Dodaj do ulubionych

..no będzie piknik lotniczy w ten Weekend

06.09.06, 15:03
XI. Ogólnopolski Lotniczy Piknik Charytatywny Pruszcz Gdański - 2006 odbędzie
się juz w ten weekend (09-10.09.2006 r.) na lotnisku 49. Pułku Śmigłowców
Bojowych w Pruszczu Gdańskim. Tylko na razie nigdzie nie napisali ile
kosztuje wjazd - może ktos wie ?

Obserwuj wątek
    • aaaapsik Re: ..no będzie piknik lotniczy w ten Weekend 06.09.06, 15:15
      jak zawsze za darmo.
      to jest charytatywna impreza.
      polecam pokaz Mi-24 (to te co na codzien halasuja) - w rytm muzki - 12 tonowe
      kolosy jak baletnice tancza smile

      Szczegoly imprezy (bo to w sobote i niedziele):
      pruszczgdanski.naszemiasto.wp.pl/wydarzenia/643521.html
      Sobote pojsc warto, bo mniej ludzi jest - w niedziele wszyscy po gieldzie przyjda big_grin

      I oczywiscie dla przypomnienia strona Pułku www.49psb.mil.pl/

      Piotr A.
      • kalinowski11 Re: ..no będzie piknik lotniczy w ten Weekend 11.09.06, 16:49
        Zapraszam smile

        forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=736&w=48402560&a=48402560&v=2&wv.x=1
        • henryk_o Re: ..no będzie piknik lotniczy w ten Weekend 13.09.06, 08:48
          Dwa razy się wybierałem na piknik i nie wyszło wink Ale fajnie obejrzec chociaż
          zdjęcia....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka