farfau 02.10.07, 02:39 Na pewno ktoś z Was uczęszcza na terapię na Sobieskiego. Jak się tam zapisuje? I czy długo trzeba czekać na wizytę? Najpierw psychiatra, później psychoterapeuta? Wdzięczna będę za odpowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kontrreformacja Re: Pytanie 04.10.07, 11:31 Zadzwoń po prostu do sekretariatu i zapytaj. Tam mili ludzie pracują, wszystko ci wytłumaczą. Ja byłam najpierw u psychiarty, potem skierowali mnie do psychologa na ok 5-6 spotkań, potem kwalifikują cię do grupy. Odpowiedz Link Zgłoś
demole Re: Pytanie 04.10.07, 13:05 mili ludzie,naprawde ,zajmują się głównie administracją, administracją i tym,no,...apteką,i administracją... -- hamują reakcję ucieczki pozostawiając odruch unkania Odpowiedz Link Zgłoś