chaje_shukarije 03.01.08, 19:52 coraz częściej czytam na forum pytania o staniki, które robią kreskę? hmm... co to do cholery jest ta kreska? :| bo jak fajne, to też chcę :))) a może ja to mam, a nie wiem :/ Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasiamat00 O, taki: 03.01.08, 19:56 www.bravissimo.com/products/lingerie/dressing-up-solutions/freya/plunge-bras/fya1-details.aspx?colour=Nude www.bravissimo.com/products/lingerie/dressing-up-solutions/panache/plunge-bras/pna1-details.aspx?colour=Black www.bravissimo.com/products/lingerie/sensational-sets/ultimo/plunge-bras/ul01-details.aspx?colour=Buff :) Odpowiedz Link
chaje_shukarije Re: O, taki: 03.01.08, 19:57 że normalnie w tym rzecz, żeby się piersi stykały i między nimi kreska zrobiła? 8| Odpowiedz Link
maheda Byle nie taka 03.01.08, 19:58 img70.imageshack.us/img70/2032/perepczkost6.jpg Bo taka to jest efekt źle dobranej miseczki. Odpowiedz Link
maith Re: Byle nie taka 03.01.08, 23:48 maheda napisała: > Bo taka to jest efekt źle dobranej miseczki. Hmm, czyli jak ktoś nie ma wystarczająco oddalonych piersi, to przepadło ;) Czego by nie założył, jeśli ich tylko nie odsunie, to będzie, że ma źle dobraną miseczkę. No to mam przerąbane ;) Jak dobrze, że ostatnio noszę głównie te rozzezowujące na boki ;) Ale zaraz, to przecież te, co wychodzą poza granicę ciała, ups ;)) Odpowiedz Link
maheda Re: Byle nie taka 04.01.08, 00:01 :) Jakoś nie chce mi się wierzyć, że masz kreskę ciągnącą się przez ponad 20 cm? A zresztą, może? Fakt faktem, że od pewnych miseczek (ja się już łapię), to albo kreska, albo poza obrys ciała. Nie ma innej możliwości. Odpowiedz Link
maith Re: Byle nie taka 04.01.08, 00:34 Jasne że nie mam ponad 20 cm, do tego musiałabym mieć z dwa razy większy biust ;) Ale Perepeczko dodatkowo ścisnęła sobie biust ramionami, odpowiednio się nachylając. W ten sposób powiększyła sobie sztucznie kreskę. Chodziło mi o co innego. Że taki wygląd, jak pokazują na Bravissimo w Inferno, kiedy wyraźnie widać, że ten biust z natury się nie styka, ale został na siłę przybliżony, jest bardziej typowy dla biustów nieco szerzej rozstawionych, oczywiście w odpowiednich stanikach. I generalnie najnaturalniej wygląda przy nieco mniejszych biustach, o takich jak na tamtych zdjęciach. Nie wiem, co to jest - okolice 30F? Odpowiedz Link
maheda Re: Byle nie taka 04.01.08, 00:55 A, rozumiem :) No tak, dokładnie taki wygląd to tylko w szeroko rozstawionych biustach. Ale nawet te mniej szeroko rozstawione niekoniecznie muszą się stykać na całej długości? Zresztą sama nie wiem - mam cholerną ochotę na stanik jakiś plunge 34HH, żeby zobaczyć, jak to by na mnie wyglądało. Ciekawe. Odpowiedz Link
kasiamat00 Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 20:01 Dlaczego nikt mi nie powiedział, że Ultimo jest wiązane z tyłu na kokardkę?! Ja chcę tę kokardkę, a mojego rozmiaru już dawno nie ma.... Buuuu, chyba się popłaczę :( Odpowiedz Link
kasiamat00 Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 20:08 > Dlaczego nikt mi nie powiedział, że Ultimo jest wiązane z tyłu na kokardkę?! Ja > chcę tę kokardkę, a mojego rozmiaru już dawno nie ma.... Buuuu, chyba się > popłaczę :( <grobowo>Kasica pisała w Stanikomanii... Tylko ja nie doczytałam albo nie chciało mi się kliknąć w link. O ja głupol :(</grobowo> Odpowiedz Link
maheda Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 20:12 Możesz się spokojnie czuć jak wszystkie biusty powyżej H ;) na które kupić takiego cuda nie ma absolutnie najmniejszych szans. Szlag. Odpowiedz Link
chaje_shukarije Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 20:20 maheda, a to nie jest tak, że efekt kreski da się osiągnąć tylko w pewnym przedziale rozmiarowym? (przy małych biustach nie bo się tak nie zbliży do siebie piersi bez ich urwania, a przy za dużych też nie, bo sie zrobi coś takiego jak na zdjęciu, które zapodałaś) Odpowiedz Link
maheda Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 20:28 Co to znaczy za dużych? *wytrzeszczenie oczu, a potem zamruganie nimi* Znaczy, że biust G nie jest za duży, a GG już jest? Że 85G nie jest za duży, za to 60JJ (który jest od niego mniejszy o pięć pojemności miseczek) już jest? Bo nie bardzo rozumiem? No i te staniki chyba w jakimś celu różnią się wielkością miseczek, to nie są tylko tekturki obciągnięte materiałem, zbliżające do siebie piersi? *popatrzenie nadal z niedowierzaniem* Odpowiedz Link
chaje_shukarije Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 20:53 "za dużych" to znaczy "za dużych do osiągnięcia tego efektu" bo rozumiem, że te staniki unoszą piersi i je kształtują i jeśli piersi są stosunkowo małe w porównaniu do odległości między nimi na klacie, to się ni cholery nie spotkają i z kreseczki nici, a jeśli są stosunkowo duże to się piersi po prostu "zleją" i jest nawet krecha a nie kreska :/ zapytałam bo całe życie latałam w polskich 75I (teraz mam brytyjskie 65J), zawsze miałam taką kreskę (ale taką jak Ty pokazałaś w linku, a nie taką jak po inferno) i nie widziałam w tym nic pięknego więc się dziwiłam, że dziewczyny chcą ten efekt osiągnąć Odpowiedz Link
maheda Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 21:01 moje w 75HH nie są za duże, właśnie przeprowadziłam próby ;) Więc pewnie Twoje w 60JJ czy tam 65JJ tym bardziej, zwłaszcza, że są jeszcze nielejące. :) Odpowiedz Link
chaje_shukarije Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 21:13 hihihihihi... ja też właśnie sprawdzałam (fizyk niby jestem teoretyk, ale czasem się trzeba uciec do empirii) :))) zdjęłam tylko stanik bo mam na sobie tango II i tak mi separuje piersi, że nawet nie wiedzą o swoim istnieniu ;) no i jak podniosłam piersi do góry i nie miały między sobą fiszbin to mi się po prostu zlały :| ale może faktycznie to nie jest kwestia ich wielkości tylko tego, że są blisko siebie (w górnej części mostka prawie nie mam odstępu między nimi) a czy lejące czy nie to bym dyskutowała, niby nie jestem zaawansowana bardzo w latach, ale piersi jednak mam obwisłe :( Odpowiedz Link
maheda Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 21:23 W którym robiłaś maturę? :D A ja przed momentem też sprawdzałam (wykształcenie techniczne zobowiązuje), i tak: jeśli się chce piersi mieć zaczynające się od (patrząc w rzucie 2D w lustro) ok. 10 cm od boków, to faktycznie, tak się robi. Zwłaszcza, że ręce to jednak nie miseczki. Ale jeśli założysz, że piersi mogą się zaczynać ok. -2 cm od boków, czyli lekko wystawać, a miseczki bardziej rozpłaszczają, niż wyciągają biust do przodu (pomijając Charnosy i inne tego typu wynalazki), to jednak okazuje się, że można znaleźć takie położenie miseczek, że biust będzie robił kreskę. Inna sprawa to taka, że nie wiem, czy by mi biust w takim staniku siedział. Może masz rację z zadużością? Ale Minx jest szyty do H, a nie do G! Odpowiedz Link
chaje_shukarije Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 21:45 > W którym robiłaś maturę? :D 2002 :) > tak: jeśli się chce piersi mieć zaczynające się od (patrząc w > rzucie 2D w lustro) ok. 10 cm od boków, hmmm... ja nie mam takiej opcji, w staniku piersi wystają mi po bokach na dobre kilka centymetrów po obu stronach poza linię klatki (ja mam łopatki ściągnięte do tyłu to mi na odpowiedniej wysokości zasłaniają dobre pół ramienia), a pewnym miejscu mostka niejako łączą się ze sobą bez stanika to mi chyba za klatkę wystają trochę mniej, ale po pierwsze sporo niżej, a po drugie nie dziwota, bo trochę ich objętości w długość wtedy idzie ;) hyhyhy... swoją drogą to następnym razem narysuję Ci i zwymiaruję w CADzie :))) ale tak sobie majtam w prawo i w lewo tymi cyckami i wydaje mi się, że kluczowy to jest chyba w tym przypadku rozstaw piersi, bo tak imaginuję, że jakby moje przyczepić do jakiejś innej klatki w trochę większym odstępie to efekt inferno dałoby się osiągnąć - chyba rzecz w tym żeby się piersi nie sklejały ze sobą od razu u nasady, ale w miejscu gdzie są już okrąglusie :) Odpowiedz Link
maheda Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 22:24 To Ty młoda d...ziewczyna jesteś ;-) Już rozumiem. Fakt, przy blisko osadzonym biuście się nie da. Ale możliwe, że nie jest blisko osadzony z natury, tylko jest wsmarowany do środka klatki piersiowej przez staniki 75I, i się trochę rozstawi z czasem, mi się trochę rozstawił. Odpowiedz Link
chaje_shukarije Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 22:31 > Ale możliwe, że nie jest blisko osadzony z natury, tylko jest >wsmarowany do środka klatki piersiowej przez staniki 75I, weź Ty mnie maheda nie strasz, bo aż mi ciary chodzą od karku po młodą d....ziewczecą piętę jak sobie pomyślę, że gdybym nie znalazła forum i dalej nosiła 75I to po kilu latach miałabym jedną pierś ;))) Odpowiedz Link
maheda Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 22:32 jedną pierś może nie ;) Ale jeden wał przeciwpowodziowy - kto wie ;-) Odpowiedz Link
chaje_shukarije Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 22:43 na szczęście nie ma tego złego... ;) skoro te moje piersi takie mobilne to jak mi się nie uda ich trochę zmniejszyć przez schudnięcie, to ich część przesmaruję na tyłek i sobie z nich uformuję dupkę jak ma Jennifer Lopez ;))) Odpowiedz Link
yaga7 Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 21:04 No to z tego by wynikało, że ja mam piersi zbyt małe do osiągnięcia efektu kreski i zbyt szeroką klatę. Co w sumie jest prawdą niestety... :| I nawet Inferno u mnie robi ledwo ledwo kreskę. A zawsze o niej marzyłam. ech, nikomu się nie dogodzi ;) Odpowiedz Link
chaje_shukarije Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 20:16 no faktycznie, przeurocze :))) a swoją droga spojrzałam sobie na to zdjęcie Ulitmo od od tyłu i zakochałam się w Bravissimo :) modelka ma chyba na pleckach rozstępy i nikt jej nie śmiał wyfotoszopować :)) Odpowiedz Link
fioolkaa Re: Aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!! 03.01.08, 21:55 o, rzeczywiście ma! w ogóle te modelki są świetne. normalnie wyglądają, są wesołe u uśmiechnięte, nie robią prowokacyjnych min i pozycji. w końcu modelki reklamują bieliznę, dla kobiet a nie dla facetów Odpowiedz Link
kruszyzna Re: O, taki: 04.01.08, 09:00 Może to tylko złudzenie optyczne, ale wydaje mi się, że modelka w czarnym staniku (Panache Inferno) ma go założonego o wiele za nisko. Fiszbina na dole jest sporo poniżej piersi. Nie znam się, ale w przydużawej (ciągle jeszcze) Melissie tak czasami mam (nisko fiszbiny) i po pewnym czasie to cholernie uwiera w żebra, normalnie nie do zniesienia. Odpowiedz Link