natalia353
13.04.09, 11:51
witam, poszukuję jak w temacie. znalazłam kilka informacji na forum,
ale niezbyt dużo i niezbyt "świeżych". Poszukuję nowszych, muszę
oddać dziewczynkę 2,5 roku do jakiejś dobrej, sprawdzonej placówki.
Bardzo proszę o uwagi i opinie,które pomogą mi dokonać wyboru,
zarówno te pozytywne jak i negatywne. Jak dotąd zorientowałam się że
mamy Drugi Dom - najwięcej pozytywów, Przy Lesie - mało uwag i
jakieś przedszkole na Sowińskiego niedaleko stacji benzynowej.
Chatka Puchatka raczej negatywnie. Bardzo, bardzo proszę o pomoc w
podjęciu tej niełatwej decyzji!Pozdrawiam serdecznie. Natalia.