gioseppe
17.12.07, 10:35
witam
znalazłam oferte pracy na stanowisko asystent-tłumacz w pewnej firmie
obowiązki:
-prowadzenie prac administracyjnych związanych z obsługą biura Dyrektora
- zarządzanie korespondencją, organizacja i nadzór nad pracą biura
-tłumaczenia pisemne i konsekutywne
-przygotowanie i dbałość o dokumentację formalną
wymagana plynna znajomosc j. ang.
Skonczylam lingwistyke stosowana, jestem tlumaczem, od 5 lat wspolpracuje z
biurami tlumaczen (z tym ze przez pierwsze 2 lata mialam malo zlecen) i
zastanawiam sie jakie powinnam miec wymagania finansowe. Czy potraficie mi
pomoc w tym temacie?
Drugie pytanie - czy tlumacz w firmie to dobra praca (wiem, na pewno duzo
zalezy od szefa i warunkow pracy) czy raczej nie polecacie?
bede wdzieczna za pomoc