Mam synka (cztery i pol miesiaca).Ma na imie Ksawery nie mylic Xawery
Xawieritp.Mieszkamy na wsi ale nie zupelnie takiej malutkiej.Gdzie bym nie
poszla i odpowiadala na pytanie jak maluszek ma na imie widze ogromne
zdziwienie wsrod ludzi i czuje sie dumnie.Slyszalam nawet slowa typu:To
bedzie wielki czlowiek.chcialabym zeby tak bylo:0)Ostatnio bylismy u ortopedy
pan doktor pytaJAK ONA MA NA IMIE?a ja na toKSAWERY

Tu wielkie zdziwienie
bylo nie dosc ze to chlopczyk o delikatnej buzce to jeszcze Ksawery takiego
pacjenta(Ksawera)jeszcze nigdy nie mial.Zdrobniale mowie Ksawcio Ksawuś
Ksawtuś Ksawerek.Tylko tak szczerze nie znam znaczenia tego imienia i innych
informacji dotyczacych jego.Moze ktos z was wie?Pozdrawiam