gardenplaza
18.09.07, 15:21
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gardenplazy na zakończenie stanu surowego
wszystkich trzech gniazd, czyli WIECHĘ - 19 października 2007 o godz. 16.
Impreza na pewno będzie bardzo udana. Proszę przygotować puste żołądki i mocną
głowę. Pozdrawiamy biuro Mac-Plastu.