Dodaj do ulubionych

Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sejmiku

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.06, 22:18
protestuje a Dyrektor Gózdż to co - nie wazne stanowisko piastuje - dyrektora
Centrum Onkologii - to on nie zasługuje na wspomnienie - on lokomotywa PiS- w
województwie. Takie tam Targi czy Kurator 10 ludzi na krzyż zatrudnionych
Przypominam ze SCO to chyba najwiekszy pracodawca w Kielcach
nie jest dla mnie jasne - czy jak wygra to dalej moze byc dyrektorem czy
funkcja radnego tak obciążajaca i wymagajaca ogromnej pracy - po kilkanascie
godzin dzienni - wyjazdy, sesje, komisje, spotkania z wyborcami, narady w
stolicy itd - wszystko oczywiscie dla naszego dobra - czy ta funkcja
oczywioscie nie pozwala żebu=y jeszcze jakieś dodatkowe czynnosci wykonywac
poza snem oczywiscie
czy bedzie nadal dyrektorem?
Obserwuj wątek
    • Gość: wifi Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sejmiku IP: *.vf.pl 24.10.06, 23:18
      Nie panie redachtorze,. Ue se po prostu jaja robiom. Aleś pan bałwan !!!
      • Gość: ada Re: Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.06, 07:01
        Kandydują, bo lubią kandydować;). A i listy pewnie trzeba było zapełnić jakimiś
        znanymi nazwiskami.
        Z całym szacunkiem, ale pan kurator nie wygląda mi na lokomotywę, raczej na
        jakąś małą drezynkę, która może pojechać w nieoczekiwaną stronę.
        • Gość: alfa Re: Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.06, 09:00
          oni to lubia - ale jeszcze bardziej swoje stołeczki - bedąc radnym maja spokój
          na wiele lat w tych niepewnych czasach nikt ich bez zgody rady nie zwolni
          no ale oczywiście to sa ludzie którzy pociagna liste - uhahhaha
    • Gość: cezar Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sejmiku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.06, 12:43
      Jeszcze maja za malo wladzy i za krotkie koryto zeby sie szybko nachapac.Moze
      jeszcze by sie zglosili do rady nadzorczej wtedy ustawia rodzine i kolesiow
      twierdzac ze to sa prawdziwi FACHOWCY.Obecnie nie daja rady na swoich
      stanowiskach,ale jeszcze chca wladzy--panowie KOMPROMITUJECIE WLADZE SAMORZADOWA
      • Gość: alfa Re: Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.06, 13:40
        dobrze mysla - jedna noge w aktualnie rządzacej partii, drugą noga w
        kosciele,trzecia w radzie nadzorczej, czwartą w samorzadzie
        ich dzieci to samo ich szwagry podobnie
        to sa ludzie przesiebiorczy - na kazda zmiane gotowi
        • Gość: bryk Re: Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.06, 22:00
          chyba ci się pomyliły epoki i ugrupowania. proponuje poczytaj ordynację
    • Gość: zikozol Re: Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.06, 13:45
      po to właśnie chce zostać radnym,żeby pozostać na dyrektorskim stołku
      onkologi,takie jest debilne prawo w tym kraju-żeby zwolnić z roboty dyrektora
      szpitala to zgodę musi wyrazić rada miasta,bo jest cwaniaczek radnym.... co ma
      rada miasta do centrum onkologi???? myślisz,że Góźdź będzie jakoś reprezentował
      mieszkańców okręgu 4? on nawet tam nie mieszka,po wyborach będzie miał całą tą
      szopkę miejską w d...,będzie siedział w swoim gabinecie w szpitalu i dalej dbał
      aby się jakaś onkologiczna tajemnica nie wydała,bo jeszcze trzeba będzie iść do
      sądu i do emerytury na stanowisku nie dociągnie.
      • Gość: cdn Re: Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.06, 13:27
        ale on to wszystko robi dla dobra chorego
        teraz jako radny pózniej jako poseł
        mohery mają juz swojego idola
    • Gość: XYZ Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sejmiku IP: *.pu.kielce.pl 25.10.06, 17:24
      Zapamiętajcie Państwo jakie listy reprezentują ci panowie! W waszych rękach
      jest ich los. To Wy zdecydujecie....ile srok można trzymać za ogon...
      • Gość: kielczanin Re: Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sej IP: 212.160.196.* 25.10.06, 18:35
        takich cwaniaków jest więcej czytajcie listy na kogo głosujecie a Latosiński ma
        w nosie mpk teraz myśli o karierze w sejmiku nie w głowie Tej miernocie
        strajki
        • Gość: Piotr Ale to wy decydujecie... IP: *.tkdami.net 25.10.06, 21:29
          Demokracja polega na tym że każdy głosuje na kogo chce.Wybory to okazja
          wyselekcjonować ze sporej liczby kandydatów najlepszych. Tyle że najlepszy to
          nie zawsze ten kto ma największą liczbę ulotek czy plakatów. 12 listopada to Ty
          decydujesz. Zadecyduj i wybierz.
          Zapraszam na www.piotrkisiel.republika.pl/
        • Gość: Latosiński Re: Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.06, 07:57
          Miernoci to tacy jak Ty bojący się podpiać nazwiskiem pod swoimi wypowiedziami.
          Kandyduję do Sejmiku Wojewódzkiego, ponieważ chcę w dalszym ciągu robić to co
          robię, czyli bronić ludzi przed bezrobociem poprzez odpowiednie wykorzystywanie
          środków Unijnych na restrukturyzację wszystkich przedsiębiorstw, a nie jak
          dotej pory dla "wybranych"
          • Gość: alfga Re: Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sej IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.06, 09:15
            a co Pan Panie myslisz że nazwisko twoje to cos szczególnie waznego
            prosze sie nie martwic o miejsce w Sejmiku - na pewno pomozemy
          • ckck2 Panie Latosiński 26.10.06, 10:39
            Panie Latosiński,Pana wizytówką jest MPK! Świadectwem Pana działalności jest nędzny poziom usług MPK; zasyfiałe autobusy,chamskie zachowania kierowców,ich punktualność,ceny biletów... Nie mówię że to Pan jest temu wyłącznie winny,ale jeśli chce Pan pójść w politykę to niech Pan pokaże swój dotychczasowy dorobek pracy w MPK i NSZZ Solidarność,a nie bajdurzy co by chciał zrobić w kolejnej kadencji.Chęci pańskie mnie nie interesują,bo mam pewność że na pewno to się Panu uda pobierać regularnie diety,a co do reszty planów-może być kiepsko.
            • Gość: lolek Re: Panie Latosiński IP: *.adsl.inetia.pl 09.11.06, 11:56
              Liczyłem na jakąś odpowiedź Latosińskiego jeszcze przed wyborami.Przedstawiłby przyczyny upadku MPK,wytłumaczyłby się jakoś,a tu d..pa.
    • Gość: Wyborca Re: Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sej IP: 81.219.208.* 25.10.06, 22:44
      Czy ludzie pracujący na kilku etatach , jesli zostaną wybrani na radnych ,
      znajda odrobinę czasu, aby godnie i rzetelnie wykonywać mandat radneg? Czy
      kandydaci na radnych pojmują swoimi genialnymi umysłami co to znaczy być
      radnym? Czy dla nich ważne są losy zwykłych szarych mieszkańcow miasta czy
      regionu , czy też ich wlasne interesy i "bezpieczeństwo" na zajmowanych
      stanowiskach? Kim są ludzie o znanych twarzach i nazwiskach, którzy starują w
      wyborach z list obcych im ideowo, np. zwolennicy PO startują z list PiS-u? Czy
      takie kameleony będą uczciwie realizować program partii , z listy której
      weszli do RM bądź sejmiku? Czy czlowiek zdrowy na umysle, bedący fanem Tuska i
      Rokity, a startujący w wyborach z listy PiS-u moze być uczciwym radnym? Czy
      zgoda liberałów na kandydowanie z list PiS-u jest z ich strony altruizmem i
      moralnym i ideowym nawróceniem, czy też bezszczelnym wyrachowaniem? Takich
      pytań można stawiać w nieskończoność.
    • Gość: bmm Re: Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.06, 10:16
      bo to już tak jest... jak stołki przyrastają do d..y, a po za tym, nic nie
      potrafi się robić tylko brylować na salonach
      • Gość: ruburak po 4 lata koryta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.06, 12:20
        tam nie mogą wylać na zbity pysk
        4 lata grzania ławy i ciepła posadka
    • Gość: Wyborca Re: Po co wicewojewoda i kurator kandydują do sej IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.06, 18:46
      Czy ktoś pracujący na kilku etattach , w tym na kierowniczych stanowiskach
      będzie miał czas na rzetelne wypełnianie mandatu radnego? Większość powinności
      związanych z pracą radnego odbywa się w godzinach pracy. Moim skromnym zdaniem
      nie można rzetelnie pracować na kilku etatach i być rzetelnym radnym !!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka