Gość: pawel IP: *.dynamic.chello.pl 30.08.17, 16:26 Cały dzień nie mogę się zalogować, otrzymuje komunikat o nieprawidłowym haśle, co jest nie możliwe. Ma ktoś podobny problem? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
bagienny Re: Logowanie 31.08.17, 06:15 Proszę upewnić się czy jest prawidłowo wpisywane hasło (czasem przyczyną jest zmiana klawiatutra polska programisty na inną lub wcisnięty caps-lock). Jeżeli uważasz, że hasło jest wprowadzane prawidłowo proszę skontaktować się z naszym działem pomocy pomoc@agora.pl Odpowiedz Link Zgłoś