Dodaj do ulubionych

_______________<a href="http://www.nortom.pl/______________" targe

24.08.05, 12:15
za zdenuncjowanie tej witryny jako... antysemickiej
na miedzynarodowej wystawie ksiązki w Berlinie(?)
niejaki - jestem tu "Nowy" - Nowakowski został...
ministrem Kultury w Rzeczypospolitej Polskiej.

P.S. - dla niepatriotów
Hasz notorycznie kłamie.
Obserwuj wątek
    • rycho7 ale jaja 24.08.05, 20:17
      hasz0 napisał:

      > P.S. - dla niepatriotów
      > Hasz notorycznie kłamie.

      Klamstw Hasza i tak nie usprawiedliwia jego huraoptymistyczny domniemany
      patriotyzm.

      Mnie dyskusje o patriotyzmie wszyPolakow nie interesuja. Ciekaw jestem
      natomiast nastepujacej ksiazki:

      > POLANIE ZACHODNI I ICH PAŃSTWO
      > Lubomir Czupkiewicz
      > Autor przedstawia obraz ziem polskich przed przybyciem Słowian, dzieje
      > Polan od czasów najdawniejszych do panowania Bolesława Chrobrego oraz
      > słowiański zwyczaj rozsyłania wici wojennych. Cenna pozycja na rynku
      > księgarskim. Przy prawie całkowitym braku publikacji na ten temat, uzupełnia
      > dotkliwą lukę w tej dziedzinie. Autor o sto lat wcześniej datuje początki
      > państwa polskiego niż się powszechnie uważa.

      Chetnie kupie i poczytam. Ostatnio zajmowalem sie tym okresem. Historie
      niewatpliwie da sie o 100 lat przesunac. Chyba nawet dalej bo do lat 500 n.e.
      Ale ja sie nie dziwie, ze w szkole tego nie ucza. Nacjonalisci musieliby
      zrewidowac "patriotyzm". Najlatwiejszym jest wykazanie, ze Krakow byl stolica
      Bialych Chorwatow, a Adalbert, biskup Prahy byl synem ksiecia Bialych
      Chorwatow. Jeszcze jak sie doda to kim byli Licikawcy i jak sobie poradzili z
      germanskimi margrabiami to zupelna kaszana u wszyPolakow.
    • rycho7 monopol mysli 24.08.05, 20:35
      hasz0 napisał:

      > P.S. - dla niepatriotów

      I TAK NIE PRZEMOGĄ! ANTYKOŚCIÓŁ. ANTYPOLONIZM, MASONERIA
      Maciej Giertych
      liczba stron : 199
      ISBN : 83-85829-87-3
      cena : 15.00 zł
      <a href="mailto:nortom@nortom.pl?subject=zamówienie"_blank">zamów książkę</a>

      Byly czasy gdy ponad polowa senatorow Rzeczypospolitej to bylo niekatolicy. I
      byly to czasy najwiekszej prosperity. Pozniej papisci wyssali wszystkie zywotne
      soki. Haszysci to kontynuluja. Przywolywanie do prawdy i rozsadku bardzo ich
      gniewa. Vide szach0, sz0k i reszta ze zgraji zer.
      • haszszachmat _________manipulejesz na parę sposobów agencie R7 25.08.05, 10:23
        Hasz0=Szach0 zawsze przywoływał przykład tolerancyjnej ( w sensie katolickiego
        miłosierdzia) Polski gdzie schronienie znajdywali wszyscy innowiercy i heretycy!

        W czasach powszechnej banicji, mordów sądowych i palenia na stosach.

        Ty zas "wciskałeś tu ciemnotę" że było odwrotnie!
        Ze to katolicy w Polsce sa skrajnie nietolerancyjni od wieków do dzisiaj,
        a Hasz uzrządza na F. inkwizycje i w realu paliłby inaczej myslących na stosie.

        Prosperita zdrajców ojczyzny brała się z trzosów wręczanych przez przyszłych
        zaborców za właściwe głowsowanie w Sejmie. Dziś ten trzos to 300.000.000!
        Zdaniem wiarygodnych, niezaleznych organizacji międzynarodowych.

        O zacietrzewieniu, zaślepieniu i wyciaganiu stąd przeciwnych wniosków świadczy
        całkowite niezauważanie przez Ciebie mojej krytyka hierarchów KK
        obecnie i w historii np. niewywiązanie się papieża z przyrzeczen wobec króla
        Polski Jana III Sobieskiego, co zaowocowało za 100 lat "wdzięcznością
        unijną".
        Za gloryfikację zdrajców i rozgrzeszanie zaborców mi nie płacą.
        > Byly czasy gdy ponad polowa senatorow Rzeczypospolitej to bylo niekatolicy. I
        > byly to czasy najwiekszej prosperity.

        Pozniej papisci wyssali wszystkie zywotne > soki. Haszysci to kontynuluja.
        Przywolywanie do prawdy i rozsadku bardzo ich > gniewa. Vide szach0, sz0k i
        reszta ze zgraji zer.
        • rycho7 urojenia sprzed kontrreformacji 25.08.05, 22:46
          haszszachmat napisał:

          > Hasz0=Szach0 zawsze przywoływał przykład tolerancyjnej ( w sensie katolickiego
          > miłosierdzia) Polski gdzie schronienie znajdywali wszyscy innowiercy i heretycy
          > !

          haszszachmat = Hasz0=Szach0 ??? Po co tyle pacyn?

          Przywolywanie tego co nie bylo zasluga katolikow to ogolnie znana metoda tej
          sfory. Pilsudzkiego zwalczali a pozniejsie pod niego podczepili.

          > Ty zas "wciskałeś tu ciemnotę" że było odwrotnie!

          Klamiesz jak zwykle. Nic takiego nie pisalem. Przedstaw dowody !!!!!!!!!!!!!!!!

          > Ze to katolicy w Polsce sa skrajnie nietolerancyjni od wieków do dzisiaj,
          > a Hasz uzrządza na F. inkwizycje i w realu paliłby inaczej myslących na stosie

          To od wiekow skonczylo sie wyraznie od pierwszego Wazy. Dla Ciebie to wczoraj?
          Pare wiekow minelo. A moze kontynent o ocean?

          Do czego wioda metody Hasza to zobaczymy, Ja bede mogl powiedziec, ze pisalem.

          > Prosperita zdrajców ojczyzny brała się z trzosów wręczanych przez przyszłych
          > zaborców za właściwe głowsowanie w Sejmie. Dziś ten trzos to 300.000.000!
          > Zdaniem wiarygodnych, niezaleznych organizacji międzynarodowych.

          Nie toleruje korupcji. Ale to co piszesz jest znacznie bardziej skomplikowane
          historycznie. Po 10 lipca szlachcie bylo spieszno na zniwa. Znaj proporcjium ...

          > O zacietrzewieniu, zaślepieniu i wyciaganiu stąd przeciwnych wniosków świadczy
          > całkowite niezauważanie przez Ciebie mojej krytyka hierarchów KK

          Nie mam obowiazku czytac wszystkiego. Mogles pisac w czasie przerw w moich
          pobytach na forum. Ty pepku swiata.

          > niewywiązanie się papieża z przyrzeczen wobec króla
          > Polski Jana III Sobieskiego

          Polityka biskupa Rzymu to w ogole bajki o capo di tuti capi.

          > Za gloryfikację zdrajców i rozgrzeszanie zaborców mi nie płacą.

          Lojalnosc feudalna chce Ci sie zaklamac. Nie ze mna takie numery ... Szlachta
          nie byla suwerenem. A o czyje interesy dbala wyszlo w 1831 i 1863.
          • hasz0 Uppsala contra Brześć 25.08.05, 23:41
            > haszszachmat = Hasz0=Szach0 ??? Po co tyle pacyn?
            #: Zgadnij!

            > Przywolywanie tego co nie bylo zasluga katolikow to ogolnie znana metoda tej
            > sfory. Pilsudzkiego zwalczali a pozniejsie pod niego podczepili.

            #: Masz rację pieskie sposoby chwały nie przysparzaja nawet dyskutantom.
            Zobaczmy dalej kto się pod kogo podczepi?

            > > Ty zas "wciskałeś tu ciemnotę" że było odwrotnie!
            >
            > Klamiesz jak zwykle. Nic takiego nie pisalem. Przedstaw
            dowody !!!!!!!!!!!!!!!!

            #: Nie pisałeś, gdy broniłem katolickiego RM przed bardzo podłym oszczerstwem -
            o stosach i inkwizycji jako zwykłej metodzie polskich katolików ze szczególnym
            odniesiem do mojej osoby w obramowaniu inwektyw niegodnych wykształconego i
            obytego na europejskim salonach świadomego swej wielokulturowej polskości,
            erudyty? Bardzo intrygujące zaprzeczenie w kontekście następnej niżej
            załączonej Twojej diagnozy-wróżby asekuracyjnej!
            (#)
            > > Ze to katolicy w Polsce sa skrajnie nietolerancyjni od wieków do dzisiaj,
            > > a Hasz uzrządza na F. inkwizycje i w realu paliłby inaczej myslących na s
            > tosie

            (R7)
            > To od wiekow skonczylo sie wyraznie od pierwszego Wazy. Dla Ciebie to wczoraj?
            > Pare wiekow minelo. A moze kontynent o ocean?
            > Do czego wioda metody Hasza to zobaczymy, Ja bede mogl powiedziec, ze pisalem.

            #: I co Rychu oceany insynuacji jw zmienią Atlantydę prawosławia 1596 Wazy w
            Maltę 1989 JPII?

            > > Prosperita zdrajców ojczyzny brała się z trzosów wręczanych przez przyszł
            > ych > > zaborców za właściwe głowsowanie w Sejmie. Dziś ten trzos to
            300.000.000! > > Zdaniem wiarygodnych, niezaleznych organizacji
            międzynarodowych.
            >
            > Nie toleruje korupcji. Ale to co piszesz jest znacznie bardziej skomplikowane
            > historycznie. Po 10 lipca szlachcie bylo spieszno na zniwa. Znaj
            proporcjium ..>

            Jedni na żniwa inni do karczm.
            >
            > > O zacietrzewieniu, zaślepieniu i wyciaganiu stąd przeciwnych wniosków świ
            > adczy > > całkowite niezauważanie przez Ciebie mojej krytyka hierarchów KK
            >
            > Nie mam obowiazku czytac wszystkiego. Mogles pisac w czasie przerw w moich
            > pobytach na forum. Ty pepku swiata.

            #: Zrezygnowałeś z reszty europejskiej wiązanki rytualnej?
            >
            > > niewywiązanie się papieża z przyrzeczen wobec króla
            > > Polski Jana III Sobieskiego > Polityka biskupa Rzymu to w ogole bajki o
            capo di tuti capi.

            #:No nie wiem. Malta wynagrodziła Kahlenberg.

            > > Za gloryfikację zdrajców i rozgrzeszanie zaborców mi nie płacą.
            >
            > Lojalnosc feudalna chce Ci sie zaklamac. Nie ze mna takie numery ... Szlachta
            > nie byla suwerenem. A o czyje interesy dbala wyszlo w 1831 i 1863.

            #: Czyli o czyje...?
            • rycho7 Uppsala contra Kulikowe Pole 26.08.05, 16:43
              hasz0 napisał:

              > > haszszachmat = Hasz0=Szach0 ??? Po co tyle pacyn?
              > #: Zgadnij!

              Jestes sprawiedliwy. Cierpiac na multiplikacje jazni kazdemu ego cos dajesz.

              > odniesiem do mojej osoby w obramowaniu inwektyw niegodnych wykształconego i
              > obytego na europejskim salonach świadomego swej wielokulturowej polskości,
              > erudyty?

              Nastepnym klamstweem chcesz zaklajstrowac poprzednie. Wiele razy oczekiwalem od
              Ciebie linkow, wskazania palcem moich inwektyw. Mnozysz jedynie pomowienia.
              Dowodow nigdy nie wskazales. Podle metody inkwizytorow.

              > #: I co Rychu oceany insynuacji jw zmienią Atlantydę prawosławia 1596 Wazy w
              > Maltę 1989 JPII?

              Czy ten belkot to odpowiedz "erudyty" IQ 170 ? Glowka ciazy ? To przynies
              kartofelki Jasiu.

              > Jedni na żniwa inni do karczm.

              Niehaszowaci pod Malbork i Koronowo. Tego juz nie trabia. Bo to cal a Polszcza.

              > > nie byla suwerenem. A o czyje interesy dbala wyszlo w 1831 i 1863.
              >
              > #: Czyli o czyje...?

              Swoje wlasne. Maksimum 10 procent ludnosci Priwislianskiego Kraiku. Wyraznie
              przeoczyli okres przed- i napoleonski. Podobnie jak haszysci.
              • haszszachmat _______Kultura niewyleczonych z komunizmu_________ 27.08.05, 13:37
                rycho7 napisał:

                > Dowodow nigdy nie wskazales. Podle metody inkwizytorow.

                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=28214232&a=28255748
                > > #: I co Rychu oceany insynuacji jw zmienią Atlantydę prawosławia 1596 Wazy
                w > > Maltę 1989 JPII?
                >
                > Czy ten belkot to odpowiedz "erudyty" IQ 170 ? Glowka ciazy ? To przynies
                > kartofelki Jasiu.

                ###################;
                To test! Prawie plagiat stylu Rycha7!
                Odp.:
                Waza w 1596 zmienił granice prawosławia
                a JPII (posrednio: - dyplomatycznie i poprzez duchowe wsparcie rodaków)
                doprowadził do zmian granic komunizmu (szczyt na Malcie w 1989)

                #########: Bez personalii -prawda?!
                I tez można!
                No ale trzeba cos wynieśc z domu
                i nie zapisywać się potem do zbrodniczych partii z egoistycznych
                a nie z ideowych powodów.
                • rycho7 Prawda katolickiech pomowien 28.08.05, 01:49
                  > rycho7 napisał:
                  >
                  > > Dowodow nigdy nie wskazales. Podle metody inkwizytorow.
                  >
                  > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=28214232&a=28255748

                  Pomowiles mnie o inwektywy pod Twoim adresem. Natomiast jako odpowiedz o podanie
                  dowodu moich inwektyw podajesz swoj tekst pelny bzdur pod moim adresem. Czy Ty
                  rzeczywiscie masz klopoty z podsufitka?

                  > To test! Prawie plagiat stylu Rycha7!

                  Sam siebie plagiatujesz. To Ty pisujesz tasiemce bez moralu.

                  > Odp.:
                  > Waza w 1596 zmienił granice prawosławia

                  Wybacz ale granice wyznan wyznacza demografia (przewaga wyznawcow). Tylko
                  katolik taki bez sensu jak Ty moze myslec inaczej.

                  > a JPII (posrednio: - dyplomatycznie i poprzez duchowe wsparcie rodaków)
                  > doprowadził do zmian granic komunizmu (szczyt na Malcie w 1989)

                  Ja rozumiem, ze biskup Rzymu mianowal sie nieomylnym. Ale zeby sobie jeszcze
                  przypisywal boska omnipotencje to juz wyraznie zboczenie haszystow.

                  > #########: Bez personalii -prawda?!

                  Co to zdanie mialo znaczyc? Waza nie mial personalii?

                  > I tez można!

                  Czysty haszyzm.

                  > No ale trzeba cos wynieśc z domu

                  Oczywistosc pomawiania jak Hasz?

                  > i nie zapisywać się potem do zbrodniczych partii z egoistycznych
                  > a nie z ideowych powodów.

                  Slyszales o prawie? Ze nie dziala wstecz? Zbrodniczosc to jest pomowienie,
                  obecne i obecnie karalne. Gdybys kiedykolwiek nauczyl sie czytac to odeslalbym
                  Cie do kodeksow. Tobie musi wystarczac IQ 170.
                  • hasz0 ___________________cbdo______________________ 28.08.05, 18:41
                    • rycho7 katolik dostanie rozgrzeszenie, niegodziwosci im 28.08.05, 22:47
                      zwisaja.

                      hasz0 napisal:

                      > ___________________cbdo______________________

                      Oczywiscie Haszu, ze dla Ciebie niegodziwosci sa oczywistoscia. One Ciebie
                      interesuja jedynie do spowiedzi.

                      Dlatego z taka latwoscia pomawiasz i nie interesuja Cie dowody.
                      • hasz0 ________________________R7_!______________________ 29.08.05, 09:09
                        Jesteś madry, inteligentny, oryginalny, obyty, doświadczony,
                        wyszczekany i nietuzinkowy ale...o mych niegodziwościach zamilcz,
                        bo
                        ___pokazałeś się tu
                        jako wytrawny filister i przewrotny egzegeta, który zamiast odnosic sie do sensu
                        istotnego problemu naszego kraju, wyrażonej w kulturalnej wypowiedzi oponenta -

                        __pseudoripostujesz koturnowym eklektyzmem guślarskiego historyzmu, domagajac
                        się irracjonalnie dowodów na udowodnione i cytowania cytatów na tyle co przez
                        samego siebie napisane.

                        Twoje huculskie uprzejmości w podzięce za udzielaną Ci przeze mnie darmowo
                        terapię ideologicznych urazów mentalnych, zainfekowały me gołębie serce
                        tak, że wystąpiła koniecznośc dłuższej kwarantanny.
                        Ja jestem chłopak ze wsi - Ty z globalnej wioski.

                        Uwierzyłeś niewierzącym
                        - więc żyj nieżytem.
                        • rycho7 zgoda buduje 29.08.05, 10:18
                          hasz0 napisał:

                          > zamiast odnosic sie do sensu
                          > istotnego problemu naszego kraju, wyrażonej w kulturalnej wypowiedzi oponenta

                          Problemem Rzeczypospolitej jest to co sam zacytowales ze swej biografii. Bedac w
                          podstawowce z okazji czyjegos pogrzebu zmuszales oporne dziewczynki do plucia na
                          niemile Ci portrety. No i to zostalo Ci do dzisiaj. Negacja, odrzucanie, wieczne
                          sianie wasni. To jest haszyzm. To jest to co Polske rujnuje i bedzie rujnowalo
                          do czasu gdy spowiednicy nie dostrzega interesu w zmianie.

                          Ja to co ze mnie najlepsze juz zmarnotrawilem na Polske. Nie licz na mnie, ze
                          bede walczyl z glupota "95 % Polakow". Za nic nie zostane Polakiem-katolikiem.
                          Innym Polakiem ponoc nie mozna byc. Moze sie przekwalifikuje na Sudetendeutsche.
                          Tak jak to zrobily miliony Mazurow, Slazakow i innych. Zrozumienie tego jest
                          poza zasiegiem Twego umyslku przezartego przez spowiedzi. IQ 170 nie jest tu
                          ratunkiem. Brak Ci woli do wykorzystania inteligencji. Kwintesencja haszyzmu.
                          • hasz0 _____zgoda ze złodziejami i kłamcami buduje mafię 30.08.05, 00:38
                            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=27734316&a=28356254
                            Znów manipulujesz! Kretynsko, idiotycznie bo trywialnie i infantylnie.

                            W 1953 chodziłem do 2 klasy i nie pisałem, ze ja "zmuszałem dziewczynki"
                            bo byłem wtedy bardzo nieśmiałym prymusem a nie łobuzem.

                            Wtedy po smierci Stalina, gdy w Twoich rodzinach płakali
                            (a pisał tu o płaczących jeden powszechnie zanny F. żadna pacyna)
                            i rozpaczali wiekszosc doznała niesamowitej euforii - kilkuletnie
                            (a nie kilkunastoletnie )dzieci to czuły instynktownie!
                            A te "niemiłe nam" portrety - JAK TO ENIGMATYCZNIE PISZESZ SUGERUJĄC
                            ZWIERZECĄ MSCIWOŚC 8-LATKA - to
                            Bierut i Rokossowski oraz
                            Jozef STALIN - Soso Dzugaszwili!
                            Dlaczego nie napisałeś kogo przedstwiały te miłe Tobie portrety?
                            "Czyjegos pogrzebu"? Napisałeś idioto! Nawt nei wiesz jak to smiertelnie
                            żałośnie wyglądało kłamstwa, trzymanie w tajemnicy daty śmierci przez kilka
                            dni, oskarżenia, wyroki śmierci lekarzy Stalina...oni czuli że pada stalinizm
                            i dlatego tak jak wtedy pismaki dzis rycho7 napisał:

                            > Problemem Rzeczypospolitej jest to co sam zacytowales ze swej biografii.
                            Bedac > w> podstawowce z okazji czyjegos pogrzebu zmuszales oporne dziewczynki
                            do plucia n> a> niemile Ci portrety. No i to zostalo Ci do dzisiaj. Negacja,
                            odrzucanie, wieczn> e> sianie wasni. To jest haszyzm. To jest to co Polske
                            rujnuje i bedzie rujnowalo> do czasu gdy spowiednicy nie dostrzega interesu w
                            zmianie.
                            >
                            > Ja to co ze mnie najlepsze juz zmarnotrawilem na Polske. Nie licz na mnie, ze
                            > bede walczyl z glupota "95 % Polakow". Za nic nie zostane Polakiem-katolikiem.
                            > Innym Polakiem ponoc nie mozna byc. Moze sie przekwalifikuje na
                            Sudetendeutsche
                            > .
                            > Tak jak to zrobily miliony Mazurow, Slazakow i innych. Zrozumienie tego jest
                            > poza zasiegiem Twego umyslku przezartego przez spowiedzi. IQ 170 nie jest tu
                            > ratunkiem. Brak Ci woli do wykorzystania inteligencji. Kwintesencja haszyzmu.
                            • rycho7 Pomawianie o zgode ze złodziejami i kłamcami 30.08.05, 06:28
                              hasz0 napisał:

                              > zgoda ze złodziejami i kłamcami buduje

                              Celowo zamazujesz roznice miedzy sianiem nienawisci a sciganiem przestepcow. Ty
                              budujesz konstrukty umyslkowe ponad prawem. Twoi zlodzieje niczego w realu nie
                              ukradli, a w kazdym razie Ty nie masz zadnego dowodu kradziezy poza potokiem
                              swoich slow. A klamcami nazywasz tych, ktorych bezczelnie pomawiasz bez proby
                              znalezienia podstawy. Zli sa wytworem Twojej fantazji. Styk z realem jest Ci
                              obojetny.

                              > Znów manipulujesz! Kretynsko, idiotycznie bo trywialnie i infantylnie.

                              Przypominam Ci prawdy podstawowe i nawoluje do zwiazkow z realem. Wyjsce ze
                              swiata fikcji Twojej glowy.

                              > W 1953 chodziłem do 2 klasy i nie pisałem, ze ja "zmuszałem dziewczynki"
                              > bo byłem wtedy bardzo nieśmiałym prymusem a nie łobuzem.

                              Pisales wyraznie, ze pluc musieli wszyscy, nawet oporne dziewczynki.
                              Uczestniczyles w zmuszaniu, nawet jako bierny obserwator. Nie broniles przed
                              terrorem.

                              > Wtedy po smierci Stalina, gdy w Twoich rodzinach płakali

                              Po co smiesznie pomawiasz? Masz na to choc cien dowodu? Czy jedynie swa
                              katolicka Prawde?

                              > (a pisał tu o płaczących jeden powszechnie zanny F. żadna pacyna)

                              Powszechnie zanny F. to moje rodziny? Z Ligi Polskich Rodzin? Faulujesz potwornie.

                              > i rozpaczali wiekszosc doznała niesamowitej euforii - kilkuletnie
                              > (a nie kilkunastoletnie )dzieci to czuły instynktownie!

                              Nie wiem co pamietam. Wycie syren w mroczny deszczowy dzien. Zadnej swojej
                              euforii nie pamietam. Bo nie wiedzialem o co chodzi, a dzien nie sprzyjal eufori
                              lecz depresji. Jak zwykle kalmiesz. Wmawiasz innym to czego nie bylo.

                              > Dlaczego nie napisałeś kogo przedstwiały te miłe Tobie portrety?

                              Nie sadzilem abys nie wiedzial. Dla srednio inteligentnego forumowicza tez jest
                              oczywiste jakie portrety wisialy w podstawowce Hasza. Ponadto ja w tej
                              podstawowce nie bylem wtedy i nie widzialem jakie to konkretnie byly portrety.
                              Wiec nie zmyslam jak to Hasz ma w zwyczaju.

                              > "Czyjegos pogrzebu"? Napisałeś idioto!

                              Haszystowska kindersztuba. Martwi Cie upadek FA. Sam go powodujesz. Przewzorze
                              dla dziatek.

                              > Nawt nei wiesz jak to smiertelnie
                              > i dlatego tak jak wtedy pismaki dzis rycho7 napisał:
                              >
                              > > Problemem Rzeczypospolitej jest to co sam zacytowales ze swej biografii.
                              > Bedac > w> podstawowce z okazji czyjegos pogrzebu zmuszales oporne dzie
                              > wczynki
                              > do plucia n> a> niemile Ci portrety. No i to zostalo Ci do dzisiaj. Neg
                              > acja,
                              > odrzucanie, wieczn> e> sianie wasni. To jest haszyzm. To jest to co Pol
                              > ske
                              > rujnuje i bedzie rujnowalo> do czasu gdy spowiednicy nie dostrzega interesu
                              > w
                              > zmianie.
                              > >
                              > > Ja to co ze mnie najlepsze juz zmarnotrawilem na Polske. Nie licz na mnie
                              > , ze
                              > > bede walczyl z glupota "95 % Polakow". Za nic nie zostane Polakiem-katoli
                              > kiem.
                              > > Innym Polakiem ponoc nie mozna byc. Moze sie przekwalifikuje na
                              > Sudetendeutsche
                              > > .
                              > > Tak jak to zrobily miliony Mazurow, Slazakow i innych. Zrozumienie tego j
                              > est
                              > > poza zasiegiem Twego umyslku przezartego przez spowiedzi. IQ 170 nie jest
                              > tu
                              > > ratunkiem. Brak Ci woli do wykorzystania inteligencji. Kwintesencja haszy
                              > zmu.

                              Miliony Mazurow, Slazakow totalnie Cie Haszu lekcewaza, ja jeszcze z Toba
                              dyskutuje. Zapewnie zupelnie bez sensu. Takich jak Ty reformuje jedynie Wandea.
                              • hasz0 ______________Porównaj sobie sam. Jesli potrafisz! 30.08.05, 07:42
                                Napisałem:

                                __pseudoripostujesz koturnowym eklektyzmem guślarskiego historyzmu,

                                No to i popatrz jeszcze raz co teraz napisałeś przeskakujac z tematów które
                                poruszam:

                                ------>> "Miliony Mazurow, Slazakow totalnie Cie Haszu lekcewaza, ja jeszcze z
                                Toba dyskutuje. Zapewnie zupelnie bez sensu. Takich jak Ty reformuje jedynie
                                Wandea."
                                ________>>Ja to co ze mnie najlepsze juz zmarnotrawilem na Polske. Nie licz n
                                a mnie, ze bede walczyl z glupota "95 % Polakow". Za nic nie zostane Polakiem-
                                > katolikiem. Innym Polakiem ponoc nie mozna byc. Moze sie przekwalifikuje na
                                Sudetendeutsche.

                                Jaki sens dyskusji z Tobą?

                                - gdy od problemu Ałganowa, Kulczyka i Kwasniewskiego i ropy
                                czy bezpartyjnego fachowca Belki i "fana" Solidarności
                                młodego szefa SLD Olejniczaka , którzy trzymaja w rządzie starych komuchów ,
                                celebrują rocznice zwyciestwa opozycji, która zwalczali, w stoczni która
                                zniszczyli i rozkradli i w której AKTUALNIE trwa strajk - uciekasz w "w
                                fantazje personalne antyhaszowe" uzywając terminu terror do 8-latka a nie do
                                dokonan swych tołarzyszy?

                                Nie przeczytałeś ze zrozumieniem wczesniej mego textu?:

                                ___pokazałeś się tu jako wytrawny filister i przewrotny egzegeta, który zamiast
                                odnosic sie do sensu istotnego problemu naszego kraju, wyrażonej w kulturalnej
                                wypowiedzi oponenta...

                                Piszesz dalej, ze "Twoi zlodzieje niczego w realu nie
                                > ukradli, a w kazdym razie Ty nie masz zadnego dowodu kradziezy poza potokiem
                                > swoich slow. A klamcami nazywasz tych, ktorych bezczelnie pomawiasz bez proby
                                > znalezienia podstawy. Zli sa wytworem Twojej fantazji. Styk z realem jest Ci
                                > obojetny."

                                To po co z Toba dyskutować o realu? Ja o miliardach, czy milionach na podstawie
                                raportów NIKu, KS, prokuratur i wyroków sądowych a Ty ze pluc musieli wszyscy,
                                nawet oporne dziewczynki.> Uczestniczyles w zmuszaniu, nawet jako bierny
                                obserwator. Nie broniles przed > terrorem.

                                Perełką nie do podrobienia jest Twoj opis dnia smierci Stalina:

                                "> Nie wiem co pamietam. Wycie syren w mroczny deszczowy dzien. Zadnej swojej
                                > euforii nie pamietam. Bo nie wiedzialem o co chodzi, a dzien nie sprzyjal
                                eufori > lecz depresji. Jak zwykle kalmiesz. Wmawiasz innym to czego nie bylo.

                                __pseudoripostujesz koturnowym eklektyzmem guślarskiego historyzmu, domagajac
                                się irracjonalnie dowodów na udowodnione i cytowania cytatów na tyle co przez
                                samego siebie napisane. Porównałeś już?

                                To nabierz oddechu usiądź i czytaj dalej bo
                                nie powiem jak poprzednio:
                                "znów manipulujesz! Kretynsko, idiotycznie bo trywialnie i infantylnie.

                                Powiem:
                                _____________________Brak słów!___________________________

                                ______________________i cbdo do kwadratu!
                                Postepujesz jak Belka, który
                                czyszcząc brudzi,
                                milcząc kłamie
                                a mówiąc zdradza nie tylko ignorancję, tupet i bezczelność
                                ale i swoje dzieci przez urzędem skarbowym USA!
                                Jako supermen dr prawa - marszałek instytucji stanowiącej prawo - o czystych
                                rekach i ...czystym sumieniu!
                                Komuchy juz tak mają!
                                Cóż takiego zmarnotrawiłeś na Polskę?

                                forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=28104693&a=28312605
                                • hasz0 _____________________cbdo_________________________ 30.08.05, 10:10
                                  forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=28104693&a=28359437
                                • danutki Re: niby bez różnicy---->globaalnie, ale..... 30.08.05, 10:56
                                  hasz0 napisał:

                                  > Postepujesz jak Belka, który
                                  > czyszcząc brudzi,
                                  > milcząc kłamie
                                  > a mówiąc zdradza nie tylko ignorancję, tupet i bezczelność
                                  > ale i swoje dzieci przez urzędem skarbowym USA!
                                  > Jako supermen dr prawa - marszałek instytucji stanowiącej prawo - o czystych
                                  > rekach i ...czystym sumieniu!
                                  > Komuchy juz tak mają!
                                  > Cóż takiego zmarnotrawiłeś na Polskę?
                                  >

                                  Belka czy Cimoszewicz?
                                  • hasz0 niby bez różnicy---->ale chyba ci be i be be 30.08.05, 11:37
                                    Ilez oni namarnowali życia ludziom w Polsce
                                    jak to ładnie ujał Rycho7 myląc adres

                                    - zawsze bedę prostował kłamstwa komusze o ich osiągnięciach w czasach PRL:
                                    to co zrobiono i słuzy do dzis zrobilismy sami pomimo komuny...
                                    oni hołubili tylko BMW a tepili madrych, twórczych i krytycznych.
                                    Oni teraz blokuja niezbędne zmiany i reformy
                                    przykład miał być lek za 1 zł! a w efekcie wszyscy zarabiaja na sluzbie zdrowia
                                    koncerny testuja na Polakach nowe leki a pacjent polski ma najdroższe leki
                                    forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=28339857&a=28369218
                                    • rycho7 to efekt wojenek haszystow 30.08.05, 13:22
                                      hasz0 napisał:

                                      > przykład miał być lek za 1 zł! a w efekcie wszyscy zarabiaja na sluzbie zdrowia
                                      > koncerny testuja na Polakach nowe leki a pacjent polski ma najdroższe leki

                                      Zgoda buduje, niezgoda rujnuje. Gdzie dwoch sie bije tam trzeci korzysta. W
                                      przykladzie powyzej koncerny. Haszysci tego nie pojma.
                                • rycho7 dzien smierc Stalina 30.08.05, 13:18
                                  hasz0 napisał:

                                  > Perełką nie do podrobienia jest Twoj opis dnia smierci Stalina:
                                  >
                                  > "> Nie wiem co pamietam. Wycie syren w mroczny deszczowy dzien. Zadnej swoj
                                  > ej
                                  > > euforii nie pamietam. Bo nie wiedzialem o co chodzi, a dzien nie sprzyjal
                                  >
                                  > eufori > lecz depresji. Jak zwykle kalmiesz. Wmawiasz innym to czego nie by
                                  > lo.
                                  >
                                  > __pseudoripostujesz koturnowym eklektyzmem guślarskiego historyzmu, domagajac
                                  > się irracjonalnie dowodów na udowodnione i cytowania cytatów na tyle co przez
                                  > samego siebie napisane. Porównałeś już?

                                  Hasz w swej genialnosci wie to czego ja nie wiem i na wstepie napisalem. Nie
                                  wiem czy nie bylem z maly aby w ogole pamietac dzien smierci Stalina. Hasz wie,
                                  ze to co zachowalem w pamieci dotyczy Stalina a nie przykladowo Bieruta. Hasz
                                  wyciaga wnioski na podstawie wyobrazen. A ja ponoc "domagajam się irracjonalnie
                                  dowodów na udowodnione". Komu udowodniles, ze to co zapamietalem to ten dzien?
                                  Ile mialem lat w 1953? Klamco i pomawiaczu.
                                  • haszszachmat ________Baranie nazwałes mnie terrorystą 8-latkiem 30.08.05, 15:19
                                    I Ty smiesz to napisać;

                                    ">>Klamco i pomawiaczu>>"

                                    - gdy ja pokrzywdzony Twą kalumnią przez Ciebie
                                    odniosłem się jedynie do Twego textu?

                                    To jakby za cios przyjaciela Kwasniewskiego w amerykanskim ringu
                                    nie nasypac za to cukru do herbaty!!!

                                    Rycho7: (po nazwaniu mnie jako 1-szy terrorystą a wczesniej Stalinem Hitlerem,
                                    haszysta, moherem, zerem no moze nie zerem [IQ mnie ratuje!!!]

                                    >>>Ile mialem lat w 1953? Klamco i pomawiaczu.>>

                                    Przestań zanudzać Forum swymi chorymi urazonymi ambicyjkami
                                    - w koncu wysmiewałes publicznie starszego i inteligentniejszego od siebie
                                    ... i musiałeś zostać publicznie skarcony

                                    i to Ty mi zarzucasz, ze haszysta nie potrafi przewidzieć skutków swych
                                    przyszłych uczynków? Baranie?

                                    PEŁNA KOMPROMITACJA i ZRYSZARDZENIE ROZSIANE

                                    • rycho7 majac 8-lat brales udzial w terrorze 30.08.05, 16:28
                                      haszszachmat napisał:

                                      > I Ty smiesz to napisać;
                                      >
                                      > ">>Klamco i pomawiaczu>>"

                                      Co zrobiles aby przeciwstawic sie zmuszaniu opornych dziewczynek do plucia na
                                      portrety? Nasikales w spodenki aby i Ciebie nie zmuszano do czegos? Taki z
                                      Ciebie byl i pozostal gieroj. Sam to o sobie napisales. Ja Ci jedynie pisze to
                                      czego do siebie nie chcesz dopuscic. Oceniam to postepowanie tak samo jak Ty
                                      oceniasz innych. Wymagam rownych standartow.

                                      > Rycho7: (po nazwaniu mnie jako 1-szy terrorystą

                                      Sam napisales po czyjej stronie byles. Wspoluczestniczac. Przy morderstwie bylby
                                      murowany wspoludzial. Nie sciemniaj.

                                      > a wczesniej Stalinem Hitlerem,

                                      Klamiesz. Napisalem zes wielki czlowiek.

                                      > haszysta,

                                      Obelga odimienna? A co jest obrazliwego w Twoim nicku?

                                      > moherem,

                                      Stroj rozpoznawczy Twego kolka rozancowego. Co w tym obrazliwego?

                                      > zerem no moze nie zerem

                                      Pisalem, ze sz0k ma zero w srodku. Zaprzeczysz?

                                      > [IQ mnie ratuje!!!] Pognebia zdecydowanie.

                                      > Przestań zanudzać Forum swymi chorymi urazonymi ambicyjkami
                                      > - w koncu wysmiewałes publicznie starszego i inteligentniejszego od siebie
                                      > ... i musiałeś zostać publicznie skarcony

                                      Mam zajady i po przeczytaniu powyzszego boli mnie brzuch i boki od tarzania sie
                                      ze smiechu. Przecudnie prezentujesz swego syfona.

                                      > i to Ty mi zarzucasz, ze haszysta nie potrafi przewidzieć skutków swych
                                      > przyszłych uczynków? Baranie?

                                      Oczywiscie, ze nie potrafisz. Albo swiadomie wspolplanujesz lamanie prawa.
                                      Jestes swiadomie czlonkiem grupy przestepczej przygotowujacej zbrodnie.

                                      > PEŁNA KOMPROMITACJA i ZRYSZARDZENIE ROZSIANE

                                      Nie pocieszaj sie. Patrz faktom w oczy. Zmniejsz cisnienie syfona pod moherem.
                                      • haszszachmat Broniłbyś jak Pawka portretów zbrodniarzy?/n 30.08.05, 16:31
                                        • rycho7 haszysta ze zdemolowanym umyslkiem. 30.08.05, 20:59
                                          haszysta napisal:

                                          > Broniłbyś jak Pawka portretów zbrodniarzy?/n

                                          Bronie opornych dziewczynek. Terror jest wobec ludzi a nie wobec przedmiotow.
                                          Mylisz to w wandalizmem. Jak to talibowie wysadzilbys posagi Buddy. Tez wielki
                                          czlowiek lecz Ci ideowo niemily.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka