Dodaj do ulubionych

kamerzysta w warszawie

19.01.06, 23:20
witam
mozecie mi polecic jakiegos fajnego kamerzyste. chodzi mi o zrobienie filmu
od przygotowan do wesela - z gustem i smakiem smile
pozdrawiam

p.s. slub 2 wrzesnia 2006
Obserwuj wątek
    • gosdub Re: kamerzysta w warszawie 20.01.06, 08:50
      Polecam Videoreportaże tel. 0 608 207 240 Właścicielka - Kamila
      Film zrobiony naprawdę super i można się dokładnie dogadać co Was interesuje.
      pozdrawiam
      Gosia
    • gracuuja Re: kamerzysta w warszawie 20.01.06, 09:40
      a ja polecam Mateusza.
      namiary na niego znajdziesz min na stronie www.agencja-weselna.pl
      a dokładnie: www.agencja-weselna.pl/index.php?page=video
      bardzo symaptyczny człowieczek, który jest wszędzie gdzie trzeba, a
      jednocześnie nikomu nie przeszkadza!
      na prawdę kilka razy w ciągu wieczora zastanawialiśmy się z mężem czy on
      jeszcze jest czy już poszdł... smile
      POLECAM!
      zresztą zespół też!!!!

      G

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka