tropem_misia1 Re: Lezio 18.06.13, 21:07 może westchnął przyłożywszy rękę do czoła? w artystyczneej pozie oczywiście i się woda spieniła w momencie pstryku Odpowiedz Link
leziox Re: Lezio 18.06.13, 21:08 To rzeka Ren,zdazajaca do wodospadu,z którego bierze i spada.Calosc do obejrzenia na Fotoforum za jakis czas,a na zywo w Schaffhausen w Szwajcarii. Odpowiedz Link
rybka.11 Re: Lezio 18.06.13, 21:09 To "na żywo" to mi nie grozi w najbliższym czasie, więc zdam sie na fotoforum Odpowiedz Link