luizka28 15.01.07, 21:48 Moj syneczek urodził sie 11 stycznia o godzinie 13,45.Ma na imie Wiktorek. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
gaudencja Re: Mam juz syneczka. 15.01.07, 21:50 Gratuluję synka (i wyboru imienia)! pozdrawiam, g. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: essi Re: Mam juz syneczka. IP: *.devs.futuro.pl 16.01.07, 12:57 Gratulacje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: natalia Re: Mam juz syneczka. IP: *.chello.pl 16.01.07, 20:14 Gratulacje, ładne imię! Odpowiedz Link Zgłoś