polokokt
27.10.04, 21:03
Wlasnie wracalem przez miasto i w samym centrum postawili COS :) Nie wiem
czemu ma to sluzyc, ale nie powiem za co bym powiesil kogos kto wydal
pozwolenie na postawienie czegos takiego co i tak psuje juz nedzny wyglad
rynku. Poprostu zenada.
Oczy wyobrazni podpowiadaja mi ze to ten ogrodek piwny w wersji zimowej, ale
jego forma poprostu zenujaca.
Pozdrawiam