kwiat1978
19.01.08, 17:59
witam
mam pytanko,jak wyglada sprawa prawa jazdy .w maju przylatuje do
toronto(mam permanent resident card),wiem ze trzeba zrobic prawko
kanadyjski-mam polskie od 14 lat.slyszalem ze w toronto sa rozne
stponie prawa jazdy (pelne G-albo jakos tam..) czy ja bede mogl od
razu do nie go przystapic czy tez musze isc pokolei przez kolejne
stopnie.??
dzieki