petit7
12.06.07, 22:52
" Jacek Kurski (PiS) ma przeprosić wydawcę "Gazety Wyborczej" Agorę S.A. za
nieprawdziwe i godzące w jej renomę zarzuty, że "funkcjonuje w układzie
medialnym" ze spółką J&S i że z tego wynikają "oszalałe ataki na PiS" ze
strony gazety - orzekł Sąd Okręgowy w Warszawie.
Kurski ma też wpłacić 10 tys. zł na Zakład dla Niewidomych w Laskach.
- Nadworny pajac PiSiorków znowu przegrał"