Dodaj do ulubionych

Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN

IP: *.171.111.147.static.crowley.pl 24.10.08, 13:37
Jeśli im się to uda mają mój głos w następnych wyborach.
Obserwuj wątek
    • leftt Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 13:38
      Z jednej strony niby cel uświeca środki, z drugiej - używanie
      aparatu skarbowego do realizacji doraźnych celów politycznych
      bardzo źle mi się kojarzy. Millerowato jakoś tak.
      • Gość: KaMi Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 13:55
        Można też wylizać...
        • Gość: boston65 Listkiewicz... IP: *.dyn.optonline.net 24.10.08, 14:39
          ...to niewatpliwie kanalia, ale to nie znaczy, ze nalezy sie cieszyc
          z totalitarnych metod stosowanych przez PO, dzisiaj zalatwia PZPN,
          bo to dobrze wplynie na PR (niech naiwni nie mysla ze chodzi o walke
          z korupcja), potem sie zalatwi ojca Rydzyka, nastepnie pojda kolesie
          z SLD, a potem sie wezma za przedsiebiorcow ktorzy nie sa
          zaprzyjaznieni, a co gorsza konkuruja z palikotami
          a kto wie, moze przyjdzie czas na pozytecznych idiotow z wyborczej
          • lichttrager Re: Listkiewicz... 24.10.08, 15:05
            PZPN, Rydzyk, SLD - ciekawy plan. Można by jeszcze dopisać PIS a byłby komplet
            kolesi. A jeśli chodzi o metodę to nie jest totalitarna a skuteczna jak
            udowodnił niejaki Eliot Ness na niejakim Alfonso Capone :-P
            • zigzaur Re: Listkiewicz... 24.10.08, 15:42
              Wolałbym najpierw Rydzyka a potem PZPN.

              Pamiętacie wypowiedź Janusza Palikota z zeszłego tygodnia?
              • Gość: henio pisdupce już zgrzytają zębami :) IP: *.chello.pl 24.10.08, 16:18
            • Gość: radio-maryja [...] IP: 78.52.233.* 24.10.08, 18:48
              Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • Gość: querdemole Re: Listkiewicz... IP: 92.4.108.* 24.10.08, 16:01
            Gość portalu: boston65 napisał(a):

            > ...to niewatpliwie kanalia, ale to nie znaczy, ze nalezy sie cieszyc
            > z totalitarnych metod stosowanych przez PO, dzisiaj zalatwia PZPN,
            > bo to dobrze wplynie na PR (niech naiwni nie mysla ze chodzi o walke
            > z korupcja), potem sie zalatwi ojca Rydzyka, nastepnie pojda kolesie
            > z SLD, a potem sie wezma za przedsiebiorcow ktorzy nie sa
            > zaprzyjaznieni, a co gorsza konkuruja z palikotami
            > a kto wie, moze przyjdzie czas na pozytecznych idiotow z wyborczej


            To sa rzeczy ktore Polacy pragna najbardziej, poza tym jezeli chcesz scigac
            przestepczosc to nigdzie indziej na swiecie nie wymyslono zadnej innej recepty,
            no chyba, ze chcesz jak PiS szczekac i pomawiac pod publiczke, ale w ten sposob
            burdel zostanie burdelem.
            • Gość: do querdemole Re: Listkiewicz... IP: *.adsl.inetia.pl 24.10.08, 17:18
              widać w tym jego Bostonie oszustwa podatkowe są rzeczą normalną i
              pochwalaną :P
          • bnew Re: Listkiewicz... 24.10.08, 16:19
            a co robił pis(s), lekarzy w kamasze albo super śledcze akcje CBA za przyjęcie
            koniaku...
          • Gość: von.g Re: Listkiewicz... IP: *.pp.htv.fi 24.10.08, 16:33
            Bez przesady , jakie to totalitarne metody? Sciganie zaległości finansowych?
            • Gość: Listek 200 czarnych owiec zawsze moze sie trafic... IP: 151.204.99.* 24.10.08, 19:01
              ...
          • Gość: do bostona Re: Listkiewicz... IP: *.adsl.inetia.pl 24.10.08, 17:17
            jak Ojciec Tadeusz nie płaci należnych podatków - to powinien być
            też, jak to napisałeś "załatwiony". Chyba proste, nie?
          • akkj Re: Listkiewicz... 24.10.08, 20:58
            Czytanie ze zrozumieniem przekracza możliwosci pisdaków. Poproś
            kogoś mądrzejszego od ciebie, zeby to przeczytał i ci wytłumaczył.
            PZPN okradł podatników na 18,5 mln zł. Obowiązkiem organów państwa
            jest ściągniecie tej sumy a ty bredzisz o metodach totalitarnych
            przygłupie?

            Gość portalu: boston65 napisał(a):

            > ...to niewatpliwie kanalia, ale to nie znaczy, ze nalezy sie
            cieszyc
            > z totalitarnych metod stosowanych przez PO, dzisiaj zalatwia
            PZPN,
            > bo to dobrze wplynie na PR (niech naiwni nie mysla ze chodzi o
            walke
            > z korupcja), potem sie zalatwi ojca Rydzyka, nastepnie pojda
            kolesie
            > z SLD, a potem sie wezma za przedsiebiorcow ktorzy nie sa
            > zaprzyjaznieni, a co gorsza konkuruja z palikotami
            > a kto wie, moze przyjdzie czas na pozytecznych idiotow z wyborczej
        • Gość: IBROY Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: 87.116.244.* 25.10.08, 12:44
          mi sie wydaje ze mowa o rozpalonej
          zarówno kobiecie jak i patelni
      • Gość: goran Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.cable.ubr20.edin.blueyonder.co.uk 24.10.08, 14:49
        a jak ci sie kojarzy panstwo w panstwie?
      • Gość: koxiarz Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: 195.182.52.* 24.10.08, 15:23
        leftt napisał:

        > Z jednej strony niby cel uświeca środki, z drugiej - używanie
        > aparatu skarbowego do realizacji doraźnych celów politycznych
        > bardzo źle mi się kojarzy. Millerowato jakoś tak.

        To ci się źle kojarzy. Jezeli w Polsce firmy dość często padają
        ofiarami aparatu skarbowego to jest ok, jednak jeżeli PZPN, który
        powinien byc gnębiony kontrolami na każdym kroku, to nagle podnosisz
        rwetes. Przycisnąć ich i znaleźć nieprawidłowości, które moga
        doprowadzić do bankructwa związku. Jeżeli coś takiego się znajdzie,
        to wtedy rząd będzie miał silną karte przetargową w ręku, przy
        pomocy której zmiekczy działaczy i zmusi ich do reform. W innym
        wypadku to ciągle będziemy sie kopać z koniem i nic nie zdziałamy w
        konfrontacji z betonem.

        Słuszna droga. Dobrać się do nich. prokuratura powinna ich gnębić i
        w końu scigac za nieprawdiłowości, a skarb państwa powinien
        skrupulatnie sprawdzić, czy przypadkiem nie zaotsły naruszone jego
        interesy. Tylkoo strach przed paką i utratą kasy może skłonic
        działaczy do zmiany stanowiska i dopuszczenia do reform.
        • leftt Re: koxiarz 24.10.08, 19:55
          Raczej mnie nie zrozumiałeś. Jeżeli rzeczywiście wykryją
          nieprawidłowości - to ok, niech zamykają, blokują konta i wywalą
          całe towarzystwo na zbitą mordę. Tyle, że kontrola skarbowa jest tam
          od dwóch lat. Jeżeli były haki na PZPN - to po cholerę był cały ten
          cyrk z kuratorem? Jeżeli nie było - to co, nagle się znalazły?
          Dziwne to jakieś.
          Aha, i jestem ostatnium człowiekiem, który broniłby kolesi z PZPN.
      • Gość: sirgobain Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: 195.68.31.* 24.10.08, 15:51
        wszelkimi sposobabi do koryta sie dopchac koryta ktoere w zaden
        sposob nie jest wspierane srodkami z budzetu
        • kralik111 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 16:05
          Gość portalu: sirgobain napisał(a):

          > wszelkimi sposobabi do koryta sie dopchac koryta ktoere w zaden
          > sposob nie jest wspierane srodkami z budzetu

          Uwielbam widok PiSglowka wijacego sie ze wscieklizny..:DDDDDDDDDDDDDDD
          • Gość: henio Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.chello.pl 24.10.08, 16:15
            ... bezcenne :)
          • kontik_71 Zalozymy sie,ze gdyby 24.10.08, 16:22
            PO chciala postawic jakiegos zbrodniarza hitlerowskiego przed sadem
            to pisuary podniesliby krzyk i broniliby oskarzonego :)?
      • Gość: WOJTEKK Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: 212.244.6.* 24.10.08, 15:58
        Jaki polityczny cel? Toż to czyste działanie pro publico bono!
        • kralik111 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 16:10
          Gość portalu: WOJTEKK napisał(a):

          > Jaki polityczny cel? Toż to czyste działanie pro publico bono!

          Dzialanie pod publico bono PiSiszczurze bylo wtedy gdy zlodziej lipiec
          wprowadzal swojego kuratora, lub wtedy gdy zi0bro demonstrowal niszczarke czy
          oskarzyl lekarza, dzialania pod publico bono bylo rowniez wtedy gdy prezes
          twojej smierdzacej genetyliami patriotycznymi partii ustawil Polakow w rzedzie z
          ZOMOwcami...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
          • akkj Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 21:02
            Kralik, źle zrozumiałeś. Nie wiem, czy to była ironia, ale on
            napisał PRO PUBLICO BONO - dla dobra powszechnego... I tak w
            zasadzie jest :).

            kralik111 napisał:

            > Gość portalu: WOJTEKK napisał(a):
            >
            > > Jaki polityczny cel? Toż to czyste działanie pro publico bono!
            >
            > Dzialanie pod publico bono PiSiszczurze bylo wtedy gdy zlodziej
            lipiec
            > wprowadzal swojego kuratora, lub wtedy gdy zi0bro demonstrowal
            niszczarke czy
            > oskarzyl lekarza, dzialania pod publico bono bylo rowniez wtedy
            gdy prezes
            > twojej smierdzacej genetyliami patriotycznymi partii ustawil
            Polakow w rzedzie
            > z
            > ZOMOwcami...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
      • Gość: wojti wypowiedź leftt to kompromitacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.08, 16:22
        Gość nie ma pojęcia o czym mówi. Co ma zwalczanie korupcji i ściąganie podatków
        do polityki. Tobie ewidentnie pomyliły się epoki.
        • kralik111 Re: wypowiedź leftt to kompromitacja 24.10.08, 16:51
          Gość portalu: wojti napisał(a):

          > Gość nie ma pojęcia o czym mówi. Co ma zwalczanie korupcji i ściąganie podatków
          > do polityki. Tobie ewidentnie pomyliły się epoki.


          Cos takiego nazywa sie PiSolizacja umyslu zniewolonego...;DDDDDDDD
          • Gość: zenek PZPN tez musi placic podatki! IP: 217.153.242.* 24.10.08, 16:55
            jak kazdy, skandalem to jest to ze, jak ja mam 50zl dlugu w skarbowce to mam
            przesrane, a jak pzpn 40mln to nazywaja go biednym pikusiem na ktorym stosowane
            sa sbcke metody hehehehe
          • leftt Re: wypowiedź leftt to kompromitacja 28.10.08, 12:35
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=88&w=86360415&a=86375611
            Tutaj wyjaśnienie. Zresztą, z tego co wiem, zapłacili już podatek. I
            co? I nic.

            Kralik, co ty pieprzysz o PISolizacji? Twój umysł jest chyba
            zniewolony przez PiS - jak wielu forumowiczom wszystko ci się z PiS-
            em kojarzy.
            • leftt Re: wypowiedź leftt to kompromitacja 28.10.08, 12:39
              Wiesz co, Kralik? Przeczytałem wszystkie twoje wypowiedzi z tego
              wątku. Twoja głupota przeraża. Weź patelnię albo młotek i mocno się
              walnij w łeb.
      • minipolak Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 17:54
        eftt napisał:
        > Z jednej strony niby cel uświeca środki, z drugiej - używanie
        > aparatu skarbowego do realizacji doraźnych celów politycznych
        > bardzo źle mi się kojarzy. Millerowato jakoś tak.

        Al Capone poszedl siedziec za podatki.
        I to nie jest wykorzystywanie skarbowki tylko zwykly audit
        na podmiot ktory zalega z placeniem podatku.
        te wszystkie zwiazki sportowe to bandy nierobow i pasozytow.
        Za PRLu to byly synekurki dla partyjnakow i sbekow.
        Teraz to samo.Pienadz tylko wiekszy.
    • Gość: Bart Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.08, 13:39
      Wszystko byle by rozgonic ten burdel !!
      • dobiczek ala kapone tez wykonczyl urzad skarbowy 24.10.08, 13:44
        • presentaton.1 dobiczek, pamietasz swinio? 24.10.08, 15:23
          mówiłeś że PO przegrało z PZPN.. Małymi kroczkami i po PZPN-e !!!
          Widzisz łobuzie, a cieszyło cie "zwyciestwo" PZPN-u !!!!
    • pub Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 13:44
      Toż nawet słynny Al Capone poszedł siedziec nie za zbrodnie kryminalne ale za
      przestepstwa skarbowe. mam nadzieje ze cos się na tych kretaczy znajdzie i to
      szybko.
      • Gość: Lisztes Tylko, ze Al Capone oszukiwal na podatkach IP: 212.160.172.* 24.10.08, 16:04
        a PZPN moim zdaniem nie (wykrylyby to poprzednie kontrole). W Polsce
        skarbowka moze zniszczyc kazdego, przypomnijcie sobie sprawe Kluski.
    • Gość: Lider Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.08, 13:54
      esbeckie metody. chcą doprowadzić do bankructwa związek sportowy nie korzystający z pieniędzy publicznych. PZPN sam na siebie zarabia. Może by tak prześwietlić finanse PO i innych politykierów?
      • Gość: maz45 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 14:03
        Dokładnie!
        To co wyprawia ekipa rządowa z PZPN to nic innego jak zamach na kasę
        niezależnego związku sportowego. To walka o wpływy i przejęcie PZPN!
        Jedna klika chce za wszelką cenę przejąć kasę innej kliki. Nie na darmo Palikot
        przynosił do studia TVN świński łeb jako symbol wyrównywania rachunków mafijnych
        i grzmiał, że zada PZPN cios w samo serce. Tu już nie ma sentymentów, rozpoczęła
        się brutalna walka z PZPN. Rząd posługuje się swoimi narzędziami politycznymi
        wciągając w to ministra sprawiedliwości i ministra skarbu. Scenariusz wyjęty
        iście z najmroczniejszych czasów UB, SB i innych dyspozycyjnych organów PRL...
        • Gość: blecharz Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.10.08, 14:09
          Dlaczego misiu sadzisz ze kary beda z sufitu ?
          Pojda do sadu i wygraja. Widocznie jest za co karac (jakies zusy np). Widocznie
          ktos do tej pory byl zbyt poblazliwy (pis przez 2 lata).

          A jakby sie jeszzce dobrac do klubow zalegajacych z wszelkimi oplatami,
          oszukujcymi zawodnikow i kibicow. To juz by bylo git. Kilkadziesiat slabiakow
          mniej to wzrost poziomu ktory sie przelozy na wieksze sukcesy i ilsc sponsorow.

          itd

          Jesli to wypali maja moj glos nie wazne co pozniej zrobia.

          A gupie pisiory juz warcza zapominajac jak oni niszczyli, oskarzali
          bezpodstawnie ludzi a potem sie wycofywali z podkulonym ogonem.
          Goncie sie loosers.
          • Gość: Asik Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.inowroclaw.mm.pl 24.10.08, 15:16
            jakie kary z SUFITU - kilku tutaj to chyba rodzina tych szumowin z PZPNu...
            Zwiazek jest winien 18,5 milionach złotych skarbówce z tytułu niezapłaconego
            VATu i innych podatkow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
            kontrola skoczyła sie jakos na poczatku roku, PZPN przegrał juz przed druga
            instancja odwołanie!!!!
            wcześniej jakoś sie kulało - zabrało sie polityka na meczyk, wódke i do burdelu
            - i był spokój - te czasy minęły!!!
            a najśmieszniejsze, że PZPN jest teraz broniony przez wielbicieli PISu... no
            dosłowienie ręce opadaja...
        • kralik111 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 17:10
          Gość portalu: maz45 napisał(a):

          > Dokładnie!
          > To co wyprawia ekipa rządowa z PZPN to nic innego jak zamach na kasę
          > niezależnego związku sportowego. To walka o wpływy i przejęcie PZPN!
          > Jedna klika chce za wszelką cenę przejąć kasę innej kliki. Nie na darmo Palikot
          > przynosił do studia TVN świński łeb jako symbol wyrównywania rachunków mafijnyc
          > h
          > i grzmiał, że zada PZPN cios w samo serce. Tu już nie ma sentymentów, rozpoczęł
          > a
          > się brutalna walka z PZPN. Rząd posługuje się swoimi narzędziami politycznymi
          > wciągając w to ministra sprawiedliwości i ministra skarbu. Scenariusz wyjęty
          > iście z najmroczniejszych czasów UB, SB i innych dyspozycyjnych organów PRL...


          Stul PiSi ryj i wskaz gdzie znajduje sie obecnie twoj minister lipiec ktory
          wprowadzal swojego kuratora a ty szcczales w gacie z zachwytu, ty maly
          zgnily,smieszny czlowieczku z PiSem zamiast
          rozumu...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
          • Gość: maz45 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 17:49
            Co, zabolała cię prawda, zakłamany sukinsynu?

            Dodam jeszcze dla twej wiedzy:
            PiS to jeszcze gorsze przekleństwo niż PO, Rydzyk, Lepper, AWS i całe to
            styropianowe dziadostwo. Mam w dupie polityków ze wszystkich opcji i gardzę
            nimi! Byłbym szczęśliwy, gdyby wysłano ich na Marsa...
        • akkj Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 23:09
          Przestań sie już szmaciarzu kompromitować. Wszędzie twoje
          rzygowiny, jesteś wyjatkowo płodny w głupocie i kłamstwie. Pomijam
          już twoje chamstwo, ale czego sie po pisdaku spodziewać?

          Gość portalu: maz45 napisał(a):

          > Dokładnie!
          > To co wyprawia ekipa rządowa z PZPN to nic innego jak zamach na
          kasę
          > niezależnego związku sportowego. To walka o wpływy i przejęcie
          PZPN!
          > Jedna klika chce za wszelką cenę przejąć kasę innej kliki. Nie na
          darmo Palikot
          > przynosił do studia TVN świński łeb jako symbol wyrównywania
          rachunków mafijnyc
          > h
          > i grzmiał, że zada PZPN cios w samo serce. Tu już nie ma
          sentymentów, rozpoczęł
          > a
          > się brutalna walka z PZPN. Rząd posługuje się swoimi narzędziami
          politycznymi
          > wciągając w to ministra sprawiedliwości i ministra skarbu.
          Scenariusz wyjęty
          > iście z najmroczniejszych czasów UB, SB i innych dyspozycyjnych
          organów PRL...
      • Gość: zenek Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: 217.153.242.* 24.10.08, 16:36
        esbeckie metody? ja jak mam dlugi w podatkach to mi skarbowka nie odpusci,
        rozumiem ze stosuje na mnie sbeckie metody tak? hehehehe
        • Gość: maz45 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 16:51
          Ok. Jeśli masz zaległości wobec Urzędu Skarbowego, to ile masz czasu na
          zapłacenie tego?
          Dostajesz pismo, w którym jest czarne na białym, że zalegasz i musisz uiścić do
          dnia tego i tego należności. Z reguły jest to termin kilkudniowy. Jeśli nie
          uiścisz, wkracza komornik.
          Kontrola skarbówki w PZPN skończyła się w kwietniu i PZPN do dziś nie dostał
          żadnego pisma, że zalega z opłatami. Teraz nagle jest dług 18,5 mln, jak to
          wytłumaczysz?
      • real_mr_pope Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 17:09
        > esbeckie metody. chcą doprowadzić do bankructwa związek sportowy
        > nie korzystający z pieniędzy publicznych.

        Korzysta, bo dostaje dotacje z ministerstwa sportu.

        > PZPN sam na siebie zarabia.

        Natomiast działanie PZPN jest działaniem mafijnym. Jest organizacją
        pożytku publicznego i jego finanse są jawne. W teorii, bo w praktyce
        PZPN nie przekazuje żadnych sprawozdań finansowych.

        Cóż, widać, że pisowcy są tak popie...ni, że im PO przeszkadza
        nawet wtedy, gdy realizuje naczelne zasady programowe PiS:))
    • Gość: loyd Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.net.autocom.pl 24.10.08, 14:02
      Lider - Mordo ty moja, damy rade, ja juz wywoze kase w reklamowkach;>
    • Gość: klasyk Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.08, 14:08
      członek zarzadu PO ,ktory to mowi to chyba stary komuch,bo te metody
      były w przeszłych czasach normalnościa.Wniosek jeden kasa jest
      wielka i trzeba ją zdobyć wszelkimi dostepnymi sposobami.
    • Gość: ha ha Tak się załatwia w Polsce szaraków. IP: 89.191.147.* 24.10.08, 14:24
      Teraz przynajmniej będę wiedział że stała za tym PO...
      • zigzaur Re: Tak się załatwia w Polsce szaraków. 24.10.08, 15:41
        Akurat bonzowie piłkarscy to nie szaraki.
    • Gość: wirt Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: 81.190.82.* 24.10.08, 14:27
      Żeby było śmieszniej PZPN był kontrolowany już dziesiątki razy od
      czasów Dziurowicza, więc pomysł nie jest nowy i szczerze wątpię by
      cokolwiek poważnego tą metodą udało się PO osiągnąć, poza biciem
      medialnej piany. Cały czas podkreślam, że dobrze byłoby też
      skontrolować tak na poważnie, wszystkich posłów i senatorów (a także
      wszystkich ich asystentów i współpracowników) w polskim parlamencie,
      bo kiedy jedno gniazdo korupcji bierze się za walkę z drugim
      gniazdem, to raczej dla zwykłych uczciwych ludzi nic z tego
      ciekawego nie wyniknie.
    • Gość: Lider Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.08, 14:31
      heh. wasze komentarze pokazują tylko jak głęboko zakorzeniony jest komunizm w Polakach. Jestem kompletnie apolityczny i nie głosuje bo nie ma na kogo. Politycy betoniarstwem przebijają PZPN sto razy. Uważam, że wykorzystywanie aparatu państwowego do swoich celów na zasadzie 'dajcie mi osobę a paragraf się znajdzie' jest godne tak tępionego Aleksandra Łukaszenki. PO działa aktualnie podobnie do władzy białoruskiej. PZPN jest daleki od ideału, ale polska piłka ma się lepiej niż polska polityka więc niech każdy trzyma się swojej grządki.

      A Donald '120% poparcia' Tusk mnie nie interesuje, niech tylko trzyma swój pysk z dala od rzeczy o których nie ma pojęcia. I tak politycy są za głupi by coś zrobić z PZPNem. Być głupszym niż beton? Zdawało się niemożliwe, a jednak!
      • kralik111 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 17:04
        Gość portalu: Lider napisał(a):

        > heh. wasze komentarze pokazują tylko jak głęboko zakorzeniony jest komunizm w P
        > olakach. Jestem kompletnie apolityczny i nie głosuje bo nie ma na kogo. Polityc
        > y betoniarstwem przebijają PZPN sto razy. Uważam, że wykorzystywanie aparatu pa
        > ństwowego do swoich celów na zasadzie 'dajcie mi osobę a paragraf się znajdzie'
        > jest godne tak tępionego Aleksandra Łukaszenki. PO działa aktualnie podobnie d
        > o władzy białoruskiej. PZPN jest daleki od ideału, ale polska piłka ma się lepi
        > ej niż polska polityka więc niech każdy trzyma się swojej grządki.
        >
        > A Donald '120% poparcia' Tusk mnie nie interesuje, niech tylko trzyma swój pysk
        > z dala od rzeczy o których nie ma pojęcia. I tak politycy są za głupi by coś z
        > robić z PZPNem. Być głupszym niż beton? Zdawało się niemożliwe, a jednak!


        Gdybys byl apolityczny, gdybys byl uczciwy i placil podatki, to wiedzialbys jak
        taki mechanizm pracuje i nie dopatrywalbys sie w takiej akci upolitycznienia,
        ale ty apolityczny nie jestes, malo tego, ty jestes wyjatkowo upolityczniony i
        PiSdzica cie skreca tak, ze az plujesz sie i sapiesz...:DDD

        Musze przyznac, ze przyjemny to widok...;DDDDDDDDDDDDDDDDD
        • Gość: Lider Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.08, 17:56
          mam kompletnie w dupie czy pis, sld czy po byleby wara od piłki. Moja nienawiść do polskiej polityki nie zna granic. Może nie jestem apolityczny, ale antypolityczny, bo chętnie bym zdetonował jakieś ładunki w sejmie. Mylicie wiedze o złodziejach z upolitycznieniem. ja poprostu wiem kto mnei okrada, ale nie widze różnicy w jego przynależności partyjnej. Jednak dwukrotnie bardziej mnie boli kiedy okrada nas ktoś kto ma na to 60% przyzwolenie społeczne. To wy jesteście partyjnymi szczekaczkami. Znajdź jeden mój post kiedykolwiek chwalący jakiekolwiek zagrania polityczne w tym kraju.

          Nagle się okazuje, że nie 18,5, a niecałe 9. Nagle się okazuje, że PZPN jest w stanie to szybko uregulować. Jeżeli ktoś nie widzi tu politycznych zagrań to jest ślepy. Niech sobie naród wielbi kogo chce, byle by te spasione ćwoki okradały wszystkich oprócz mnie. Nasz marny sport to jedyne co w tym kraju jest godnego uwagi. Jak aresztują Latę dzień po wyborach to jade do bardziej demokratycznego kraju Kuba, Białoruś, Rosja... Takie cyrki przed wyborami i pod nosem komisji...

          A teraz moi drodzy głosujący koledzy. Zróbcie sobie rachunek sumienia i rozliczcie wszystkie głosy jakie w życiu oddaliście w próżnie. Macie oto piętnasty nic nierobiący i okradający obywatela rząd.
      • real_mr_pope Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 17:12
        > Jestem kompletnie apolityczny i nie głosuje bo nie ma na kogo.

        To, że nie głosujesz nie oznacza, że jesteś apolityczny. Polityką aż
        tryska z Twoich postów, a to poprzez nawoływanie do działań
        związanych z PO. Apolityczne osoby mają polityke w dupie. Ty jej nie
        masz.

        > Uważam, że wykorzystywanie aparatu państwowego do swoich celów na
        > zasadzie 'dajcie mi osobę a paragraf się znajdzie' jest godne tak
        > tępionego Aleksandra Łukaszenki.

        W takim razie jesteś niekonsekwentny. Domagasz się prześwietlenia
        polityków PO, a przecież przeszkadza Ci prześwietlanie. Niestety
        tutaj Twoje ciosy chybiają celu: 18,5 miliona niezapłaconych
        podatków to może nie przestępstwo, ale rzecz godna uwagi.

    • Gość: prawnik Al Capone też siedział za podatki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 14:59
      Na onecie właśnie napisali że PZPN wisi 18,5 mln za podatki:))Skarbówka już
      ich dopadała. Palikot miał nosa z tym świńskim łbem. Jak sie skończy kasa na
      delegacyjki, balangi i orgietki to doły zaraz zlikwidują Listkoludków. Wiwat
      skarbówka:))
      • Gość: maz45 Re: Al Capone też siedział za podatki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 16:35
        Jakiego nosa miał Palikot?
        On dokładnie wiedział, co się stanie. Wraz z pozostałą grupą rządowych
        gangsterów przygotował ten bandycki plan. Spreparowano odpowiednie kwity,
        wymyślono fikcyjne długi, by zniszczyć PZPN.
        Na szczęście FIFA i UEFA w mig to przejrzy i zabawa w czwartą wojnę futbolową
        szybciutko się skończy.
        • Gość: wiwoure 45 to pewnie staż, bo na pewno nie wiek, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.08, 16:44
          leśny tłumoku
        • kralik111 Re: Al Capone też siedział za podatki 24.10.08, 17:13
          Gość portalu: maz45 napisał(a):

          > Jakiego nosa miał Palikot?
          > On dokładnie wiedział, co się stanie. Wraz z pozostałą grupą rządowych
          > gangsterów przygotował ten bandycki plan. Spreparowano odpowiednie kwity,
          > wymyślono fikcyjne długi, by zniszczyć PZPN.
          > Na szczęście FIFA i UEFA w mig to przejrzy i zabawa w czwartą wojnę futbolową
          > szybciutko się skończy.


          Nie wiem czy glupku zdajesz sobie z tego sprawe, ale bedac niezalogowany
          ujawniasz swoj IP, moze warto by bylo naslac skarbowke na ciebie, bo cos za
          bardzo bronisz tych zlodzieji z PZPN...;DDD
          • Gość: maz45 Re: Al Capone też siedział za podatki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 17:53
            Ty się martw lepiej o swoje długi. Komornik już doczekać się nie może by dobrać
            ci się do dupy.
            A może jesteś z mafii?...
        • zigzaur Re: Al Capone też siedział za podatki 24.10.08, 17:59
          Pomówiłeś zupełnie konkretne osoby o fałszowanie dowodów w postępowaniu karnym i
          karno-skarbowym. Ciekawe, czy zdajesz sobie sprawę z konsekwencji.
          • Gość: Pps Strasz na zebraniach aktywu POlszewii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.08, 10:51
            Każdy, kto traktuje instytucje państwa jak instytucje usługowe jest
            przestępcą. Kontrole skarbowe odbywały się w PZPN wielokrotnie i nie
            wykazywały takich uchybień. W takim razie klakierzy Tuska powinni
            być konsekwentni i ukarać również urzędników Izby Skarbowej.
        • akkj Re: Al Capone też siedział za podatki 24.10.08, 21:04
          Ty jesteś fantastycznie głupi, działaczyku PZPN.

          Gość portalu: maz45 napisał(a):

          > Jakiego nosa miał Palikot?
          > On dokładnie wiedział, co się stanie. Wraz z pozostałą grupą
          rządowych
          > gangsterów przygotował ten bandycki plan. Spreparowano
          odpowiednie kwity,
          > wymyślono fikcyjne długi, by zniszczyć PZPN.
          > Na szczęście FIFA i UEFA w mig to przejrzy i zabawa w czwartą
          wojnę futbolową
          > szybciutko się skończy.
    • Gość: awe najpierw prokuratura, teraz skarbówka - POlicyjne IP: *.chello.pl 24.10.08, 15:24
      państwo Herr Tuska.
      • lech.niedzielski POpaprańcy robią skok na koryto ! 24.10.08, 15:29
        !
    • manfred211 Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! 24.10.08, 15:47
      Skarbówka nie ma NIC do finansów PZPN. Są to pieniądze PZPN i tylko PZPN może
      zdecydować, co z nimi robi!!! - w ramach swego statutu i przepisów wykonawczych!!!

      "Skarbówka" - co za koszmarny żargon, to może sobie kontrolować np. wydatki
      rzAdu RP a od PZPN WARA!!!

      Czas najwyższy, by w te chamskie manipulacje POpaprańców włączyła się UEFA i
      odebrała Polsce to Euro 2012 - wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów i
      proszenie na kolanach Pana Listkiewicza, by odkręcił to całe dziadostwo.

      Żeby kilku Matołów z PO (przepraszam za wyrażenie) tak się uwzięło na Bogu
      ducha winną organizację, do której rząd nic nie ma, to się nie mieści w głowie!!!

      Najfajniejsze to te zarzuty wobec Pana Kręciny, że PZPN pomógł Widzewowi kwotą
      350000 zł, wtedy gdy komornik zajął konto klubu.

      to był Q-rwa mać obowiązek statutowy PZPN. Dzięki temu, paru ludzi nie poszło
      na bezrobocie, nie odcięto prądu, wody, zorganizowano jakiś obóz szkoleniowy,
      itd., itp.
      A ten durnowaty prokurator z Wrocławia coś bredzi o NIEGOSPODARNOŚCI!!!

      Podejrzewam, że takie same fikcyjne zarzuty są w stosunku do innych uczciwych
      ludzi z PZPN - w sposób bezprecedensowy poddawanych przez prokuraturę AGRESJI
      PRAWNEJ!!!
      Kiedy to bezprawie wreszcie się skończy?

      Czy ta obłąkana prokuratura wszystkich w tym kraju chce uczynić przestępcami???

      Przyczynia się do tego bezprawia również telewizja, która pokazuje Pana
      Kręcinę z zamazanymi oczami, tak jak gdyby był on co najmniej groźnym
      przestępcą. Tymczasem niemądry prokurator przedstawił mu jakieś głupawe
      zarzuty, które każdy normalny prawnik obali w pięć minut.

      Obłąkani prokuratorzy z Wrocławia!!! - W polskiej piłce nie ma już korupcji od
      dobrych paru lat, a wy z uporem maniaka kreujecie jakąś czarną rzeczywistość.
      Opamiętajcie się.
      Albo jesteście zupełnie nierozumni,
      albo działacie na polityczne zamówienie, co jest HANIEBNE!!!
      • Gość: maz45 Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 16:04
        Niestety, nic nie poradzimy. Nienawiść rządu do PZPN posunęła się już tak
        daleko, ze nawet nie próbują kryć, że ich wykończą. Posługują się już językiem
        gangsterów i przestępców przynosząc nawet do studia TVN świńskie łby.
        W tej chwili gruchnęła nowa "sensacja", że PZPN jest winien skarbówce 18,5 mln
        zł. Bardzo ciekawe. Było tyle kontroli, a sama skarbówka kontrolowała PZPN już
        na początku roku i żadnych wniosków do PZPN nie przedstawiła. Teraz na rozkaz
        odpowiednich pryncypałów z rządu nagle zjawił się dług...
        Po co te ceregiele, nie lepiej wysłać odział szturmowy i ciężką artylerię i
        wysadzić w powietrze Miodową?
        Aż dziw, że MON nie został jeszcze w tą akcję zaangażowany.
        Oj, źle się to wszystko skończy. Rząd igra z ogniem wystawiając cierpliwość FIFA
        i UEFA do ostatnich granic. Ale ta cierpliwość się skończy. Już wkrótce...
        • kralik111 Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! 24.10.08, 17:07
          Gość portalu: maz45 napisał(a):

          > Niestety, nic nie poradzimy. Nienawiść rządu do PZPN posunęła się już tak
          > daleko, ze nawet nie próbują kryć, że ich wykończą. Posługują się już językiem
          > gangsterów i przestępców przynosząc nawet do studia TVN świńskie łby.
          > W tej chwili gruchnęła nowa "sensacja", że PZPN jest winien skarbówce 18,5 mln
          > zł. Bardzo ciekawe. Było tyle kontroli, a sama skarbówka kontrolowała PZPN już
          > na początku roku i żadnych wniosków do PZPN nie przedstawiła. Teraz na rozkaz
          > odpowiednich pryncypałów z rządu nagle zjawił się dług...
          > Po co te ceregiele, nie lepiej wysłać odział szturmowy i ciężką artylerię i
          > wysadzić w powietrze Miodową?
          > Aż dziw, że MON nie został jeszcze w tą akcję zaangażowany.
          > Oj, źle się to wszystko skończy. Rząd igra z ogniem wystawiając cierpliwość FIF
          > A
          > i UEFA do ostatnich granic. Ale ta cierpliwość się skończy. Już wkrótce...



          ...nienawisc rzadu do PZPN...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

          Twoj minister lipiec sam siedzi w wiezieniu za korupcje, stad chyba ta
          "nienawisc" ci sie do glupiego lba przykleila...:DDDDDDDDDDDDDDDDD
      • olszyn82 Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! 24.10.08, 16:08
        Skarbówka jest jak najbardziej uprawniona do kontrolowania finansów
        PZPN, ponieważ każdy musi płacić podatki, nie mówiąc o gospodartnści
        i przestrzeganiu procedur finansowych. I co innego jest kiedy upada
        prywatna firma w związku z interpretacją przepisów przez urząd
        skarbowy, które bywają niejednoznaczne, a co innego gdy bada się
        organizacja, która powinna być czysta jak łza, gdyż jest organizacją
        publiczną. Tak więc głupotą jest mówienie, że urząd skarbowy nie
        może kontrolować PZPN, wręcz preciwnie - powinien to robić często i
        dokładnie. Tylko kościół nie musi płacić podatków, ale mam nadzieje
        że się to kiedyś zmieni.
        Co do PO, to oni tylko realizują wole wyborców. I to cię chyba boli.
        Dużo PO ryzykuje jeśli im się nie uda wykończyć PZPN. A jak się uda
        to wszyscy będą zadowoleni, no może oprócz fanatyków PIS.
        • Gość: maz45 Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 16:45
          Właśnie przed chwilą TVN 24 podał, że kontrola skarbowa w PZPN skończyła się w
          kwietniu 2008.
          A więc od tego czasu minęło ponad pół roku i PZPN nie dostał żadnego pisma z
          zastrzeżeniem. Teraz na polityczne zapotrzebowanie rządowych gangsterów kwity
          się znalazły.
          Ludzie, nie bądźmy naiwni, 18,5 mln zł gdyby tyle PZPN był winien choćby przez
          miesiąc, to natychmiast byłby tam komornik. Czyli co? czekano na odpowiedni
          moment?...
          Jeśli ktoś się łudzi, ze te zakrojone na gigantyczną skalę rządowe akcje przeciw
          PZPN są przypadkowe, to jest chory na umyśle...
          • kralik111 Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! 24.10.08, 16:57
            Gość portalu: maz45 napisał(a):

            > Właśnie przed chwilą TVN 24 podał, że kontrola skarbowa w PZPN skończyła się w
            > kwietniu 2008.
            > A więc od tego czasu minęło ponad pół roku i PZPN nie dostał żadnego pisma z
            > zastrzeżeniem. Teraz na polityczne zapotrzebowanie rządowych gangsterów kwity
            > się znalazły.
            > Ludzie, nie bądźmy naiwni, 18,5 mln zł gdyby tyle PZPN był winien choćby przez
            > miesiąc, to natychmiast byłby tam komornik. Czyli co? czekano na odpowiedni
            > moment?...
            > Jeśli ktoś się łudzi, ze te zakrojone na gigantyczną skalę rządowe akcje przeci
            > w
            > PZPN są przypadkowe, to jest chory na umyśle...

            Nie placz maly, musisz wierzyc, ze PiS jeszcze powroci do wladzy, ze nadejda
            piekne dni i kryminalisci wyjda na ulice...:DDDDDDDDDDDDDDDD
      • kralik111 Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! 24.10.08, 16:49
        manfred211 napisał:

        > Skarbówka nie ma NIC do finansów PZPN. Są to pieniądze PZPN i tylko PZPN może
        > zdecydować, co z nimi robi!!! - w ramach swego statutu i przepisów wykonawczych
        > !!!

        > "Skarbówka" - co za koszmarny żargon, to może sobie kontrolować np. wydatki
        > rzAdu RP a od PZPN WARA!!!

        > Czas najwyższy, by w te chamskie manipulacje POpaprańców włączyła się UEFA i
        > odebrała Polsce to Euro 2012 - wtedy będzie płacz i zgrzytanie zębów i
        > proszenie na kolanach Pana Listkiewicza, by odkręcił to całe dziadostwo.
        >
        > Żeby kilku Matołów z PO (przepraszam za wyrażenie) tak się uwzięło na Bogu
        > ducha winną organizację, do której rząd nic nie ma, to się nie mieści w głowie!
        > !!

        > Najfajniejsze to te zarzuty wobec Pana Kręciny, że PZPN pomógł Widzewowi kwotą
        > 350000 zł, wtedy gdy komornik zajął konto klubu.

        > to był Q-rwa mać obowiązek statutowy PZPN. Dzięki temu, paru ludzi nie poszło
        > na bezrobocie, nie odcięto prądu, wody, zorganizowano jakiś obóz szkoleniowy,
        > itd., itp.
        > A ten durnowaty prokurator z Wrocławia coś bredzi o NIEGOSPODARNOŚCI!!!
        >
        > Podejrzewam, że takie same fikcyjne zarzuty są w stosunku do innych uczciwych
        > ludzi z PZPN - w sposób bezprecedensowy poddawanych przez prokuraturę AGRESJI
        > PRAWNEJ!!!
        > Kiedy to bezprawie wreszcie się skończy?
        >
        > Czy ta obłąkana prokuratura wszystkich w tym kraju chce uczynić przestępcami???
        >
        > Przyczynia się do tego bezprawia również telewizja, która pokazuje Pana
        > Kręcinę z zamazanymi oczami, tak jak gdyby był on co najmniej groźnym
        > przestępcą. Tymczasem niemądry prokurator przedstawił mu jakieś głupawe
        > zarzuty, które każdy normalny prawnik obali w pięć minut.

        > Obłąkani prokuratorzy z Wrocławia!!! - W polskiej piłce nie ma już korupcji od
        > dobrych paru lat, a wy z uporem maniaka kreujecie jakąś czarną rzeczywistość.
        > Opamiętajcie się.
        > Albo jesteście zupełnie nierozumni,
        > albo działacie na polityczne zamówienie, co jest HANIEBNE!!!


        Ty glupi PiSociagu, PZPN jak i kazdy inny podmiot gospodarczy placi w Polsce
        podatki ty idioto...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


      • real_mr_pope Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! 24.10.08, 17:15
        > Skarbówka nie ma NIC do finansów PZPN. Są to pieniądze PZPN i
        > tylko PZPN może zdecydować, co z nimi robi!!! - w ramach swego
        > statutu i przepisów wykonawczych!!!

        Pieprzysz głupoty. PZPN jest organizacją działającą w granicach
        polskiego prawa a żaden przepis prawny nie zwalnia PZPN z ponoszenia
        ciężaru danin publiczno-prawnych. Kij z tym czyje są te pieniądze.
        Zwykły obywatel też ma własne pieniądze i się z nich rozlicza ze
        skarbówką.

        > A ten durnowaty prokurator z Wrocławia coś bredzi o
        NIEGOSPODARNOŚCI!!!


        Przekazywanie kasy na konta zajęte przez komornika komukolwiek
        pomaga?:)))

      • akkj Re: Co ten Sukinsyn z PO bredzi!!! 24.10.08, 23:12
        Walnij sie w ten pisdacki mózg, o ile trafisz.

        manfred211 napisał:

        > Skarbówka nie ma NIC do finansów PZPN. Są to pieniądze PZPN i
        tylko PZPN może
        > zdecydować, co z nimi robi!!! - w ramach swego statutu i
        przepisów wykonawczych
        > !!!
    • Gość: gość Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN IP: *.acn.waw.pl 24.10.08, 16:32
      Szum medialny taki sam jak zwykle i skończy się tak samo jak zwykle ;-PPPP
      Pozdrawiam cukierników (tych od bicia piany)
      • kralik111 Re: Platforma Obywatelska chce bankructwa PZPN 24.10.08, 16:53
        Gość portalu: gość napisał(a):

        > Szum medialny taki sam jak zwykle i skończy się tak samo jak zwykle ;-PPPP
        > Pozdrawiam cukierników (tych od bicia piany)

        A moze jednak ty wyjdziesz na glupka, jak zwykle...;DDDDDDDDDDDDD
    • Gość: miż Jak Ala Capone , załątwią IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.10.08, 16:50
      szkoda tylko że przeciętny polak za parę groszy długu do skarbówki albo tylko za
      błąd w zeznaniu, ma przerąbane raz - dwa.
    • zofey001 Konta PZPN będą zablokowane 24.10.08, 16:59
      z tego co się orientuję to mało kasy przechodzi przez związek, tzn. klub
      opłaca sędziego, a CANAL+ płaci klubom. wychodzi więc na to że związek sam
      swojej biurokracji nie umie utrzymać...
    • Gość: Lisztes Jakim prawem zablokowane? IP: 212.160.172.* 24.10.08, 17:02
      Przeciez budzet PZPN to 40 baniek, wiec po co blokowac konta? Niech
      po prostu wezwa do zaplaty ...
      Sprawa Kluski pokazała ile warte sa zarzuty skarbowki
      • kralik111 Re: Jakim prawem zablokowane? 24.10.08, 17:05
        Gość portalu: Lisztes napisał(a):

        > Przeciez budzet PZPN to 40 baniek, wiec po co blokowac konta? Niech
        > po prostu wezwa do zaplaty ...
        > Sprawa Kluski pokazała ile warte sa zarzuty skarbowki

        Polskim prawem dziecko, polskim prawem...:DDDDDDDDDDDDD

        Jak dorosniesz i zaczniesz placic podatki to moze przestaniesz pisac glupoty i
        sie osmiewszac...;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
        • Gość: maz45 Re: Jakim prawem zablokowane? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 18:00
          Wiesz co, kralik? Nie ciesz się tak bardzo, już wkrótce ten chciwy na nieswoją
          kasę rząd wycofa się okrakiem ze wszystkiego.
          Za chwilę na scenę wkroczy FIFA i UEFA i cała ta brudna zabawa się skończy, tak
          jak przed dwoma tygodniami...
          • zigzaur Re: Jakim prawem zablokowane? 24.10.08, 18:11
            Ani FIFA ani UEFA nie mają zwierzchnictwa nad polskim wymiarem sprawiedliwości.
            O ile mogły interweniować w sprawie wyborów władz stowarzyszeń sportowych, to w
            sprawie postępowania karnego i podatkowego nie zrobią nic.
            • Gość: maz45 Re: Jakim prawem zablokowane? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 18:30
              A właśnie, że zrobią!
              Już przytaczali paragraf regulaminu, w którym stoi, że aby w Polsce mogło się
              odbyć Euro 2012, to PZPN i rząd muszą mieć dobre stosunki.
              Czy uważasz, ze takie teraz są?
              • zigzaur Re: Jakim prawem zablokowane? 24.10.08, 19:15
                Czy Rząd RP i stowarzyszenie sportowe to partnerzy równi sobie?
                Prawdopodobnie skończy się na areszcie niektórych działaczy i wyborze nowych,
                ewentualnie na syndyku.

                A czy mistrzostwa będą w Polsce czy nie, to mi powiewa.
      • real_mr_pope Re: Jakim prawem zablokowane? 24.10.08, 17:16
        Sprawa mafii paliwowej pokazała jak ciężkim przestępstwem są
        oszustwa podatkowe. Jakie to dziwne, że sprawa akcyzy jest
        zagrożeniem dla bezpieczeństwa państwa, a niejasne finanse PZPN są
        najwyżej szykanowaniem bogu ducha winnej organizacji.
    • Gość: AndrzejKK Goowno z tego będzie! IP: *.3s.pl 24.10.08, 17:16
      Goowno z tego będzie. Afera szyta grubymi nićmi. Jakoś tak wszystko
      przed zjazdem się wali a tyle czasu mieli. Gdzieś w tle jest kasa,
      duża kasiora i niektórzy chcieliby ją przejąć. A uzdrowienie
      związku, to ściema dla ciemnego luda.
    • Gość: gf Jezu jak się cieszę!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.10.08, 17:47
      z tych króciutkich wskrzeszeń
    • Gość: pyk w pzpn obowiązuje Prawo Kalego IP: *.domainunused.net 24.10.08, 18:01
      sami mają długi, ale za długi licencji nie dadzą...
      • vitmik na bieRZąco to wy chyba nie jesteście 24.10.08, 18:21
        z polska ortografią,wy,którym nie jest wszystko jedno ;)
    • sceptyk31 Konta PZPN będą zablokowane 24.10.08, 18:32
      To jakaś nowa tradycja godna PO - podatnik dowiaduje się o
      decyzjach organów podatkowych z telewizji. Jesli to prawda, to
      powinni na zbity pysk wyrzucić tych co to ujawnili. Wobec prawa
      wszyscy musza być równi, nawet PZPN.
    • mikesz6 Konta PZPN będą zablokowane 24.10.08, 18:49
      Zastanawia mnie jedno.Wszystkie nieprawidłowości(może oprócz tych rzekomych
      ostatnich)rozgrywają się właściwie wokół piłki klubowej.Swego czasu odbyła się
      wielka wojno o autonomię polskiej ekstraklasy.No i w końcu powstała
      Ekstraklasa S.A..Która między innymi ma pod swoją opieką sprawy sędziowskie.A
      wśród sędziów było ponoć najwięcej machlojek.Może wypadałoby zainteresować się
      jak wcielają w życie niezależność i autonomie władze Ekstraklasy S.A.Ale
      niestety pieniędzy bardzo nie mają,koryto raczej puste,a zresztą szefem jest
      Andrzej Rusko ,kolega jeszcze z czasów działalności w Śląsku Wrocław pana
      wicepremiera Schetyny.A więc "mordo Ty "moja.
      • pies_na_lewiznie Tusk złapał PZPN za gardło i...trzyma!!! 24.10.08, 19:11
        uduś skur.......!
    • Gość: he.wloo Konta PZPN będą zablokowane IP: *.aster.pl 24.10.08, 19:57
      Po wprowadzeniu komisarza można było przeczytać w mediach,że na
      koncie PZPN jest około 40 mln.zł.Jeżeli tak,to zarząd ma możliwość
      uregulowania zaległości i nie dojdzie do blokady k-ta.
      • maz45 Re: Konta PZPN będą zablokowane 24.10.08, 20:55
        Żadnych 18,5 mln zł PZPN skarbówce nie zapłaci! Nikt też nie zajmie kont PZPN,
        na to musi być zgoda sądu.
        Przed chwilą Zbigniew Boniek w TVN24 dokładnie opowiedział o co chodzi z tym
        niby długiem. Żadnego długu nie ma, jest tylko spór prawny o podatek VAT. Chciwy
        fiskus domaga się kasy, ale nie ma racji i tyle!
        • Gość: pejs Re: Konta PZPN będą zablokowane IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.08, 22:40
          dokładnie nic nie będzie. to znowu afera "z dupy"
    • Gość: bocy Urząd Skarbowy!!! IP: *.kalisz.mm.pl 24.10.08, 20:51
      Co robił US do dziś,nie wiedział o zaległościach PZPN????I jeszcze
      jedno,jak jest jednakowe prawo dla wszystkich to pytam: kiedy US
      wejdzie na konta nie płacących podatków,szpitali,stoczni,PKPi wielu
      wielu innych instytucji.A może bogobojny TVN odszuka i wskaże te
      wszystkie instytucje ,które w tym kraju nie płacą podatkow ???
      • Gość: maz45 Re: Urząd Skarbowy!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 24.10.08, 23:54
        Urząd Skarbowy robi tę akcję na wyraźne polecenie. Nie rozumiesz tego?
        Szpitale, stocznie i kolej nikogo w tym kraju nie obchodzą, poza oczywiście
        ludźmi, którzy tam pracują. To instytucje biedne i nic tam, poza długami, nie ma
        do przejęcia.
    • h5n1_kaczory Czy w państwie prawa można przez dwa lata (?!?) 25.10.08, 11:05
      przeprowadzać kontrolę? Czy tak długa kontrola urzędu skarbowego
      jest w ogóle zgodna z prawem???

      "Kontrola Urzędu Kontroli Skarbowej rozpoczęła się w PZPN w lipcu
      2006 roku, a zakończyła wiosną tego roku."

      • Gość: bentley Re: Czy w państwie prawa można przez dwa lata (?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.08, 23:05
        no właśnie. i dlaczego w takim razie wiosna nie zostało to ujawnione tylko
        dopiero teraz. rząd jest tak zachłanny na władzę, a jednocześnie mściwy. już nie
        wierzę w te brednie na temat pzpn.
        • xavi_veb Re: Czy w państwie prawa można przez dwa lata (?! 26.10.08, 08:46
          cała ta afera to jedna wielka ściema i nieudolne działania polityków :/
        • los_bomberos Re: Czy w państwie prawa można przez dwa lata (?! 26.10.08, 13:35
          to prawda, przecież jak jest coś nie tak, to od razu się mówi o tym. a tutaj
          widzimy przykład manipulacji.
        • Gość: Grzesiek Re: Czy w państwie prawa można przez dwa lata (?! IP: *.aster.pl 27.10.08, 19:43
          Co do rzadu to dla mnie jest naturalna dążność władzy do odebrania
          niezależności organizacjom pozarządowym. Chęć sprawowania kontroli
          oraz obsadzanie stanowisk swoimi ludźmi to cechy każdej Pratii.
        • Gość: dzidek Re: Czy w państwie prawa można przez dwa lata (?! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.08, 14:11
          o ile pamiętam, rząd blokował przejęcie stoczni przez zagranicznych inwestorów i
          mamy co mamy...teraz to samo chcą zrobić z naszym sportem jakby nie patrzeć
          narodowym, jak umoczymy Euro to świat 'wyturla kołtuna'- jak mawia moja kumplea

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka