki ludzi chcą się zwalniać albo nie przychodzą do pracy (i nie – NIE z powodu zagrożenia na oddziale – z powodu podejścia sanepidu, który koniec końcem nie jest w stanie zrobić NIC..." - pisze jeden z krakowskich lekarzy na Facebooku po nocy spędzonej na oddziale, gdy pojawiło się zagrożenie zakażenia. Cała sytuacja jaką przedstawia pokazuje załamywanie się polskiego systemu opieki medycznej. Brakuje ludzi, testów, sprzętu, pomysłów, wiedzy. Brakuje wszystkiego. Czekamy na stanowisko sanepidu.


    A czekajcie żydolewaki wstrętne!

    gazetakrakowska.pl/koronawirus-lekarz-z-krakowa-stracil-nerwy-i-mowi-prawde-o-rozlatujacej-sie-sluzbie-zdrowia-60-testow-na-caly-krakow/ar/c1-14890573?fbclid=IwAR3eRfNEpcCJZFRuNxtqGoRBfF8IFdMNWJ9B6ttvSW-tdqp9UU1Py_UYjc0

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka