Dodaj do ulubionych

Kampania w toku

10.06.20, 13:44
Trzaskowski zyskuje w kolejnych sondażach, a Duda traci.
Nadchodzi Prezydent Rafał Trzaskowski?

https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/103402343_3132918090103294_3807769276520083983_n.jpg?_nc_cat=1&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=9C0cJjy8aYAAX9Lzp3Q&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=afb0c5f5568df8fe1d31096d1e74f70c&oe=5F05C178
Obserwuj wątek
    • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 10.06.20, 19:09
     Porażająca lista już ponad 330 AFER za czasów PiS, Solidarnej Polski oraz Polski Razem.

     Poniżej pełna lista.

     www.wiesci24.pl/2018/11/08/lista-100-afer-pis-solidarnej-polski-oraz-polski-razem-oto-obraz-dwoch-rzadow/?fbclid=IwAR2IQR-JO1cFVAwIN59EKbsV2zRhpIBFQ7LAjnPa_x639AwDEkCXu38acSM

     Nic dziwnego, że zbok z Żoliborza zamiera na myśl o tym co będzie po wykopaniu pieska do budy.

      • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 10.06.20, 19:36
       Od dwudziestu lat mieszkam w USA. Takiego burdelu z głosowaniem i organizacją wyborów dla Polonii nie widziałam, nigdy o czymś takim nie słyszałam i w niczym podobnym nie brałam udziału.

       Proces kompromitacji polskiego państwa na arenie międzynarodowej dopełnia się. Odbyliśmy jedne wybory prezydenckie 10 maja, których nie było. Teraz ogłosiliśmy drugie wybory. Są one niezgodne z konstytucją? Są. Jest jakiś liczący się konstytucjonalista, który powie zagranicznym dziennikarzom, że nie są? Nie ma.

       Mimo tego mamy iść głosować, bo jest to PLEBISCYT. Ja tego mojej własnej Żonie wytłumaczyć nie mogę, choć staram się przedstawiać argumenty ZA udziałem w pieprzonym nielegalnym PLEBISCYCIE, jak mogę najlepiej.
       Obojętnie jednak jak wykręcam rzeczywistość dupa ciągle pozostaje z tylu i wychodzi na to, że „prawo prawem”, ale W POLSCE mamy do tego podejście specyficznie polskie. Robimy wszystko wokół wyborów „troszkę inaczej” niż może to rozumem objąć np. przeciętny Amerykanin. To taka polska specyfika, którą można wyssać tylko z mlekiem matki i która usprawiedliwia nas w uczestniczeniu w bezprawiu i przykładaniu do niego ręki.

       Polonii odebrano punkty wyborcze i w wielu krajach w ogóle nie mamy możliwości głosowania osobistego. Kodeks wyborczy już nie obowiązuje? Znowelizowano coś tuż przed wyborami, wbrew prawu? Znowelizowano.

       Ambasady i konsulaty nie odbierają telefonów. Jak się człowiek dodzwoni, to i tak się nic nie dowie, bo telefony odbierają jakieś Misiewicze-dziecinne-panienki-recepcjonistki, dla których polski chyba jest językiem obcym, bo czytają z kartki formułki i na żadne pytania nie POTRAFIĄ odpowiedzieć. Mówią, że MOŻE BYĆ ZMIANA, NOWELIZACJA zasad głosowania dla Polonii. Wybory 28 czerwca?! Tak! A my czekamy na potencjalne zmiany zasad głosowania?!

       A co najśmieszniejsze? Że ogromna większość rodaków marzy, by nam w ogóle odebrać prawo do głosowania i głośno się tym dzieli na fejsbuku.

       Polonia potrzebuje dziś motywacji do udziału w wyborach, jak nigdy dotąd. Bo jak nigdy dotąd nie byliśmy tak traktowani, bo jak nigdy dotąd - jak sięgam w pamięcią - nie było takiego burdelu, ośmieszenia państwa i wstydu za to państwo oraz pogwałcenia praw obywatelskich i zbezczeszczenia święta demokracji, jakim są wybory.

       z netu
       • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 10.06.20, 19:39
        Mocny spadek poparcia dla PiS. Koalicja Obywatelska coraz bliżej partii Kaczyńskiego
        Rafał Badowski 10 czerwca 2020, 15:51

        Koalicja Obywatelska ma już zaledwie siedem punktów straty do Prawa i Sprawiedliwości – wynika z wewnętrznego sondażu Kantar dla Platformy Obywatelskiej.
        Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w najbliższą niedzielę, PiS mogłoby liczyć na zaledwie 36 proc. poparcia, a KO złożona z PO, Nowoczesnej, Zielonych i Inicjatywy Polska miałaby 29 proc. poparcia.
        Na trzecim miejscu znalazła się Konfederacja z 10 proc. poparcia, a tylko 8 proc. respondentów chciałoby głosować na Lewicę. Na ostatnim miejscu jest Koalicja Polska z 5 proc. głosów. 11 proc. Polaków w ogóle nie wie, na kogo oddać głos. Sondaż telefoniczny przeprowadzono 8 czerwca na próbie 1000 Polaków.
        Gdyby wziąć pod uwagę wyniki, które nie uwzględniają głosów niezdecydowanych – PiS zdobyłoby 40 proc. poparcia, a Koalicja Obywatelska – 33 proc. 11 proc. zagłosowałoby na Konfederację, a 9 proc. – na Lewicę.

        źródło: Onet
        • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 11.06.20, 06:56
         DUDA NAZWAŁ SĘDZIÓW SN "KOMUCHAMI". PYTANY O NAZWISKA NIE POTRAFI ODPOWIEDZIEĆ.

         Dziennikarz Rafał Miżejewski (Polsat News) postanowił dopytać prezydenta Andrzeja Dudę ws. słów, które kandydat PiS w nachodzących wyborach wypowiedział w Bytowie.
         Andrzej Duda pojawił się wczoraj w ramach trwającej kampanii wyborczej w Bytowie. PAD został zaczepiony na ulicy przez mężczyznę okrzykiem "marionetka". W czasie wymiany zdań poruszony został temat Sądu Najwyższego i zmian, jakie PiS wspólnie z Dudą postanowili w nim wprowadzić.
         - Wtedy, kiedy się najbardziej spodziewaliśmy weta, żeby nie był upolityczniony Sąd Najwyższy, to wtedy pan się nie zachował - mówił mężczyzna do Dudy.
         - Upolityczniony? Proszę pana, o czym pan mówi, o tych komuchach, którzy tam zasiadali, PZPR-owcach, co skazywali ludzi w stanie wojennym?! Niech pan nie żartuje - odpowiedział prezydent.
         - PAD mówi, że w SN były "komuchy". Pewnie miał na myśli np. sędziego Zabłockiego, który jako adwokat walczył o rehabilitację rotmistrza Pileckiego... I jeszcze mówi to prezydent, który odebrał przysięgę od prawdziwego komucha, czyli Piotrowicza - komentuje Kamil Dziubka, onet.pl.
         Dzisiaj dziennikarz Rafał Miżejewski postanowił dopytać Andrzeja Dudę o nazwiska tych "komuchów". Prezydent potrafił jedynie ogólnie odpowiedzieć na pytanie.
         Reakcje internautów:
         "Kryże i Piotrowicz?".
         "Dobrze Panu idzie panie Duda. Jeszcze parę takich numerów i cytując klasyka z "dychy" Pan nie wyjdziesz i pierwszej turze".
         "Kryże, który skazał bohatera ostatnio wspominanego. Piotrowicz, który został sędzią Trybunału Konstytucyjnego. O ironio".
         "To jest Doktor Prawa po Uniwersytecie Jagiellońskim. Jak do tego doszło? Ukrywał się przez 5 lat studiów i doktorat? Płakał jak studiował? Nikt niczego nie zauważył? Jak się obronił?".
         "Mam wrażenie, że im częściej te brednie powtarza, tym bardziej jest do nich przekonany. Swoiste perpetum mobile samooczadzenia".

         Z netu

         Psinie ideologia AGD ( vide inny wpis) też muzg wyprała.
  • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 11.06.20, 08:36
   Prezydent Andrzej Duda właśnie lansuje się jako twórca Karty Dużej Rodziny. To jest po prostu kłamstwo ! Karta Dużej Rodziny została stworzona przez rząd PO PSL przy współpracy z prezydentem Bronisławem Komorowskim . A do tego prezydent Andrzej Duda chwali się pomocą dla niepełnosprawnych ! Iwona Hartwich z rodzicami dzieci niepełnosprawnych coś na ten temat może przypomnieć! Czy pan prezydent Andrzej Duda ma Polaków za idiotów , którym można wszystko wmówić ?

   przepraszam za to "pan prezydent" ale to treść z netu.
    • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 11.06.20, 12:14
     ]img] https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/103565286_2626897634244896_6150233110130471439_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=qsmypXFZtokAX92pwQg&_nc_ht=scontent-frt3-1.xx&oh=c33f4320b101a02397e4a43226f12b7e&oe=5F090885[/img]
       • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 11.06.20, 13:00
        Kandydat PiS na prezydenta zapowiada otwarcie prześladowanie gejów, lesbijek i innych osób niehetero, w tym nastoletnich dzieciaków. Bo "ideologia LGBT" nie istnieje, istnieją natomiast nastolatki LGBT prześladowane przez otoczenie i dorośli geje oraz lesbijki, którzy mają prawo mieć rodzinę tak jak wszyscy inni ludzie. Niestety nie w sprzecznym z konwencja praw człowieka planie kandydata PiS - planie zbieżnym za to z modelem "ochrony rodziny" znanym z putinowskiej Rosji i z agitek miedzynarodowego ruchu fundamentalistów, którzy także w Polsce obsadzili już wiele kluczowych funkcji, dzięki uprzejmości PiSu.

        Kandydat zapowiada też odebranie dzieciom szansy na edukację seksualną w szkołach czyli dalsze łamanie prawa, bo zgodnie z ustawą o planowaniu rodziny z 1993 roku od 27 lat dzieci w polskich szkołach powinny mieć lekcje o tym jak zapobiegać niechcianej ciąży, chorobom przenoszonym drogą płciową, jak rozpoznać pedofila i jak się bronić przed złym dotykiem.
        Kandydat PiS zwalnia państwo z odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo dzieci - edukację dzieci zrzuca na barki rodziców, którzy najczęściej nie mają wykształcenia pedagogicznego, seksuologicznego i psychologicznego, a także gruntowanej wiedzy, żeby oprócz własnej pracy wziąć na siebie tez drugi etat jako nauczyciele w tak wrażliwej kwestii.
        Zresztą już teraz ćwiczymy zwalnianie państwa przez PiS i prezydenta/kandydata z odpowiedzialności za edukację dzieci - totalna nieudolność rządu w zarządzaniu sytuacją kryzysową doprowadziła do tego, że na pracujących rodziców zrzucono obowiązek nauczania dzieci, nie dbając o to czy wszystkie rodziny mają dostęp do internetu i laptopy dla dzieci, a dzieci z rodzin defaworyzowanych, które zniknęły z systemu, zwyczajnie porzucono.
        500+? Super, że jest. Szkoda, że drugą ręką - przez podwyżki wszystkiego - PiS te pieniądze natychmiast odbiera, a naszymi pieniędzmi z podatków zarządza w tak skandaliczny sposób, że ochrona zdrowia i edukacja są w ruinie (za to mega wzbogacił się kościół i koledzy z nart niektórych ministrów).
        Mówienie przez tego kandydata o wspieraniu i ochronie rodzin to czysta kpina. I naprawdę mam nadzieję, że ludzie przejrzą na oczy - dla dobra wszystkich rodzin w Polsce, także tych tęczowych, które zasługują na dokładnie takie same prawa jakie mają wszystkie inne rodziny.

        Wielka Koalicja za Równością i Wyborem Kampania Przeciw Homofobii Akceptacja
                • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 11.06.20, 19:22
                 NARODZIE UMIŁOWANY.DEMON SIĘ W POLSCE OBJAWIŁ. BRAK W NIM BOJAŹNI BOSKIEJ, A IMIĘ JEGO TRZASKOWSKI .

                 Towarzysze PISarze, wierny elektoracie. Nas nic nie przekona, że białe jest białe, a czarne jest czarne. Dlatego po raz pierwszy od dawna zwracam się do was w szczególnym momencie. Polska - tak, jak inne kraje Europy i świata jest na zakręcie. Zmaga się z poważnym kryzysem epidemicznym i gospodarczym ,a cały świat tylko na nas patrzy. Bo w ojczyźnie naszej pandemia niczego przecież nie zmienia ,jedynie przez Rafała Trzaskowskiego doszło do kryzysu konstytucyjnego. Działania opozycji, zarówno na szczeblu ogólnokrajowym, jak i w samorządach polegały na rzucaniu nam kłód pod nogi. Uniemożliwiły przeprowadzenia w konstytucyjnych terminach wyborów.
                 W tej sytuacji "ponowny wybór Andrzeja Dudy na prezydenta leży w elementarnym interesie Polski; jest on współtwórcą „dobrej zmiany” W ciągu minionych 5 lat z pełnym zaangażowaniem umiejętnie prowadził zainicjowany przez Prawo i Sprawiedliwość proces pozytywnych zmian w naszym kraju. Obecny Prezydent nie tylko nie protestował ,ale bez zbędnej zwłoki natychmiast aprobował wszystkie jak leci reformy do czego nikt inny nigdy nie będzie już zdolny. Tak było w sferze polityki gospodarczej, polityki zagranicznej i bezpieczeństwa, w dziedzinie oświaty i kultury oraz polityki historycznej”.
                 O jego spolegliwości ,wielkości i niezwykłości świadczą telewizyjne :Wiadomości”
                 Zgodnie z ich informacjami Pan Prezydent : „codziennie buduje mosty na Sanie, zatrzymuje, „przelatujące pociągi” w mniejszych miejscowościach, chroni polskie rodziny, kocha polskie dzieci, a polskie dzieci kochają jego. Inwestuje w wielkie przedsięwzięcia, zarówno te w metropoliach jak i większych miejscowościach. Gdzie nie pójdzie, tam spotyka rzesze rozentuzjazmowanych zwolenników, którzy śpiewają dla niego pieśni , rzucają mu się na szyję i najgłośniej w Europie krzyczą „Niech żyje”. W tej sprawie sytuacja jest jasna. Naszemu kandydatowi do pięt nikt nie dorasta.
                 Również jasna i jednoznaczna jest ocena dzisiejszej opozycji ,która nie dość że totalna to jeszcze jest fatalna i niemoralna. Mamy stan „alertu” zwycięstwo kandydata Koalicji Obywatelskiej oznaczałoby ciężki kryzys polityczny, społeczny, moralny i klimatyczny.

                 cdn
                 • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 11.06.20, 19:24
                  Dzisiejsza opozycja bowiem oszukańczo próbuje przekonać społeczeństwo, że przedstawiciel skrajnej lewicy, którego poglądy znalazły już aż nadto jasny wyraz w sposobie rządzenia Warszawą (w czasie którego dał się poznać jako zagorzały zwolennik ideologii LGBT marzący o tym, by jako pierwszy udzielić ślubu parze homoseksualnej) przedstawia się jako katolika, kontynuatora idei" Solidarności rozpowszechniającego w 1989 jej plakaty i ulotki, a nawet osobę nawiązującą do tradycji prezydenta Lecha Kaczyńskiego. A przecież nikt o takim nazwisku do związku założonego przez Lecha Kaczyńskiego wspólnie z obrońcą Radiokomitetu Piotrem Dudą nie należał. O zamiarach tego podejrzanego kandydata nie na darmo, bez żenady i najmniejszej przesady informuje i konsekwentnie na niego szczuje TVPis i TVP info.
                  By wszem i wobec było wiadomo że:

                  -chce podstępem sprowadzić do Polski „kilkadziesiąt tysięcy nielegalnych imigrantów

                  -ma związki z „tajemniczym zagranicznym lobby”, które „obraduje za zamkniętymi drzwiami”;

                  -„udaje kogoś innego”, a tymczasem korzystał ze stypendium od ludzi, „którzy chcą rządzić światem”;

                  -podziela niektóre poglądy filozofii Benedictusa d’Espinoza holenderskiego filozofa pochodzenia sefardyjsko portugalskiego.

                  -odrzuca Jezusa Chrystusa jako króla Polski

                  – chce zlikwidować zgodnie z planem Trzaskowskiego-Rabieja podstawową komórkę społeczną jaką jest rodzina, rozwieść się i zostawić dzieci.W zamian planuje „seksualizację dzieci” przez „ekstremistyczne lewicowe organizacje”, by na końcu zabrać je rodzicom i oddać na wychowanie księżom.
                  Po takich informacjach i denuncjacjach skomplikowała się sytuacja. Naczelnik tak ją podsumowuje i reasumuje:
                  -„ Mamy dziś stan alertu, który się skończy, gdy odniesiemy zwycięstwo polegające na przywróceniu Polakom elementarnych praw obywatelskich, przede wszystkim równości, poprzez budowę sprawności i państwowej sprawczości . Konieczna jest budowa demokracji i praworządności opartej nie tylko o realne prawa polityczne obywateli, pluralizm Jacka Kurskiego w sferze mediów i informacji, ale także o umocowaną konsumpcyjnie politykę społeczną, wspierającą tych, którzy bez zastrzeżeń popierają dobre zmiany. To jest nasze pierwsze zadanie"

                  https://1.bp.blogspot.com/-5FWj1mc7hdc/XrWQHJ0TO1I/AAAAAAAACv4/rtpgNVw7sQgpWkEgBaTVr0ZxQq1jKDhNgCPcBGAYYCw/s640/pakt.jpg

                  cdn
                  • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 11.06.20, 19:30
                   Bezpieczeństwu naszej władzy służyć musi też obrona prawdy o historii Polski, przeciwdziałanie haniebnym i bezpodstawnym oskarżeniom rzucanym na nasz naród od dziesięcioleci, jeśli chodzi o postawy Polaków w czasie II wojny światowej, oraz od stuleci, gdy mowa jest o uzasadnianiu zaborów i o przyczynach upadku Pierwszej Rzeczypospolitej.
                   Jedyną właściwą odpowiedzią zarówno na agresję, jak i na oszustwa Platformy Obywatelskiej jest podjęcie przez nas wielkiego wysiłku, pełnej mobilizacji oraz zmian w wielu dziedzinach - również w szeregach partii. Na dziś podstawowym zadaniem jest ponowny wybór na urząd prezydenta Andrzeja Dudy. Nic nie robi się samo. Trzeba wysiłku i inicjatywy, spójnego przekazu i dotarcia z nim do obywateli naszej ojczyzny. Mamy dziś stan alertu, który się skończy dopiero wtedy, gdy odniesiemy zwycięstwo. Możemy zwyciężyć, musimy zwyciężyć i zwyciężymy.

                   ANDRZEJ PAWEŁCZAK POEZJOPISARZ
                       • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 12.06.20, 06:02
                        Ostatnie szczucie Andrzeja Dudy
                        Jak zachowuje się zdesperowany człowiek, który nie ma już dokąd uciekać? Wystarczy spojrzeć na prezydenta Andrzeja Dudę.
                        Przede wszystkim, zachowuje się dziwnie; mówi dziwne rzeczy i wykonuje dziwne ruchy. Ale oprócz tego jest nieprzewidywalny. A więc i niebezpieczny. Zwłaszcza teraz, gdy czuje już oddech Trzaskowskiego.
                        Andrzej Duda nigdy nie miał wiele do zaoferowania. Nie miał ani osobowości, ani wizji, ani charakteru, ani swojego zdania. Zajmował się głównie szczuciem na ludzi i przytakiwaniem prezesowi. Ale ostatnio, bo zbliżają się wybory, obiecuje też pieniądze. W postkomunistycznym społeczeństwie – wychowanym na rozdawnictwie – pieniądze nadal mają siłę motywującą. Duda więc już obiecał dodatkowe emerytury, bony turystyczne, ale dalsze zapowiedzi rozdawnictwa mogą spotkać się z podejrzliwością elektoratu.
                        Prezydent powrócił więc do innej metody, wcześniej opracowanej przez prezesa – straszenia LGBT. A więc będziemy świadkiem kolejnej fali instytucjonalnego hejtu na sporą grupę społeczną. Przy czym, w szczuciu Duda nie potrzebuje korzystać z doświadczenia prezesa. Nie jest nowicjuszem. To jego dziedzina.
                        Strateg obu zwycięskich kampanii prezydenckich George W. Busha, Karl Rove, straszył amerykańskich ewangelików z pasa biblijnego (Południe USA), że jeżeli prezydentura wpadnie w ręce demokratów, to zostanie zakazana biblia.
                        To poskutkowało.
                        Duda już czuje gorąco, więc straszy, będąc w desperacji. Jeżeli wygra Trzaskowski – ostrzega – to sfory gejów będą chodzić od mieszkania do mieszkania, od domu do domu, aby zniszczyć polskie rodziny i dzieci. Chrześcijańskie domostwa, ostoja całej cywilizacji europejskiej, zostaną zainfekowane śmiertelną ideologią LGBT oraz "smokiem" gender. Sodoma i gomora!
                        Doktor prawa posuwa takie teorie. Z pogranicza kretynizmu i średniowiecza. Wie, że takie szczucie może zakończyć się przemocą wobec drugiego człowieka. Ale Duda to uciekinier, więc nie zwraca uwagi na skutki uboczne. "Marionetka" chce wywołać religijną histerię wśród fundamentalistów religijnych. Których w Polsce nie brakuje. A potem ich energię, oraz strach, pragnie spożytkować dla własnej kariery politycznej. Co za upadek człowieka!
                        Ale jest jedna dobra wiadomość. Jeżeli tacy ludzie jak Duda istnieją, to chyba musi istnieć i Piekło. Zanim trafi tam Duda, czeka na niego jeszcze Trybunał Stanu.
                        Jedno nie wyklucza drugiego.

                        Dariusz Wiśniewski.
                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 12.06.20, 06:04
                          Bloomberg o wściekłej homofobii Dudy i obecnie rządzących, o korupcji i pisowskich taktykach wziętych od Putina.
                          Poland’s president stepped up a political attack against the LGBT community, portraying gay people as enemies in a bid to jump-start his stalled campaign for a second term in this month’s election.
                          Returning to a tactic that the nationalist ruling Law & Justice Party has used to woo voters in the staunchly Catholic European Union nation, President Andrzej Duda signed a family-values declaration on Wednesday. He vowed to “protect children from LGBT ideology” and prohibit the propagation of such ideas by public institutions.
                          “This is a foreign ideology that we won’t allow to be introduced into our country,” Duda said. The issue of LGBT rights and sex education seeks to “penetrate into our reality, sometimes by force,” he said.
                          Struggling to distance itself from allegations of corruption and flouting social-distancing rules during the coronavirus crisis, Law & Justice’s woes are reflected in support ratings for Duda, a former member. If he loses, it will hand veto power to an opposition that already controls the upper house of parliament and would threaten to end the party’s five-year bid to transform Poland according to its nativist values.
                          Last week, Premier Mateusz Morawiecki pledged to defend Poles from “ideological experiments,” while another Law & Justice official compared same-sex marriages
                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 12.06.20, 06:32
                          Duda rujnuje wizerunek Polski. O ataku na społeczność LGBT piszą na całym świecie

                          Światowe media jednoznacznie odbierają zaostrzenie kampanii przez Andrzeja Dudę. Mniejszość stała się celem ataku, który ma wywołać sztuczny konflikt cywilizacyjny z podziałem na tradycję i rodzinę oraz – jak ujął to Andrzej Duda – obcą polskiej tradycji ideologię LGBT.
                          "Polish President Says He Would Wan LGBT Teaching In Schools" (Prezydent Polski mówi, że zabroniłby nauczania LGBT w szkołach) – to tytuł artykułu w "The New York Times", jednym z najważniejszych amerykańskich dzienników.
                          Artykuł pod podobnym tytułem zamieściła także agencja Reuters. Marek Strzelecki w magazynie Bloomberg pisze, że polski przywódca obsadza gejów w roli wrogów, by wskrzesić swą kampanię. I tak dalej.

                          Wściekła homofobia Zjednoczonej Prawicy jest na Zachodzie potępiana. Prezydent rujnuje wizerunek Polski za granicą" – skomentował na Twitterze Marek Szolc, prawnik, radny Warszawy i przewodniczący Komisji Ochrony Środowiska.
                          O tym, dlaczego PiS na nowo podsyca wojnę światopoglądową w Polsce, pisaliśmy już w naTemat. Sztabowcy Andrzeja Dudy uznają to za ostatnią deskę ratunku dla spadających notowań prezydenta. Jednak to, do czego może prowadzić szczucie na społeczność LGBT, pokazał wiec kandydata PiS w Wieluniu. Widać było, jak zwolennik prezydenta rzucił się na protestującą kobietę.

                          naTemat za Reuters
                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 12.06.20, 14:46
                          https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/104051770_10214320002432784_8595134981056349209_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=ca434c&_nc_ohc=raqx-zSjeXwAX-NFClG&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=6e85a11c455c2a72dce5b4fcfe818770&oe=5F0AF91B

                          spróbowałem wielokrotnie to dodać i wychodzi, że to najwidoczniej wynik z obu tur głosowania.
                          Albo nowa statystyka obowiązująca obecnie w Wolsce.
                          No to wtedy pracownia winna przyjąć nazwę Statistical Changes.
                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 13.06.20, 06:33
                          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/104077007_10208096930456933_1178613456333061231_n.jpg?_nc_cat=107&_nc_sid=8024bb&_nc_ohc=yHRtpFvS1gcAX-0NaQa&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=f0bcfc3cb4fba2cf69267790d9526e0b&oe=5F0A730D

                          Tak czy siak, szczęście, że to potrwa już tylko dwa tygodnie, bo codzień przekracza to coś apogeum śmieszności.
                          Jak widać praca w odświętnych koszulach wre, a niemowlę przyszło oglądać jak tatuś orze. Dostrzec tez można falujące lany wolskiego, złotego zboża.
                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 13.06.20, 06:43
                          Panie Prezydencie, pamiętasz?

                          Podpalono tęczową flagę na ludzkich plecach, z nieba leciały plwociny, worki z wodą, płonące race, kamienie, jajka, donice i gaz. Hordy łysych przez megafony wrzeszczały swoją religijno-patriotyczną mantrę:

                          wypier*alać! bóg! zboczeńcy! honor! lesby! ojczyzna! sodomici! ku*wy! ped*ły! zaj*bać! rodzina! do gazu! tradycja!

                          amen

                          W tym marszu szły nasze polskie dzieci i młodzież. Szli katolicy, polskie rodziny, polscy obywatele. Policja w pełnym bojowym rynsztunku oddzielała ich od łysych i brunatnych skandujących unisono:

                          wypierdal*ć! bóg! zboczeńcy! ojczyzna! sodomici! ku*wy! honor! peda*y! zaje*ać! rodzina! do gazu! tradycja!

                          amen

                          Policjanci, którzy aresztowali aktywistkę za nalepkę z tęczową Madonną, pokornie uchylali głowy w kaskach, gdy leciały race, butelki i kamienie. Nie chcieli drażnić łysych władców naszej odnowionej ojczyzny, którzy głośno modlili się przez megafony:

                          wypierdal*ć! bóg! zboczeńcy! ojczyzna! sodomici! ku*wy! honor! peda*y! zaje*ać! rodzina! do gazu! tradycja!

                          amen

                          Ten marsz w Białymstoku pachniał krwią i nie było w nim zwykłej tęczowej radości. Lecz szedł, szedł na przekór, niezłomnie. Szedł w brunatnym cieniu polskiego faszyzmu i oniemiałym zdziwieniu splugawionych ofiar tamtej wojny. Ich życie i walka, i śmierć straciły dziś sens. Na ołtarzu faszyzmu paliły się race, a modlitwę wrzeszczał tłum podniecony żądzą krwi:

                          wypierdal*ć! bóg! zboczeńcy! ojczyzna! sodomici! ku*wy! honor! peda*y! zajebać! rodzina! do gazu! tradycja!

                          Ten marsz przejdzie do historii jako pierwszy lub ostatni. Przed nami brunatna ściana, od której odbija się echo tej modlitwy słyszanej w całej Europie:

                          wypierdal*ć! bóg! zboczeńcy! ojczyzna! sodomici! ku*wy! honor! peda*y! zajebać! rodzina! do gazu! tradycja! Polska katolicka! zaje*ać! ku*wy! pe*ały! lesby! do gazu!

                          amen

                          Te usta w niedzielę przyjmą ciało i krew Chrystusa. Te dłonie z kamieniami wrzucą jesienią swoje głosy do urny i ten kraj do przepaści, z której wraca się już nie żadnym marszem, lecz apelem poległych.

                          amen

                          Ten marsz wstrząsnął naszym jestestwem, wstrząsnął nami do kości. Już nikt w Polsce nie powinien kłaść się spać spokojnie. Nasz dom zabrali faszyści.

                          Niedziela 21 lipca 2019 r.

                          Podziękowanie z ambon za to, że ludzie polowali na nas kamieniami i racami, za to, że pluli, kopali, rzucali worki z wodą, jajka i żrącą substancję. Za to, że krzyczeli do nas przez megafony:

                          wypierdal*ć! bóg! zboczeńcy! ojczyzna! sodomici! ku*wy! honor! peda*y! zajebać! rodzina! do gazu! tradycja!

                          Za to wszystko dziś księża w Białymstoku składali „wyrazy uznania” i dziękowali „Bóg zapłać” polskim faszystom za „obronę wartości chrześcijańskich i ogólnoludzkich”:

                          - Niech Wam Bóg wynagrodzi i błogosławi wszelkie dalsze dobre poczynania!

                          wypierdal*ć! bóg! zboczeńcy! ojczyzna! sodomici! ku*wy! honor! peda*y! zajebać! rodzina! do gazu! tradycja! lesby! ped*ły! zaje*ać! śmierć wrogom ojczyzny! śmierć! śmierć! śmierć!

                          Módlcie się, bracia i siostry katolicy, za naszą społeczność LGBTQ i za siebie, bo jutro będziecie mieli naszą krew na waszych rękach i jako pobożni ludzie nic nie zrobiliście, by to zatrzymać.

                          Jolanta Saacewicz
                          ***
                          Za ten tekst, opublikowany w Wyborczej w lipcu 2019, po pierwszym Marszu Rownosici w Białymstoku, który zamieściłam na fejsie, Facebook zablokował mi konto na miesiąc. Prawdopodobnie za cytowane wulgaryzmy, które Gazeta puściła w całości, tak jak krzyczeli ją członkowie Armii Boga.

                          wyborcza.pl/7,162657,25015119,modlcie-sie-bracia-i

                          No z tym panie prezydencie to poszła po bandzie.
                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 13.06.20, 07:28
                          Duda obiecuje rezygnację z gospodarki rynkowej. PiS zastąpi kapitalizm „społeczną gospodarką rynkową i sprawiedliwym podziałem dóbr w społeczeństwie”

                          www.wiesci24.pl/2020/06/12/duda-obiecuje-rezygnacje-z-gospodarki-rynkowej-pis-zastapi-kapitalizm-spoleczna-gospodarka-rynkowa-i-sprawiedliwym-podzialem-dobr-w-spoleczenstwie/?fbclid=IwAR2SztDq3lJ4meAj1YfUgNz1MBDCfT8knMa2uzzriPeDCAsAGv_MGdbcVMg

                          Bidulek. Nigdy nie kumało co poszczekuje.
                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 13.06.20, 12:48
                          Ależ toto ujadało!

                          zbbbbaaaaafffcccaajjjeeeww popusciło smycz i zdjęło kaganiec, to toto od razu szczeka!

                          Duda: LGBT to ideologia i pranie mózgów dzieci
                          Magdalena Kulej
                          13.06.2020 12:29
                          Więcej: wiadomosci.radiozet.pl/Polityka/Wybory-prezydenckie-2020/Wybory-prezydenckie-2020.-Duda-LGBT-to-ideologia-i-pranie-mozgow-dzieci.-Relacja-na-zywo

                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 13.06.20, 12:58
                          duda w ostrych słowach zwrócił się do agresywnej opozycji. Tuż przed wyborami prezydenckimi zdobył się ponadto na odważne deklaracje. Ze słów głowy państwa wynika jasno: ani kroku w tył.

                          Opozycja, szczególnie ta lewicowo-liberalna, dostała jasny przekaz. Żadne ataki, pomówienia i groźby nie sprawią, że Prawo i Sprawiedliwość zrezygnuje z wprowadzania reform obiecanych wyborcom. Ponadto prezydent odniósł się do pogardliwych określeń, jakich używają wobec niego przedstawiciele i zwolennicy m.in. Platformy Obywatelskiej.

                          otopress.pl/2020/06/12/andrzej-duda-news/?fbclid=IwAR2EK-SveCPrGTSdltgzoZT-loO1oVHeytiWeo0Lin97MAMwyCm6z1haaCk
                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 13.06.20, 13:13
                          Bo to nie skomplikowa dogowość jest!

                          Nasz kochany prezydent Andrzej Duda.🧐 Bardzo go kocham . za jego nieporadność językową, intelektualną , za brak zrozumienia współczesnej ekonomi , za konsekwencję bycia niedoświadczonym i nie doinformowanym w wielu strefach życia publicznego.Za to że umie tańczyć , rapować, musoliniego zrobić. O mało bym zapomniał o komediowo -aktorskich możliwościach. I że rozumie, że nie może na pytania dziennikarzy odpowiadać bo , go zagną . Chłop wie gdzie jego miejsce w szeregu. Pełny , szacun. Wreszcie mamy KOGOŚ , który zdaję sobie sprawę ze swoich słabości i reprezentuje najgłupszy elektorat w Europie.Jego skromność mnie poraża . Szkoda że aż 32 procent z nim się utożsamia. PS. Nie powinienem dostać bana, bo byłem wyjątkowo delikatny i subtelny.😁
                          z netu

                          I nie dostał!
                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 13.06.20, 17:08
                          Obraz może zawierać: 2 osoby
                          Jolanta Saacewicz
                          22 godz.
                          To jest homoseksualna rodzina polsko-amerykańska. To jest małżeństwo jednopłciowe, usankcjonowane prawem Stanów Zjednoczonych Ameryki i powagą stanu California. Blondynka na tym zdjęciu jest polską obywatelką. Niekarana, płaci podatki polskiemu państwu, przeciętna Polka z Olsztyna, z kilkoma ciociami, wujkami, kuzynami i kuzynkami w Polsce. Brunetka to jej legalna Żona. Piękna kobieta po sześćdziesiątce, matka czterdziestoletniego prawnika, siostra, ciocia, kuzynka, obywatelka Stanów Zjednoczonych. Dziś polski prezydent, głowa państwa w środku Europy, państwa należącego do Unii Europejskiej, państwa z duża populacją chrześcijan ogłosił, że te dwie osoby nie są ludźmi lecz ideologią, której - jeśli zostanie ponownie wybrany - zakaże, by chronić polską rodzinę, którą zdefiniowano, jako podmiot składający się z kobiety, mężczyzny i dwójki dzieci.
                          Nie żalę się. W porównaniu z innymi grupami społecznymi, którym zakazywano istnienia jeszcze mamy się dobrze. Jeszcze piece Oświęcimia stoją zimne. Jeszcze trwa rozgrzewka przed ostatecznym rozwiązaniem kwestii ideologii LGBTQ. Dopiero co polerowane są kije bejsbolowe i przeglądane kamienie. W zeszłym roku, w Białymstoku użyto ich na próbę, oficjalnie, w biały dzień z błogosławieństwem katolickich księży i pod okiem policji, podczas Marszu Równości. Oblewano moczem i pluto na takich jak my i na tych, którzy szli z nami.

                          Platformie wyborczej polskiego prezydenta, zbudowanej na podżeganiu do nienawiści przeciw obywatelom swojego kraju, przeciw ludziom, przygląda się dziś cały świat i media całego świata to odnotowują. My, ludzie LGBTQ, jesteśmy z nienawiścią, ludzką podłością i ciemnotą oswojeni. Od zarania świata, Dudy tego świata podżegały nieuczonych i nieświadomych oraz nienawistnych i ograniczonych do wykluczania nas, bicia i na końcu do zabijania. Doznaliśmy od ludzi wszystkiego co najgorsze. Żadna śmierć i tortura, żadne raniące słowo nie jest i nie było nam obce. Ale doznaliśmy też wiele dobra od ludzi, którzy mieli odwagę stanąć przy nas, objąć nas i poklepać po plecach mówiąc: jesteśmy z wami, jesteście ludźmi takimi jak my, nie pozwolimy!
                          I choćby dla tych słów i ludzi warto żyć. I za to wam dziękujemy.

                          Jola i Nan

                          [img]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3410264272357679&set=a.112673465450126&type=3&eid=ARA12O_xeS4bOF6j9WxiR27Ys1P9KlwGdRDmIdERLCj7zkMT2AryJAFg-UMg0SrE_HJgUzWTRNGzRpM2[/]

                          Spuśćmy kurtynę milczenia na Ren skowyt oszalałego z przerażenia psiaka.

                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 13.06.20, 21:46
                          Marta Kowalewska:
                          Dlaczego cynicznie wykorzystuje Pan w swojej kampanii wyborczej uprzedzenia i nietolerancję części Polaków?

                          Dlaczego, jako najważniejsza osoba w Polsce, nie uczy Pan szacunku do bliźniego, nie edukuje?

                          Szanowny Panie Andrzej Duda,
                          Zwrot “Prezydencie” jakoś nie może mi wyjść spod palców – prezydentami byli na przykład Vaclav Havel albo Nelson Mandela i nie wypada stawiać Pana z nimi w jednym szeregu.

                          Czyż wyobraża sobie Pan Havla piszącego po nocach na Twitterze z przypadkowymi ludźmi?
                          Albo Mandelę opowiadającego żenujące dowcipy o agresywnych tubylcach-ludożercach?

                          Bronisław Malinowski już w latach XX ubiegłego wieku uczył, że błędny jest nasz, europejski obraz “dzikiego”, a Pan, “prezydent”, w 2020 roku wciąż uważa, że takie żarty są zabawne.

                          Nawet jeśli, to trzeba było je zostawić na czas grillowania na działce z kolegami, a nie serwować je publicznie gronu profesorów.
                          Ale Pana fatalne poczucie humoru, brak wyczucia czy wątpliwej jakości aktywność w mediach społecznościowych to nic w porównaniu do tego, z czym wyskoczył Pan wczoraj.

                          Nie będę już wracać do notorycznego łamania Konstytucji, chodzenia na smyczy Jarosława Kaczyńskiego – to wszyscy wiemy.
                          Dzisiaj chciałabym powiedzieć Panu kilka słów na temat Pańskiej wczorajszej przemowy w Wieluniu.

                          Rasizm, homofobia, gnębienie ze względu na wygląd, na niepełnosprawność, na biedę, na wyznawaną wiarę, to w Polsce, niestety, wciąż zjawiska powszechne.
                          Spotykają dzieci, młodzież, dorosłych, osoby starsze, turystów, imigrantów, bezdomnych, właściwie każdą grupę społeczną.
                          Setki organizacji pozarządowych usiłują edukować, zmieniać ludzkie myślenie, dodawać sił osobom prześladowanym.

                          I wtedy wychodzi Prezydent, pierwszy obywatel Państwa.
                          A z jego ust wylewa się szambo, i zalewa to wszystko, co udało się mądrym ludziom wypracować przez lata.

                          Panie Dudo...
                          LGBT to nie skrót od “ladacznicy, gangsterzy, bandyci i terroryści”. Nie jest to też nazwa żadnej ideologii. LGBT (czasem razem z “Q” na końcu) to po prostu skrót odnoszący się do społeczności ludzi o różnych orientacjach, odmiennych niż heteroseksualna oraz osób transseksualnych. Ludzi takich samych, jak wszyscy inni.
                          Uczących się w szkołach i w szkołach nauczających, pracujących, chorujących, chodzących do kin i na imprezy, wychowujących dzieci i opiekujących się starymi rodzicami, a nawet, o zgrozo, wygłaszających kazania w kościołach!
                          Takich ludzi są w Polsce setki tysięcy.
                          Są między nimi ludzie dobrzy, źli, sympatyczni i nadęci, uczciwi, i złodzieje.
                          Są grubi, chudzi, niscy, wysocy, mają niebieskie oczy, rude włosy, czasem ciemną karnację, a czasem pieprzyk na lewym policzku.
                          Są tak samo groźni, jak każdy inny człowiek.

                          Dlaczego więc cynicznie wykorzystuje Pan w swojej kampanii wyborczej uprzedzenia i nietolerancję części Polaków?

                          Dlaczego, jako najważniejsza osoba w Polsce, nie uczy Pan szacunku do bliźniego, nie edukuje?

                          Czy Pan wie, że przez takich jak Pan homoseksualne dzieciaki odbierają sobie życie przed osiągnięciem pełnoletności?

                          Czy Pan wie, że swoją wyborczą strategią legitymizuje Pan nienawiść?

                          Jakie zagrożenia dla rodziny niesie według Pana uczenie najmłodszych obywateli o równości, o poszanowaniu odmienności, o tym, że muszą wyraźnie stawiać granice?

                          Pan przecież doskonale wie, że rodzina to wcale nie jest wyłącznie związek kobiety i mężczyzny mających dzieci.

                          Mnie wychowały mama i babcia, mojego męża sama mama, a moją koleżankę samotny ojciec. Mój przyjaciel gej od lat żyje ze swoim partnerem, a znajome lesbijki razem wychowują dziecko.

                          To wszystko są rodziny.
                          Bo o rodzinie nie stanowi urzędowy papier.

                          Rodzina to przede wszystkim dobre uczucia, przywiązanie, troska i opieka.

                          Dlaczego chce Pan chronić tylko takie rodziny, które żyją według odpowiadającego Panu modelu?

                          A co z rodzinami, gdzie dwoje kochających się ludzi nie może mieć dziecka?
                          Bo choroby, bo status finansowy, bo brak mieszkania?
                          Gdzie są te setki tysięcy mieszkań dla młodych?
                          Dlaczego chcecie zakazywać in vitro?
                          Czy ma Pan świadomość co przez Wasze rozdawnictwo dzieje się w domach dziecka i rodzinach zastępczych?

                          Zdaje Pan sobie sprawę, że jest więcej oczekujących par, niż dzieci “wolnych prawnie”?

                          cdn
                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 13.06.20, 21:48
                          Maluchy kolejne lata spędzają w instytucjach, bo ich niewydolni społecznie biologiczni rodzice nie chcą się zrzekać praw do nich, mając przed oczami wizję odzyskania nie swojego potomka, a pięciuset złotych do niego przypisanych.

                          A czy Pan wie, że rodziny imigranckie, a nawet takie, gdzie jeden z rodziców nie jest z pochodzenia Polakiem wciąż są ofiarami ataków fizycznych i nieustających obelg?

                          Czy Pan wie, że dzieci ukraińskie, romskie, czeczeńskie, dzieci z krajów muzułmańskich są prześladowane w szkołach, i to nie tylko przez kolegów, ale i przez pedagogów?

                          Czy Pan wie, że są odrzucane przez rówieśników, samotne i wykluczone?

                          Czy to jest ta Pańska “ochrona rodziny”?
                          To jest to Pańskie “dobro dziecka”?

                          Panie Dudo, zagrożeniem dla podstawowej polskiej komórki społecznej nie jest mnogość seksualnych orientacji.
                          Nie zniszczy rodzin edukacja seksualna ani wzajemna tolerancja wpajana Polakom od najmłodszych lat.

                          To, co niszczy rodziny, to przemoc, uzależnienia, brak perspektyw i brak poczucia bezpieczeństwa.

                          Tylko, że na to nie macie żadnych rozwiązań.
                          Co gorsza, nawet ich nie szukacie.

                          Bo liczy się wyborcze zwycięstwo, a to umiecie zdobyć tylko podsycając nienawiść i dorzucając drew do płonących stosów, na których ksenofobowie, homofobowie, rasiści i wszyscy inni przerażeni innością chcieliby spalić tych, którzy ośmielają się nie przystawać do ich wizji “normalności”.

                          Jest Pan wyrachowany, egoistyczny i okrutny.

                          Jest Pan po prostu bardzo złym człowiekiem.

                          Ja nie chcę mieć złego człowieka za prezydenta.

                          Mam nadzieję, że takich jak ja będzie większość.
                          A Pan wyląduje na śmietniku historii, jak każdy inny nienawistnik przed Panem.

                          Nie wygląda mi Pan na kogoś, kto kiedykolwiek czytywał Stachurę, zatem załączam wiersz, do przemyślenia.

                          Jeśli w ogóle ma Pan jeszcze jakieś sumienie.

                          "Idź człowieku, idź rozpowiedz
                          Idźcie wszystkie stany
                          Kolorowi, biali, czarni
                          Idźcie zwłaszcza wy, ludkowie
                          Przez na oścież bramy
                          Dla wszystkich starczy miejsca
                          Pod wielkim dachem nieba
                          Rozejdźcie się po drogach
                          Po łąkach, po rozłogach
                          Po polach, błoniach i wygonach
                          W blasku słońca, w cieniu chmur
                          Rozejdźcie się po niżu
                          Rozejdźcie się po wyżu
                          Rozejdźcie się po płaskowyżu
                          W blasku słońca, w cieniu chmur
                          Dla wszystkich starczy miejsca
                          Pod wielkim dachem nieba
                          Na ziemi, której ja i ty
                          Nie zamienimy w bagno krwi."

                          Z netu

                          To miałaby skumać psinka?
                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 13.06.20, 22:13
                          PROWOKACJA
                          Na spotkanie z kandydatem do Opola,
                          by relacja w TVPISie była cacy,
                          przyjechali, jak kazała kacza wola,
                          wprost z PISowskiej menażerii dwaj łajdacy.
                          Mieni oni z zadanie tłum rozjuszyć
                          by słów gniewnych się sypnęły na nich grudy,
                          zaś reporter swą relacją miał poruszyć
                          topniejący elektorat pana Dudy.
                          Lecz niestety, chociaż klauni się starali
                          i choć głośno przedstawiali swoje racje,
                          ludzie jakoś sprowokować się nie dali
                          i olali tę "PISowską delegację".
                          Komentując tę niewielką "zwartą grupę",
                          z poetyckiej odrobiną rzeknę swady:
                          z dwóch półdupków da się stworzyć jedną dupę,
                          Z DWÓCH PÓŁGŁÓWKÓW JEDNEJ GŁOWY NIE DA RADY

                          Z netu

                          Ta dwójka muźdżahedinów to niejakie kowalski i bortniczuk co to chce strzelać do niepokornych dziennikarzy.
                          dwa mafijne shity.
                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 14.06.20, 08:06
                          PREZYDENT POLSKI MÓWI JAK NAZISTA STWIERDZAJĄC, ŻE GEJE I LESBIJKI TO NIE LUDZIE

                          Naziści w swojej ideologii pozbawiali człowieczeństwa osoby homoseksualne, a następnie zamykali je w obozach koncentracyjnych i tam masowo mordowali
                          Andrzej Duda jest na początku drogi którą szli naziści.

                          Andrzej Duda publicznie ogłosił wczoraj, że lesbijki, geje czy osoby transpłciowe nie są dla niego ludźmi!

                          Tym samym Andrzej Duda pełniący funkcję prezydenta Polski postanowił publicznie propagować zakazany totalitarny faszystowski ustrój państwa - przez gloryfikację nazistowskiej ideologii.

                          Ogłaszam publicznie, że prezydent Polski Andrzej Duda jest osobą o obrzydliwych nazistowskich poglądach i nie zasługuje na najmniejszy szacunek.

                          Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złoży w sprawie wypowiedzi Dudy zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i będzie domagał się postawienia w przyszłość przed sądem tego homofoba razem z innymi pis-owcami propagującymi nazistowskie teorie.

                          Z netu.

                          Krok w dobrym kierunku, ale chybiony.
                          Umysłowo chorzy nie podlegają jurysdykcji.
                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 14.06.20, 06:47
                          Brudziński na Twitterze: Polska bez LGBT jest najpiękniejsza. "Pomyślcie, co naprawdę znaczy ten infantylny wpis"
                          tokfm.pl
                          12.06.2020 18:50
                          Kapliczka, ptasie gniazdo z jajkami i deklaracja "Polska bez LGBT jest najpiękniejsza" - taki zestaw zawarł w swoim wpisie na Twitterze poseł PiS i wiceszef tej partii Joachim Brudziński. "Pomyślcie, co naprawdę znaczy ten infantylny wpis z kapliczką i ptaszkami w gnieździe. Jakie są jego konsekwencje, z czego czerpie" - skomentował na Facebooku pisarz Jacek Dehnel.
                          Jego wpis wywołał burzę. "Polska bez LGBT to nie ptasie jajeczka, tylko Dominik z Bieżunia wiszący na sznurówkach czy rzucająca się z mostu Milo, których w imię tej 'najpiękniejszej Polski' zaszczuto" - napisał Jan Smoleński, dziennikarz "Tygodnika Powszechnego" i "Krytyki Politycznej".
                          "Przy wolnym piątku czytam sobie Focus.pl - "U niektórych gatunków ptaków homoseksualizm zwiększa szanse piskląt na przeżycie. Pary samców mogą z powodzeniem zajmować się wysiadywaniem jaj i opieką nad potomstwem" - cytował z kolei reporter TOK FM, Sebastian Wierciak.
                          Polityk PiS sam również odniósł się do wywołanej przez siebie burzy: "W związku z dużym 'poruszeniem' na TT po zdjęciu ptasiego gniazdka. Lekko uśmiechnięta buźka,chciałby tylko potwierdzić,że rzeczywiście uważam, iż Polska bez ideologii LGBT jest piękniejsza. Szanuje każdego człowieka i NIC mnie nie interesuje jakie ma preferencje seksualne. Tolerancja tak, afirmacja nie" (pisownia oryginalna).
                          Brudzińskiemu odpowiedziała na jego wpis m.in. Dominika Wielowieyska, dziennikarka "Gazety Wyborczej" i TOK FM: "Napisał Pan "bez LGBT" Polska jest piękniejsza. To, co Pan pisze, jest po prostu straszne. Jak katolik może coś takiego głosić? Co chce Pan zrobić z tymi osobami? Wyrzucić z naszego kraju?".
                          Do wpisu Brudzińskiego odniósł się na Facebooku również pisarz Jacek Dehnel, który często komentuje bieżące wydarzenia, również polityczne. "Wyobraźcie sobie, że wykładowca akademicki, poseł na sejm RP, minister rządu, wicemarszałek Sejmu RP, poseł do Parlamentu Europejskiego, pisze:
                          Polska bez Żydów jest najpiękniejsza.
                          Polska bez czarnych jest najpiękniejsza.
                          Polska bez Ukraińców jest najpiękniejsza.
                          Polska bez muzułmanów jest najpiękniejsza.
                          Polska bez niepełnosprawnych jest najpiękniejsza.
                          Wyobraźcie to sobie. Pomyślcie, co naprawdę znaczy ten infantylny wpis z kapliczką i ptaszkami w gnieździe. Jakie są jego konsekwencje, z czego czerpie. Niech to w Was głęboko zapadnie, niech w Was rezonuje" - napisał Dehnel i zamieścił utwór Wiktora Woroszylskiego "Państwa faszystowskie".
                          Do słów Brudzińskiego nawiązał w piątek kandydat na prezydenta Rafał Trzaskowski. - Jeśli używamy słów "Polska bez kogoś", nieważne kogo, to jest dzielenie Polaków. My mamy już dosyć dzielenia Polek i Polaków. Nie pozwolimy się dzielić, nie pozwolimy się atakować, nie pozwolimy się nazywać hołotą. Dosyć tego mamy. Myślę, że wszyscy ci, którzy używają takiego języka, zapłacą za to polityczną cenę - mówił Trzaskowski w Bielsku-Białej.
                          - Na miejscu tych, którzy zadają te pytania, piszą te tweety, zająłbym się pracą na rzecz wychodzenia z epidemii, zabezpieczaniem setek Polek i Polaków w tym bardzo trudnym czasie. Obrona miejsc pracy. Kwestie związane ze służbą zdrowia; z bezpieczeństwem. Jeśli politycy PiS chcą rozmawiać o ideologii, to ich święte prawo. My rozmawiamy o tym co jest w Polsce problemem - dodał.
                          W środę prezydent Andrzej Duda podpisał "Kartę rodziny". To zbiór zasad, którymi, jak zadeklarował, będzie się kierował, podejmując decyzje o podpisywaniu ustaw uchwalanych przez parlament. Karta zakłada m.in. wsparcie finansowe dla rodzin, obronę instytucji małżeństwa czy ochronę dzieci przed "ideologią LGBT"

                          RMF FM

                         • wscieklyuklad Re: Kampania w toku 14.06.20, 09:50
                          Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości.
                          Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją."
                          To są słowa posła na Sejm RP Przemysława Czarnka w telewizji zwanej publiczną.
                          Czyli - troglodyci brną głębiej w ideologiczne bagno, i niektórym ich wyborcom-troglodytom zapewne się to podoba ...

                          Z netu

                          Poprawka - nie niektórym, WSZYSTKIM

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka