mskaiq
09.04.04, 08:14
Najlepsze zyczenia z okazji swiat Wielkanocnych. Wierze ze nastepne beda
znacznie lepsze, nie wolno sie poddawac. My decydujemy o tym czy pokonamy
nasza depresje. Mamy w sobie dostatecznie wiele silaby to zrobic.
Serdeczne pozdrowienia.