Dodaj do ulubionych

Pytanie do p dr

20.01.20, 21:13

Przez kilka tyg bralam Lorafen w dawce dobowej 4.5mg. Jakis czas temu odstawilam staralam sie stopniowo wg zalecen ale pojawily sie napady lęku. Lęk nie pozwala mi pracowac bo rece mi sie trzesa cala sie trzese mimo ze od 3tyg jestem bez Lorafenu.
Jak zastosowalam doraznie inny lek z grupy benzo lęk ustepuje i jest ok.
Moje pytanie czy za ten lęk moze odpowiadac lorafen?
Wczesniej takie "jazdy" byly mi obce.
Od dwoch dni biore inny lek i zobaczymy. Zastanawia mnie skad to sie wzielo.?

--
Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują.
Obserwuj wątek
    • ekspert.grupa_synapsis Re: Pytanie do p dr 21.01.20, 09:00
      Jeśli nie jest Pani uzależniona od benzodiazepin, to napady lęku nie są spowodowane lorafenem. Długi czas, który upłynął od odstawienia leku też nie wskazuje na lofaren.
      Stanisław Porczyk

      --
      Grupa Synapsis
      www.synapsis.pl
        • martyna2525 Re: Pytanie do p dr 24.01.20, 12:08
          Moze to komus pomoze.Bylam u lekarza i stwierdzil zespol odstawienny.
          Po pobycie w szpitalu gdzie bylam na duzych dawkach benzo oraz kilku tyg po moj organizm sie uzaleznil. Z moich obserwacji tylko fiz jesli mozna to dzielic.
          Potrzebuje czasu i lekow zastepczych by moc funkcjonowac.


          --
          Ci, których najtrudniej kochać najbardziej tego potrzebują.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka