Dodaj do ulubionych

PSS Społem przy Sowińskiego vis a vis apteki

16.07.08, 12:41
Od dnia 14 lipca mój ulubiony sklep jest zamknięty. Ktoś wie, może dlaczego i do kiedy? Na sklepie wisi tylko kartka z informajcą, że zamknięte od 14 i zapraszają mnie na Sowińskiego 18.
Obserwuj wątek
    • oz_patryk Re: PSS Społem przy Sowińskiego vis a vis apteki 18.07.08, 19:46
      Nie wiem czemu ale społem nieprzyjemnie kojarzy mi się z komunistycznym
      molochem. stare sprzedawczynie z flegmatycznymi ruchami lub zamotana młodzież na
      praktykach z wystraszoną miną bo starsze panie wpajają im że handel to poważna
      sprawa i to klient jest dla sprzedawcy a nie sprzedawca dla klienta. Promocje
      robią gdy termin przydatności do spożycia dobiega końca, a nie po to żeby zwabić
      klientów. Na półkach niby jest wszystko ale nie ma nic.

o dziwo żeby nie wyjść na zrzędę obok mnie na piaskach w "WPH" (wielki duży
      piętrowy szary pawilon handlowy) jest sklep mięsny. Nie wiem czemu ale jest moim
      ulubionym sklepem pomimo że to dopiero jest pomnik komunizmu. Jest w nim od
      cholery nie wykorzystanego miejsca stare chłodnie. wędliny wiszące na hakach.
      dwie starsze pulchne panie zawsze pogodne. oprócz mięsa i wędlin można kupić np.
      musztardę, pieczywo i... ciastka. Kiedyś spytałem się czy są piersi z kurczaka,
      pani stwierdziła że zaraz będą żebym poczekał. no to stoje i czekam, patrzę a
      pani wyciągnęła całego kurczaka i ze sprytem nastolatki rozebrała go na części
      pierwsze i z uśmiechem dodała: "nie zdążyłam rozebrać bo dzisiaj przyjechały"

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka