Dodaj do ulubionych

Mam juz syneczka.

15.01.07, 21:48
Moj syneczek urodził sie 11 stycznia o godzinie 13,45.Ma na imie Wiktorek.
Obserwuj wątek
    • gaudencja Re: Mam juz syneczka. 15.01.07, 21:50
      Gratuluję synka (i wyboru imienia)! smile
      pozdrawiam,
      g.
    • olianka Re: Mam juz syneczka. 15.01.07, 21:53
      Gratuluję!
    • ariana1 Re: Mam juz syneczka. 15.01.07, 22:45
      Gratuluję Wiktora
    • abiela Re: Mam juz syneczka. 15.01.07, 22:51
      Gratulacje!
    • Gość: essi Re: Mam juz syneczka. IP: *.devs.futuro.pl 16.01.07, 12:57
      Gratulacjesmile
      • Gość: natalia Re: Mam juz syneczka. IP: *.chello.pl 16.01.07, 20:14
        Gratulacje, ładne imię!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Wybierz imię dla dziecka

Sprawdź co znaczą nasze imiona, skąd pochodzą, kto sławny je nosił lub nosi.