Dodaj do ulubionych

W kwestii formalnej

06.10.03, 22:23
Szanowni Forumowicze!

Czytam niekt?re wątki i nie mogę się połapać kto komu na co
odpowiada, szczególnie gdy narosło już sporo wypowiedzi w
danym temacie.
Czyżbyście nie zauwaźyli, źe odpowiadając można skorzystać z
opcji :
+ odpowiedz na list

+ odpowiedz cytując
?

To drugie naprawdę ułatwia komunikację i uniknięcie wielu
nieporozumień.

Pozdrowienia
Marta
Obserwuj wątek
    • sylwka25 Re: W kwestii formalnej 07.10.03, 18:47
      empeka napisała:

      > Szanowni Forumowicze!
      >
      > Czytam niekt?re wątki i nie mogę się połapać kto komu na co
      > odpowiada, szczególnie gdy narosło już sporo wypowiedzi w
      > danym temacie.
      > Czyżbyście nie zauwaźyli, źe odpowiadając można skorzystać z
      > opcji :
      > + odpowiedz na list
      >
      > + odpowiedz cytując
      > ?
      >
      > To drugie naprawdę ułatwia komunikację i uniknięcie wielu
      > nieporozumień.
      >
      > Pozdrowienia
      > Marta

      To w Tobie uwielbiam, chcesz całą to rozbrykaną gromadkę ogarnąć (mówię to
      szczerze)Popieram Cię w tym temacie, tyle że niektórzy tak szaleją albo ich
      agresja zaślepia ich tak że entery sypią się co chwilę.Jak załagodzić
      depresjowo-forumową agresję? Może rozpoczniemy taki wątek? Co o tym myślisz?
      Albo inny temat: jak samemu załagodzić agresję w depresji w realu? Interesuje
      mnie jak inni sobie z tym radzą
      Pozdrawiam ciepło
      Sylwka
      • looserka Re: W kwestii formalnej 07.10.03, 19:51
        Marto, czy wobec powyższego mogę poddać pomysł mianowania Cię Naczelnym
        Administratorem tego forum? :-)
        • empeka Re: W kwestii formalnej 07.10.03, 23:13
          looserka napisała:

          > Marto, czy wobec powyższego mogę poddać pomysł mianowania
          Cię Naczelnym
          > Administratorem tego forum? :-)

          W innym wcieleniu może...
          Czy to patna funkcja?
          ;-)

          Pa
          Marta
          • empeka Re: W kwestii formalnej 07.10.03, 23:14
            empeka napisała:
            > Czy to patna funkcja?
            > ;-)

            Chodziło o płatną, oczywiście.
            M
      • empeka Re: W kwestii formalnej i nie tylko 07.10.03, 23:11
        sylwka25 napisała:

        > Popieram Cię w tym temacie, tyle że niektórzy tak szaleją albo ich
        > agresja zaślepia ich tak że entery sypią się co chwilę.

        Nie sądziłam, że moja uwaga, czysto techniczna, wywoła odzew
        czysto psychologiczny...
        Sama zostałąm "wytresowana" w Usenecie, gdzie wymagano od
        dyskutantów klarowności przekazu. I tylko to miałam na myśli, w
        trosce o czytekność.

        > Jak załagodzić
        > depresjowo-forumową agresję? Może rozpoczniemy taki wątek?

        Nie wiem czy należy łagodzić agresję na forum, w końcu jest to
        jakaś prawda o ludziach, którzy tu pisują. Jedni widzą agresję w
        najmniejszej uwadze nie po ich myśli, innym nie przychodzi do
        głowy, że krytyka (konstruktywna i życzliwa) jest agresją.

        > Albo inny temat: jak samemu załagodzić agresję w depresji w
        realu? Interesuje mnie jak inni sobie z tym radzą

        Nie wiem jak inni, ja bywam agresywna i wtedy mam problem jak
        wybrnąć. Na szczęście zdarza się to rzadko.

        > Pozdrawiam ciepło
        I ja
        > Sylwka
        Marta

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka