Dodaj do ulubionych

Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!!

IP: 193.227.131.* 18.12.08, 12:51

szukam konkretnego fotografa i kamerzystę. Którzy wywiązują się z
umowy, są osiągalni i świetnie wykonują swoją robotę. Ślub w 2010.
Polećcie mi kogoś. Najlepiej z Radomia.
Obserwuj wątek
    • Gość: Nestor Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.08, 13:16
      669519723 Dawid
    • Gość: aga Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 19.12.08, 18:16
      My korzystaliśmy z usług fotografa p. Donata z ul. Poniatowskiego (tuż przy
      przystanku linii nr 9 w stronę Ustronia). Kamerowaniem zajmował się Wojciech
      Pronin, Agencja Spektor (posiada stronę www). Zarówno ze zdjęć, jak i z filmu
      jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko było zgodnie z wcześniejszymi usaleniami.
      Gorąco polecam;)
      • Gość: Ania Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.08, 17:13
        Dziękuje, sprawdzę www.
    • Gość: Ania Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.11.radom.pilicka.pl 03.01.09, 16:27
      Polecam fotografie Sebastiana Stielera. www.stielerstudio.pl Naprawdę SUPER !!!
    • Gość: kasa Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 03.01.09, 21:51
      stac cie za zjecia placic jak w angli ,dostaniesz kontakt i produkt
    • Gość: kamila Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.centertel.pl 08.01.09, 09:36
      Polecam K.Kwiecińskiego (kamera + zdjęcia), natomiast ostrzegam
      przed Michałem Popielem, który nie wywiązał się z umowy do dziś.
      • Gość: Good Luck Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 08.01.09, 11:09
        Radzę uważać na wszelkiej maści agencje, gdzie oferuje się mydło i
        powidło czyli fotograf+kamerzysta i czasami jeszcze auto do ślubu.
        Nigdy nie wiadomo, kto zostanie skierowany do wykonia zamówionej
        usługi i co z tego tak naprawdę wyjdzie. Na stronie www i podczas
        prezentacj, takie agencje pokazują wyselekcjowane zdjęcia i płyty, a
        przecież pracują dla nich ludzie różni, często wynajęci na kilka dni
        przed ślubem i nigdy nie wiemy kogo tak naprawdę prace widzieliśmy.
        Jeśli już agencja to tylko po wybraniu danego demo i zapytaniu, kto
        to wykonywał, podpisanie umowy z zapisem w niej nazwiska osoby,
        która będzie wykonywała dla nas pracę i punkt o odpowiednim
        odszkodowaniu w razie zmiany wykonawcy z jakiejkolwiek przyczyny.
        Uwaga!!! Nie dajcie się nabijać w butelkę, tam ma być nazwisko i
        imię konkretnej osoby, a nie nazwa agencji. Nazwa agencji też, ale
        na samym dole, żeby było wiadomo, kto w razie czego ma wypłacic to
        odszkodowanie.
        Sam czasami pracuję dla takich agencji(w tamtym roku 2razy) i słyszę
        psioczenie właścicieli na tych super współpracowników wynajętych w
        ostatniej chwili. Tak niestety jest jak liczy się ilość i kasę za
        zlecenia, a jakość i dobro klienta schodzi na drugi plan. Smutne to
        trochę, ale prawdziwe i dlatego polecam dobrze zastanowić się nad
        wyborem usług w agencjach fotograficzno-filmowych, a jak już się
        mimo wszystko zdecydujemy, to należy liczyć się z tym, że to co
        otrzymamy może znacząco róznić się od tego co widzieliśmy wcześniej
        na indywidualnym pokazie. Takie LOTTO tylko w innym wydaniu.
        • Gość: pepe Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.227.udn.pl 08.02.09, 11:09
          Jest dokładnie jak piszesz. Agencje "mydło i powidło", a także
          niektórzy fotografowie, biorą ślubów ile się da w jednym tygodniu.
          Podnajmują przy tym (zczęsto przypadkowych) ludzi za niewielkie
          pieniądze i nigdy nie wiadomo,czy styl, charakter i jakość
          wykonanych zdjęć będą tymi, o jakie nam chodziło, gdy oglądaliśmy
          portfolio. Sam wykonuje zdjęcięcia, także ślubne i nigdy mi nie
          przyszło do głowy zatrudniać podwykonawców, właśnie z tych względów,
          jak wyżej. Rozumiem przesłanki (utrzymanie studia, sprzętu, podatki
          itd. to wszystko kosztuje), tylko, że zdecydowana większość ludzi
          zajmujących się tą profesją nastawiona jest tylko na szybki i jak
          najłatwiejszy zysk. Zadowolenie klientów spada na dalszy plan. Tak
          dla wyjaśnienia, także mam studio, także kupuję sprzęt profesjonalny
          i także płacę podatki. Może właśnie dlatego, że dla mnie zadowolenie
          pary młodej jest najważniejsze, mam nieco wyższe ceny i nie mogę
          konkurować z wyżej wymienionymi, którzy mając kilka ślubów w
          tygodniu mogą stosować duping. Cóż, macie państwo młodzi możliwość
          wyboru. Pozdrawiam wszystkich narzeczonych. A i uważajcie na wpisy
          polecające, niby to od par młodych. Częśc z nich wpisali ludzie "z
          branży foto - video"
    • Gość: cacin Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 213.17.164.* 12.01.09, 16:19
      Nie polecam MM-Studio, gość zrobił parę filmów i zdjęć na reklamę a teraz tylko
      na odwal się. Zapomnij o retuszu. Pan Marcin natury nie poprawia. Widać każdą
      krostkę. Zero pojęcia o fotografowaniu. Stańcie może pod tym domem - ale jak -
      no tak normalnie. Zero pomysłu.
      • Gość: Paweł Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 20:01
        Polecam kamerzystę z Osiedla Halinów. Gość to profesjnalista. tel
        503-017-479...idealnie nakręcił moje wesele
        • Gość: Autor Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.adsl.inetia.pl 10.02.09, 21:20
          A może sam siebie polecasz ? Ja tam w żadną reklamę ani antyreklame
          na forum nie wierze. Większość to walka konkurencji. Najlepiej
          samemu pojechać i sprawdzić co kto i jak robi.
      • Gość: Klient Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.adsl.inetia.pl 10.02.09, 20:51
        A miałeś w umowie, że ma ci make up zrobić - albo retusz ? Za takie
        rzeczy się płaci extra. Jak miałeś to reklamuj, a jak nie miałeś to
        wyglądasz na zdjęciu tak jak wyglądasz. Jeśli chodzi o pozy to
        trochę własnej inwencji trzeba. Nam robił foty i były OK.
    • Gość: Renata Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 82.160.248.* 16.01.09, 09:42
      Polecam Ci Zbyszka z Foto Fuji.Robił nam zdjęcia ślubne miesiąc temu w Orońsku.Naprawdę pełen profesjonalizm i luźna atmosfera podczas fotografowania.Kamerzystę wzięliśmy w tej samej firmie - z polecenia - i też jesteśmy zadowoleni.No i ta cena...w stosunku do jakości i ilości zdjęć.super. Telefon to : 603 210 102 siedzibę mają na Dworcu PKP w tunelu.
      • Gość: Ewa Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 16.01.09, 09:58
        Renato, napisz prosze ile bylo tych zdjec i ile placiliscie za taki
        zestaw. Ile macie godzinny film 4 czy 6 godzin? My chcemy 6godzin,
        tylko nie wiem czy to nie bedzie zbyt drogo. Ile wzial kamerzysta za
        kamerowanie slubu.
        • Gość: Renata Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 82.139.36.* 22.01.09, 14:03
          Cześć Ewa,
          te dwie firmy tylko współpracują ze sobą. Foto specjalizuje się w zdjęciach a video...
          Zamówiliśmy tradycyjną ilość zdjęć 100 sztuk (plener,błogosławieństwo,ślub i początek wesela).Dodatkowe zdjęcia dostaliśmy na płycie+ portrety ślubne dla rodziców.Zdjęcia na papierze w formacie jak się nie mylę to 15x21.Koszt fotografa to 850 zł.Video-4 godziny zapłaciliśmy 1000 zł + dodatkowe kopie płyt DVD.
          Polecam usługi tych firm z ręką na sercu.Dlaczego?- bo jestem bardzo zadowolona...I nie tylko ja ;P Zresztą wystarczy obejrzeć rezultat ich pracy.A może to my jesteśmy tacy foto-video-geniczni :-)
        • Gość: pepe Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.227.udn.pl 08.02.09, 11:22
          Ewo, naprawdę filmu sześciogodzinnego nikt nie obejrzy za jednym
          zamachem. Najczęściej robi się to na podglądzie, wyławiając co
          lepsze scenki, bo siłą rzeczy w tak długim materiale będą potworne
          dłużyzny Ja nawet czterech godzin nie obejrzałem jeszcze za jednym
          posiedzeniem. Z perspektywy czasu dochodzę do wniosku, że teraz
          poprosiłbym o materiał góra 2-1,5 godziny ze wszystkiego. Nie
          zajmuję się video, tylko zdjęciami, ale wydaje mi się, że cena za
          montaż 4 czy 6 godzin nie będzie znacząco rózniła. I tak płacisz tak
          samo za godziny spędzone za kamerą.
    • Gość: www.iczerwinski.pl Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.09, 13:42
      Witam.
      Zapraszam na nasza stronę.

      www.iczerwinski.pl

      Pozdrawiam.
      • tomus2221 Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! 18.01.09, 12:19
        Ludzie poszukajcie sobie kogoś z Warszawy naprzyład,tam mają pomysły
        na extra zdjęcia ślubne.U nas to porażka na całego.
        • Gość: Fotek Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 82.139.46.* 18.01.09, 22:43
          Czy Ty wiesz o co najczęściej pytają ludzie w trakcie rozmowy z fotografem ? Ile
          to będzie kosztowało. Jak już się dowiedzą to marudzą że tak drogo. A później
          idą do mariana lub innego ziutka który robi im foty za 600-800 złotych. I to nie
          400-500 fotografii, tylko 1500-2000 zdjęć ! Oczywiście wiadomej jakości, typu
          biała suknia jest niebieska a granatowy gajer młodego jest zupełnie czarny, bez
          żadnej tekstury materiału. I co najlepsze!!! W trakcie wesela będzie można nabyć
          zdjęcia z parą młodą. Nie wspomnę już o plenerze w dniu ślubu itd.
          Taki poziom jest podyktowany ceną jaką ludzie chcą płacić. Z drugiej strony,
          chcesz jeść rób tak jak chcą.
          Warszawa - pytanie ile to kosztuje, zaczyna się od 2 tyś złotych w okrojonej wersji.
          Radom - podobne pytanie...800 złotych trzeba wziąć, więc jaka kasa takie foty.
          Agencje, duże firmy, studia itp.... W którymś poście ktoś napisał o tych
          wielkich "agencjach", "studiach fotograficznych", a czy ludzie wiedzą kto
          pracuje na portfolia tych firm ? Ogląda się potem piękne fotografie 5 lub 10
          fotografów, a jak przyjdzie do imprezy to pojawia się nie bardzo wiadomo kto i
          co? ZASKOCZENIE !!! Młody wkurzony, Młoda zdenerwowana bo ma obawy że nie
          wyjdzie na fotach jak trzeba. Więc...?
          Aparat kupić każdy może, to nie jest już problem, ale nie każdy powinien
          zajmować się fotografią.

          Ku przestrodze...

    • Gość: Kamil Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 10:03
      Zachęcam do zapoznania się z Moją ofertą, więcej informacji na
      www.dreampictures.pl lub pod numerem telefonu 693-855-566.
      Pozdrawiam
      Kamil :)
    • abianka Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! 25.01.09, 22:04
      czy koniecznie musi byc z Radomia - moge polecic fajna pare - przyjechali do
      mnie na wesele z zupelnie innego miasta ale nie bylo z nimi klopotu. Zjecia na
      czas a w trakcie wesele jakby ich nie bylo - jakby bo potem okazalo sie ze
      zdjecia pierwsza klasa
      podaje strone
      www.fotografnaslub.com
      • Gość: Studio K Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 82.139.52.* 11.02.09, 18:41
        Nie za wczesnie na szukanie fotografa?? Chcecie teraz podpisac umowe
        i wpłacic zaliczke zeby za pól roku zobaczyc foty innego fotografa
        po których opadna wam szczeki...Rozumiem jak sie wynajmuje ludzi za
        naprawde ciezkie pieniadze to trzeba sie ustawiac wczesniej ale na
        radowskie warunki to chyba przesada...Fotograf to nie sala weselna,
        pozdrawiam.
        • Gość: Fotograf Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 80.249.5.* 12.02.09, 12:41
          Myślę, że to dobry czas na szukanie. Chodź niektórzy mają już większość terminów
          zajętych, ale nie dlatego że są tani.
          Jak się chce dobre zdjęcia, co jest mylone często z niską ceną, to takiego
          fotografa trzeba rezerwować dużo wcześniej.
          Jedna poprzedniczka napisała że miała świetne zdjęcia za 850 złotych, co już
          kategoryzuje tefo pstrykacza na niskim poziomie. Zadowolenie... myślę że ciężko
          przyznać się do tego że widziało się lepsze zdjęcia.
          Wybór należy do Was.
          • Gość: ala Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 94.254.226.* 12.02.09, 21:39
            A ja mam ślub w 2010 r. i już mam fotografa zaklepanego i w życiu go
            nie zmienię. Jest moim zdaniem najlepszy. Co prawda przyjedzie z
            Lublina i koszt usługi to 2100 ale JAKIE zdjęcia:))))
            • Gość: Studio K Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 82.139.52.* 13.02.09, 06:44
              Podzielisz sie linkiem??
              • Gość: ala Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 94.254.210.* 13.02.09, 20:05
                oto link www.fotograf-
                wesele.eu/fotograf_wesele_grzegorz_lublin_f456.html
                • Gość: Studio K Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 82.139.52.* 14.02.09, 13:44
                  Ale czy widziałas cały album z jednego wesela czy tylko najlepsze
                  foty?? Ja np pokazuje albumy z całych wesel bo uwazam ze pokazywanie
                  tylko najlepszych z kilku/kilkunastu wesel nie jest do konca w
                  porzadku...Jezeli gość robi cały komplet takiej klasy jak zdjecia z
                  linku to jest wart tej ceny, pozdrawiam!!
                  • Gość: ala Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 94.254.145.* 16.02.09, 17:18
                    widziałam z całego wesela i podtrzymuje swoje zdanie:)
                    • Gość: K&K video studio Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.gprs.plus.pl 19.02.09, 01:02
                      Firma K&K video studio to profesjonalne videofilmowanie w systemie
                      HD. Chrzty,Śluby,Wesela,Studniówki i inne uroczystości uwiecznimy w
                      niepowtarzalny sposób.Operatorzy TVNu.Solidni i konkurencyjni.
                      Kontakt pod nr tel:503-017-479
    • Gość: zadowolony Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 04.05.09, 12:22
      polecam VIDMAR Studio tel.601 058 218 profesjonalnie nagrane video i świetne
      fotki gorąco polecam.
    • Gość: Ola Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 04.05.09, 12:24
      polecam VIDEO STUDIO tel.663 688 983 wspaniale nagrane video i świetny
      reportaż ślubny gorąco polecam.
    • Gość: Piotr Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.09, 18:12
      Witaj. Polecam Ci bardzo pana Piotra Kołodziejczyka z Radomia.
      Podaje jego telefon 503-017-479 lub stacjonarny 48331-35-30. Uwierz
      mi Rewelka:-) Robił mi Wesele i wyszło naprawdę super.POLECAM
      • Gość: Maki Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.33.radom.pilicka.pl 19.10.09, 12:47
        proponuję zajrzyć na bloga:
        www.jacekbrozek.blogspot.com
        • Gość: gremier Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 19.10.09, 20:43
          ten jest naprawdę dobry, wszyscy zachwycają się naszymi zdjęciami z sesji,
          zresztą sprawdź sama
          www.twojslub.home.pl/fotostudio6x9/index.html
          • Gość: K&K Video Studio Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.09, 00:25
            www.otostrona.pl/kkvideostudioradom
    • Gość: www.iczerwinski.pl Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.09, 12:16
      Pozwolę sobie zareklamować moją osobę.
      Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
      www.iczerwinski.p
      • Gość: monika Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 28.11.09, 17:27
        ja równiez polecam p marka ktos juz tu podal nr telefonu do niego
        601058218
    • Gość: Marta Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.chello.pl 20.12.09, 16:34
      www.mar-dar.pl
    • Gość: Studio VIDEO-FOTO Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.09, 15:25
      Studio VIDEO-FOTO
      tel.: 0505144344
    • Gość: Marta Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.chello.pl 09.01.10, 16:05
      www.mar-dar.pl
    • Gość: www.iczerwinski.pl www.iczerwinski.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.10, 01:45
      Zapraszam do odwiedzenia strony.

      www.iczerwinski.pl

      Pozdrawiam.
      • Gość: Fotograf Re: www.iczerwinski.pl IP: *.radom.vectranet.pl 26.01.10, 16:14
        Czy już w stolicy taka lipa że sięgasz do Radomia ?
        A może dla warszawki niski standard a opłotki mają swoich pstrykaczy ?
        • Gość: ? Re: www.iczerwinski.pl IP: 80.48.142.* 20.03.10, 19:43
          ?
          • Gość: www.weseleiślub.pl www.weseleiślub.pl IP: *.radom.vectranet.pl 21.03.10, 19:27
            Witam !!!
            Do zaoferowania mam świetną domenę:

            www.weseleiślub.pl

            Idealna na portal lub serwis o tematyce ślubno-weselnej, jak również dla osób prowadzących działalność związaną ze ślubami czy weselami.

            Domena zarejestrowana w serwisie nazwa.pl i opłacona do 2011-03-21

            allegro.pl/item969587222_weseleislub_pl_super_domena_slub_slub_wesele.html
    • g.dumala Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! 10.11.10, 12:09
      z całego serca polecam P. Skrzypczyka, strony: fotopablo.pl i pi-video.
    • Gość: TV RADOM Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.10, 01:20
      Polecam www.tvradom.pl. Konkurencja TV DAMI

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka