26.10.21, 19:07
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/248222468_1210414669443287_4564956725167715079_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=UXU1ya74P54AX9tMWNx&tn=RYViHpREO_RnEsEr&_nc_ht=scontent.fwaw3-1.fna&oh=573a6f23d97aabcdae171fae1ecda415&oe=619EA9EF
Obserwuj wątek
  • wscieklyuklad Re: HA10 26.10.21, 19:11
   Podczas dyskusji w Radzie Miasta Lublina na temat obecności Polski w Unii Europejskiej, radni PiS zaproponowali niecodzienną poprawkę. Chcieli, by rada głosowała za obecnością Ziemi w Układzie Słonecznym.

   www.polsatnews.pl/wiadomosc/2021-10-23/radni-pis-z-lublina-chcieli-glosowac-za-obecnoscia-ziemi-w-ukladzie-slonecznym/?ref=kafle&fbclid=IwAR0spAnuCdpWX86X-StdzNQBuyAWiXnyqqngmI5rUwYOIqEJ0WlfNEYOG-M
         • wscieklyuklad Re: HA10 26.10.21, 20:01
          ZAWIADOMILIŚMY NIK I PROKURATURĘ W SPRAWIE KEMPY - ZNAMY WYNIKI KONTROLI
          Jeśli jesteście Państwo ciekawi co miała przykryć afera z udawanym płaczem Kempy w Polsacie to przeczytajcie ten tekst.
          Nasza organizacja zaalarmowana przez dziennikarzy z Sycowa, przed ponad rokiem zawiadomiła prokuraturę oraz Najwyższą Izbę Kontroli o podejrzeniu nieprawidłowych działań związanych ze zbiórkami darów dla dzieci z Syrii, jakich mogła dopuścić się Beata Kempa oraz współpracujący z nią księża.
          Mieliśmy rację!
          Właśnie poznaliśmy wyniki kontroli NIK przeprowadzonej w 2020 roku są porażające.
          Według kontrolerów minister Kempa nie przygotowała żadnego planu pomocy. Z 52 mln zł, jakie KPRM przeznaczyła na wsparcie dla uchodźców, aż 50 mln wydano bez koordynacji z MSZ. Choć zgodnie z przepisami, resort dyplomacji powinien wiedzieć, gdzie trafiają pieniądze.
          Inspektorzy wskazują, że przez bałagan w dokumentach wysokość wypłaconych dotacji została zawyżona aż o 776 tys. zł. Podpisanie umowy z organizacją pozarządową na pomoc w konkretnym rejonie świata, urzędnikom zabierało nawet 148 dni. „Zawarcie umowy trwało dłużej niż czas na realizację zadania” – wylicza NIK.
          Jeden z programów zakładał leczenie w Polsce dzieci z Aleppo. „153 z 863 osób, którym sfinansowano koszty udzielonej pomocy medycznej były osobami dorosłymi, zatem ich leczenie nie było objęte zakresem rzeczowym przedmiotowego zadania publicznego” – wyliczają kontrolerzy. Podkreślają, że zdarzało się, że koszt leczenia tych samych osób był w dokumentach dwukrotnie sfinansowany.
          KEMPA PONAD 700 000 WYDAŁA NA DELEGACJE ZAMIAST NA POMOC!
          NIK wskazuje, że Kempa nie monitorowała, jak udzielanie wsparcia wyglądało na miejscu. Choć odbyła wiele zagranicznych podróży. Z 16 delegacji, jakie zorganizował jej departament, w 13 Kempa wzięła udział. Koszty wszystkich wyjazdów wyniosły 667,6 tys. zł. „Największe wydatki jednostkowe dotyczyły: wyczarterowania samolotu w celu zapewnienia transportu członkom delegacji KPRM oraz dziennikarzom podczas podróży do Jordanii (96 144,40 zł), zapewnienia noclegu, wyżywienia i ochrony podczas pobytu sześcioosobowej delegacji KPRM na terenie Ambasady Wielkiej Brytanii w Bagdadzie (51 639,03 zł) oraz wyczarterowania samolotu podczas podróży po Ugandzie (20 138,15 zł)” – czytamy w raporcie NIK.
          Już po kontroli, zawstydzony szef KPRM Michał Dworczyk, by jak najszybciej zamieść pod dywan dziania Kempy zdecydował o likwidacji stanowiska ministra ds. pomocy humanitarnej i całego departamentu.
          PROKURATURA ZAJMUJE SIĘ KEMPĄ PO NASZYM ZAWIADOMIENIU
          To dopiero początek problemów Beaty Kempy. Nasza organizacja zawiadomiła bowiem prokuraturę o nadużyciach jakich doszło w jednej z akcji, którą firmowała Beata Kempa oraz KPRN. Chodziło o zbiórkę przyborów szkolnych dla Syrii pod nazwą "Plecaki dla Aleppo"
          Zebrane dary nie trafiły na czas do Syrii, odnalazły się schowane w pomieszczeniu na strychu, a potem przewieziono je do jednej z parafii.
          Prokuratura odmówiła nam ścigania Kempy i księży w tej sprawie, ale odwołaliśmy się do sądu i wygraliśmy doprowadzając do wszczęcia postępowania.
          Jesteśmy przekonani, że po odsunięciu nacjonalistów od władzy, ta sprawa pozwoli postawić zarzuty wielu osobom zamieszanym w tą działalność "charytatywną"

          Z netu
                 • wscieklyuklad Re: HA10 29.10.21, 15:02
                  oko.press/ksiadz-wiezil-glodzil-i-gwalcil-12-latke-az-zlamal-jej-miednice-opowiesc-po-15-latach/?fbclid=IwAR1LJPcxNkTer6wR34oTWLbxyWsZaXoalFY-ASlDqBW_R3M5P3GpPUlyBQk

                  WOLACY NIC SIĘ NIE STAŁO!
                        • wscieklyuklad Re: HA10 29.10.21, 15:17
                         https://external-frt3-2.xx.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQEyu_RTV5pHI1yx&w=500&h=261&url=https%3A%2F%2Fr.dcs.redcdn.pl%2Fscale%2Fo2%2Ftvn%2Fweb-content%2Fm%2Fp1%2Fi%2F9f44e956e3a2b7b5598c625fcc802c36%2F1645c6f8-c1fb-4cf5-8641-f5b4f2b0005b.jpg%3Fsrcmode%3D4%26srcx%3D0%2F1%26srcy%3D0%2F1%26srcw%3D1200%26srch%3D675%26dstw%3D1200%26dsth%3D675%26quality%3D80%26type%3D1&cfs=1&ext=jpg&_nc_oe=6ef10&_nc_sid=06c271&ccb=3-5&_nc_hash=AQE9o4dpOddlzJ6p

                         konkret24.tvn24.pl/polityka,112/tak-posel-pis-pokazal-z-sejmowej-mownicy-przerobione-zdjecie-jako-prawdziwe,1082736.html?fbclid=IwAR0lL5FqNuens_OOqob7hLCtEq7FSnHIdUT1f7lNotwgKIqZ_JW-cuxYO6Q

                         kolejne bidulę z kompleksem małego małego
                         • wscieklyuklad Re: HA10 29.10.21, 15:25
                          Pałac Elizejski wydał w środę niedługo przed godz. 22 obszerny komunikat na temat spotkania prezydentów Francji i Polski. Wspólnego komunikatu po rozmowie Andrzeja Dudy z Emmanuelem Macronem nie wydano. Nie bez przyczyny.
                          Pierwszy akapit francuskiego komunikatu jest w całości poświęcony kwestii problemów związanych z przestrzeganiem w Polsce zasad państwa prawa. Czytamy, że francuski prezydent przyjął swojego polskiego odpowiednika na roboczym obiedzie, podczas którego „postanowił ponownie odnieść się do stanu państwa prawa po orzeczeniu polskiego Trybunału Konstytucyjnego i do swojego zaniepokojenia w sprawie niezależności wymiaru sprawiedliwości"
                          Emmanuel Macron wyraził też życzenie, by podtrzymać rozmowy zapoczątkowane podczas sesji Rady Europejskiej (na której był premier Morawiecki) i kontynuować „pogłębiony dialog, pozwalający na rozwiązanie trudności stworzonych przez to orzeczenie".

                          Znamienne, że ten temat rozmów – przedstawiany jako najważniejszy przez stronę francuską już w komunikacie zapowiadającym spotkanie – został całkowicie pominięty w materiałach zamieszczonych przez stronę polską na portalu Prezydent.pl. Jedyną nieśmiałą aluzję do jego zaistnienia poczynił szef prezydenckiego Biura Polityki Międzynarodowej Jakub Kumoch. Według niego „rozmawiano też o sposobach osiągnięcia, i to maksymalnie szybko, redukcji napięć między Polską a instytucjami Unii Europejskiej w kontekście zbliżającej się prezydencji francuskiej".

                          Jakie są przyczyny tych napięć i co Andrzej Duda miał do zaproponowania Emmanuelowi Macronowi, by je zredukować – na ten temat nie ma ani jednego słowa.
                          Równie znamienne jest stosowanie przez obie strony słowa „też". O ile w opinii polskiego ministra prezydenckiego rozmawiano „też" o napięciach między Polską a instytucjami unijnymi, o tyle z francuskiego komunikatu wynika, że „dwaj szefowie państw wymienili też poglądy" na sprawy, które w oficjalnych relacjach polskich przedstawia się jako pierwszoplanowe lub wręcz jedyne poruszone podczas paryskiego obiadu.
                          Pałac Elizejski wymienia więc w dalszej części komunikatu „kwestie migracyjne", „sytuację na granicy z Białorusią i konieczność ochrony naszych granic zewnętrznych", która – co ważne – w odczuciu Paryża powinna być prowadzona „skutecznie, a zarazem z poszanowaniem naszych wartości". Tymczasem w wywiadzie dla „Wiadomości" TVP po spotkaniu z Emmanuelem Macronem Andrzej Duda powiedział, że zażądał politycznego wsparcia dla działań polskich władz na granicy z Białorusią, a równocześnie odrzucił propozycję pomocy w postaci przysłania tam posiłków z innych krajów UE.

                          Innymi słowy, polskiemu prezydentowi wydają się stosowne starania o uzyskanie poparcia politycznego dla działań prowadzonych bez żadnych świadków reprezentujących tych, którzy mieliby owego poparcia udzielić.
                          Według francuskiego dokumentu mówiono również o „kwestiach klimatycznych". Podkreślono w tym kontekście „niezbędną adaptację naszych modeli energetycznych w celu ograniczenia europejskich emisji gazów cieplarnianych i wzmocnienia naszej niezależności od krajów trzecich". Po czym następuje ważna, również w aspekcie ekonomicznym i bilateralnym, uwaga: „Podkreślono w szczególności znaczenie odwołania się do energii jądrowej w celu spełnienia tych dwóch celów". Ani po stronie francuskiej, ani po stronie polskiej nie ma na razie słowa o ewentualnych decyzjach w sprawie zakupów w dziedzinie energetyki nuklearnej, których Polska mogłaby dokonać we Francji.

                          I to wszystkie ważne tematy, które dostrzeżono w komunikacie Pałacu Elizejskiego. Na koniec dodaje się tam jeszcze, że prezydent Macron „wyraził szczególne zadowolenie z polskiej decyzji o przyłączeniu się do Task Force Takuba". Chodzi o operację wojskową w Mali, w której biorą udział żołnierze nie tylko z Francji, ale i z innych krajów europejskich.

                          Co ciekawe, w materiałach zamieszczonych na oficjalnym portalu prezydenta Dudy nie mówi się o żadnej "decyzji" w tej sprawie, a jedynie o „ewentualnym zaangażowaniu Polski" i o jej „gotowości do wsparcia" wspomnianej operacji. No cóż, już kiedyś Francuzi myśleli, że Polska podjęła decyzję o zakupie ich śmigłowców Caracal, a potem okazało się, że to była to tylko ewentualna gotowość…

                          Komentując prezydencką wizytę w Paryżu, szef BBN Paweł Soloch mówi o „niewątpliwym przełomie w relacjach polsko-francuskich" i o stosunkach, które „nabierają strategicznego wymiaru w pełnym tego słowa znaczeniu". Z tak optymistycznymi ocenami poczekajmy jednak do chwili, kiedy postrzeganie sytuacji przez obie strony na tyle przestanie być sprzeczne w istotnych punktach, by możliwe było zredagowanie wspólnego komunikatu po roboczym obiedzie prezydentów.

                          bidulek - jak zwykle na aucie politycznym
                         • wscieklyuklad Re: HA10 29.10.21, 20:27
                          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/249367035_4469100383166103_5340899197839536498_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=BB9yZW699hsAX9tOopA&tn=RYViHpREO_RnEsEr&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=be1934fd1249d84fbac7a8b73d7be303&oe=61A02550

                          Katarzyna Kotula
                          Wychodzi człowiek zaczerpnąć świeżego powietrza.
                          Wraca do Sejmu i …. widzi, że
                          zło w czystej postaci właśnie przyszło....
                         • wscieklyuklad Re: HA10 31.10.21, 10:37
                          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/251158443_2977353519204631_559955442674252076_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=cj1GOR94pI0AX9CgRcm&_nc_oc=AQl678NAJ8iYqFAx3o88j4i3dQtZE0Gd4vi8xie6iurUv0fcAGVN-g9Bt0CyKUf-vhg&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=4f3c9c52d881ca5005b0ea20d7a5cc09&oe=61A2B6ED

                          A chujczyna terleckie wybełkotało, źe za ewentualne burdy w trakcie rozpiedówek nazioli winien odpowiadać Szanwony Pan Prezydent Wielkiej Warszawy Rafał T.
                          Ten bowiem rozkopał rondo Dmowskiego i zalegają tam kamienie, których naziole mogą użyć.

                          Chujczynko! Gruz przy trasie deptania polskich symboli nie uprawnia nawet BEZMUZGOWCA do użycia!

                          Panjało chujczynka? Czy tak jak łemigracja identycznie bezmuzgowa ni dudu.
                         • wscieklyuklad Re: HA10 31.10.21, 11:13
                          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/s960x960/251172879_363821688857289_7040135712108099737_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=0IUVOmAw9hoAX-pKGnf&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=7169ef0ff2e573a803800c8b3aeb8631&oe=61827DFD

                          „Czy Pan wie co to jest pletyzmograf prąciowy?
                          Proszę Pana, to jest takie urządzenie, które mierzy poziom krwi w prąciu. I tym urządzeniem zostało przeprowadzone badanie na grupie mężczyzn homofobicznie nastawionych i na takiej samej ilościowo grupie mężczyzn neutralnie nastawionych. Został im puszczony film z seksem homoseksualnym. I proszę sobie wyobrazić jakie było zaskoczenie, kiedy się okazało, że w grupie tej homofobicznie nastawionej: 56% badanych osiągnęło wysoki poziom podniecenia, 26 % umiarkowany reszta 0 % A grupa neutralnie nastawiona, tu się Pan zdziwi, aż ponad 60% w ogóle nie osiągnęła podniecenia a tylko 26 % umiarkowane podniecenie. Proszę Pana, ja sobie przypomniałam, że ponad 100 lat temu Freud też się zastanawiał nad źródłami homofobii i doszedł do takich wniosków, że wzmożona agresja wobec osób homoseksualnych może być symptomem, proszę Pana, postawy obronnej wobec własnych uczuć, które się żywi do tej samej płci”.
                          Katarzyna Kwiatkowska
                          Źródło: TVN24 Szkło Kontaktowe 29/10/2021

                          Problem w tym, że toto ma zbyt małe prącie by móc tam podłączyć pletyzmograf.
                         • wscieklyuklad Re: HA10 31.10.21, 11:21
                          Wyciekły kolejne maile. "Mamy jedno zadanie: demobilizować umiarkowanych do udziału w wyborach"
                          dbd 30.10.2021 17:54
                          Posłuchaj artykułu
                          Kolejny odcinek tzw. afery mailowej. W rzekomej wiadomości Norberta Maliszewskiego z Centrum Analiz Strategicznych pojawia się stwierdzenie, że "jastrzębia linia wpisuje się w spór kulturowy, gdzie PiS wraca do 2007 roku, partii tzw. dusznej atmosfery, obciachu". Kontekstem są ubiegłoroczne wybory prezydenckie. Na uwagi Maliszewskiego miał odpowiedzieć Michał Dworczyk. "Radiowa Trójka, powrót Kury do zarządu TVP wyglądają na zanik instynktu samozachowawczego" - czytamy.

                          wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,27751421,afera-mailowa-dworczyk-mial-krytykowac-powrot-kury-do-zarzadu.html?fbclid=IwAR1srC7jAbnVj2bkIs8_1s7INy7U6RTq4J9k6wqWPPqpVVmqgAswsl_CVWM

                          W przyszłych wyborach będzie to bez znaczenia ze względu na fałszerstwa wyników.
                         • wscieklyuklad Re: HA10 31.10.21, 11:26
                          MUREM ZA AGNIESZKĄ!!!
                          To kolejny przykład heroizmu polskich sędziów: Agnieszka Niklas-Bibik, orzekająca w słupskim sądzie została przez ziobrystów zawieszona na miesiąc za to, że pozostaje niezawisła i nie ulega partyjnej presji.
                          Zastosowała się do prawa europejskiego, konkretnie do orzeczenia TSUE oraz Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, pomijając wyrok Trybunału mgr Przyłębskiej. Tu szczegóły:
                          wiadomosci.gazeta.pl/.../7,114883,27750337,slupsk...
                          Od momentu, gdy władzę przejął Kaczyński wraz z Ziobrą, obserwujemy w Polsce tzw. "dwuprawie", czyli dwa porządki prawne, jeden narzucony przemocą bez poszanowania prawnych reguł, i drugi, dotychczas obowiązujący. Rzecz jasna, taki stan sądownictwa faktycznie oznacza bezprawie, czyli anarchię.
                          www.polityka.pl/.../1654396,1,mariusz-janicki...
                          Gdyby polscy sędziowie zgodzili się na "prawo" Ziobry, nie uznawane na świecie, byliby jak historyczni sędziowie niemieccy, którzy uchwalili "ustawy norymberskie". Państwom totalitarnym zależy bowiem na złudzeniu, że przestrzegają reguł i norm prawnych.
                          Jestem do głębi poruszony losem polskich sędziów, którzy nie dają sobie przetrącić kręgosłupów. Ich bohaterstwo, odwaga i determinacja, jak to ma miejsce w przypadku sędzi Agnieszki Niklas-Bibik, a wcześniej całego panteonu innych, budzą najwyższy podziw i szacunek. Stoją na pierwszej linii frontu walki z opresyjnym systemem autorytarnej władzy Kaczyńskiego. Jeśli zawiodą, runie nasza społeczna nadzieja na pokonanie PiS-u.
                          Dlatego wyrażam solidarność z każdym i każdą sędzią, którzy z podniesioną głową przeciwstawiają się temu obłędowi, rujnującemu nasz kraj i same fundamenty funkcjonowania państwa.
                          Droga Agnieszko! Przesyłam wyrazy solidarności i życzenia dla Pani, by nasza wspólna przecież tragedia jak najprędzej minęła, niczym nocny koszmar. Wielkie brawa dla sędzi Agnieszki Niklas-Bibik! Niech żyją Wolne Sądy! Chwała niezawisłym sędziom!
                          Przemysław Wiszniewski
                         • wscieklyuklad Re: HA10 31.10.21, 11:30
                          Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych
                          KOLEJNY SUKCES!
                          WYGRALIŚMY W SĄDZIE W SPRAWIE JAKIMOWICZA!
                          Sąd Rejonowy dla Warszawy – Pragi Południe nakazał prokuraturze prowadzić postępowanie w sprawie podejrzenia uczestnictwa w handlu ludźmi przez Jarosława Jakimowicza (sygnatura PR 4 Ds 299.21). Wcześniej prokuratura odmówiła wszczęcia postępowania, na tę decyzję złożyliśmy zażalenie, które wczoraj było rozpatrywane (III Kp 1033/21).
                          Sędzia uznał, że prokuratura nie zrobiła nic, by sprawę zbadać. Swoją decyzję o odmowie wszczęcia prokurator oparł o... tweet Jakimowicza!
                          Jednak internetowy wpis ma znikomą wartość jako dowód – stwierdził sędzia w ustnym uzasadnieniu decyzji.

                          Zjeb zjebowi oka nie wykole!
                         • wscieklyuklad Re: HA10 31.10.21, 11:43
                          SEN JARKA
                          Jarek zasnął, bo Błaszczak tak pięknie mówił o obronie ojczyzny, że pojawił się kapral Morfeusz i wziął Prezesa w ramiona. A sen był piękny. Śnił się Jarkowi podbój Europy.
                          Antoni wraz z chłopakami z WOT, zatykający flagi biało czerwone na bramie Brandenburskiej i w knajpach na Oranienstrasse. Pamiętał taki widok z Czterech Pancernych, albo Przygód Reksia, czy Potopu. Wszystko mu się ostatnio myli, nawet łupież z łupami.
                          Widział też polskie czołgi wjeżdżające dumnie do Paryża, albo Londynu. Nigdy nie był w tych miastach, więc ich nie żałował. Ważne aby po zdobyciu Europy przez polskie wojska, zaczęły przypominać Radom albo Sieradz.
                          No i przede wszystkim dywanowy atak lotniczy na znienawidzoną Brukselę. I on osobiście wydający rozkaz plutonowi egzekucyjnemu, by rozstrzelać Donalda. Piękny, słoneczny dzień. Na jego znak, przystojny oficer krzyczy „Cel! Pal!”. Wielka radość w całej Polsce!
                          Danka Holecka w TVP klaszcze i ze łzami w oczach ogłasza zdobycie Europy przez armie Błaszczaka. Powstaje wielka Polska od okopów do okopów, a jego kot wreszcie dostaje się do Senatu.
                          Budzą go głupie pytania dziennikarzy. Jaka szkoda, że jeszcze nie może ich wszystkich zamknąć. Jeszcze. Bo przecież Erdoganowi się udało.
                          Jadąc pancerną limuzyną na Nowogrodzką, słyszy przez moment jak dzieci z przedszkola przełażąc bezczelnie przez pasy, śpiewają skądś znaną mu melodię „Stary niedźwiedź mocno śpi”’. To nie może być przypadek. Z dziećmi też trzeba będzie się rozprawić. Najlepiej przy pomocy wiadomego biskupa o ksywie "Lizaczek".
                          Więcej felietonów tutaj:
                          arbitror.pl/produkt/polska-bez-gaci/
                         • wscieklyuklad Re: HA10 31.10.21, 11:47
                          „A więc wojna. Są rzeczy w historii narodów, które nie mają ceny. Taką sprawą jest honor. Po tym jak Unia Europejska obraziła się na rząd za to, że chce sobie zrobić swoich sędziów, aby móc zamykać obywateli, nie mamy wyboru. Zdrada jest oczywista. Wiemy, że nasze uderzenie na UE spowoduje, jak słusznie powiedział premier, III Wojnę Światową, ale jesteśmy na nią gotowi.
                          Mamy okręt podwodny. Zdałby się mu remont, ale zanurzać się potrafi (trochę gorzej w drugą stronę, ale po co ma się wynurzać jak już III Wojna Światowa będzie)
                          Mamy WOT. Wprawdzie zamiast bronią ostrą trenują biegając i krzycząc „jeb, jeb, jeb”, ale może i lepiej, bo karabinki które Macierewicz kupił wybuchają w dłoniach i jeszcze mielibyśmy niepotrzebne straty.
                          Mamy respiratory od handlarza bronią” – czytamy.

                          „Tak więc jesteśmy gotowi. Czas na front. Proponowałbym wojnę zacząć poprzez niesłychanie brutalny akt agresji, czyli od wysłania Jarka jako komisarza w Komisji Europejskiej. Nie ma bata. Po pół roku tak się Komisja pokłóci, że się pozabijają i wówczas do wojny między krajami UE tylko krok. A my będziemy gotowi, bo wiemy czym się skończy wysłanie do Brukseli Kaczyńskiego.
                          Dlatego dzisiejsza konferencja Kaczyńskiego mnie przeraziła. Dwa razy zasnął na niej, a raz o mało nie spadł z krzesła. Jeżeli tak będzie zasypiał, to jak rozwalimy Komisję? No jak? Nasza najsilniejsza broń nie może nam zasypiać!!! Jarek ogarnij się, bo cały plan wojny spali na panewce.
                          Roman Giertych
                         • wscieklyuklad Re: HA10 31.10.21, 11:59
                          Szanowni Państwo, czy wiecie, że prezes Jarosław Kaczyński osobiście zabronił swojemu rządowi, obniżenia vatu na paliwa, gaz i prąd, chociaż Unia Europejska bez wahania przyjęła tą ścieżkę aby pomóc, najbardziej potrzebującym obywatelom państw członkowskich? Otóż dlatego, że obniżenie tego podatku, wiązało by się ze zmniejszonymi wpływami skarbu państwa oraz spółek skarbu państwa, w przeważającej większości zarządzanych przez pis, ziobrowych akolitów oraz ich krewnych, bliższych i dalszych pociotków, kolesi i znajomków z legitymacjami pisu. Mniejsze dochody obecnego pisowskiego państwa, to mniej pieniędzy do rozkradania i defraudacji dla prezesa, prezydenta, premiera, ministrów, tabunów wiceministrów oraz całej chciwej armii, niemiłosiernie dojących i grabiących państwo i obywateli pisowskich mafiosów i złodziei. Mimo wszystko nie chciałbym aby ci, którzy tak ochoczo głosowali na Kaczyńskiego i jego bandę, już wkrótce na własnej skórze przekonali się o prawdziwości tego co napisałem - a może dla Polski i Polaków byłoby to najlepsze wyjście.

                          z netu
                         • wscieklyuklad Re: HA10 31.10.21, 12:02
                          PREZES NIE OGARNIA RZECZYWISTOŚCI.

                          www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kaczy%C5%84ski-jest-chory-prezes-nie-ogarnia-rzeczywisto%C5%9Bci/ar-AAQ0mrz?ocid=ob-fb-plpl-454&fbclid=IwAR3OTxuTvoaRiVRbWkZhjixKXClPbiFvaPAhgU2tusoLOg4SQdZs6rJFGsM
                         • wscieklyuklad Re: HA10 31.10.21, 12:04
                          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/247600020_1335076383619290_6245334023449193736_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Z4YV_yP6iaoAX8H9Wx8&_nc_oc=AQl5LeRmkIUmSTxLftqHFCw4CgvpmGHbZD3Uls82OwWSLJLrZWMsqIaMphVgTutjlMU&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=ccc8da2625c85d88ab967844a2ff8980&oe=61A44ABE

                          Zwykle to babsko przypina sobie w tym miejscy broszki. Teraz poszła dalej. Ta naszywka oznacza więźnia obozu Auschwitz - Birkenau - Polka, świadek Jehowy...
                          Głupota tego babska ZAWSZE powala, ale to już coś więcej. To plucie na pamięć pomordowanych, to plugawienie męczeńskiej śmierci tych ludzi czyli... coś co pisowskie "elyty"' robą najczęściej
                         • wscieklyuklad Re: HA10 31.10.21, 12:09
                          W styczniu 2021 r. państwo Brzescy dostali powiadomienie o wywłaszczeniu. Aby dowiedzieć się, co w nim jest, musieli jechać do Warszawy. Na czytanie dokumentów dostali pół godziny
                          Niedługo potem z wywłaszczanymi ludźmi zaczęło rozmawiać Przedsiębiorstwo Państwowe "Porty Lotnicze". Onet ma nagranie, na którym pracownik tej instytucji sugeruje umówienie się z osobą, która podpisałaby dokumenty "po trzecim drinku"
                          Wywłaszczani ludzie są oburzeni ofertą wojewody Radziwiłła. Mówią, że proponowana cena za ich grunty to nawet nie połowa ich rynkowej wartości
                          Wojewoda zarządził eksmisję starszych ludzi z ich domu, nie dając im na początku w zamian ani lokalu zamiennego, ani pieniędzy za ich działkę
                          Podczas spotkania z ich dziećmi wojewoda zasugerował, że spoczywa na nich odpowiedzialność za wywłaszczonych rodziców oraz ujawnił, że prześwietlił nieruchomości ich oraz ich krewnych
                          W ciągu ostatnich trzech miesięcy zmarło dwoje sąsiadów, którzy także zostali wywłaszczeni i przeprowadzili się w nowe miejsca – 80-letnia kobieta i 83-letni mężczyzna. – Rodzice mówią, że ich też to czeka. To jak wyrywanie starego drzewa – mówi Agnieszka Brzeska www.onet.pl/.../rozbudowa.../66s9m1l,79cfc278

                          A czego się było po tym skurwysynie spodziewać?
                         • wscieklyuklad Re: HA10 31.10.21, 19:39
                          https://scontent.fwaw3-2.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/250757812_1539011836469126_8567414318684052899_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=yVuMSIKIf-gAX8CisR0&_nc_ht=scontent.fwaw3-2.fna&oh=27ef72c13ea800ca09108efa85607fbb&oe=61A66CDE

                          Po jaką "jasną cholerę", do programów publicystycznych w Polsacie i TVN, zapraszani są przedstawiciele "pana prezydenta" Dudy ? Słuchając tych ludzi ma się wrażenie, że "prezydent" skupia w swoim ręku całą władzę w państwie, jednoosobowo decyduje o podpisaniu wszystkich ustaw oraz "och i ach" jaki jest ważny i decyzyjny. Tymczasem wszyscy doskonale wiemy, że nie ma nic do gadania, a decyzje podejmuje wyłącznie jego pan i władca z Nowogrodzkiej.

                          Hałhał!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka