Gość: sympatyk PO IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.06, 20:17 Zobacz zdjęcia www.echodnia.eu/podkarpackie/?cat=44&z=1&id=99&l=0 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tarnobrzeżanin dno IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 08.10.06, 20:26 poziom transparentów sięgnął dna(kaczki na stół) - a może chodziło im o kaczora Donalda Tuska? I to ma być nowa siła w polityce. Zaprezentowali poziom samoobrony, ale nie ma się co dziwić skoro Tusk spotyka się i uzgania szczegóły z Leperem, a później jeżdzi do Egiptu, aby się opalić przed kampanią wyborczą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SYMPATYK po Re: dno IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.10.06, 20:30 zdjecia dotyczące nas to te z napisem Tarnobrzeg zreszta tak jak pisze w komentarzu do nich !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 123456 Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 08.10.06, 21:26 zwaracam uwagę na autora zdjęć: fot. Sławomir Partyka - i wszystko jasne..... Istostnie jest to Echo Dna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maroone Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 09.10.06, 00:10 Platforma ma ponad 130 posłów i przez rok sejmu wykazała zerową skuteczność. Nie zrobili poprostu nic! Gdzie się podział gabinet cieni? Gdzie te podobno gotowe projekty ustaw? Tam gdzie nadęci premier z Krakowa i prezydent Tusk z zasadami. Tylko parady w Warszawie im zostały, żeby się pokazać. Miałeś chamie złoty róg! Ostał ci się jeno sznur... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Konger Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.06, 10:58 Odaważni ci z Pe.Ło. mógł ich KOMENDAT olać z pomnika środkowym strumieniem,bo na nic innego cieniactwo nie zasługuje... Odpowiedz Link Zgłoś
sldtbg Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi 09.10.06, 19:07 To jest jakiś fotomontaż. Na zdjęciu nr4 jest członek SLD, były 1-szy sekretarz POP z Machowa. On na pewno nie pojechał na defiladę PO. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POale nie Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.06, 20:41 Popieram PO ale w mieście nie i dlatego nie będę na nią głosował w nadchodzących wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gg Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi IP: *.tsm.tarnobrzeg.pl 09.10.06, 22:24 Agitacja na marsz sobotni wyglądała w Sandomierzu tak: kobieta i mężczyzna chodzili po nowym bazarze i namawiali kogo się tylko dało do pojechania do Warszawy w sobotę (nawet Ukrainki handlujące na tym bazarze namawiali). Obiecywali prowiant i coś jeszcze. Niestety nie dowiedziałam się z jakiego ugrupowania była ta namawiająca para. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: deżu Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.10.06, 22:42 Biorąc pod uwagę to,że w Tarnobrzegu Platformą rządzi de fakto Dziubinski udział w błękitnym marszu był cokolwiek ryzykowny. Odpowiedz Link Zgłoś
agul86 Re: Trnobrzeżanie na Błkękitnym Marszu w Warszawi 10.10.06, 18:01 pierwsze slysze aby dzibinski mial cokolwiek wspolnego zplatforma. moze ktos mnie oswieci? a na marszu bylam i bardzo mi sie podobalo. :) Odpowiedz Link Zgłoś