ywwy Re: Gdzie zamawiałyście tort na roczek ?Poznań 21.09.06, 16:59 My lubimy torty od Kandulskiego, Sowa też jest dobry. Odpowiedz Link Zgłoś
okubiak Re: Gdzie zamawiałyście tort na roczek ?Poznań 21.09.06, 17:48 Cukiernia Weber na Al Wielkopolskiej - zrobią kazdy wzor, wystarczy przyniesc wydruk, zdjecie, cokolwiek. Ja wymyslilam sobie swoj obrazek i zrobili idealnie. Pzdr Olga Odpowiedz Link Zgłoś
krasnoludekw Re: Gdzie zamawiałyście tort na roczek ?Poznań 21.09.06, 19:50 a smakowo jakie? Odpowiedz Link Zgłoś
okubiak Re: Gdzie zamawiałyście tort na roczek ?Poznań 21.09.06, 21:33 O ile pamietam, przewaznie robią owocki na bitej smietanie - na pewno nie na kremie. Weber to stara dobra, porzadna firma, na pewno fuszery nie robią Odpowiedz Link Zgłoś
endrzi Re: Gdzie zamawiałyście tort na roczek ?Poznań 22.09.06, 09:00 Witam Ja na Kandulskim się już dwa razy zawiodłam. Raz zamówiłam inny obrazek na torcie urodzinowym niż zrobili drugi raz dali inny kolor niż prosiłam zamiast bieli brąz - a tak mi zależało. Pozdrawiam Endrzi Odpowiedz Link Zgłoś
gerandia Re: Gdzie zamawiałyście tort na roczek ?Poznań 22.09.06, 12:31 Ja na kazda uroczystosc zamawiam torty od Piskorskiej sa fantastycznie dobre jeszcze nigdy nie jadlam tak pysznych tortow polecam ale nie wiem czy robia jakies wzorki czy ksztalty ale moj synek w pazdzierniku ma roczek takze na pewno sie dowiem punkty ma np w Starym Browarze Odpowiedz Link Zgłoś
4269m Re: Gdzie zamawiałyście tort na roczek ?Poznań 24.09.06, 14:51 U Gruszeckiego na Naramowicach. Rewelacja)) Odpowiedz Link Zgłoś
mariejo Re: Gdzie zamawiałyście tort na roczek ?Poznań 25.09.06, 19:04 Na rczek bylo kilka toprtow z cukierni Bl;aszkowiaka z Puszczykowa i 2 mojej roboty, niestety mojej corce najbardziej smakowal kupny.... Odpowiedz Link Zgłoś
mamahelen Re: Gdzie zamawiałyście tort na roczek ?Poznań 26.09.06, 15:13 rewelacyjne kształtu są w cukierni sowa z bydgoszczy - znajdź stronę w sieci, w poznaniu można klupić je w cukierni pralinka np w panoramie i na polnej, bardzo polecam! Odpowiedz Link Zgłoś