Dodaj do ulubionych

RPD, czyli....

19.02.20, 11:36
... Rzecznik Praw Dziecka.... Kolejny "odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu"... Równie dobrze mogli zrobić RPD Piotrowicza.... słynne jego "ciumki" pedofila.... Koszmar. Pawlak nie ustępuje mu... To zastanawiające... zabronienie edukacji seksualnej dzieci-młodzieży, a jednocześnie obsesja kościoła na tle seksualnym. O niczym innym kler nie mówi, ba to sami znawcy, eksperci tego tematu. Rodzice wg RPD mają wyrażać zgodę na zajęcia z edukacji seksualnej, które są NIEOBOWIĄZKOWE! Jeszcze trochę, a wrócimy na drzewo... suspicious
Obserwuj wątek
    • gryf-land1 Re: RPD, czyli.... 19.02.20, 15:06
      Po kiego dzieciom wychowanie seksualne. Jak będą w tym względzie za mądre, nie będzie mógł ich czarnokieckowy zbok obmacywać i gwałcić !! Katole do czegoś takiego nie dopuszczą, bo czarna zaraza ma święte prawo do swoich zachcianek i zboczonych pobudek przy aprobacie ciemnogrodu. Ludzie inteligentni myślą zgoła inaczej.

• gryf-land1 Re: RPD, czyli.... 19.02.20, 15:39
              cambria1.2 napisała:

> Czyli każdy "innowierca" albo niewierzący to z automatu człek inteligentny... C
              > zarująca prostota.
              🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸

Dobrze myślisz, wszak bajki z ambony o fruwających aniołkach, niepokalaniu czy nieskazitelności czarnokieckowych mogą słuchać i w to wierzyć jedynie ludzie o ograniczonym móżdżku tak jak Kubuś Puchatek.
              • cambria1.2 Re: RPD, czyli.... 19.02.20, 15:48
                Serio? A symbolika, metafora? Biblia, jak zgaduję, to dla ciebie taka nudna i zakłamana książka telefoniczna. A księża wszyscy spod tej samej sztancy.

--
                Take care, Ninoczka!
                • gryf-land1 Re: RPD, czyli.... 19.02.20, 15:54
                  cambria1.2 napisała:

> Serio? A symbolika, metafora? Biblia, jak zgaduję, to dla ciebie taka nudna i z
                  > akłamana książka telefoniczna. A księża wszyscy spod tej samej sztancy.

Biblia przez lata została tak zmieniona, aby była na modłę czarnokieckowych i to nie tylko moje zdanie, ale także tych, którzy w tym siedzą. Biblii nie czytałem, czytał nie będę, bajki pozostawiam dla dzieci.
        • gryf-land1 Re: RPD, czyli.... 19.02.20, 15:34
          cambria1.2 napisała:

> Dzielisz ludzi na katoli i inteligentnych?
          >
          🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

Są tacy Kaczy wierni, którzy dzielą naród na lepszy i gorszy sort. Który to ten lepszy, a który ten gorszy ?
              • gryf-land1 Re: RPD, czyli.... 19.02.20, 15:47
                dunajec1 napisał:

> Co prawda i wsrod katoli sa inteligentni ale i oni sluchaja proboszcza, tak ze
                > ja mysle ze gryf ma racje.

Dzięki i wielki szacun.
              • znikam_wracam Re: RPD, czyli.... 20.02.20, 07:24
                dunajec1 napisał:

> Co prawda i wsrod katoli sa inteligentni ale i oni sluchaja proboszcza, tak ze
                > ja mysle ze gryf ma racje.

A mnie się wydaje, że papieź jedno, proboszcz drugie - a polski katolik i tak wie swoje...
            • gryf-land1 Re: RPD, czyli.... 19.02.20, 15:43
              cambria1.2 napisała:

> A ty chcesz ich zawstydzić swoim sposobem oddzielania ziarna od plew, tak?
              >

Tych, którzy mają w głowie siano, nie da się zawstydzić, bowiem wstydu nie mają, co widać, słychać i czuć. A który sort jest ziarnem, a który plewami ?
          • leziox Re: RPD, czyli.... 19.02.20, 15:39
            A może zacząć tak dzielić bez względu na wyznanie, przynależność partyjną, seksualność, kolor skóry na ludzi dobrych i złych?
            Zaś zanim zacznie się to robić, przeanalizować jeszcze własne odbicie w lustrze.
            • gryf-land1 Re: RPD, czyli.... 19.02.20, 15:45
              leziox napisał:

> A może zacząć tak dzielić bez względu na wyznanie, przynależność partyjną, seks
              > ualność, kolor skóry na ludzi dobrych i złych?
              > Zaś zanim zacznie się to robić, przeanalizować jeszcze własne odbicie w lustrze
              🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

Wszystko można, ale jaki pan, taki kram.
                • gryf-land1 Re: RPD, czyli.... 19.02.20, 15:59
                  cambria1.2 napisała:

> O to to. Więc ja zmykam z tego targu, a pan kramarz skreślony.
                  🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

Wycisnęłaś mi łzy. Łzy śmiechu. 😂😂
              • leziox Re: RPD, czyli.... 19.02.20, 15:52
                Nie. To trzeba po prostu chcieć być takim a nie innym , lub mieć motywację do zmian.
                Dobrze mieć stałe poglądy ale i takie wymagają czasami rewizji, ponieważ świat bez przerwy się zmienia. Stojąc w miejscu , człowiek się po prostu cofa.
                Przysłowie "jaki pan taki kram" najwygodniej zastosować do stanu butów.
                • gryf-land1 Re: RPD, czyli.... 19.02.20, 16:07
                  leziox napisał:

> Nie. To trzeba po prostu chcieć być takim a nie innym , lub mieć motywację do z
                  > mian.
                  > Dobrze mieć stałe poglądy ale i takie wymagają czasami rewizji, ponieważ świat
                  > bez przerwy się zmienia. Stojąc w miejscu , człowiek się po prostu cofa.
                  > Przysłowie "jaki pan taki kram" najwygodniej zastosować do stanu butów.
                  🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

Jesteś niesamowity w łagodzeniu obyczajów. Chwała Ci za to. Ponieważ świat się ciagle zmienia, poglądy także, oraz dowody na nie istnienie czegoś czego nie ma i nie było, zatem pozwól mi pozostać przy swoich. A kram to nie tylko buciory, ale także inne inkszości. Witaj Lezio. Miłego popołudnia. Mam nadzieję, że na Melynie flaszeczka dzisiaj pęknie. 😀🍾
            • znikam_wracam Re: RPD, czyli.... 20.02.20, 07:27
              leziox napisał:

> Zaś zanim zacznie się to robić, przeanalizować jeszcze własne odbicie w lustrze

I w tym największy jest ambaras... Jeszcze by dotarło, że się jest takim samym, tylko w innej ideologii...
              • gryf-land1 Re: RPD, czyli.... 20.02.20, 09:44
                znikam_wracam napisał:

> I w tym największy jest ambaras... Jeszcze by dotarło, że się jest takim samym,
                > tylko w innej ideologii...
                🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹🔸🔹

Prawda. Może się rzeczywiście okazać, że jesteśmy tacy sami, tylko całkiem inni. 😑
      • dunajec1 Re: RPD, czyli.... 19.02.20, 17:18
        gryf-land1 napisał:

> Napisałem co napisałem, jestem zadowolony i z tego to powodu stawiam dla Ferajn
        > y cóś na rozgrzewkę. Oby nam się dobrze działo !
        >
        W nocy stalo w dzien wisialo.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka