Dodaj do ulubionych

Kurski ma przeprosić Agorę i zapłacić 10 tys. zł

12.06.07, 22:52
" Jacek Kurski (PiS) ma przeprosić wydawcę "Gazety Wyborczej" Agorę S.A. za
nieprawdziwe i godzące w jej renomę zarzuty, że "funkcjonuje w układzie
medialnym" ze spółką J&S i że z tego wynikają "oszalałe ataki na PiS" ze
strony gazety - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie.
Kurski ma też wpłacić 10 tys. zł na Zakład dla Niewidomych w Laskach.
- Nadworny pajac PiSiorków znowu przegrał"
Obserwuj wątek
    • jasfinks Re: Kurski ma przeprosić Agorę i zapłacić 10 tys. 12.06.07, 23:12
      petit7 napisał:

      > - Nadworny pajac PiSiorków znowu przegrał".<

      Martw się o swoich czerwonych pajaców, bo mają więcej do przegrania! Pajacu...
    • marek287 Re: Kurski ma przeprosić Agorę i zapłacić 10 tys. 13.06.07, 09:49
      Przeprosić to powinieneś ty za idiotyczne wypowiedzi, ale oczywiście masz do
      nich prawo. Jesteś tak wybiórczy jak twoja biblia wyborcza. Szkoda, że nie
      wypowiadasz się na temat pozwu jaki naczelny GW złożył przeciw naczelnemu
      dziennikowi - bo jeśli tak ma wyglądać demokracja, to gratuluje poczucia, że
      wszystko idzie w dobrą stronę. Ciekawe, że jak szef UW Balcerowicz zostawał
      szefem NBP to nikt wtedy z Wyborczej, ani "autorytety" - Geremek i Mazowiecki
      nie bronili demokracji i nie skarżyli się na upolitycznianie państwa. Kto tu
      jest pajacem ? wystarczy przeczytać twoje posty. Mnie byś nawet bawił, gdybyś
      nie był żałosny...
      • heymdall Re: Kurski ma przeprosić Agorę i zapłacić 10 tys. 13.06.07, 11:33
        .. no tak .. rakcje prasy zagranicznej (cytowane w "Dzienniku") są jednoznacznie
        przeciwko pałkarskim metodom typu: "nie zgadzam się, to wymuszę swoją rację
        wyrokiem sądu" .. i to wszystko kłóci się z obrazem Michnika Współczującego i
        Miłosiernego, jaki to zwykła GW malować .. też mi sztuka! współczucie i
        tolerancja dla tych, którzy zgadzają się z moimi poglądami - to nic nie kosztuje ..
    • heymdall Re: Kurski ma przeprosić Agorę i zapłacić 10 tys. 13.06.07, 12:22
      "Nadworny pajac PiSiorków znowu przegrał"
      .. doprawdy, petitku, jesteś rozczulający .. jak niepokorna dziecinka na
      zastrzyku która może jedynie obślinić ze złości pielęgniarkę zabiegową .. ulżyło
      ci po tym oszałamiającym sukcesie Agory? jak chcesz, moge ci pozbierać w
      archiwach wygrane procesy Agory smile .. powinieneś do tego dodać: "Kaczki poległy"
      i na końcu triumfalne "ha!ha!" .. jak prawdziwy kulturalny inteligent .. nie
      szkodzi, że nawet niektórzy publicyści z GW piszą o tym, że wiekszość polemik ze
      strony "zjadaczy chleba" zionie infantylizmem ..
      to, co napisałeś to prawdziwy sukces demokracji, zwycięstwo wolności słowa,
      maestria gry słownej i szczyt politycznej satyry .. smile .. i dowód na to, że
      "demokraća żondzi!" ..
      • wygadana Re: Kurski ma przeprosić Agorę i zapłacić 10 tys. 13.06.07, 16:45
        Widzę, że zamiast komentarza na temat zaistniałego faktu, wyroku sądowego
        koledzy przyczepili się tego kto o tym napisał. Jacek Kurski to recydywa w
        opluwaniu innych bez żadnych argumentów. W normalnym kraju nikt takiego
        polityka nie traktowałby poważnie. A u nas...
        • heymdall Re: Kurski ma przeprosić Agorę i zapłacić 10 tys. 13.06.07, 20:49
          .. nie oczekuj, że ja się za Kurskiego wytarzam w popiele .. tongue_out
          a komentarz był do pointy autora postu .. w normalnych krajach też są wyroki
          sądowe przy sporach politycy-dziennikarze ..w normalnych krajach też czytają
          gazety i też sa zacietrzewieni politycy .. nie wiedziałaś o tym?? to z chęcia
          informuję .. tongue_out .. dodatkowa informacja: mają tam tez Coca-Colę, papier
          toaletowy i samochody .. tongue_out
          • aureolka1 Re: Kurski ma przeprosić Agorę i zapłacić 10 tys. 13.06.07, 22:18
            gościu jest niepoważny zawsze pisze od rzeczy
            • heymdall Re: Kurski ma przeprosić Agorę i zapłacić 10 tys. 14.06.07, 10:34
              sjp.pwn.pl/haslo.php?id=2574878
              ?? a może argumenty ?? nie spodziewam się szczerze mówiąc - w dyskusji nadajesz
              się do rozlepiania plakatów i rozdawania nalepek ludziom (czyli praktycznie
              funkcjonujesz poza nią)
            • heymdall Re: Kurski ma przeprosić Agorę i zapłacić 10 tys. 14.06.07, 12:12
              .. do poważnej dyskusji musze mieć poważnego interlokutora, nie obrośniętego
              ideologią ludzika, który jedyne co, to potrafi po raz setny odgrzać stary dowcip
              (z tym, ze zmienia "Breżniew" lub "Reagan" na "Kaczyński"), rzucić bezsensowny
              slogan, wkleić coś bez udziału mózgu i powtarza jak mantrę "skandal" lub "w
              normalnym kraju.." .. takich nie traktuję poważnie .. lubię dyskutować z
              człowiekiem, a nie z pseudointelektualną ideologią ..
              proszę mi wybaczyć brak pokory, ale takich ludzi traktuję jak idiotów - bo za
              nieuczciwe uważam dyskusje, gdzie jedna osoba argumentuje, natomiast druga nawet
              na to sie nie sili ..
    • jassfingss Re: Kurski ma przeprosić Agorę i zapłacić 10 tys. 10.07.07, 16:03
      bez obaw na pewno tego nie zrobi
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka