09.04.04, 08:14
Najlepsze zyczenia z okazji swiat Wielkanocnych. Wierze ze nastepne beda
znacznie lepsze, nie wolno sie poddawac. My decydujemy o tym czy pokonamy
nasza depresje. Mamy w sobie dostatecznie wiele silaby to zrobic.

Serdeczne pozdrowienia.
Obserwuj wątek
    • samanta5 Re: Zyczenia 09.04.04, 09:49
      Życzę słońca, w promieniach którego kazdy mógłby się wygrzać jak leniwe
      kocie :-)i ku pokrzepieniu przesylam fragment wiersza Asnyka
      "Na próżno chcecie wykluczy gwłt
      Z duchowej sfery istnienia
      On tylko wyższy przybiera kształt
      W głębiach ludzkiego sumienia
      Lecz i tu walka powszechna trwa,
      Podległa duchów potrzebie
      A ten zwycięzca - kto drugim da
      Najwięcej światła od siebie"
      :-)
    • aneta10ta Re: Zyczenia 09.04.04, 14:35
      Do Pierwszego Maja daleko ...
      Aneta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka