Dodaj do ulubionych

Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawie

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.06, 20:17
Zobacz zdjęcia www.echodnia.eu/podkarpackie/?cat=44&z=1&id=99&l=0
Obserwuj wątek
    • Gość: tarnobrzeżanin dno IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 08.10.06, 20:26
      poziom transparentów sięgnął dna(kaczki na stół) - a może chodziło im o kaczora
      Donalda Tuska? I to ma być nowa siła w polityce. Zaprezentowali poziom
      samoobrony, ale nie ma się co dziwić skoro Tusk spotyka się i uzgania szczegóły
      z Leperem, a później jeżdzi do Egiptu, aby się opalić przed kampanią wyborczą.
      • Gość: SYMPATYK po Re: dno IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.06, 20:30
        zdjecia dotyczące nas to te z napisem Tarnobrzeg zreszta tak jak pisze w
        komentarzu do nich !!!
    • Gość: 123456 Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 08.10.06, 21:26
      zwaracam uwagę na autora zdjęć: fot. Sławomir Partyka - i wszystko jasne.....
      Istostnie jest to Echo Dna
    • Gość: maroone Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 09.10.06, 00:10
      Platforma ma ponad 130 posłów i przez rok sejmu wykazała zerową skuteczność. Nie zrobili poprostu nic!
      Gdzie się podział gabinet cieni?
      Gdzie te podobno gotowe projekty ustaw?
      Tam gdzie nadęci premier z Krakowa i prezydent Tusk z zasadami.
      Tylko parady w Warszawie im zostały, żeby się pokazać.
      Miałeś chamie złoty róg! Ostał ci się jeno sznur...
    • Gość: Konger Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.06, 10:58
      Odaważni ci z Pe.Ło. mógł ich KOMENDAT olać z pomnika środkowym strumieniem,bo
      na nic innego cieniactwo nie zasługuje...
    • sldtbg Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi 09.10.06, 19:07
      To jest jakiś fotomontaż. Na zdjęciu nr4 jest członek SLD, były 1-szy sekretarz POP z Machowa. On na pewno nie pojechał na defiladę PO.
      • Gość: POale nie Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.06, 20:41
        Popieram PO ale w mieście nie i dlatego nie będę na nią głosował w
        nadchodzących wyborach.
        • Gość: gg Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 09.10.06, 22:24
          Agitacja na marsz sobotni wyglądała w Sandomierzu tak: kobieta i mężczyzna
          chodzili po nowym bazarze i namawiali kogo się tylko dało do pojechania do
          Warszawy w sobotę (nawet Ukrainki handlujące na tym bazarze namawiali).
          Obiecywali prowiant i coś jeszcze. Niestety nie dowiedziałam się z jakiego
          ugrupowania była ta namawiająca para.
          • Gość: deżu Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.06, 22:42
            Biorąc pod uwagę to,że w Tarnobrzegu Platformą rządzi de fakto Dziubinski udział
            w błękitnym marszu był cokolwiek ryzykowny.
            • agul86 Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi 10.10.06, 18:01
              pierwsze slysze aby dzibinski mial cokolwiek wspolnego zplatforma. moze ktos mnie oswieci?

              a na marszu bylam i bardzo mi sie podobalo. :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka