21.07.10, 21:38
tu sobie szklaneczkę i zaraz wracam.Proszę nie dotykać ino...tongue_out

https://cdn.sheknows.com/articles/ice-tea-zen-dew(1).jpg
Obserwuj wątek
    • vizjonerka Re: Postawię 21.07.10, 21:43
      Nie dotknęłam....przyniosłam słomkę big_grinbig_grinbig_grin
      • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 21:44
        A po co mi słomka,toz to nie drinktongue_out
        • vizjonerka Re: Postawię 21.07.10, 21:46
          Sobie zorganizowałam słomkę...kazałaś nie tykać szklanki, to nie tykłam tongue_out
          Doooobre było, mniam big_grinbig_grin
          • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 21:49
            Ja pierdzielę,ale łakomczuchytongue_out
            Ale to dobrze! Nie smakowało mi bo stare było....w końcu umyję
            szklaneczkę i naleje sobie prawdziwego pitku tongue_out
            • vizjonerka Re: Postawię 21.07.10, 22:02
              Siem nie znasz, nic a nic....toż to stara, dwunastoletnia whisky była,
              baboooooooooooooooo big_grinbig_grinbig_grin
              Ale, jak wolisz świeżego sikacza... A fujjjjjjjjjj tongue_out big_grinbig_grinbig_grin
              • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 22:05
                Toż to mrożona herbata była sprzed roku.Znalazłam pod biureczkiem wink
                • vizjonerka Re: Postawię 21.07.10, 22:10
                  Jaaasne....z lodem tongue_out Bujać to my, a nie nas...tongue_out big_grinbig_grinbig_grin
                  • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 22:16
                    Mrożona! Lodu dodałam,żeby była na świeżą stylizowana tongue_out
                    • vizjonerka Re: Postawię 21.07.10, 22:24
                      Świeża to tam była tylko cytryna big_grin
                      • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 22:56
                        Limonkatongue_out
    • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 21:47
      I co? Smakowało?

      A mówiłam NIE DOTYKAĆ!!!!! big_grin
      • leziox Re: Postawię 21.07.10, 21:52
        A gdzie w ogole jest teraz ta szklanka?
        • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 21:54
          Potłukła się....
          Ale juz mam nową.Nalać Ci tez?wink

          https://www.rsc.org/images/FEATURE-WHISKY-250_tcm18-138689.jpg
    • z_oddali Re: Postawię 21.07.10, 21:50
      O, lekarstwo dla mnie big_grin
      • leziox Re: Postawię 21.07.10, 21:55
        Lej,nie pytaj,rzygac bedziem pozniej.
        • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 22:00
          Spoko,mam dobry dzień.Nie bedę rzygactongue_out
      • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 21:56
        Proszę! Twoje lekarstwo tongue_out

        https://i.wp.pl/a/f/jpeg/20602/tabletki_jup_550.jpeg
        • z_oddali Re: Postawię 21.07.10, 22:00
          big_grin

          A czym mam popić?
          • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 22:04
            W(ó)dątongue_out
            • z_oddali Re: Postawię 21.07.10, 22:16
              Wody to mam dość. Znudziła mniesmile
        • leziox Re: Postawię 21.07.10, 22:01
          Nie potrzebuje a jak mam kacora to lecze sie ogorkami kiszonymi i mineralkom.
          • vizjonerka Re: Postawię 21.07.10, 22:06
            ICHNIMI ogórkami kiszonymi??? To czysta...profanacja tongue_out big_grin
            • leziox Re: Postawię 21.07.10, 22:09
              Nie,naszymi.Tez mozna kupic z przemytu.
              • vizjonerka Re: Postawię 21.07.10, 22:13
                Ło matko.....to na kiszeniu ogóra można zarobić??? Hmmm....big_grinbig_grinbig_grin
                • leziox Re: Postawię 21.07.10, 22:20
                  I na jednym i na tym drugim tym bardziej big_grin
    • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 21:58
      To już ;powinnaś nie żyćtongue_out
    • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 22:02
      Ja się dziwię,że Ty jeszcze żyjesztongue_out
      To był zamach na Ciebie tongue_out
    • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 22:20
      W końcu miałabym spokój tongue_out
    • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 22:57
      A fuj....Nawet sie nie waz do mnie zbliżaćsmile
    • voker Re: Postawię 21.07.10, 23:08
      nie pijam mrożonych herbat smileP
      • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 23:12
        A sikacze?wink
        • girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 23:13
          Butla stoi.Lezio kciał,ale się zmył to pij za niegosmile
        • voker Re: Postawię 21.07.10, 23:14
          łiskacze? smile
          • leziox Re: Postawię 21.07.10, 23:16
            Nikt sie nie zmyl,tylko ty uciaklas,o!
    • voker Re: Postawię 21.07.10, 23:24
      po tym porannym pisaniu o owocach zaczynam myśleć o Tobie i Girl... big_grinDD
    • voker Re: Postawię 21.07.10, 23:30
      banana i całej brzoskwinki wink
    • voker Re: Postawię 21.07.10, 23:52
      idę potulić pluszowego misia na dobranoc... wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka