meeeggg
06.11.06, 14:07
Ja mam taki patent:
zakładam dżinsy i bluzkę za pupę (taki trend jest ostatnio - masa takich
bluzeczkę jest w wielu "babskich" sklepach typu Orsay,Terranova itp.)Szybko i
łatwo, a bez skrępowania. A może macie lepsze pomysły?
pozdrawiam!