brednia
18.05.04, 18:52
czy zastanawialiscie sie, czy choroby psychiczne np depresja jest (sa)
moze w pewnym sensie kara za grzechy, ktore popelniliscie w czasie swego
zycia.
nie mam na mysli malostek np przeklenstw czy cos w tym stylu, ale powaznych
zawinien np aborcja ....
pozdrawiam i zapraszam do dyskusji:) chcialbym sie dowiedziec jak to u was
jest...
pa