p_migotka 19.01.06, 23:20 witam mozecie mi polecic jakiegos fajnego kamerzyste. chodzi mi o zrobienie filmu od przygotowan do wesela - z gustem i smakiem pozdrawiam p.s. slub 2 wrzesnia 2006 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gosdub Re: kamerzysta w warszawie 20.01.06, 08:50 Polecam Videoreportaże tel. 0 608 207 240 Właścicielka - Kamila Film zrobiony naprawdę super i można się dokładnie dogadać co Was interesuje. pozdrawiam Gosia Odpowiedz Link Zgłoś
gracuuja Re: kamerzysta w warszawie 20.01.06, 09:40 a ja polecam Mateusza. namiary na niego znajdziesz min na stronie www.agencja-weselna.pl a dokładnie: www.agencja-weselna.pl/index.php?page=video bardzo symaptyczny człowieczek, który jest wszędzie gdzie trzeba, a jednocześnie nikomu nie przeszkadza! na prawdę kilka razy w ciągu wieczora zastanawialiśmy się z mężem czy on jeszcze jest czy już poszdł... POLECAM! zresztą zespół też!!!! G Odpowiedz Link Zgłoś