02.10.07, 02:39
Na pewno ktoś z Was uczęszcza na terapię na Sobieskiego. Jak się tam
zapisuje? I czy długo trzeba czekać na wizytę? Najpierw psychiatra,
później psychoterapeuta? Wdzięczna będę za odpowiedź.
Obserwuj wątek
    • farfau Re: Pytanie 02.10.07, 12:28
      I kogo tam polecacie?
      • kontrreformacja Re: Pytanie 04.10.07, 11:31
        Zadzwoń po prostu do sekretariatu i zapytaj. Tam mili ludzie
        pracują, wszystko ci wytłumaczą. Ja byłam najpierw u psychiarty,
        potem skierowali mnie do psychologa na ok 5-6 spotkań, potem
        kwalifikują cię do grupy.
        • demole Re: Pytanie 04.10.07, 13:05
          mili ludzie,naprawde ,zajmują się głównie administracją,
          administracją i tym,no,...apteką,i administracją...

          --
          hamują reakcję ucieczki
          pozostawiając odruch unkania

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka