Dodaj do ulubionych

Pstrowski TY CIENIASKU!

28.10.20, 16:51
Prześcignąłem dziś w Czynie tego CIENIASKA!
Czymże jest jego 78 wyfedrowanych metrów wobec moich OSIEMDZIESIĘCIU OŚMIU PORAD?
NICZYM! Igraszką w piaskownicy!

BRAWO JA!

(dziś kolejne 10 osób skierowanych na test covidowy!) Wszystkie poprzednie - jak przystało na Bohatera czyli mnie - trafne!
Obserwuj wątek
            • wscieklyuklad Re: Pstrowski TY CIENIASKU! 29.10.20, 19:56
              Dziś Dunajcu dotrzymałem słowa. Tylko 65 interwencji więc do rekordu parseki!

W grupie "covidowej" WYŁĄCZNIE OSOBY PONIŻEJ CZTERDZIESTKI!
              Również media podkreślają, iż osoby młode stanowią teraz grupę szczególnie zagrożoną. Wśród osób zmarłych też coraz więcej "młodzieży"! (zmarła m.in 19-latka nie obciążona żadną ch. współistniejąca)
              Wiele z zakażeń to następstwa lekkomyślności - są często efektem ŚWIADOMEGO przebywania w towarzystwie osób z potwierdzonym dodatnim testem w POMIESZCZENIACH ZAMKNIĘTYCH bez żadnych zabezpieczeń środkami ochrony osobistej.

Przyszłość jawi się w najgłębszej czerni...

Wróciłem niespełna godzinę temu, gdyż papierologia powala. Wysyłanie dokumentacji do nierobów z SANEPituPituto droga przez mękę.

Kierują do poradni KAŻDEGO kto kontaktuje się z matołami z powodu niewielkiego bólu gardziołka lub suchego kaszelku przez kilka minut dnia poprzedniego z sugestią, iż to covid i poleceniem ŻĄDANIA wykonania testu.
                • wscieklyuklad Re: Pstrowski TY CIENIASKU! 30.10.20, 16:00
                  Ale Dunajcu, nie pozwalają mi dobić do 151 porad w ciągu doby I co ja mam zrobić?
                  Tak wysoko powieszono mi poprzeczkę w pewnym wyspiarskim kraju, ale to od początku była przesada bo przecież zwyrodnialczę szysdzące z umierających , których aparaturę ratującą życie zwało ,plasticzkami ma kumanko gdy chodzi o liczby wyłącznie w odniesieniu do dziesiątek tysięcy kalorii cieknących z aluminiowej świątecznej (i nie tylko ) tacy.

No i stanęło na tym, że dziś JEDYNIE 50 PORAD.
                  WSTYDZĘ się za siebie, wstydzę się za Naród powstały Z Kolan, że nie daje mi szansy bić rekordów przy zachowaniu postaw6 jak najbardziej wyprostnej z podniesionym czołem pod opuszczoną przyłbicą!
                    • wscieklyuklad Re: Pstrowski TY CIENIASKU! 30.10.20, 19:08
                      Nie, nie Dunajcu! Bohaterem powieści o jakiej piszesz jest Pawka Korczagin - bochatyr socrealistyczny, w toku akcji budujący swoją świadomość klasową - identycznie jak gnój z Żoliborza.
                      Pstrowski fedrował węgiel i zęby zjadł na przodku. Zęby się zakaziły i bochatyr zszedł.
                      Pawka to postać literacka choć autobiograficzna. Pstrowski to autentyczny bochatyr.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka