18.06.13, 20:42
co to za spienione wody?smile
Obserwuj wątek
    • debi_bebi Re: Lezio 18.06.13, 21:01
      Lezio się rozbrykał na foto-artystycznie smile
      • tropem_misia1 Re: Lezio 18.06.13, 21:07
        może westchnął przyłożywszy rękę do czoła?
        w artystyczneej pozie oczywiście

        i się woda spieniła w momencie pstryku
      • leziox Re: Lezio 18.06.13, 21:08
        To rzeka Ren,zdazajaca do wodospadu,z którego bierze i spada.Calosc do obejrzenia na Fotoforum za jakis czas,a na zywo w Schaffhausen w Szwajcarii.
        • rybka.11 Re: Lezio 18.06.13, 21:09
          To "na żywo" to mi nie grozi w najbliższym czasie, więc zdam sie na fotoforum wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka