Dodaj do ulubionych

"Dajcie nazwiska, znajdę ich w bazie PESEL"

07.04.08, 20:12
Kolejny przypadek policjanta, który ma się za osobę lewitującą ponad prawem?
Obserwuj wątek
    • 444a Fiksacja GW względem naszej-klasy 07.04.08, 20:32
      To już zakrawa na obłęd zazdrosnej konkurencji. To się powinno leczyć. Chyba
      red. nacz. nie inspiruje takich tekstów żeby w nieuczciwy sposób wygryźć
      konkurencję?

      Dla ciekawych:
      www.dziennik.pl/opinie/komentatorzy/article143208/Troche_kultury_chamy_.html
      ------------------

      To doprawdy obrzydliwe. Na portalu nasza-klasa.pl pojawiły się bluzgi autorstwa
      gimnazjalistów ("idiotka", "szmata" - to o nauczycielce, "dostał w mordę" etc.).
      Oburzyło to do głębi "Gazetę Wyborczą", która sprawie nadała rozgłos i która tej
      bijącej rekordy popularności stronie kibicuje od początku istnienia - pisze w
      DZIENNIKU publicysta Robert Mazurek.
      czytaj dalej...
      REKLAMA

      Wzrusza przy tym konsekwencja, z jaką tematyka Naszej-klasy pojawia się na
      łamach Agorowego dziennika.

      Zaczęło się bodajże od kpin z samego pomysłu - że mało oryginalny, że to już
      było - i krytyki nagradzania jego twórców, bo tylko skopiowali to, co w Ameryce
      odniosło sukces. Potem pojawiły się kpiny, że Nasza-klasa została uznana za
      najgorszą stronę w polskim internecie, a wreszcie szyderstwa z tempa, w jakim
      pracuje jej serwer. Szyderstwa - dodajmy - uzasadnione, ale dotychczas nie było
      medialnym standardem deliberowanie nad tempem ładowania się stron - dajmy na to
      - Onetu czy Wirtualnej Polski.

      Skoro to nie pomogło, a liczba użytkowników portalu rosła w zastraszającym
      tempie, sięgnięto po poważniejszą amunicję - ktoś zrobił swojej byłej
      narzeczonej koszmarny dowcip i rozesłał po jej znajomych rozbierany filmik z jej
      udziałem. Jakaś rozhisteryzowana pani sędzia dzieliła się obawami, że przez
      portal dopadną ją bandyci, których wsadziła do więzienia, inni grzmieli, że to
      raj dla pedofilów. Na deser "Wyborcza” dorzuciła kilka sugestii, że jeśli
      zalogujesz się na Naszej-klasie, to dopadnie cię domokrążca, naciągacz, komornik
      i ptasia grypa. A w dodatku Nasza-klasa nie jest już trendy, jazzy czy jak to
      się tam teraz mówi.

      Z Agorowej wojny z konkurencją (portale społecznościowe Agory nie przyniosły
      spodziewanego sukcesu, bo wszyscy siedzieli na Naszej-klasie) śmiało się pół
      Polski, sprawa więc przycichła na dwa, trzy miesiące. Do teraz.

      Wulgaryzacja polskich stron internetowych to fakt powszechnie znany, jednak
      dotychczas jakoś "Gazeta Wyborcza” nie była w czubie walki z tym zjawiskiem i
      jej nawrócenie jest świeżuteńkie, ale Wielkanoc to - jak wiadomo - czas cudów,
      więc uwierzyłem w szczerość intencji.

      Dla zabicia czasu wszedłem sobie jednak na stronę Gazeta.pl i przeczytałem
      pierwszy z brzegu artykulik. Był o wypowiedzi Gosiewskiego na temat traktatu
      lizbońskiego - ot, banał, żadna tam budząca emocję sprawa. Pod nim ledwie
      kilkadziesiąt komentarzy. Wybrałem kilka, które dają się - choć z trudem -
      zacytować: „kretyn”, „buc”, „tirówka”, „się pasiecie jak świnie, już pysk masz
      jak wiadro na pomyje”, „obrzezana, ruska zaraza” - wszystko to pod adresem
      wymienionych z nazwiska polityków.

      Jak to było, droga "Gazeto”? Cudze chwalicie, swego nie znacie?


      Robert Mazurek
      • sauber1 Re: Fiksacja GW względem naszej-klasy 07.04.08, 21:07
        Jednak trzeba przyznać że "nasza klasa" kopalnią informacji o ludziach jest,
        czasem wyjaśnia wiele zawiłych spraw z przed laty... Tylko szkoda że ci co
        powinni czynić z pożytkiem, pewne sprawy i możliwości wykorzystują tylko dla
        własnych celów, ale kasa nie śmierdzi nikomu ...
        • kosmosiki Wywalić psa na zbity pysk... 07.04.08, 23:10
          I tyle. Będzie na pokaz dla innych matołów. Bo to po prostu jest głupota. Widzę
          dwie możliwości:

          1. Był do tego stopnia zdemoralizowany, że faktycznie nie widział w tym żadnego
          problemu i dobrodusznie się łot tak zaoferował.

          2. Zdawał sobie sprawę z tego co czynił, wiedział że to jest przestępstwo, ale
          aby się dowartościować zaoferował się z taką usługą.

          Albo jedno i drugie. W każdym razie skandal w Policji.

          Skoro pies tak łatwo oferuje z głupoty, czy aby się dowartościować dostęp do
          danych osobowych to pytanie do czego jest zdolny jakby ktoś mu oferował łapówkę
          za udostępnienie danych.

          Wywalić na pysk i wystawić jako przykład dla innych z dostępem do tego typu danych.

          Ostatnio kolega się mi _chwalił_ (tutaj prosty mechanizm - dowartościowanie
          się), że pracując w banku ma dostęp do wyciągów z kont klientów itp.
          Powiedziałem mu, że jest debilem i że po co mi to w ogóle mówi.
          • dzikowy Re: Wywalić psa na zbity pysk... 07.04.08, 23:25
            Ustawa mówi wprost - dane osobowe mogą być przetwarzanie w stopniu minimalnym
            niezbędnym do dokonania czynności, na potrzeby której zostały zebrane. Poza tym
            administrator ma obowiązek zabezpieczyć bazę przed niepowołanym wyciekiem.
            Jeżeli nie może tego zrobić, to nie może też gromadzić i przetwarzać danych. A
            zatem czekam na wymazanie mojego PESELu.
            • invincible4ever Brawa dla Pani Rzeczniczki!!! 07.04.08, 23:56
              "Rzeczniczka twierdzi, że jeśli policjant wykorzystuje bazę danych osobowych na
              własny użytek, to nic wielkiego się nie stanie. - Jeśli robi to tylko i
              wyłącznie, żeby ustalić adresy swoich dawnych znajomych, żeby kontaktować się z
              nimi w celach towarzyskich to nie widzę problemu. Koleżanki też raczej się
              ucieszą, że je znalazł - mówi rzecznik."

              A czy pani rzecznik nie dopuszcza możliwości, że jednak nie wszystkie koleżanki
              pana policjanta się ucieszą???
              To, że ktoś się na naszej-klasie nie loguje może oznaczać, że nie chce
              odnajdywać starych znajomych i sam nie chce utrzymywać kontaktów...
              I nikt nie ma prawa go do tego zmuszać!

              • mistrzkungfu Odp. 08.04.08, 00:11
                Czy ktoś pamięta jak się żyło w epoce przednaszoklasowej?
                • dzikowy Re: Odp. 08.04.08, 00:49
                  Ja żyję. W życiu nawet nie zajrzałem, nie mówiąc o zakładaniu konta.

                  mistrzkungfu napisał:

                  > Czy ktoś pamięta jak się żyło w epoce przednaszoklasowej?

                  Jest fajnie :)
        • 444a Re: Fiksacja GW względem naszej-klasy 07.04.08, 23:23
          Sęk w tym, że powiedzieć "a ja jestem sobie policjantem i mam wszystkie dane o
          was" mógł powiedzieć (i pewnie ktoś tak już powiedział) na onecie (kapitał
          ITI-Agora), na wp.pl, na gazeta.pl. itd. itp.
          Tutaj zresztą policjant nie był anonimowy, więc sytuacja nawet jest bezpieczniejsza.
          Ale GW zwalcza konkurencję "inną miłością"...

          • kosmosiki Re: Fiksacja GW względem naszej-klasy 07.04.08, 23:37
            444a napisał:

            > Sęk w tym, że powiedzieć "a ja jestem sobie policjantem
            > i mam wszystkie dane o was" mógł powiedzieć (i pewnie ktoś
            > tak już powiedział) na onecie (kapitał ITI-Agora), na wp.pl,
            > na gazeta.pl. itd. itp.

            Nie jestem do końca pewien czy mógł to mówić czy wręcz publikować. Zauważ, że
            "mówienie" w Internecie to nie jest rozmowa osoby z osobą. On to opublikował -
            publikacja w Internecie może mieć taki kształt, że informacja dotrze tylko do
            jednej osoby albo i dotrze do kilkuset tysięcy osób.

            Poza tym on jawnie oferował takie usługi. Tu jest dwuznaczność, można powiedzieć
            (ale w sądzie to się nie obroni), że oferował coś do czego ma dostęp z racji
            stosunku służbowego, ale czym dysponować (w tym oferować) nie może. Motyw może
            być dowolny - zysk monetarny i wizerunkowy to jedno i to samo - zysk.

            > Tutaj zresztą policjant nie był anonimowy, więc sytuacja
            > nawet jest bezpieczniejsza.

            Taka natura naszej klasy, że tam ludzie nie po to się afiszują aby być anonimowymi.

            > Ale GW zwalcza konkurencję "inną miłością"...

            Od kiedy konkurencja to synonim miłości? Cytowane GIODO też zwalcza NK? Od kiedy
            zbrodnią jest naświetlanie przewinień?

            Ja tam mam w d*** Gazetę, ale cieszę się, że monitorują (we własnym interesie)
            różne aspekty i piszą o tym.
            • 444a Re: Fiksacja GW względem naszej-klasy 08.04.08, 12:28
              Nie neguję, że policjant zrobił źle. Chodzi tylko o to, że gdyby to samo zrobił
              na forum GW czy Onetu, to by wyborcza o niczym nawet nie wspomniała. Za to
              redaktorzy GW siedzą dniami i nocami na naszej-klasie, szpiegują klasowe rozmowy
              (natura siedzi w człowieku...) i starają się znaleźć cokolwiek żeby konkurencji,
              wybacz słowo - "przysr..".

              Poza tym fora naszej-klasy z reguły odwiedzają sami uczniowie z klasy-
              kilkadziesiąt osób,
              forum np. Onetu oglądają tysiące. a internet to do siebie ma, że można
              powiedzieć właściwie wszystko.

              > > Ale GW zwalcza konkurencję "inną miłością"...
              >
              > Od kiedy konkurencja to synonim miłości?

              A tu się czepiasz i to bez sensu, gdybym napisał "zwalcza oszczerstwem" to też
              by nie był synonim miłości i co z tego?

              > Cytowane GIODO też zwalcza NK?

              I GIODO powiedział, że NK jest OK.
              Czy mam ci przypomnieć po artykule w jakiej gazecie nakłaniano GIODO do badania
              NK? Czy GIODO zbadał Wyborczą, czy może się jednak boi?

              Od kied
              > y
              > zbrodnią jest naświetlanie przewinień?

              To nie jest zbrodnia to mieszanina świństwa i chorej zazdrości.

              W każdej pięknej dziewczynie znajdziesz jakiś feler i jak jesteś świnią to
              będziesz jej wytykał o cm za długi palec, 1 kg więcej itd itp.
              Wyborcza jest zafiksowana na NK i taśmowo produkuje artykuły niemal zawsze
              negatywie opisujące wydarzenia na NK.

              Pisanie ciągle negatywnie o przecież pozytywnej inicjatywie społecznej, moim
              zdaniem podpada pod paragraf taki sam jak w przypadku Polaków i Daily Mail -
              nierzetelność, zła wola.

              > Ja tam mam w d*** Gazetę, ale cieszę się, że monitorują (we własnym interesie)
              > różne aspekty i piszą o tym.

              Tylko widzisz, niech raz zauważą belkę w oku swoim, niech chociaż ćwierć ilości
              artykułów poświęconych NK, poświecą błędom GW czy Onetu. Niech będą w krytyce
              choć w 80% uczciwi....
      • guru133 Re: Fiksacja GW względem naszej-klasy 07.04.08, 23:10
        A czy nie przyszło ci czasem do głowy że na tym portalu oprócz normalnych,
        zdrowych ludzi, którzy chcą za jego pomocą odnowić stare znajomości, logują się
        różnego autoramentu oszołomy, które chcą wykorzystać jego popularność dla
        własnych, czasem bardzo tajemniczych celów? I że właśnie takie artykuły w GW
        zwracają na to uwagę?No chyba że sam należysz to tych indywiduów i dlatego ci te
        artykuły przeszkadzają.
        • keradk Re: Fiksacja GW względem naszej-klasy 07.04.08, 23:25
          hahahahaahhahahahahaha, drogi redaktrzyno GW
    • safed "Dajcie nazwiska, znajdę ich w bazie PESEL" 07.04.08, 22:14
      Policjant chwali się dostępem do PESELu na naszej-klasie.pl, bo o promowanym
      przez Gazetę Wyborczą "portalu społecznościowym Bebo" na którym też mógłby się
      pochwalić, nie tylko ten policjant, ale i pies z kulawą nogą nie słyszał, he he
      he ;)
    • pynky "Dajcie nazwiska, znajdę ich w bazie PESEL" 07.04.08, 22:21
      tylko nie piszcie ze to kolejny artykuł o naszej klasie, zastanówcie sie lepiej
      ze GW uprawia nowy rodzaj dziennikarstwa, jeden bolek co nazywa siebie
      dziennikarzem siedzi na naszej klasie i wyszukuje informacje, kontakty i smaruje
      durne artykuły, taki pomysł na dziennikarstwo, ale marny i ciagle sie powtarza
      • lidek_syn_ubeka najnowsz lista wrogow Agora SA 08.04.08, 10:08
        1/Antoni Macierewicz
        2/Jaroslaw Kaczynski
        3/Portal Nasza-Klasa.Bo zamiast siedziec i przykladnie dawac sie
        indoktrynowac na portalu gazeta.pl narod kreci sie po naszej
        klasie,zwiekszajac wejscia tamze,a co za tym idzie piniazki od
        reklamodawcow.A tego Agora SS nie daruje
    • meleme "Dajcie nazwiska, znajdę ich w bazie PESEL" 07.04.08, 22:22
      Ten policjant to typowy obraz słuzb za rzadow pisowskiej wataszki, zero to nic,
      wazne , ze swoj. Policjant od scigania, co najwyzej obrazy uczuc religijnych,
      pewnie najwazniejszy w jednostce. A jakie mial wyniki, na bank 100 normy.
      Dobrze ze teraz rzadza normalni ludzie.
      • sniegbielszy Co to jest "wataszka"? 07.04.08, 22:46

        jesli to jest od "wataha", to powinno byc "watazka", a moze mala wataha to jest
        wataszka? Pytanie serio.
        • guru133 Re: Co to jest "wataszka"? 07.04.08, 23:15
          sniegbielszy napisała:

          >
          > jesli to jest od "wataha", to powinno byc "watazka", a moze mala wataha to jest
          > wataszka? Pytanie serio.
          Wataszka w odróżnieniu od watażki, to taka szumiąca ważka u której ż zszumowało:)
    • pos3gacz "Dajcie nazwiska, znajdę ich w bazie PESEL" 07.04.08, 22:34
      Ma się idiota czym chwalić. Ustalić i wywalić na zbity ryj z pracy.
      • mietek002 Re: "Dajcie nazwiska, znajdę ich w bazie PESEL" 07.04.08, 23:16
        Ten policjant chce tylko pochwalić się tym, że jest "kimś". To, że
        on (a nie inni) może sprawdzić coś w tajnych aktach daje jemu
        poczucie mocy i dumy i chce, żeby cały świat o tym dowiedział się.
        Krótko mówiąc jest głupkiem. Jeżeli złamie prawo będzie musiał być
        ukarany.
        • kosmosiki Re: "Dajcie nazwiska, znajdę ich w bazie PESEL" 07.04.08, 23:30
          mietek002 napisał:

          > Ten policjant chce tylko pochwalić się tym, że jest "kimś". To, że
          > on (a nie inni) może sprawdzić coś w tajnych aktach daje jemu
          > poczucie mocy i dumy i chce, żeby cały świat o tym dowiedział się.

          Chce się dowartościować. Nie ceni swojej wartości. Ma w zasadzie problem. A w
          Internecie łatwo przecież.

          > Krótko mówiąc jest głupkiem.

          Ja chciałbym wierzyć, że to tylko objaw głupoty.

          > Jeżeli złamie prawo będzie musiał być ukarany.

          Prawa to on raczej nie złamie bo jutro pewnie będzie w szoku czytając Gazetę czy
          rozmawiając z przełożonymi. Natomiast ukarać to się go powinno natychmiast
          cofając mu odpowiednie certyfikaty. Teoretycznie nie dostaniesz łot tak dostępu
          do tego typu danych. W praktyce te procedury jak widać są nieskuteczne.

          Tzn. wg mnie procedury certyfikacji i jej cofania trwają zbyt długo, przez co w
          praktyce sprowadza się to do tego, że procedura zostanie uruchomiona łot tak i
          nawet przed jej zakończeniem delikwent dostęp dostanie. Nie wiem jak jest w
          Policji, ale w wielu innych przediębiorstwach tak bywa.

          Dowodzi to ułomności procedur, bo czarne owce wszędzie się znajdą i po to są
          procedury aby były skuteczne.
    • guru133 To pewnie też policmajster z kaczego zaciągu. 07.04.08, 23:04
      W normalnym państwie taki głupol raz dwa znalazłby sie na bruku.
      • deree Re: To pewnie też policmajster z kaczego zaciągu. 08.04.08, 07:05
        W normalnym państwie nie istnieje baza PESEL.
    • pawel-strzalka "Dajcie nazwiska, znajdę ich w bazie PESEL" 07.04.08, 23:07
      wszyscy to wiedzą, że jak ktoś ma znajomego policjanta to można mieć dostęp do
      wszystkich danych, a że akurat, któyś byl na tyle glupi zeby to oficjalnie
      powiedziec...
    • tadeusz542 pewnie tacy mądrale robili przy Olewniku 07.04.08, 23:08
      A jak się mówi ,że policjanci to głupole to się obrażają
    • mathieu13006fr syndrom malego polaka 07.04.08, 23:22
      dajcie mi PESEL a go znajde

      dajcie mi czlowieka z najde paragraf



      co za kato-mentalnosc polksich podudzi
      obrzydliwe

      nie jestescie lepsi niz wasi synowie i wnuki z UBecji


      • tadeusz542 mathieu13006fr brązowe spodnie waszych dowódców 07.04.08, 23:48
        Przed I wojną swiatową rozmawiał Rosjanin z angielskim oficerem
        ubranym w czerwoną kurtkę:
        Dlaczego nosicie czerwone kurtki tak dobrze widoczne dla wroga -
        pyta ruski.
        Żeby nie było widać krwi w razie zranienia - odpowiada Anglik.
        Słuchał tego francuski Minister Wojny i od tego czasu francuscy
        dowódcy wojskowi noszą ciemno brązowe spodnie
    • dzikowy Re: "Dajcie nazwiska, znajdę ich w bazie PESEL" 07.04.08, 23:28
      Nie krzycz, słyszymy i idź się leczyć, bo Ci te brakujące 20% dołożą do umysłowego.
    • tadeusz542 PESEL wymyślił i wdrożył Kiszczak 07.04.08, 23:42
      jeszcze w latach siedemdziesiątych XX wieku - to dzięki temu
      systemowi produkowaliśmy coraz lepsze komputery ODRA.
      Do początku lat 90 system był tajny i służył wyłącznie milicji oraz
      SB.
      po 1990 roku dostęp do niego dostała skarbówka i administracja
      System ten umozliwiał milicji błyskawiczne odszukanie czlowieka od
      adresu począwszy a na akcie urodzenia lub zgonu skończywszy .
      Miał też jednak dla milicjantów i SB eków istotną wadę taką
      mianowicie że nie dało się już wprowadzać lipnych danych osobowych i
      fingować pracy bo system błyskawicznie to wychwycił.
      Niestety z tego powodu znajdują się co rusz eSBeckie teczki
      dotyczące konkretnych ludzi przy czym ci ludzie nie mają o tym
      pojęcia dlatego wszelkie akta przd ich ujawnieniem należy bardzo
      dokładnie sprawdzać a w końcu zainteresowanego wezwać do złożenia
      wyjaśnień i dopiero potem ujawniać.
    • dolfijn znowu ktoś zoorganizował nagonke na waszą klasę ;) 07.04.08, 23:59
      pismaki się prześcigają w szukaniu tanich sensacji ... a swoją drogą ciekaw
      jestem kto jest udziałowcem naszejklasy.pl :)
      • maaac Re: znowu ktoś zoorganizował nagonke na waszą kla 08.04.08, 05:48
        dolfijn napisał:

        > pismaki się prześcigają w szukaniu tanich sensacji ... a swoją drogą
        ciekaw
        > jestem kto jest udziałowcem naszejklasy.pl :)

        Nagonka? A gdzie ty tu widzisz krytykę Naszej-Klasy? Rozumiem że jak
        pojawi się artykuł, że dwóch facetów pobiło się na dworcu to bedzie
        krytyka PKP?
        Kto jest udziałowcem? Sprawdź artykuły. Był informacje zarówno kto
        jest właścicielem (twórcą) jak i kto od nich kupił udziały w NK.
        • 444a Re: znowu ktoś zoorganizował nagonke na waszą kla 08.04.08, 12:36
          > ciekaw
          > > jestem kto jest udziałowcem naszejklasy.pl :)

          Możesz to sprawdzić na NK.

          Rozumiem że jak
          > pojawi się artykuł, że dwóch facetów pobiło się na dworcu to bedzie
          > krytyka PKP?

          Nie, ale jak co kilka dni będzie w dzienniku o tym, że w Pipidówie ktoś się na
          dworcu PKP pobił, i zawsze będą takie rzeczy o PKP, to trzeba być głupim żeby
          nie zauważyć oszczerczej kampanii.
          • maaac Re: znowu ktoś zoorganizował nagonke na waszą kla 14.04.08, 06:12
            > Możesz to sprawdzić na NK.
            Ja to wiem kolega wyżej nie wie.

            > Nie, ale jak co kilka dni będzie w dzienniku o tym, że w Pipidówie
            ktoś się na
            > dworcu PKP pobił, i zawsze będą takie rzeczy o PKP, to trzeba być
            głupim żeby
            > nie zauważyć oszczerczej kampanii.

            Ale co jest oszczerczego w informacji że się pobili? Biją się to
            się biją. Nikt pretensji do PKP o to nie zgłasza bo i o co?
            Pretensje ma się do tych co się biją. To tak trudno naprawdę
            zrozumieć?
            Łatwo za to zauważyć "oszczerczą kampanię" tych co mają pretensje
            wobec podawania faktów.
    • eat.pussy Niestety.... Donald please!!! 08.04.08, 00:13
      na takich gnojkach bazuje CIĄGLE JESZCZE nasz kraj. Oświaczenia pani
      Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku są tym bardziej
      skandaliczne!! Donald, chodziliśmy do tej samej szkoły - 1 Liceum
      Ogolnokształcącego w Gdańsku, co ty na to?
    • jerry.uk Dlatego ja tam się zalogowałem pod nickiem 08.04.08, 00:40
      w każdej chwili można znaleźć dowolnego znajomego, wpisując jego imię i
      nazwisko. przeczytać do jakich szkół chodził, co pisze na forum, z kim się koleguje.
      Jeśli ktos chce, to mnie znajdzie, ale nie po nazwisku.
    • stachu44 A gdyby "Baranina" poprosil? 08.04.08, 00:42
      To jak by to wygladalo panie generale.
    • patthecat CHWDP - ch...j wie dlaczego policja.... 08.04.08, 01:00
      Dostępnę odpowiedzi:

      A. mały fiutek
      B. niskie poczucie własnej wartości
      C. mentalność skurw....
      D. powołanie do C
      E. źle rozumiane pojęcie kochania bliźniego swego....

      Niepotrzebne skreśliść :D
    • sruba07 WSTYD 08.04.08, 01:12
      przekażcie p. Zych że nam policjantom jest wstyd za taką policjantkę w naszych
      szeregach. niech weźmie rozbieg i walnie baranka w kaloryfer.

      zanim coś powie niech pięć razy, przepraszam dziesięć razy to przemyśli.

      "głupich nie sieją sami się rodzą"
    • pocalujta_wujta No Jarus jest glupi jak but - ot policjant 08.04.08, 01:27
      Mnie palant moze szukac w bazie PESEL i znajdzie adres pod ktorym od
      13 lat nie mieszkam. Nowego nie znajdzie za cholere, bo za granice
      jego tluste lapki nie maja szans zajsc a jakby zaszly to by poszly
      do pierdla za to naduzycie co szczerze obiecuje z moim dobrym
      prawnikiem nie-Polakiem


      Z USA...
      pocalujta_wujta
    • carpyook W GW chyba utworzyli etat ds. monitorowania N-K... 08.04.08, 01:33
      I w zasadzie każdy taki "nius" potwierdza nie słabość N-K (wbrew
      zamierzeniom Panów Redaktorów), a ludzką bezmyślność i spaczone
      podejście do tajemnicy służbowej, danych osobowych, itd...
    • lukasbo GW powinna jeszcze wykasować link ze zrzutu ;) 08.04.08, 03:05
      teraz wiadomo, o kim jest ten artykuł nasza-
      klasa.pl/profile/7168851
      • kinga_pawel Re: GW powinna jeszcze wykasować link ze zrzutu ; 08.04.08, 09:39
        Profilu brak :)
    • mathieu13006fr lapska precz od pânow wladzy !!!! 08.04.08, 03:09
      wy polaczki, lapy precz od pana wldzy

      on milicjant
      on sluzebnik rezymu


      schodylyje sie od gory
      cosie czepiacie jakiegos wsiowego gliniarza
      skoro super hyper arcy biskupi odstawiaja takie numery ze srom sie nie domyka


      tu pan milicjant cos nagadal


      mial przynajmnej odwage powiedziec ze swibia jest bo wykorzystuje stanowisko



      a teraz, o wy wielcy madrale, zrobcie probe i walnijcie takimi koemantzarzami
      wjakasjej fioletowa excelencje


      np w ksiedza Andrzeja wPaetza czy a abepe Kamisnkiego ze Szczecina, polskiego
      patrona pedofilow-pederastow

      obiecuje ze jak tyklko przyjade do Polslki, zarzne ch..wi gardlio powolutku acz
      skut(ecznie recytujac Godzinki prze minutke


      albo zapraszam do Francji, gdziena biskupa pedofila czekaja wiezniwoie ktorzy
      "lubia" takich zboczow


      sam zlozylem zawiadomienie w prokuraturze
      na polskiego katola pedofila spod znaku matki boskiej niewnawisci
    • fawad Czy ja też tak sobie mogę? 08.04.08, 04:30
      "Rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim potwierdza, że
      Jarosław B. pracuje w tamtejszej komendzie. Jednocześnie nie widzi nic złego w
      postępowaniu policjanta. - Oferowanie możliwości sprawdzenia danych w bazie nie
      jest niczym złym - mówi sierż. szt. Katarzyna Zych"

      To co, ja też jak przyjdę do komendy i poproszę to będę mógł sobie poszukać
      adresów w policyjnej bazie? No bo skoro wykorzystywaie jej do prywatnych celów
      to nic złego ...

      - TomiK
    • el_bigos rzeczniczka tak pie.., że czytać tego nie idzie 08.04.08, 07:28
      a może ci ludzie nie chcą mieć kontaktu z debilem, który się chwali na forum
      jakie to on ma możliwości
    • greymann Wojna z Naszą Klasą 08.04.08, 07:39
      Wortal "Nasza Klasa" jest medium które porwało za sobą miliony
      Polaków pozwalając odnowić rozerwane przed lata więzi i odświeżyć
      znajomości. Z informacji podawanych przez wortal wynika, że
      zalogowało się na nim ponad 11 milionów uczestników. Nie da się
      ukryć, że wśród nich znajdują się osoby nieodpowiedzialne, żeby nie
      powiedzieć głupie. To jednak nie usprawiedliwia Waszej "Gazeto"
      krucjaty przeciwko tej inicjatywie, która jest prowadzona z zapałem
      godnym naprawdę lepszej sprawy. Podchodząc z taką aktywnością do
      wszelkich sensacyjek rodem z "NK" dajecie pożywkę swoim krytykom
      twierdzącym, że ta krucjata prowadzona jest z frustracji, że nie
      wyszły Wam projekty serwisów społecznościowych. Uwierzcie,są inne
      problemy w Polsce...
      • piaskowy-dziadek Re: Wojna z Naszą Klasą 08.04.08, 09:56
        kolego.....zgadza się, sa inne bardzo ważne, o niebo ważniejsze problemy. Jednak
        te wielkie nie rodzą się z niczego. Rodzą się z mniejszych takich jak ten:)
        Gdyby w policji pracowali profesjonaliści z pewnością policja nie byłaby jak
        teraz jedną wielką chorobą weneryczną co jak sądzę jest taaaaaaakim wielkim
        problemem i co gorsza rodzi o wiele większe. Nie wiem czy jesteś policjantem i
        czy rozumiesz do czego zmierzam. Jeżeli nie jesteś- z jednej strony ciesz się a
        z drugiej żałuj. Ale uwierz mi.......jest tak jak mówie....Pozdrawiam....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka