girl_32 21.07.10, 21:38 tu sobie szklaneczkę i zaraz wracam.Proszę nie dotykać ino... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vizjonerka Re: Postawię 21.07.10, 21:46 Sobie zorganizowałam słomkę...kazałaś nie tykać szklanki, to nie tykłam Doooobre było, mniam Odpowiedz Link
girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 21:49 Ja pierdzielę,ale łakomczuchy Ale to dobrze! Nie smakowało mi bo stare było....w końcu umyję szklaneczkę i naleje sobie prawdziwego pitku Odpowiedz Link
vizjonerka Re: Postawię 21.07.10, 22:02 Siem nie znasz, nic a nic....toż to stara, dwunastoletnia whisky była, baboooooooooooooooo Ale, jak wolisz świeżego sikacza... A fujjjjjjjjjj Odpowiedz Link
girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 22:05 Toż to mrożona herbata była sprzed roku.Znalazłam pod biureczkiem Odpowiedz Link
girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 22:16 Mrożona! Lodu dodałam,żeby była na świeżą stylizowana Odpowiedz Link
leziox Re: Postawię 21.07.10, 22:01 Nie potrzebuje a jak mam kacora to lecze sie ogorkami kiszonymi i mineralkom. Odpowiedz Link
vizjonerka Re: Postawię 21.07.10, 22:06 ICHNIMI ogórkami kiszonymi??? To czysta...profanacja Odpowiedz Link
vizjonerka Re: Postawię 21.07.10, 22:13 Ło matko.....to na kiszeniu ogóra można zarobić??? Hmmm.... Odpowiedz Link
girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 22:02 Ja się dziwię,że Ty jeszcze żyjesz To był zamach na Ciebie Odpowiedz Link
girl_32 Re: Postawię 21.07.10, 23:13 Butla stoi.Lezio kciał,ale się zmył to pij za niego Odpowiedz Link
voker Re: Postawię 21.07.10, 23:24 po tym porannym pisaniu o owocach zaczynam myśleć o Tobie i Girl... DD Odpowiedz Link