Dodaj do ulubionych

o co chodzi z tą kreską?

03.01.08, 19:52
coraz częściej czytam na forum pytania o staniki, które robią kreskę?
hmm... co to do cholery jest ta kreska? :|
bo jak fajne, to też chcę :))) a może ja to mam, a nie wiem :/
Obserwuj wątek
    • kasiamat00 Re: o co chodzi z tą kreską? 03.01.08, 19:53
      O efekt jak w Inferno :)
      • kasiamat00 O, taki: 03.01.08, 19:56
        www.bravissimo.com/products/lingerie/dressing-up-solutions/freya/plunge-bras/fya1-details.aspx?colour=Nude
        www.bravissimo.com/products/lingerie/dressing-up-solutions/panache/plunge-bras/pna1-details.aspx?colour=Black
        www.bravissimo.com/products/lingerie/sensational-sets/ultimo/plunge-bras/ul01-details.aspx?colour=Buff
        :)
        • chaje_shukarije Re: O, taki: 03.01.08, 19:57
          że normalnie w tym rzecz, żeby się piersi stykały i między nimi kreska zrobiła? 8|
        • maheda Byle nie taka 03.01.08, 19:58
          img70.imageshack.us/img70/2032/perepczkost6.jpg
          Bo taka to jest efekt źle dobranej miseczki.
          • maith Re: Byle nie taka 03.01.08, 23:48
            maheda napisała:

            > Bo taka to jest efekt źle dobranej miseczki.

            Hmm, czyli jak ktoś nie ma wystarczająco oddalonych piersi, to przepadło ;)
            Czego by nie założył, jeśli ich tylko nie odsunie, to będzie, że ma źle dobraną
            miseczkę. No to mam przerąbane ;) Jak dobrze, że ostatnio noszę głównie te
            rozzezowujące na boki ;) Ale zaraz, to przecież te, co wychodzą poza granicę
            ciała, ups ;))
            • maheda Re: Byle nie taka 04.01.08, 00:01
              :) Jakoś nie chce mi się wierzyć, że masz kreskę ciągnącą się przez ponad 20 cm?
              A zresztą, może?
              Fakt faktem, że od pewnych miseczek (ja się już łapię), to albo kreska, albo
              poza obrys ciała. Nie ma innej możliwości.
              • maith Re: Byle nie taka 04.01.08, 00:34
                Jasne że nie mam ponad 20 cm, do tego musiałabym mieć z dwa razy większy biust ;)
                Ale Perepeczko dodatkowo ścisnęła sobie biust ramionami, odpowiednio się
                nachylając. W ten sposób powiększyła sobie sztucznie kreskę.

                Chodziło mi o co innego. Że taki wygląd, jak pokazują na Bravissimo w Inferno,
                kiedy wyraźnie widać, że ten biust z natury się nie styka, ale został na siłę
                przybliżony, jest bardziej typowy dla biustów nieco szerzej rozstawionych,
                oczywiście w odpowiednich stanikach. I generalnie najnaturalniej wygląda przy
                nieco mniejszych biustach, o takich jak na tamtych zdjęciach. Nie wiem, co to
                jest - okolice 30F?
                • maheda Re: Byle nie taka 04.01.08, 00:55
                  A, rozumiem :)
                  No tak, dokładnie taki wygląd to tylko w szeroko rozstawionych biustach.
                  Ale nawet te mniej szeroko rozstawione niekoniecznie muszą się stykać na całej
                  długości? Zresztą sama nie wiem - mam cholerną ochotę na stanik jakiś plunge
                  34HH, żeby zobaczyć, jak to by na mnie wyglądało.
                  Ciekawe.
        • kasiamat00 Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 20:01
          Dlaczego nikt mi nie powiedział, że Ultimo jest wiązane z tyłu na kokardkę?! Ja
          chcę tę kokardkę, a mojego rozmiaru już dawno nie ma.... Buuuu, chyba się
          popłaczę :(
          • kasiamat00 Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 20:08
            > Dlaczego nikt mi nie powiedział, że Ultimo jest wiązane z tyłu na kokardkę?! Ja
            > chcę tę kokardkę, a mojego rozmiaru już dawno nie ma.... Buuuu, chyba się
            > popłaczę :(

            <grobowo>Kasica pisała w Stanikomanii... Tylko ja nie doczytałam albo nie
            chciało mi się kliknąć w link. O ja głupol :(</grobowo>
            • maheda Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 20:12
              Możesz się spokojnie czuć jak wszystkie biusty powyżej H ;) na które kupić
              takiego cuda nie ma absolutnie najmniejszych szans.
              Szlag.
              • chaje_shukarije Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 20:20
                maheda, a to nie jest tak, że efekt kreski da się osiągnąć tylko w pewnym
                przedziale rozmiarowym? (przy małych biustach nie bo się tak nie zbliży do
                siebie piersi bez ich urwania, a przy za dużych też nie, bo sie zrobi coś
                takiego jak na zdjęciu, które zapodałaś)
                • maheda Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 20:28
                  Co to znaczy za dużych? *wytrzeszczenie oczu, a potem zamruganie nimi*

                  Znaczy, że biust G nie jest za duży, a GG już jest?
                  Że 85G nie jest za duży, za to 60JJ (który jest od niego mniejszy o pięć
                  pojemności miseczek) już jest? Bo nie bardzo rozumiem?

                  No i te staniki chyba w jakimś celu różnią się wielkością miseczek, to nie są
                  tylko tekturki obciągnięte materiałem, zbliżające do siebie piersi? *popatrzenie
                  nadal z niedowierzaniem*
                  • chaje_shukarije Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 20:53
                    "za dużych" to znaczy "za dużych do osiągnięcia tego efektu"
                    bo rozumiem, że te staniki unoszą piersi i je kształtują i jeśli piersi są
                    stosunkowo małe w porównaniu do odległości między nimi na klacie, to się ni
                    cholery nie spotkają i z kreseczki nici, a jeśli są stosunkowo duże to się
                    piersi po prostu "zleją" i jest nawet krecha a nie kreska :/
                    zapytałam bo całe życie latałam w polskich 75I (teraz mam brytyjskie 65J),
                    zawsze miałam taką kreskę (ale taką jak Ty pokazałaś w linku, a nie taką jak po
                    inferno) i nie widziałam w tym nic pięknego więc się dziwiłam, że dziewczyny
                    chcą ten efekt osiągnąć
                    • maheda Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 21:01
                      moje w 75HH nie są za duże, właśnie przeprowadziłam próby ;)
                      Więc pewnie Twoje w 60JJ czy tam 65JJ tym bardziej, zwłaszcza, że są jeszcze
                      nielejące. :)
                      • chaje_shukarije Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 21:13
                        hihihihihi... ja też właśnie sprawdzałam (fizyk niby jestem teoretyk, ale czasem
                        się trzeba uciec do empirii) :)))
                        zdjęłam tylko stanik bo mam na sobie tango II i tak mi separuje piersi, że nawet
                        nie wiedzą o swoim istnieniu ;)
                        no i jak podniosłam piersi do góry i nie miały między sobą fiszbin to mi się po
                        prostu zlały :| ale może faktycznie to nie jest kwestia ich wielkości tylko
                        tego, że są blisko siebie (w górnej części mostka prawie nie mam odstępu między
                        nimi)
                        a czy lejące czy nie to bym dyskutowała, niby nie jestem zaawansowana bardzo w
                        latach, ale piersi jednak mam obwisłe :(
                        • maheda Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 21:23
                          W którym robiłaś maturę? :D

                          A ja przed momentem też sprawdzałam (wykształcenie techniczne zobowiązuje), i
                          tak: jeśli się chce piersi mieć zaczynające się od (patrząc w rzucie 2D w
                          lustro) ok. 10 cm od boków, to faktycznie, tak się robi. Zwłaszcza, że ręce to
                          jednak nie miseczki.
                          Ale jeśli założysz, że piersi mogą się zaczynać ok. -2 cm od boków, czyli lekko
                          wystawać, a miseczki bardziej rozpłaszczają, niż wyciągają biust do przodu
                          (pomijając Charnosy i inne tego typu wynalazki), to jednak okazuje się, że można
                          znaleźć takie położenie miseczek, że biust będzie robił kreskę.
                          Inna sprawa to taka, że nie wiem, czy by mi biust w takim staniku siedział.
                          Może masz rację z zadużością? Ale Minx jest szyty do H, a nie do G!
                          • chaje_shukarije Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 21:45
                            > W którym robiłaś maturę? :D
                            2002 :)

                            > tak: jeśli się chce piersi mieć zaczynające się od (patrząc w
                            > rzucie 2D w lustro) ok. 10 cm od boków,
                            hmmm... ja nie mam takiej opcji, w staniku piersi wystają mi po bokach na dobre
                            kilka centymetrów po obu stronach poza linię klatki (ja mam łopatki ściągnięte
                            do tyłu to mi na odpowiedniej wysokości zasłaniają dobre pół ramienia), a pewnym
                            miejscu mostka niejako łączą się ze sobą
                            bez stanika to mi chyba za klatkę wystają trochę mniej, ale po pierwsze sporo
                            niżej, a po drugie nie dziwota, bo trochę ich objętości w długość wtedy idzie ;)
                            hyhyhy... swoją drogą to następnym razem narysuję Ci i zwymiaruję w CADzie :)))

                            ale tak sobie majtam w prawo i w lewo tymi cyckami i wydaje mi się, że kluczowy
                            to jest chyba w tym przypadku rozstaw piersi, bo tak imaginuję, że jakby moje
                            przyczepić do jakiejś innej klatki w trochę większym odstępie to efekt inferno
                            dałoby się osiągnąć - chyba rzecz w tym żeby się piersi nie sklejały ze sobą od
                            razu u nasady, ale w miejscu gdzie są już okrąglusie :)
                            • maheda Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 22:24
                              To Ty młoda d...ziewczyna jesteś ;-)
                              Już rozumiem. Fakt, przy blisko osadzonym biuście się nie da.
                              Ale możliwe, że nie jest blisko osadzony z natury, tylko jest wsmarowany do
                              środka klatki piersiowej przez staniki 75I, i się trochę rozstawi z czasem, mi
                              się trochę rozstawił.
                              • chaje_shukarije Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 22:31
                                > Ale możliwe, że nie jest blisko osadzony z natury, tylko jest >wsmarowany do
                                środka klatki piersiowej przez staniki 75I,

                                weź Ty mnie maheda nie strasz, bo aż mi ciary chodzą od karku po młodą
                                d....ziewczecą piętę jak sobie pomyślę, że gdybym nie znalazła forum i dalej
                                nosiła 75I to po kilu latach miałabym jedną pierś ;)))
                                • maheda Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 22:32
                                  jedną pierś może nie ;) Ale jeden wał przeciwpowodziowy - kto wie ;-)
                                  • chaje_shukarije Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 22:43
                                    na szczęście nie ma tego złego... ;)
                                    skoro te moje piersi takie mobilne to jak mi się nie uda ich trochę zmniejszyć
                                    przez schudnięcie, to ich część przesmaruję na tyłek i sobie z nich uformuję
                                    dupkę jak ma Jennifer Lopez ;)))
                                    • maheda Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 22:44
                                      :D słusznie :D
                    • yaga7 Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 21:04
                      No to z tego by wynikało, że ja mam piersi zbyt małe do osiągnięcia efektu
                      kreski i zbyt szeroką klatę. Co w sumie jest prawdą niestety... :|
                      I nawet Inferno u mnie robi ledwo ledwo kreskę.
                      A zawsze o niej marzyłam.
                      ech, nikomu się nie dogodzi ;)
          • chaje_shukarije Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 20:16
            no faktycznie, przeurocze :)))

            a swoją droga spojrzałam sobie na to zdjęcie Ulitmo od od tyłu i zakochałam się
            w Bravissimo :) modelka ma chyba na pleckach rozstępy i nikt jej nie śmiał
            wyfotoszopować :))
            • fioolkaa Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 21:55
              o, rzeczywiście ma! w ogóle te modelki są świetne. normalnie wyglądają, są
              wesołe u uśmiechnięte, nie robią prowokacyjnych min i pozycji. w końcu modelki
              reklamują bieliznę, dla kobiet a nie dla facetów
        • kruszyzna Re: O, taki: 04.01.08, 09:00
          Może to tylko złudzenie optyczne, ale wydaje mi się, że modelka w czarnym staniku (Panache Inferno) ma go założonego o wiele za nisko. Fiszbina na dole jest sporo poniżej piersi. Nie znam się, ale w przydużawej (ciągle jeszcze) Melissie tak czasami mam (nisko fiszbiny) i po pewnym czasie to cholernie uwiera w żebra, normalnie nie do zniesienia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka