Gość: Jacko IP: *.171.111.147.static.crowley.pl 24.10.08, 13:37 Jeśli im się to uda mają mój głos w następnych wyborach. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
leftt Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 13:38 Z jednej strony niby cel uświeca środki, z drugiej - używanie aparatu skarbowego do realizacji doraźnych celów politycznych bardzo źle mi się kojarzy. Millerowato jakoś tak. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KaMi Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 13:55 Można też wylizać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: boston65 Listkiewicz... IP: *.dyn.optonline.net 24.10.08, 14:39 ...to niewatpliwie kanalia, ale to nie znaczy, ze nalezy sie cieszyc z totalitarnych metod stosowanych przez PO, dzisiaj zalatwia PZPN, bo to dobrze wplynie na PR (niech naiwni nie mysla ze chodzi o walke z korupcja), potem sie zalatwi ojca Rydzyka, nastepnie pojda kolesie z SLD, a potem sie wezma za przedsiebiorcow ktorzy nie sa zaprzyjaznieni, a co gorsza konkuruja z palikotami a kto wie, moze przyjdzie czas na pozytecznych idiotow z wyborczej Odpowiedz Link Zgłoś
lichttrager Re: Listkiewicz... 24.10.08, 15:05 PZPN, Rydzyk, SLD - ciekawy plan. Można by jeszcze dopisać PIS a byłby komplet kolesi. A jeśli chodzi o metodę to nie jest totalitarna a skuteczna jak udowodnił niejaki Eliot Ness na niejakim Alfonso Capone :-P Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Listkiewicz... 24.10.08, 15:42 Wolałbym najpierw Rydzyka a potem PZPN. Pamiętacie wypowiedź Janusza Palikota z zeszłego tygodnia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: radio-maryja [...] IP: 78.52.233.* 24.10.08, 18:48 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: querdemole Re: Listkiewicz... IP: 92.4.108.* 24.10.08, 16:01 Gość portalu: boston65 napisał(a): > ...to niewatpliwie kanalia, ale to nie znaczy, ze nalezy sie cieszyc > z totalitarnych metod stosowanych przez PO, dzisiaj zalatwia PZPN, > bo to dobrze wplynie na PR (niech naiwni nie mysla ze chodzi o walke > z korupcja), potem sie zalatwi ojca Rydzyka, nastepnie pojda kolesie > z SLD, a potem sie wezma za przedsiebiorcow ktorzy nie sa > zaprzyjaznieni, a co gorsza konkuruja z palikotami > a kto wie, moze przyjdzie czas na pozytecznych idiotow z wyborczej To sa rzeczy ktore Polacy pragna najbardziej, poza tym jezeli chcesz scigac przestepczosc to nigdzie indziej na swiecie nie wymyslono zadnej innej recepty, no chyba, ze chcesz jak PiS szczekac i pomawiac pod publiczke, ale w ten sposob burdel zostanie burdelem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do querdemole Re: Listkiewicz... IP: *.adsl.inetia.pl 24.10.08, 17:18 widać w tym jego Bostonie oszustwa podatkowe są rzeczą normalną i pochwalaną :P Odpowiedz Link Zgłoś
bnew Re: Listkiewicz... 24.10.08, 16:19 a co robił pis(s), lekarzy w kamasze albo super śledcze akcje CBA za przyjęcie koniaku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: von.g Re: Listkiewicz... IP: *.pp.htv.fi 24.10.08, 16:33 Bez przesady , jakie to totalitarne metody? Sciganie zaległości finansowych? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Listek 200 czarnych owiec zawsze moze sie trafic... IP: 151.204.99.* 24.10.08, 19:01 ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do bostona Re: Listkiewicz... IP: *.adsl.inetia.pl 24.10.08, 17:17 jak Ojciec Tadeusz nie płaci należnych podatków - to powinien być też, jak to napisałeś "załatwiony". Chyba proste, nie? Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Listkiewicz... 24.10.08, 20:58 Czytanie ze zrozumieniem przekracza możliwosci pisdaków. Poproś kogoś mądrzejszego od ciebie, zeby to przeczytał i ci wytłumaczył. PZPN okradł podatników na 18,5 mln zł. Obowiązkiem organów państwa jest ściągniecie tej sumy a ty bredzisz o metodach totalitarnych przygłupie? Gość portalu: boston65 napisał(a): > ...to niewatpliwie kanalia, ale to nie znaczy, ze nalezy sie cieszyc > z totalitarnych metod stosowanych przez PO, dzisiaj zalatwia PZPN, > bo to dobrze wplynie na PR (niech naiwni nie mysla ze chodzi o walke > z korupcja), potem sie zalatwi ojca Rydzyka, nastepnie pojda kolesie > z SLD, a potem sie wezma za przedsiebiorcow ktorzy nie sa > zaprzyjaznieni, a co gorsza konkuruja z palikotami > a kto wie, moze przyjdzie czas na pozytecznych idiotow z wyborczej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IBROY Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: 87.116.244.* 25.10.08, 12:44 mi sie wydaje ze mowa o rozpalonej zarówno kobiecie jak i patelni Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: goran Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.cable.ubr20.edin.blueyonder.co.uk 24.10.08, 14:49 a jak ci sie kojarzy panstwo w panstwie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: koxiarz Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: 195.182.52.* 24.10.08, 15:23 leftt napisał: > Z jednej strony niby cel uświeca środki, z drugiej - używanie > aparatu skarbowego do realizacji doraźnych celów politycznych > bardzo źle mi się kojarzy. Millerowato jakoś tak. To ci się źle kojarzy. Jezeli w Polsce firmy dość często padają ofiarami aparatu skarbowego to jest ok, jednak jeżeli PZPN, który powinien byc gnębiony kontrolami na każdym kroku, to nagle podnosisz rwetes. Przycisnąć ich i znaleźć nieprawidłowości, które moga doprowadzić do bankructwa związku. Jeżeli coś takiego się znajdzie, to wtedy rząd będzie miał silną karte przetargową w ręku, przy pomocy której zmiekczy działaczy i zmusi ich do reform. W innym wypadku to ciągle będziemy sie kopać z koniem i nic nie zdziałamy w konfrontacji z betonem. Słuszna droga. Dobrać się do nich. prokuratura powinna ich gnębić i w końu scigac za nieprawdiłowości, a skarb państwa powinien skrupulatnie sprawdzić, czy przypadkiem nie zaotsły naruszone jego interesy. Tylkoo strach przed paką i utratą kasy może skłonic działaczy do zmiany stanowiska i dopuszczenia do reform. Odpowiedz Link Zgłoś
leftt Re: koxiarz 24.10.08, 19:55 Raczej mnie nie zrozumiałeś. Jeżeli rzeczywiście wykryją nieprawidłowości - to ok, niech zamykają, blokują konta i wywalą całe towarzystwo na zbitą mordę. Tyle, że kontrola skarbowa jest tam od dwóch lat. Jeżeli były haki na PZPN - to po cholerę był cały ten cyrk z kuratorem? Jeżeli nie było - to co, nagle się znalazły? Dziwne to jakieś. Aha, i jestem ostatnium człowiekiem, który broniłby kolesi z PZPN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sirgobain Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: 195.68.31.* 24.10.08, 15:51 wszelkimi sposobabi do koryta sie dopchac koryta ktoere w zaden sposob nie jest wspierane srodkami z budzetu Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 16:05 Gość portalu: sirgobain napisał(a): > wszelkimi sposobabi do koryta sie dopchac koryta ktoere w zaden > sposob nie jest wspierane srodkami z budzetu Uwielbam widok PiSglowka wijacego sie ze wscieklizny..:DDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: henio Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.chello.pl 24.10.08, 16:15 ... bezcenne :) Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Zalozymy sie,ze gdyby 24.10.08, 16:22 PO chciala postawic jakiegos zbrodniarza hitlerowskiego przed sadem to pisuary podniesliby krzyk i broniliby oskarzonego :)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WOJTEKK Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: 212.244.6.* 24.10.08, 15:58 Jaki polityczny cel? Toż to czyste działanie pro publico bono! Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 16:10 Gość portalu: WOJTEKK napisał(a): > Jaki polityczny cel? Toż to czyste działanie pro publico bono! Dzialanie pod publico bono PiSiszczurze bylo wtedy gdy zlodziej lipiec wprowadzal swojego kuratora, lub wtedy gdy zi0bro demonstrowal niszczarke czy oskarzyl lekarza, dzialania pod publico bono bylo rowniez wtedy gdy prezes twojej smierdzacej genetyliami patriotycznymi partii ustawil Polakow w rzedzie z ZOMOwcami...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 21:02 Kralik, źle zrozumiałeś. Nie wiem, czy to była ironia, ale on napisał PRO PUBLICO BONO - dla dobra powszechnego... I tak w zasadzie jest :). kralik111 napisał: > Gość portalu: WOJTEKK napisał(a): > > > Jaki polityczny cel? Toż to czyste działanie pro publico bono! > > Dzialanie pod publico bono PiSiszczurze bylo wtedy gdy zlodziej lipiec > wprowadzal swojego kuratora, lub wtedy gdy zi0bro demonstrowal niszczarke czy > oskarzyl lekarza, dzialania pod publico bono bylo rowniez wtedy gdy prezes > twojej smierdzacej genetyliami patriotycznymi partii ustawil Polakow w rzedzie > z > ZOMOwcami...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojti wypowiedź leftt to kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.08, 16:22 Gość nie ma pojęcia o czym mówi. Co ma zwalczanie korupcji i ściąganie podatków do polityki. Tobie ewidentnie pomyliły się epoki. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: wypowiedź leftt to kompromitacja 24.10.08, 16:51 Gość portalu: wojti napisał(a): > Gość nie ma pojęcia o czym mówi. Co ma zwalczanie korupcji i ściąganie podatków > do polityki. Tobie ewidentnie pomyliły się epoki. Cos takiego nazywa sie PiSolizacja umyslu zniewolonego...;DDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek PZPN tez musi placic podatki! IP: 217.153.242.* 24.10.08, 16:55 jak kazdy, skandalem to jest to ze, jak ja mam 50zl dlugu w skarbowce to mam przesrane, a jak pzpn 40mln to nazywaja go biednym pikusiem na ktorym stosowane sa sbcke metody hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
leftt Re: wypowiedź leftt to kompromitacja 28.10.08, 12:35 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=88&w=86360415&a=86375611 Tutaj wyjaśnienie. Zresztą, z tego co wiem, zapłacili już podatek. I co? I nic. Kralik, co ty pieprzysz o PISolizacji? Twój umysł jest chyba zniewolony przez PiS - jak wielu forumowiczom wszystko ci się z PiS- em kojarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
leftt Re: wypowiedź leftt to kompromitacja 28.10.08, 12:39 Wiesz co, Kralik? Przeczytałem wszystkie twoje wypowiedzi z tego wątku. Twoja głupota przeraża. Weź patelnię albo młotek i mocno się walnij w łeb. Odpowiedz Link Zgłoś
minipolak Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 17:54 eftt napisał: > Z jednej strony niby cel uświeca środki, z drugiej - używanie > aparatu skarbowego do realizacji doraźnych celów politycznych > bardzo źle mi się kojarzy. Millerowato jakoś tak. Al Capone poszedl siedziec za podatki. I to nie jest wykorzystywanie skarbowki tylko zwykly audit na podmiot ktory zalega z placeniem podatku. te wszystkie zwiazki sportowe to bandy nierobow i pasozytow. Za PRLu to byly synekurki dla partyjnakow i sbekow. Teraz to samo.Pienadz tylko wiekszy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bart Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.08, 13:39 Wszystko byle by rozgonic ten burdel !! Odpowiedz Link Zgłoś
presentaton.1 dobiczek, pamietasz swinio? 24.10.08, 15:23 mówiłeś że PO przegrało z PZPN.. Małymi kroczkami i po PZPN-e !!! Widzisz łobuzie, a cieszyło cie "zwyciestwo" PZPN-u !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pub Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 13:44 Toż nawet słynny Al Capone poszedł siedziec nie za zbrodnie kryminalne ale za przestepstwa skarbowe. mam nadzieje ze cos się na tych kretaczy znajdzie i to szybko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lisztes Tylko, ze Al Capone oszukiwal na podatkach IP: 212.160.172.* 24.10.08, 16:04 a PZPN moim zdaniem nie (wykrylyby to poprzednie kontrole). W Polsce skarbowka moze zniszczyc kazdego, przypomnijcie sobie sprawe Kluski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lider Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.08, 13:54 esbeckie metody. chcą doprowadzić do bankructwa związek sportowy nie korzystający z pieniędzy publicznych. PZPN sam na siebie zarabia. Może by tak prześwietlić finanse PO i innych politykierów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 14:03 Dokładnie! To co wyprawia ekipa rządowa z PZPN to nic innego jak zamach na kasę niezależnego związku sportowego. To walka o wpływy i przejęcie PZPN! Jedna klika chce za wszelką cenę przejąć kasę innej kliki. Nie na darmo Palikot przynosił do studia TVN świński łeb jako symbol wyrównywania rachunków mafijnych i grzmiał, że zada PZPN cios w samo serce. Tu już nie ma sentymentów, rozpoczęła się brutalna walka z PZPN. Rząd posługuje się swoimi narzędziami politycznymi wciągając w to ministra sprawiedliwości i ministra skarbu. Scenariusz wyjęty iście z najmroczniejszych czasów UB, SB i innych dyspozycyjnych organów PRL... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blecharz Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.10.08, 14:09 Dlaczego misiu sadzisz ze kary beda z sufitu ? Pojda do sadu i wygraja. Widocznie jest za co karac (jakies zusy np). Widocznie ktos do tej pory byl zbyt poblazliwy (pis przez 2 lata). A jakby sie jeszzce dobrac do klubow zalegajacych z wszelkimi oplatami, oszukujcymi zawodnikow i kibicow. To juz by bylo git. Kilkadziesiat slabiakow mniej to wzrost poziomu ktory sie przelozy na wieksze sukcesy i ilsc sponsorow. itd Jesli to wypali maja moj glos nie wazne co pozniej zrobia. A gupie pisiory juz warcza zapominajac jak oni niszczyli, oskarzali bezpodstawnie ludzi a potem sie wycofywali z podkulonym ogonem. Goncie sie loosers. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Asik Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.inowroclaw.mm.pl 24.10.08, 15:16 jakie kary z SUFITU - kilku tutaj to chyba rodzina tych szumowin z PZPNu... Zwiazek jest winien 18,5 milionach złotych skarbówce z tytułu niezapłaconego VATu i innych podatkow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kontrola skoczyła sie jakos na poczatku roku, PZPN przegrał juz przed druga instancja odwołanie!!!! wcześniej jakoś sie kulało - zabrało sie polityka na meczyk, wódke i do burdelu - i był spokój - te czasy minęły!!! a najśmieszniejsze, że PZPN jest teraz broniony przez wielbicieli PISu... no dosłowienie ręce opadaja... Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 17:10 Gość portalu: maz45 napisał(a): > Dokładnie! > To co wyprawia ekipa rządowa z PZPN to nic innego jak zamach na kasę > niezależnego związku sportowego. To walka o wpływy i przejęcie PZPN! > Jedna klika chce za wszelką cenę przejąć kasę innej kliki. Nie na darmo Palikot > przynosił do studia TVN świński łeb jako symbol wyrównywania rachunków mafijnyc > h > i grzmiał, że zada PZPN cios w samo serce. Tu już nie ma sentymentów, rozpoczęł > a > się brutalna walka z PZPN. Rząd posługuje się swoimi narzędziami politycznymi > wciągając w to ministra sprawiedliwości i ministra skarbu. Scenariusz wyjęty > iście z najmroczniejszych czasów UB, SB i innych dyspozycyjnych organów PRL... Stul PiSi ryj i wskaz gdzie znajduje sie obecnie twoj minister lipiec ktory wprowadzal swojego kuratora a ty szcczales w gacie z zachwytu, ty maly zgnily,smieszny czlowieczku z PiSem zamiast rozumu...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 17:49 Co, zabolała cię prawda, zakłamany sukinsynu? Dodam jeszcze dla twej wiedzy: PiS to jeszcze gorsze przekleństwo niż PO, Rydzyk, Lepper, AWS i całe to styropianowe dziadostwo. Mam w dupie polityków ze wszystkich opcji i gardzę nimi! Byłbym szczęśliwy, gdyby wysłano ich na Marsa... Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 23:09 Przestań sie już szmaciarzu kompromitować. Wszędzie twoje rzygowiny, jesteś wyjatkowo płodny w głupocie i kłamstwie. Pomijam już twoje chamstwo, ale czego sie po pisdaku spodziewać? Gość portalu: maz45 napisał(a): > Dokładnie! > To co wyprawia ekipa rządowa z PZPN to nic innego jak zamach na kasę > niezależnego związku sportowego. To walka o wpływy i przejęcie PZPN! > Jedna klika chce za wszelką cenę przejąć kasę innej kliki. Nie na darmo Palikot > przynosił do studia TVN świński łeb jako symbol wyrównywania rachunków mafijnyc > h > i grzmiał, że zada PZPN cios w samo serce. Tu już nie ma sentymentów, rozpoczęł > a > się brutalna walka z PZPN. Rząd posługuje się swoimi narzędziami politycznymi > wciągając w to ministra sprawiedliwości i ministra skarbu. Scenariusz wyjęty > iście z najmroczniejszych czasów UB, SB i innych dyspozycyjnych organów PRL... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenek Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: 217.153.242.* 24.10.08, 16:36 esbeckie metody? ja jak mam dlugi w podatkach to mi skarbowka nie odpusci, rozumiem ze stosuje na mnie sbeckie metody tak? hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 16:51 Ok. Jeśli masz zaległości wobec Urzędu Skarbowego, to ile masz czasu na zapłacenie tego? Dostajesz pismo, w którym jest czarne na białym, że zalegasz i musisz uiścić do dnia tego i tego należności. Z reguły jest to termin kilkudniowy. Jeśli nie uiścisz, wkracza komornik. Kontrola skarbówki w PZPN skończyła się w kwietniu i PZPN do dziś nie dostał żadnego pisma, że zalega z opłatami. Teraz nagle jest dług 18,5 mln, jak to wytłumaczysz? Odpowiedz Link Zgłoś
real_mr_pope Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 17:09 > esbeckie metody. chcą doprowadzić do bankructwa związek sportowy > nie korzystający z pieniędzy publicznych. Korzysta, bo dostaje dotacje z ministerstwa sportu. > PZPN sam na siebie zarabia. Natomiast działanie PZPN jest działaniem mafijnym. Jest organizacją pożytku publicznego i jego finanse są jawne. W teorii, bo w praktyce PZPN nie przekazuje żadnych sprawozdań finansowych. Cóż, widać, że pisowcy są tak popie...ni, że im PO przeszkadza nawet wtedy, gdy realizuje naczelne zasady programowe PiS:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: loyd Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.net.autocom.pl 24.10.08, 14:02 Lider - Mordo ty moja, damy rade, ja juz wywoze kase w reklamowkach;> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: klasyk Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.08, 14:08 członek zarzadu PO ,ktory to mowi to chyba stary komuch,bo te metody były w przeszłych czasach normalnościa.Wniosek jeden kasa jest wielka i trzeba ją zdobyć wszelkimi dostepnymi sposobami. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ha ha Tak się załatwia w Polsce szaraków. IP: 89.191.147.* 24.10.08, 14:24 Teraz przynajmniej będę wiedział że stała za tym PO... Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Tak się załatwia w Polsce szaraków. 24.10.08, 15:41 Akurat bonzowie piłkarscy to nie szaraki. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wirt Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: 81.190.82.* 24.10.08, 14:27 Żeby było śmieszniej PZPN był kontrolowany już dziesiątki razy od czasów Dziurowicza, więc pomysł nie jest nowy i szczerze wątpię by cokolwiek poważnego tą metodą udało się PO osiągnąć, poza biciem medialnej piany. Cały czas podkreślam, że dobrze byłoby też skontrolować tak na poważnie, wszystkich posłów i senatorów (a także wszystkich ich asystentów i współpracowników) w polskim parlamencie, bo kiedy jedno gniazdo korupcji bierze się za walkę z drugim gniazdem, to raczej dla zwykłych uczciwych ludzi nic z tego ciekawego nie wyniknie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lider Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.08, 14:31 heh. wasze komentarze pokazują tylko jak głęboko zakorzeniony jest komunizm w Polakach. Jestem kompletnie apolityczny i nie głosuje bo nie ma na kogo. Politycy betoniarstwem przebijają PZPN sto razy. Uważam, że wykorzystywanie aparatu państwowego do swoich celów na zasadzie 'dajcie mi osobę a paragraf się znajdzie' jest godne tak tępionego Aleksandra Łukaszenki. PO działa aktualnie podobnie do władzy białoruskiej. PZPN jest daleki od ideału, ale polska piłka ma się lepiej niż polska polityka więc niech każdy trzyma się swojej grządki. A Donald '120% poparcia' Tusk mnie nie interesuje, niech tylko trzyma swój pysk z dala od rzeczy o których nie ma pojęcia. I tak politycy są za głupi by coś zrobić z PZPNem. Być głupszym niż beton? Zdawało się niemożliwe, a jednak! Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 17:04 Gość portalu: Lider napisał(a): > heh. wasze komentarze pokazują tylko jak głęboko zakorzeniony jest komunizm w P > olakach. Jestem kompletnie apolityczny i nie głosuje bo nie ma na kogo. Polityc > y betoniarstwem przebijają PZPN sto razy. Uważam, że wykorzystywanie aparatu pa > ństwowego do swoich celów na zasadzie 'dajcie mi osobę a paragraf się znajdzie' > jest godne tak tępionego Aleksandra Łukaszenki. PO działa aktualnie podobnie d > o władzy białoruskiej. PZPN jest daleki od ideału, ale polska piłka ma się lepi > ej niż polska polityka więc niech każdy trzyma się swojej grządki. > > A Donald '120% poparcia' Tusk mnie nie interesuje, niech tylko trzyma swój pysk > z dala od rzeczy o których nie ma pojęcia. I tak politycy są za głupi by coś z > robić z PZPNem. Być głupszym niż beton? Zdawało się niemożliwe, a jednak! Gdybys byl apolityczny, gdybys byl uczciwy i placil podatki, to wiedzialbys jak taki mechanizm pracuje i nie dopatrywalbys sie w takiej akci upolitycznienia, ale ty apolityczny nie jestes, malo tego, ty jestes wyjatkowo upolityczniony i PiSdzica cie skreca tak, ze az plujesz sie i sapiesz...:DDD Musze przyznac, ze przyjemny to widok...;DDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lider Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.08, 17:56 mam kompletnie w dupie czy pis, sld czy po byleby wara od piłki. Moja nienawiść do polskiej polityki nie zna granic. Może nie jestem apolityczny, ale antypolityczny, bo chętnie bym zdetonował jakieś ładunki w sejmie. Mylicie wiedze o złodziejach z upolitycznieniem. ja poprostu wiem kto mnei okrada, ale nie widze różnicy w jego przynależności partyjnej. Jednak dwukrotnie bardziej mnie boli kiedy okrada nas ktoś kto ma na to 60% przyzwolenie społeczne. To wy jesteście partyjnymi szczekaczkami. Znajdź jeden mój post kiedykolwiek chwalący jakiekolwiek zagrania polityczne w tym kraju. Nagle się okazuje, że nie 18,5, a niecałe 9. Nagle się okazuje, że PZPN jest w stanie to szybko uregulować. Jeżeli ktoś nie widzi tu politycznych zagrań to jest ślepy. Niech sobie naród wielbi kogo chce, byle by te spasione ćwoki okradały wszystkich oprócz mnie. Nasz marny sport to jedyne co w tym kraju jest godnego uwagi. Jak aresztują Latę dzień po wyborach to jade do bardziej demokratycznego kraju Kuba, Białoruś, Rosja... Takie cyrki przed wyborami i pod nosem komisji... A teraz moi drodzy głosujący koledzy. Zróbcie sobie rachunek sumienia i rozliczcie wszystkie głosy jakie w życiu oddaliście w próżnie. Macie oto piętnasty nic nierobiący i okradający obywatela rząd. Odpowiedz Link Zgłoś
real_mr_pope Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 17:12 > Jestem kompletnie apolityczny i nie głosuje bo nie ma na kogo. To, że nie głosujesz nie oznacza, że jesteś apolityczny. Polityką aż tryska z Twoich postów, a to poprzez nawoływanie do działań związanych z PO. Apolityczne osoby mają polityke w dupie. Ty jej nie masz. > Uważam, że wykorzystywanie aparatu państwowego do swoich celów na > zasadzie 'dajcie mi osobę a paragraf się znajdzie' jest godne tak > tępionego Aleksandra Łukaszenki. W takim razie jesteś niekonsekwentny. Domagasz się prześwietlenia polityków PO, a przecież przeszkadza Ci prześwietlanie. Niestety tutaj Twoje ciosy chybiają celu: 18,5 miliona niezapłaconych podatków to może nie przestępstwo, ale rzecz godna uwagi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: prawnik Al Capone też siedział za podatki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 14:59 Na onecie właśnie napisali że PZPN wisi 18,5 mln za podatki:))Skarbówka już ich dopadała. Palikot miał nosa z tym świńskim łbem. Jak sie skończy kasa na delegacyjki, balangi i orgietki to doły zaraz zlikwidują Listkoludków. Wiwat skarbówka:)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Re: Al Capone też siedział za podatki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 16:35 Jakiego nosa miał Palikot? On dokładnie wiedział, co się stanie. Wraz z pozostałą grupą rządowych gangsterów przygotował ten bandycki plan. Spreparowano odpowiednie kwity, wymyślono fikcyjne długi, by zniszczyć PZPN. Na szczęście FIFA i UEFA w mig to przejrzy i zabawa w czwartą wojnę futbolową szybciutko się skończy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wiwoure 45 to pewnie staż, bo na pewno nie wiek, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.08, 16:44 leśny tłumoku Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Al Capone też siedział za podatki 24.10.08, 17:13 Gość portalu: maz45 napisał(a): > Jakiego nosa miał Palikot? > On dokładnie wiedział, co się stanie. Wraz z pozostałą grupą rządowych > gangsterów przygotował ten bandycki plan. Spreparowano odpowiednie kwity, > wymyślono fikcyjne długi, by zniszczyć PZPN. > Na szczęście FIFA i UEFA w mig to przejrzy i zabawa w czwartą wojnę futbolową > szybciutko się skończy. Nie wiem czy glupku zdajesz sobie z tego sprawe, ale bedac niezalogowany ujawniasz swoj IP, moze warto by bylo naslac skarbowke na ciebie, bo cos za bardzo bronisz tych zlodzieji z PZPN...;DDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Re: Al Capone też siedział za podatki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 17:53 Ty się martw lepiej o swoje długi. Komornik już doczekać się nie może by dobrać ci się do dupy. A może jesteś z mafii?... Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Al Capone też siedział za podatki 24.10.08, 17:59 Pomówiłeś zupełnie konkretne osoby o fałszowanie dowodów w postępowaniu karnym i karno-skarbowym. Ciekawe, czy zdajesz sobie sprawę z konsekwencji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pps Strasz na zebraniach aktywu POlszewii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.08, 10:51 Każdy, kto traktuje instytucje państwa jak instytucje usługowe jest przestępcą. Kontrole skarbowe odbywały się w PZPN wielokrotnie i nie wykazywały takich uchybień. W takim razie klakierzy Tuska powinni być konsekwentni i ukarać również urzędników Izby Skarbowej. Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Al Capone też siedział za podatki 24.10.08, 21:04 Ty jesteś fantastycznie głupi, działaczyku PZPN. Gość portalu: maz45 napisał(a): > Jakiego nosa miał Palikot? > On dokładnie wiedział, co się stanie. Wraz z pozostałą grupą rządowych > gangsterów przygotował ten bandycki plan. Spreparowano odpowiednie kwity, > wymyślono fikcyjne długi, by zniszczyć PZPN. > Na szczęście FIFA i UEFA w mig to przejrzy i zabawa w czwartą wojnę futbolową > szybciutko się skończy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awe najpierw prokuratura, teraz skarbówka - POlicyjne IP: *.chello.pl 24.10.08, 15:24 państwo Herr Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
manfred211 Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! 24.10.08, 15:47 Skarbówka nie ma NIC do finansów PZPN. Są to pieniądze PZPN i tylko PZPN może zdecydować, co z nimi robi!!! - w ramach swego statutu i przepisów wykonawczych!!! "Skarbówka" - co za koszmarny żargon, to może sobie kontrolować np. wydatki rzAdu RP a od PZPN WARA!!! Czas najwyższy, by w te chamskie manipulacje POpaprańców włączyła się UEFA i odebrała Polsce to Euro 2012 - wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów i proszenie na kolanach Pana Listkiewicza, by odkręcił to całe dziadostwo. Żeby kilku Matołów z PO (przepraszam za wyrażenie) tak się uwzięło na Bogu ducha winną organizację, do której rząd nic nie ma, to się nie mieści w głowie!!! Najfajniejsze to te zarzuty wobec Pana Kręciny, że PZPN pomógł Widzewowi kwotą 350000 zł, wtedy gdy komornik zajął konto klubu. to był Q-rwa mać obowiązek statutowy PZPN. Dzięki temu, paru ludzi nie poszło na bezrobocie, nie odcięto prądu, wody, zorganizowano jakiś obóz szkoleniowy, itd., itp. A ten durnowaty prokurator z Wrocławia coś bredzi o NIEGOSPODARNOŚCI!!! Podejrzewam, że takie same fikcyjne zarzuty są w stosunku do innych uczciwych ludzi z PZPN - w sposób bezprecedensowy poddawanych przez prokuraturę AGRESJI PRAWNEJ!!! Kiedy to bezprawie wreszcie się skończy? Czy ta obłąkana prokuratura wszystkich w tym kraju chce uczynić przestępcami??? Przyczynia się do tego bezprawia również telewizja, która pokazuje Pana Kręcinę z zamazanymi oczami, tak jak gdyby był on co najmniej groźnym przestępcą. Tymczasem niemądry prokurator przedstawił mu jakieś głupawe zarzuty, które każdy normalny prawnik obali w pięć minut. Obłąkani prokuratorzy z Wrocławia!!! - W polskiej piłce nie ma już korupcji od dobrych paru lat, a wy z uporem maniaka kreujecie jakąś czarną rzeczywistość. Opamiętajcie się. Albo jesteście zupełnie nierozumni, albo działacie na polityczne zamówienie, co jest HANIEBNE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 16:04 Niestety, nic nie poradzimy. Nienawiść rządu do PZPN posunęła się już tak daleko, ze nawet nie próbują kryć, że ich wykończą. Posługują się już językiem gangsterów i przestępców przynosząc nawet do studia TVN świńskie łby. W tej chwili gruchnęła nowa "sensacja", że PZPN jest winien skarbówce 18,5 mln zł. Bardzo ciekawe. Było tyle kontroli, a sama skarbówka kontrolowała PZPN już na początku roku i żadnych wniosków do PZPN nie przedstawiła. Teraz na rozkaz odpowiednich pryncypałów z rządu nagle zjawił się dług... Po co te ceregiele, nie lepiej wysłać odział szturmowy i ciężką artylerię i wysadzić w powietrze Miodową? Aż dziw, że MON nie został jeszcze w tą akcję zaangażowany. Oj, źle się to wszystko skończy. Rząd igra z ogniem wystawiając cierpliwość FIFA i UEFA do ostatnich granic. Ale ta cierpliwość się skończy. Już wkrótce... Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! 24.10.08, 17:07 Gość portalu: maz45 napisał(a): > Niestety, nic nie poradzimy. Nienawiść rządu do PZPN posunęła się już tak > daleko, ze nawet nie próbują kryć, że ich wykończą. Posługują się już językiem > gangsterów i przestępców przynosząc nawet do studia TVN świńskie łby. > W tej chwili gruchnęła nowa "sensacja", że PZPN jest winien skarbówce 18,5 mln > zł. Bardzo ciekawe. Było tyle kontroli, a sama skarbówka kontrolowała PZPN już > na początku roku i żadnych wniosków do PZPN nie przedstawiła. Teraz na rozkaz > odpowiednich pryncypałów z rządu nagle zjawił się dług... > Po co te ceregiele, nie lepiej wysłać odział szturmowy i ciężką artylerię i > wysadzić w powietrze Miodową? > Aż dziw, że MON nie został jeszcze w tą akcję zaangażowany. > Oj, źle się to wszystko skończy. Rząd igra z ogniem wystawiając cierpliwość FIF > A > i UEFA do ostatnich granic. Ale ta cierpliwość się skończy. Już wkrótce... ...nienawisc rzadu do PZPN...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Twoj minister lipiec sam siedzi w wiezieniu za korupcje, stad chyba ta "nienawisc" ci sie do glupiego lba przykleila...:DDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
olszyn82 Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! 24.10.08, 16:08 Skarbówka jest jak najbardziej uprawniona do kontrolowania finansów PZPN, ponieważ każdy musi płacić podatki, nie mówiąc o gospodartnści i przestrzeganiu procedur finansowych. I co innego jest kiedy upada prywatna firma w związku z interpretacją przepisów przez urząd skarbowy, które bywają niejednoznaczne, a co innego gdy bada się organizacja, która powinna być czysta jak łza, gdyż jest organizacją publiczną. Tak więc głupotą jest mówienie, że urząd skarbowy nie może kontrolować PZPN, wręcz preciwnie - powinien to robić często i dokładnie. Tylko kościół nie musi płacić podatków, ale mam nadzieje że się to kiedyś zmieni. Co do PO, to oni tylko realizują wole wyborców. I to cię chyba boli. Dużo PO ryzykuje jeśli im się nie uda wykończyć PZPN. A jak się uda to wszyscy będą zadowoleni, no może oprócz fanatyków PIS. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 16:45 Właśnie przed chwilą TVN 24 podał, że kontrola skarbowa w PZPN skończyła się w kwietniu 2008. A więc od tego czasu minęło ponad pół roku i PZPN nie dostał żadnego pisma z zastrzeżeniem. Teraz na polityczne zapotrzebowanie rządowych gangsterów kwity się znalazły. Ludzie, nie bądźmy naiwni, 18,5 mln zł gdyby tyle PZPN był winien choćby przez miesiąc, to natychmiast byłby tam komornik. Czyli co? czekano na odpowiedni moment?... Jeśli ktoś się łudzi, ze te zakrojone na gigantyczną skalę rządowe akcje przeciw PZPN są przypadkowe, to jest chory na umyśle... Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! 24.10.08, 16:57 Gość portalu: maz45 napisał(a): > Właśnie przed chwilą TVN 24 podał, że kontrola skarbowa w PZPN skończyła się w > kwietniu 2008. > A więc od tego czasu minęło ponad pół roku i PZPN nie dostał żadnego pisma z > zastrzeżeniem. Teraz na polityczne zapotrzebowanie rządowych gangsterów kwity > się znalazły. > Ludzie, nie bądźmy naiwni, 18,5 mln zł gdyby tyle PZPN był winien choćby przez > miesiąc, to natychmiast byłby tam komornik. Czyli co? czekano na odpowiedni > moment?... > Jeśli ktoś się łudzi, ze te zakrojone na gigantyczną skalę rządowe akcje przeci > w > PZPN są przypadkowe, to jest chory na umyśle... Nie placz maly, musisz wierzyc, ze PiS jeszcze powroci do wladzy, ze nadejda piekne dni i kryminalisci wyjda na ulice...:DDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! 24.10.08, 16:49 manfred211 napisał: > Skarbówka nie ma NIC do finansów PZPN. Są to pieniądze PZPN i tylko PZPN może > zdecydować, co z nimi robi!!! - w ramach swego statutu i przepisów wykonawczych > !!! > "Skarbówka" - co za koszmarny żargon, to może sobie kontrolować np. wydatki > rzAdu RP a od PZPN WARA!!! > Czas najwyższy, by w te chamskie manipulacje POpaprańców włączyła się UEFA i > odebrała Polsce to Euro 2012 - wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów i > proszenie na kolanach Pana Listkiewicza, by odkręcił to całe dziadostwo. > > Żeby kilku Matołów z PO (przepraszam za wyrażenie) tak się uwzięło na Bogu > ducha winną organizację, do której rząd nic nie ma, to się nie mieści w głowie! > !! > Najfajniejsze to te zarzuty wobec Pana Kręciny, że PZPN pomógł Widzewowi kwotą > 350000 zł, wtedy gdy komornik zajął konto klubu. > to był Q-rwa mać obowiązek statutowy PZPN. Dzięki temu, paru ludzi nie poszło > na bezrobocie, nie odcięto prądu, wody, zorganizowano jakiś obóz szkoleniowy, > itd., itp. > A ten durnowaty prokurator z Wrocławia coś bredzi o NIEGOSPODARNOŚCI!!! > > Podejrzewam, że takie same fikcyjne zarzuty są w stosunku do innych uczciwych > ludzi z PZPN - w sposób bezprecedensowy poddawanych przez prokuraturę AGRESJI > PRAWNEJ!!! > Kiedy to bezprawie wreszcie się skończy? > > Czy ta obłąkana prokuratura wszystkich w tym kraju chce uczynić przestępcami??? > > Przyczynia się do tego bezprawia również telewizja, która pokazuje Pana > Kręcinę z zamazanymi oczami, tak jak gdyby był on co najmniej groźnym > przestępcą. Tymczasem niemądry prokurator przedstawił mu jakieś głupawe > zarzuty, które każdy normalny prawnik obali w pięć minut. > Obłąkani prokuratorzy z Wrocławia!!! - W polskiej piłce nie ma już korupcji od > dobrych paru lat, a wy z uporem maniaka kreujecie jakąś czarną rzeczywistość. > Opamiętajcie się. > Albo jesteście zupełnie nierozumni, > albo działacie na polityczne zamówienie, co jest HANIEBNE!!! Ty glupi PiSociagu, PZPN jak i kazdy inny podmiot gospodarczy placi w Polsce podatki ty idioto...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
real_mr_pope Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! 24.10.08, 17:15 > Skarbówka nie ma NIC do finansów PZPN. Są to pieniądze PZPN i > tylko PZPN może zdecydować, co z nimi robi!!! - w ramach swego > statutu i przepisów wykonawczych!!! Pieprzysz głupoty. PZPN jest organizacją działającą w granicach polskiego prawa a żaden przepis prawny nie zwalnia PZPN z ponoszenia ciężaru danin publiczno-prawnych. Kij z tym czyje są te pieniądze. Zwykły obywatel też ma własne pieniądze i się z nich rozlicza ze skarbówką. > A ten durnowaty prokurator z Wrocławia coś bredzi o NIEGOSPODARNOŚCI!!! Przekazywanie kasy na konta zajęte przez komornika komukolwiek pomaga?:))) Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! 24.10.08, 23:12 Walnij sie w ten pisdacki mózg, o ile trafisz. manfred211 napisał: > Skarbówka nie ma NIC do finansów PZPN. Są to pieniądze PZPN i tylko PZPN może > zdecydować, co z nimi robi!!! - w ramach swego statutu i przepisów wykonawczych > !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.acn.waw.pl 24.10.08, 16:32 Szum medialny taki sam jak zwykle i skończy się tak samo jak zwykle ;-PPPP Pozdrawiam cukierników (tych od bicia piany) Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 16:53 Gość portalu: gość napisał(a): > Szum medialny taki sam jak zwykle i skończy się tak samo jak zwykle ;-PPPP > Pozdrawiam cukierników (tych od bicia piany) A moze jednak ty wyjdziesz na glupka, jak zwykle...;DDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: miż Jak Ala Capone , załątwią IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.10.08, 16:50 szkoda tylko że przeciętny polak za parę groszy długu do skarbówki albo tylko za błąd w zeznaniu, ma przerąbane raz - dwa. Odpowiedz Link Zgłoś
zofey001 Konta PZPN będą zablokowane 24.10.08, 16:59 z tego co się orientuję to mało kasy przechodzi przez związek, tzn. klub opłaca sędziego, a CANAL+ płaci klubom. wychodzi więc na to że związek sam swojej biurokracji nie umie utrzymać... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lisztes Jakim prawem zablokowane? IP: 212.160.172.* 24.10.08, 17:02 Przeciez budzet PZPN to 40 baniek, wiec po co blokowac konta? Niech po prostu wezwa do zaplaty ... Sprawa Kluski pokazała ile warte sa zarzuty skarbowki Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Jakim prawem zablokowane? 24.10.08, 17:05 Gość portalu: Lisztes napisał(a): > Przeciez budzet PZPN to 40 baniek, wiec po co blokowac konta? Niech > po prostu wezwa do zaplaty ... > Sprawa Kluski pokazała ile warte sa zarzuty skarbowki Polskim prawem dziecko, polskim prawem...:DDDDDDDDDDDDD Jak dorosniesz i zaczniesz placic podatki to moze przestaniesz pisac glupoty i sie osmiewszac...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Re: Jakim prawem zablokowane? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 18:00 Wiesz co, kralik? Nie ciesz się tak bardzo, już wkrótce ten chciwy na nieswoją kasę rząd wycofa się okrakiem ze wszystkiego. Za chwilę na scenę wkroczy FIFA i UEFA i cała ta brudna zabawa się skończy, tak jak przed dwoma tygodniami... Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Jakim prawem zablokowane? 24.10.08, 18:11 Ani FIFA ani UEFA nie mają zwierzchnictwa nad polskim wymiarem sprawiedliwości. O ile mogły interweniować w sprawie wyborów władz stowarzyszeń sportowych, to w sprawie postępowania karnego i podatkowego nie zrobią nic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Re: Jakim prawem zablokowane? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 18:30 A właśnie, że zrobią! Już przytaczali paragraf regulaminu, w którym stoi, że aby w Polsce mogło się odbyć Euro 2012, to PZPN i rząd muszą mieć dobre stosunki. Czy uważasz, ze takie teraz są? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Jakim prawem zablokowane? 24.10.08, 19:15 Czy Rząd RP i stowarzyszenie sportowe to partnerzy równi sobie? Prawdopodobnie skończy się na areszcie niektórych działaczy i wyborze nowych, ewentualnie na syndyku. A czy mistrzostwa będą w Polsce czy nie, to mi powiewa. Odpowiedz Link Zgłoś
real_mr_pope Re: Jakim prawem zablokowane? 24.10.08, 17:16 Sprawa mafii paliwowej pokazała jak ciężkim przestępstwem są oszustwa podatkowe. Jakie to dziwne, że sprawa akcyzy jest zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa, a niejasne finanse PZPN są najwyżej szykanowaniem bogu ducha winnej organizacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AndrzejKK Goowno z tego będzie! IP: *.3s.pl 24.10.08, 17:16 Goowno z tego będzie. Afera szyta grubymi nićmi. Jakoś tak wszystko przed zjazdem się wali a tyle czasu mieli. Gdzieś w tle jest kasa, duża kasiora i niektórzy chcieliby ją przejąć. A uzdrowienie związku, to ściema dla ciemnego luda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gf Jezu jak się cieszę!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.08, 17:47 z tych króciutkich wskrzeszeń Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pyk w pzpn obowiązuje Prawo Kalego IP: *.domainunused.net 24.10.08, 18:01 sami mają długi, ale za długi licencji nie dadzą... Odpowiedz Link Zgłoś
vitmik na bieRZąco to wy chyba nie jesteście 24.10.08, 18:21 z polska ortografią,wy,którym nie jest wszystko jedno ;) Odpowiedz Link Zgłoś
sceptyk31 Konta PZPN będą zablokowane 24.10.08, 18:32 To jakaś nowa tradycja godna PO - podatnik dowiaduje się o decyzjach organów podatkowych z telewizji. Jesli to prawda, to powinni na zbity pysk wyrzucić tych co to ujawnili. Wobec prawa wszyscy musza być równi, nawet PZPN. Odpowiedz Link Zgłoś
mikesz6 Konta PZPN będą zablokowane 24.10.08, 18:49 Zastanawia mnie jedno.Wszystkie nieprawidłowości(może oprócz tych rzekomych ostatnich)rozgrywają się właściwie wokół piłki klubowej.Swego czasu odbyła się wielka wojno o autonomię polskiej ekstraklasy.No i w końcu powstała Ekstraklasa S.A..Która między innymi ma pod swoją opieką sprawy sędziowskie.A wśród sędziów było ponoć najwięcej machlojek.Może wypadałoby zainteresować się jak wcielają w życie niezależność i autonomie władze Ekstraklasy S.A.Ale niestety pieniędzy bardzo nie mają,koryto raczej puste,a zresztą szefem jest Andrzej Rusko ,kolega jeszcze z czasów działalności w Śląsku Wrocław pana wicepremiera Schetyny.A więc "mordo Ty "moja. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewiznie Tusk złapał PZPN za gardło i...trzyma!!! 24.10.08, 19:11 uduś skur.......! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: he.wloo Konta PZPN będą zablokowane IP: *.aster.pl 24.10.08, 19:57 Po wprowadzeniu komisarza można było przeczytać w mediach,że na koncie PZPN jest około 40 mln.zł.Jeżeli tak,to zarząd ma możliwość uregulowania zaległości i nie dojdzie do blokady k-ta. Odpowiedz Link Zgłoś
maz45 Re: Konta PZPN będą zablokowane 24.10.08, 20:55 Żadnych 18,5 mln zł PZPN skarbówce nie zapłaci! Nikt też nie zajmie kont PZPN, na to musi być zgoda sądu. Przed chwilą Zbigniew Boniek w TVN24 dokładnie opowiedział o co chodzi z tym niby długiem. Żadnego długu nie ma, jest tylko spór prawny o podatek VAT. Chciwy fiskus domaga się kasy, ale nie ma racji i tyle! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pejs Re: Konta PZPN będą zablokowane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.08, 22:40 dokładnie nic nie będzie. to znowu afera "z dupy" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bocy Urząd Skarbowy!!! IP: *.kalisz.mm.pl 24.10.08, 20:51 Co robił US do dziś,nie wiedział o zaległościach PZPN????I jeszcze jedno,jak jest jednakowe prawo dla wszystkich to pytam: kiedy US wejdzie na konta nie płacących podatków,szpitali,stoczni,PKPi wielu wielu innych instytucji.A może bogobojny TVN odszuka i wskaże te wszystkie instytucje ,które w tym kraju nie płacą podatkow ??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maz45 Re: Urząd Skarbowy!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 23:54 Urząd Skarbowy robi tę akcję na wyraźne polecenie. Nie rozumiesz tego? Szpitale, stocznie i kolej nikogo w tym kraju nie obchodzą, poza oczywiście ludźmi, którzy tam pracują. To instytucje biedne i nic tam, poza długami, nie ma do przejęcia. Odpowiedz Link Zgłoś
h5n1_kaczory Czy w państwie prawa można przez dwa lata (?!?) 25.10.08, 11:05 przeprowadzać kontrolę? Czy tak długa kontrola urzędu skarbowego jest w ogóle zgodna z prawem??? "Kontrola Urzędu Kontroli Skarbowej rozpoczęła się w PZPN w lipcu 2006 roku, a zakończyła wiosną tego roku." Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bentley Re: Czy w państwie prawa można przez dwa lata (?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.08, 23:05 no właśnie. i dlaczego w takim razie wiosna nie zostało to ujawnione tylko dopiero teraz. rząd jest tak zachłanny na władzę, a jednocześnie mściwy. już nie wierzę w te brednie na temat pzpn. Odpowiedz Link Zgłoś
xavi_veb Re: Czy w państwie prawa można przez dwa lata (?! 26.10.08, 08:46 cała ta afera to jedna wielka ściema i nieudolne działania polityków :/ Odpowiedz Link Zgłoś
los_bomberos Re: Czy w państwie prawa można przez dwa lata (?! 26.10.08, 13:35 to prawda, przecież jak jest coś nie tak, to od razu się mówi o tym. a tutaj widzimy przykład manipulacji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Grzesiek Re: Czy w państwie prawa można przez dwa lata (?! IP: *.aster.pl 27.10.08, 19:43 Co do rzadu to dla mnie jest naturalna dążność władzy do odebrania niezależności organizacjom pozarządowym. Chęć sprawowania kontroli oraz obsadzanie stanowisk swoimi ludźmi to cechy każdej Pratii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dzidek Re: Czy w państwie prawa można przez dwa lata (?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.08, 14:11 o ile pamiętam, rząd blokował przejęcie stoczni przez zagranicznych inwestorów i mamy co mamy...teraz to samo chcą zrobić z naszym sportem jakby nie patrzeć narodowym, jak umoczymy Euro to świat 'wyturla kołtuna'- jak mawia moja kumplea Odpowiedz Link Zgłoś