empeka
06.10.03, 22:23
Szanowni Forumowicze!
Czytam niekt?re wątki i nie mogę się połapać kto komu na co
odpowiada, szczególnie gdy narosło już sporo wypowiedzi w
danym temacie.
Czyżbyście nie zauwaźyli, źe odpowiadając można skorzystać z
opcji :
+ odpowiedz na list
+ odpowiedz cytując
?
To drugie naprawdę ułatwia komunikację i uniknięcie wielu
nieporozumień.
Pozdrowienia
Marta