Gość: alfa
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
24.10.06, 22:18
protestuje a Dyrektor Gózdż to co - nie wazne stanowisko piastuje - dyrektora
Centrum Onkologii - to on nie zasługuje na wspomnienie - on lokomotywa PiS- w
województwie. Takie tam Targi czy Kurator 10 ludzi na krzyż zatrudnionych
Przypominam ze SCO to chyba najwiekszy pracodawca w Kielcach
nie jest dla mnie jasne - czy jak wygra to dalej moze byc dyrektorem czy
funkcja radnego tak obciążajaca i wymagajaca ogromnej pracy - po kilkanascie
godzin dzienni - wyjazdy, sesje, komisje, spotkania z wyborcami, narady w
stolicy itd - wszystko oczywiscie dla naszego dobra - czy ta funkcja
oczywioscie nie pozwala żebu=y jeszcze jakieś dodatkowe czynnosci wykonywac
poza snem oczywiscie
czy bedzie nadal dyrektorem?