Dodaj do ulubionych

bunkier na Rynku Miejskim

27.10.04, 21:03
Wlasnie wracalem przez miasto i w samym centrum postawili COS :) Nie wiem
czemu ma to sluzyc, ale nie powiem za co bym powiesil kogos kto wydal
pozwolenie na postawienie czegos takiego co i tak psuje juz nedzny wyglad
rynku. Poprostu zenada.
Oczy wyobrazni podpowiadaja mi ze to ten ogrodek piwny w wersji zimowej, ale
jego forma poprostu zenujaca.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • patriszia mówisz o 28.10.04, 07:41
      błękitnym centrum czy o innym bezguściu w Legionowie? :)
      • e-legionowo Re: mówisz o 28.10.04, 08:22
        patriszia napisał:

        > błękitnym centrum czy o innym bezguściu w Legionowie? :)

        ja rozumiem ze jest wczesnie i nie wszyscy sie musieli wyspac:)
        ale polokokt wyraznie napisal w rynku i ze jest to "zimowa" wersja ogrodka
        piwnego ktory stal tam w lato.
        i tak bede sie dzis udawal na montaz na Piaski to z ciekawosci podejde i obejze
        to podobno bezguscie:)
    • jankowski.marcin Re: bunkier na Rynku Miejskim 28.10.04, 11:20
      Właśnie przejeżdzałem koło tego bezguścia.

      Z tego co widziałem w środku tego dziwoląga to podejrzewam że to jest obwoźny
      kiermasz odzieży dzinsowej (takie jak stawały przy targowisku a ostatnio na
      byłym parkingu przy liceum). Widać że interes się rozwija bo dorobili się
      takiego pawilonu :)))

    • kobusk Re: bunkier na Rynku Miejskim 28.10.04, 13:28
      Rzeczywiście niebywałe paskudztwo stanęło na rynku....
      Miałam wątpliwą przyjemność podziwiać owe dziś rano , wraz z grupką zaspanych
      legionowian zmierzających do pociągu.
      Nie pytam juz kto na to zezwolił, bo nietrudno się domyślić.
      Niemniej jednak myślę, że niezbyt gęsta zabudowa miasta pozwala na ustawienie
      takiego cuda w innym miejscu.......o ile mamy doczynienia z wersją tymczasowego
      kiermaszu odzieży lub innych artykułów.
      Jeśli okaże się to "ogródkiem piwnym w wersji zimowej" to dołącze się do
      protestu w formie jakiejkolwiek.
      • adamus120 Re: bunkier na Rynku Miejskim 28.10.04, 22:53
        budowla zachwyca wszystkich przechodniów swoim "dizajnem" :)
    • polokokt jednak chyba.... 29.10.04, 22:01
      ... to bedzie kiermasz odzierzy uzywanej. Dzis widzialem jak wstawiali tam
      jakies regaly. mam nadzieje ze to chwilowy krajobraz w tamtej okolicy :)
      Pozdrawiam
      • e-legionowo Re: jednak chyba.... 29.10.04, 22:16
        polokokt napisał:

        > ... to bedzie kiermasz odzierzy uzywanej. Dzis widzialem jak wstawiali tam
        > jakies regaly. mam nadzieje ze to chwilowy krajobraz w tamtej okolicy :)
        > Pozdrawiam

        wlasnie sobie urzadzilem zdrowotny spacerek po instalacji z Piasków przez rynek
        i nawet po waszych postach zadziwila mnie wielkosc tego "bunkra" i przylaczam
        sie do optymistow ze jest to okresowa "atrakcja" naszego rynku
    • polokokt Re: bunkier na Rynku Miejskim 04.11.04, 13:18
      otowrzyli juz Ta wyprzedaz w rynku po juz oklepanych haslem "wszystko po ...
      PLN"
      Ale trafilem teraz na stronach legionowa na wypowiedz Pana Prezydenta odnosnie
      architektury rynku miejskiego i troche mnie ta wypowiedz rozbawila w kontekscie
      powstalej tam budowli:

      Pytanie: (kategoria: Inwestycje)
      Czy bedziemy mieli rynek z prawdziwego zdarzenia??
      (Szwejek, 26.10.2004 r.)

      Odpowiedź Prezydenta:
      Staram się, aby Rynek Miejski wyglądał jak najlepiej i aby mógł służyć
      mieszkańcom miasta jako miejsce spotkań i odpoczynku, stąd np. dbałość o
      zieleń, usytuowanie ławek, koszy na śmieci, stojaków na rowery. Proszę jednak
      pamiętać, że poszczególne pierzeje wokół rynku mają swych właścicieli i to od
      nich także zależy wygląd tego miejsca.

      Pozdrawiam :)
      • polokokt hihi 04.11.04, 13:21
        Prosze, nawet nasze slowa zacytowali GM:

        www.miejscowa.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=1241
        Pozdrawiam :)
        • twardziel-recenzent Re: hihi 04.11.04, 13:44
          Podzielam wasze opinie. Brawo dla "Wyobraźni" włodarza. Początkowo ważyłem
          myśli - cel charytatywny czy dalsza konsekwentna destrukcja materii zwanej
          Legionowo, no i chyba zwyciężyła ta druga opcja. Nie będą tam rozdawać ciuchów
          za darmo dla potrzebujących przed zimą. A może to pozostałość po HALLOWIN, tak
          chyba to "Koszmar z ulicy Piłsudskiego" . Biedny Marszałek.
          • e-legionowo Re: hihi 04.11.04, 14:43
            twardziel-recenzent napisał:

            > Podzielam wasze opinie. Brawo dla "Wyobraźni" włodarza. Początkowo ważyłem
            > myśli - cel charytatywny czy dalsza konsekwentna destrukcja materii zwanej
            > Legionowo, no i chyba zwyciężyła ta druga opcja. Nie będą tam rozdawać ciuchów
            > za darmo dla potrzebujących przed zimą. A może to pozostałość po HALLOWIN, tak
            > chyba to "Koszmar z ulicy Piłsudskiego" . Biedny Marszałek.

            cytat z miejscowej:
            "Dodaje, że już niedługo, mało estetyczna, blaszana konstrukcja zostanie
            ozdobiona banerami i kolorowymi lampkami." jak to bedzie wykonane made by "U
            Adasia" to pozostanie tylko wyemigrowac z Legionowa do konca roku lub nie
            odwiedzac rynku:))

            laczmy sie w bolu......braku estetyki
    • pkownacki Re: bunkier na Rynku Miejskim 08.11.04, 20:50
      w koncu to zobaczylem...oj bylem w niezlym szoku, ale brzydactwo!!!nie
      przekonuje mnie argumentacja o niby nowych miejscach pracy i tych
      paczkach...brrr
      obrzydliwe..rozumiem gdzies w rogu tak wstydliwie kolo stacji ale w samym
      rynku!!
    • jankowski.marcin Re: bunkier na Rynku Miejskim 09.11.04, 00:22
      ale chyba przyznacie że wysiadając na stacji pkp człowiek jest już gotowy na
      wszystko co go może spotkać w naszym pięknym mieście. Po "cudownie
      reprezentatywnej"stacji kolejowej już nic nioe zaskoczy (łącznie z bunkrem w
      rynku")
    • aretah Re: bunkier na Rynku Miejskim 09.11.04, 10:23
      O ile mi wiadomo ten nieszczęsny bunkier zawiera w sobie mnóstwo tandetnych
      świecidełek na nasze choinki. Teraz będzie przedświąteczny szał misia.
      • twardziel-recenzent Re: bunkier na Rynku Miejskim 09.11.04, 10:33
        Słuchajcie a może to prowokacja, Ktoś chce aby z Legionowa pouciekało jak
        najwięcej ludzi. Zwolnią się tereny. Więcej przetargów, targów , gów......
    • shisho Re: bunkier na Rynku Miejskim 09.11.04, 16:25
      W elwuo same śmiecie stawiają- tak jak ta budka.
      Na cholere ona komu.
      A tak przy okazji- czy nie uważacie, że nasze miasto zmienia sie w plac budowy-
      sam naliczyłem ich kilka. Najgorsze jest to, że budują koło konopa (a
      dokładniej koło wydmy)- wcześniej idealne miejsce do melanżowania, teraz już
      nie :-(
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka