18.09.07, 15:21
Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gardenplazy na zakończenie stanu surowego
wszystkich trzech gniazd, czyli WIECHĘ - 19 października 2007 o godz. 16.
Impreza na pewno będzie bardzo udana. Proszę przygotować puste żołądki i mocną
głowę. Pozdrawiamy biuro Mac-Plastu.
Obserwuj wątek
    • holyy1 Re: Wiecha 18.09.07, 16:02
      A nie dało by sie np 20 pażdziernika (sobota) - 19 to piątek i
      ciężko będzie dojechać:))
    • rd-ood Re: Wiecha 18.09.07, 17:12
      19 października zakończnenie stanu surowego - lepiej późno niż
      wcale, ale chyba i tak mało kto się zjawi bo wychodzi ze powinniśmy
      się zerwać o 14-15 z pracy żeby dojechać....
    • rocco_waw Re: Wiecha 20.09.07, 10:38
      jaka szkoda że to było w środku tygodnia...był ktoś???
      • gardenplaza Re: Wiecha 20.09.07, 11:21
        Impreza dopiero się odbędzie za miesiąc, zapraszamy. Pozdrawiam JK.
        • areczek123 Re: Wiecha 20.09.07, 20:52
          my tez wolelibysmy w sobote 20 -10 -2007 :) bo faktycznie duzo
          ludzi moze miec problem z dotarciem....
    • karolinas25 Re: Wiecha 21.09.07, 12:06
      super że będzie zorganizowana WIECHA :)
    • lk-5 Re: Wiecha 21.09.07, 13:00
      A co to jest Wiecha i trzy gniazda?
      • holyy1 Re: Wiecha 21.09.07, 13:15
        "Dobry budowlany obyczaj każący świętować dojście do szczytu budynku"
        Gniazdo to budynek A+B, C+D, E+F,
        • lk-5 Re: Wiecha 21.09.07, 13:29
          Dziękuję za wyjaśnienie:)Wydawało mi się, że doprowadzenie do końca budynków z
          drugiego etapu, czyli E i F, powinno się trochę różnić w czasie od pierwszego
          etapu. Stąd nie umiałam się doliczyć do trzech:)
    • rocco_waw Re: Wiecha 21.09.07, 19:14
      Wiadomo że pracownicy mac-plastu mają swoje prywatne życie więc
      dlatego impreza odbędzie się w piątek,ale przecież fakt że
      rozpoczęcie jest o 16 nie oznacza że się zakończy o 17:))Opijanie
      kolejnego etapu napewno potrwa dłużej:))
      • wizard75 Re: Wiecha 25.09.07, 10:59
        To że pracownicy mają swoje prywatne życie - wiadomo, ale nagdodziny mogą być
        odebrane/zapłacone.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka