Gość: Ania IP: 193.227.131.* 18.12.08, 12:51 szukam konkretnego fotografa i kamerzystę. Którzy wywiązują się z umowy, są osiągalni i świetnie wykonują swoją robotę. Ślub w 2010. Polećcie mi kogoś. Najlepiej z Radomia. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Nestor Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.08, 13:16 669519723 Dawid Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 19.12.08, 18:16 My korzystaliśmy z usług fotografa p. Donata z ul. Poniatowskiego (tuż przy przystanku linii nr 9 w stronę Ustronia). Kamerowaniem zajmował się Wojciech Pronin, Agencja Spektor (posiada stronę www). Zarówno ze zdjęć, jak i z filmu jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko było zgodnie z wcześniejszymi usaleniami. Gorąco polecam;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.08, 17:13 Dziękuje, sprawdzę www. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ania Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.11.radom.pilicka.pl 03.01.09, 16:27 Polecam fotografie Sebastiana Stielera. www.stielerstudio.pl Naprawdę SUPER !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kasa Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 03.01.09, 21:51 stac cie za zjecia placic jak w angli ,dostaniesz kontakt i produkt Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kamila Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.centertel.pl 08.01.09, 09:36 Polecam K.Kwiecińskiego (kamera + zdjęcia), natomiast ostrzegam przed Michałem Popielem, który nie wywiązał się z umowy do dziś. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Good Luck Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 08.01.09, 11:09 Radzę uważać na wszelkiej maści agencje, gdzie oferuje się mydło i powidło czyli fotograf+kamerzysta i czasami jeszcze auto do ślubu. Nigdy nie wiadomo, kto zostanie skierowany do wykonia zamówionej usługi i co z tego tak naprawdę wyjdzie. Na stronie www i podczas prezentacj, takie agencje pokazują wyselekcjowane zdjęcia i płyty, a przecież pracują dla nich ludzie różni, często wynajęci na kilka dni przed ślubem i nigdy nie wiemy kogo tak naprawdę prace widzieliśmy. Jeśli już agencja to tylko po wybraniu danego demo i zapytaniu, kto to wykonywał, podpisanie umowy z zapisem w niej nazwiska osoby, która będzie wykonywała dla nas pracę i punkt o odpowiednim odszkodowaniu w razie zmiany wykonawcy z jakiejkolwiek przyczyny. Uwaga!!! Nie dajcie się nabijać w butelkę, tam ma być nazwisko i imię konkretnej osoby, a nie nazwa agencji. Nazwa agencji też, ale na samym dole, żeby było wiadomo, kto w razie czego ma wypłacic to odszkodowanie. Sam czasami pracuję dla takich agencji(w tamtym roku 2razy) i słyszę psioczenie właścicieli na tych super współpracowników wynajętych w ostatniej chwili. Tak niestety jest jak liczy się ilość i kasę za zlecenia, a jakość i dobro klienta schodzi na drugi plan. Smutne to trochę, ale prawdziwe i dlatego polecam dobrze zastanowić się nad wyborem usług w agencjach fotograficzno-filmowych, a jak już się mimo wszystko zdecydujemy, to należy liczyć się z tym, że to co otrzymamy może znacząco róznić się od tego co widzieliśmy wcześniej na indywidualnym pokazie. Takie LOTTO tylko w innym wydaniu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pepe Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.227.udn.pl 08.02.09, 11:09 Jest dokładnie jak piszesz. Agencje "mydło i powidło", a także niektórzy fotografowie, biorą ślubów ile się da w jednym tygodniu. Podnajmują przy tym (zczęsto przypadkowych) ludzi za niewielkie pieniądze i nigdy nie wiadomo,czy styl, charakter i jakość wykonanych zdjęć będą tymi, o jakie nam chodziło, gdy oglądaliśmy portfolio. Sam wykonuje zdjęcięcia, także ślubne i nigdy mi nie przyszło do głowy zatrudniać podwykonawców, właśnie z tych względów, jak wyżej. Rozumiem przesłanki (utrzymanie studia, sprzętu, podatki itd. to wszystko kosztuje), tylko, że zdecydowana większość ludzi zajmujących się tą profesją nastawiona jest tylko na szybki i jak najłatwiejszy zysk. Zadowolenie klientów spada na dalszy plan. Tak dla wyjaśnienia, także mam studio, także kupuję sprzęt profesjonalny i także płacę podatki. Może właśnie dlatego, że dla mnie zadowolenie pary młodej jest najważniejsze, mam nieco wyższe ceny i nie mogę konkurować z wyżej wymienionymi, którzy mając kilka ślubów w tygodniu mogą stosować duping. Cóż, macie państwo młodzi możliwość wyboru. Pozdrawiam wszystkich narzeczonych. A i uważajcie na wpisy polecające, niby to od par młodych. Częśc z nich wpisali ludzie "z branży foto - video" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cacin Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 213.17.164.* 12.01.09, 16:19 Nie polecam MM-Studio, gość zrobił parę filmów i zdjęć na reklamę a teraz tylko na odwal się. Zapomnij o retuszu. Pan Marcin natury nie poprawia. Widać każdą krostkę. Zero pojęcia o fotografowaniu. Stańcie może pod tym domem - ale jak - no tak normalnie. Zero pomysłu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.01.09, 20:01 Polecam kamerzystę z Osiedla Halinów. Gość to profesjnalista. tel 503-017-479...idealnie nakręcił moje wesele Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autor Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.adsl.inetia.pl 10.02.09, 21:20 A może sam siebie polecasz ? Ja tam w żadną reklamę ani antyreklame na forum nie wierze. Większość to walka konkurencji. Najlepiej samemu pojechać i sprawdzić co kto i jak robi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Klient Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.adsl.inetia.pl 10.02.09, 20:51 A miałeś w umowie, że ma ci make up zrobić - albo retusz ? Za takie rzeczy się płaci extra. Jak miałeś to reklamuj, a jak nie miałeś to wyglądasz na zdjęciu tak jak wyglądasz. Jeśli chodzi o pozy to trochę własnej inwencji trzeba. Nam robił foty i były OK. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Renata Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 82.160.248.* 16.01.09, 09:42 Polecam Ci Zbyszka z Foto Fuji.Robił nam zdjęcia ślubne miesiąc temu w Orońsku.Naprawdę pełen profesjonalizm i luźna atmosfera podczas fotografowania.Kamerzystę wzięliśmy w tej samej firmie - z polecenia - i też jesteśmy zadowoleni.No i ta cena...w stosunku do jakości i ilości zdjęć.super. Telefon to : 603 210 102 siedzibę mają na Dworcu PKP w tunelu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ewa Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 16.01.09, 09:58 Renato, napisz prosze ile bylo tych zdjec i ile placiliscie za taki zestaw. Ile macie godzinny film 4 czy 6 godzin? My chcemy 6godzin, tylko nie wiem czy to nie bedzie zbyt drogo. Ile wzial kamerzysta za kamerowanie slubu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Renata Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 82.139.36.* 22.01.09, 14:03 Cześć Ewa, te dwie firmy tylko współpracują ze sobą. Foto specjalizuje się w zdjęciach a video... Zamówiliśmy tradycyjną ilość zdjęć 100 sztuk (plener,błogosławieństwo,ślub i początek wesela).Dodatkowe zdjęcia dostaliśmy na płycie+ portrety ślubne dla rodziców.Zdjęcia na papierze w formacie jak się nie mylę to 15x21.Koszt fotografa to 850 zł.Video-4 godziny zapłaciliśmy 1000 zł + dodatkowe kopie płyt DVD. Polecam usługi tych firm z ręką na sercu.Dlaczego?- bo jestem bardzo zadowolona...I nie tylko ja ;P Zresztą wystarczy obejrzeć rezultat ich pracy.A może to my jesteśmy tacy foto-video-geniczni :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pepe Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.227.udn.pl 08.02.09, 11:22 Ewo, naprawdę filmu sześciogodzinnego nikt nie obejrzy za jednym zamachem. Najczęściej robi się to na podglądzie, wyławiając co lepsze scenki, bo siłą rzeczy w tak długim materiale będą potworne dłużyzny Ja nawet czterech godzin nie obejrzałem jeszcze za jednym posiedzeniem. Z perspektywy czasu dochodzę do wniosku, że teraz poprosiłbym o materiał góra 2-1,5 godziny ze wszystkiego. Nie zajmuję się video, tylko zdjęciami, ale wydaje mi się, że cena za montaż 4 czy 6 godzin nie będzie znacząco rózniła. I tak płacisz tak samo za godziny spędzone za kamerą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www.iczerwinski.pl Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.09, 13:42 Witam. Zapraszam na nasza stronę. www.iczerwinski.pl Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
tomus2221 Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! 18.01.09, 12:19 Ludzie poszukajcie sobie kogoś z Warszawy naprzyład,tam mają pomysły na extra zdjęcia ślubne.U nas to porażka na całego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fotek Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 82.139.46.* 18.01.09, 22:43 Czy Ty wiesz o co najczęściej pytają ludzie w trakcie rozmowy z fotografem ? Ile to będzie kosztowało. Jak już się dowiedzą to marudzą że tak drogo. A później idą do mariana lub innego ziutka który robi im foty za 600-800 złotych. I to nie 400-500 fotografii, tylko 1500-2000 zdjęć ! Oczywiście wiadomej jakości, typu biała suknia jest niebieska a granatowy gajer młodego jest zupełnie czarny, bez żadnej tekstury materiału. I co najlepsze!!! W trakcie wesela będzie można nabyć zdjęcia z parą młodą. Nie wspomnę już o plenerze w dniu ślubu itd. Taki poziom jest podyktowany ceną jaką ludzie chcą płacić. Z drugiej strony, chcesz jeść rób tak jak chcą. Warszawa - pytanie ile to kosztuje, zaczyna się od 2 tyś złotych w okrojonej wersji. Radom - podobne pytanie...800 złotych trzeba wziąć, więc jaka kasa takie foty. Agencje, duże firmy, studia itp.... W którymś poście ktoś napisał o tych wielkich "agencjach", "studiach fotograficznych", a czy ludzie wiedzą kto pracuje na portfolia tych firm ? Ogląda się potem piękne fotografie 5 lub 10 fotografów, a jak przyjdzie do imprezy to pojawia się nie bardzo wiadomo kto i co? ZASKOCZENIE !!! Młody wkurzony, Młoda zdenerwowana bo ma obawy że nie wyjdzie na fotach jak trzeba. Więc...? Aparat kupić każdy może, to nie jest już problem, ale nie każdy powinien zajmować się fotografią. Ku przestrodze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kamil Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.09, 10:03 Zachęcam do zapoznania się z Moją ofertą, więcej informacji na www.dreampictures.pl lub pod numerem telefonu 693-855-566. Pozdrawiam Kamil :) Odpowiedz Link Zgłoś
abianka Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! 25.01.09, 22:04 czy koniecznie musi byc z Radomia - moge polecic fajna pare - przyjechali do mnie na wesele z zupelnie innego miasta ale nie bylo z nimi klopotu. Zjecia na czas a w trakcie wesele jakby ich nie bylo - jakby bo potem okazalo sie ze zdjecia pierwsza klasa podaje strone www.fotografnaslub.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Studio K Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 82.139.52.* 11.02.09, 18:41 Nie za wczesnie na szukanie fotografa?? Chcecie teraz podpisac umowe i wpłacic zaliczke zeby za pól roku zobaczyc foty innego fotografa po których opadna wam szczeki...Rozumiem jak sie wynajmuje ludzi za naprawde ciezkie pieniadze to trzeba sie ustawiac wczesniej ale na radowskie warunki to chyba przesada...Fotograf to nie sala weselna, pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fotograf Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 80.249.5.* 12.02.09, 12:41 Myślę, że to dobry czas na szukanie. Chodź niektórzy mają już większość terminów zajętych, ale nie dlatego że są tani. Jak się chce dobre zdjęcia, co jest mylone często z niską ceną, to takiego fotografa trzeba rezerwować dużo wcześniej. Jedna poprzedniczka napisała że miała świetne zdjęcia za 850 złotych, co już kategoryzuje tefo pstrykacza na niskim poziomie. Zadowolenie... myślę że ciężko przyznać się do tego że widziało się lepsze zdjęcia. Wybór należy do Was. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 94.254.226.* 12.02.09, 21:39 A ja mam ślub w 2010 r. i już mam fotografa zaklepanego i w życiu go nie zmienię. Jest moim zdaniem najlepszy. Co prawda przyjedzie z Lublina i koszt usługi to 2100 ale JAKIE zdjęcia:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Studio K Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 82.139.52.* 13.02.09, 06:44 Podzielisz sie linkiem?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 94.254.210.* 13.02.09, 20:05 oto link www.fotograf- wesele.eu/fotograf_wesele_grzegorz_lublin_f456.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Studio K Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 82.139.52.* 14.02.09, 13:44 Ale czy widziałas cały album z jednego wesela czy tylko najlepsze foty?? Ja np pokazuje albumy z całych wesel bo uwazam ze pokazywanie tylko najlepszych z kilku/kilkunastu wesel nie jest do konca w porzadku...Jezeli gość robi cały komplet takiej klasy jak zdjecia z linku to jest wart tej ceny, pozdrawiam!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ala Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: 94.254.145.* 16.02.09, 17:18 widziałam z całego wesela i podtrzymuje swoje zdanie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K&K video studio Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.gprs.plus.pl 19.02.09, 01:02 Firma K&K video studio to profesjonalne videofilmowanie w systemie HD. Chrzty,Śluby,Wesela,Studniówki i inne uroczystości uwiecznimy w niepowtarzalny sposób.Operatorzy TVNu.Solidni i konkurencyjni. Kontakt pod nr tel:503-017-479 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zadowolony Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 04.05.09, 12:22 polecam VIDMAR Studio tel.601 058 218 profesjonalnie nagrane video i świetne fotki gorąco polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 04.05.09, 12:24 polecam VIDEO STUDIO tel.663 688 983 wspaniale nagrane video i świetny reportaż ślubny gorąco polecam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.10.09, 18:12 Witaj. Polecam Ci bardzo pana Piotra Kołodziejczyka z Radomia. Podaje jego telefon 503-017-479 lub stacjonarny 48331-35-30. Uwierz mi Rewelka:-) Robił mi Wesele i wyszło naprawdę super.POLECAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maki Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.33.radom.pilicka.pl 19.10.09, 12:47 proponuję zajrzyć na bloga: www.jacekbrozek.blogspot.com Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gremier Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 19.10.09, 20:43 ten jest naprawdę dobry, wszyscy zachwycają się naszymi zdjęciami z sesji, zresztą sprawdź sama www.twojslub.home.pl/fotostudio6x9/index.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: K&K Video Studio Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.10.09, 00:25 www.otostrona.pl/kkvideostudioradom Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www.iczerwinski.pl Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.11.09, 12:16 Pozwolę sobie zareklamować moją osobę. Zapraszam do obejrzenia zdjęć. www.iczerwinski.p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: monika Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.radom.vectranet.pl 28.11.09, 17:27 ja równiez polecam p marka ktos juz tu podal nr telefonu do niego 601058218 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.chello.pl 20.12.09, 16:34 www.mar-dar.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Studio VIDEO-FOTO Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.09, 15:25 Studio VIDEO-FOTO tel.: 0505144344 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Marta Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.chello.pl 09.01.10, 16:05 www.mar-dar.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www.iczerwinski.pl www.iczerwinski.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.10, 01:45 Zapraszam do odwiedzenia strony. www.iczerwinski.pl Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Fotograf Re: www.iczerwinski.pl IP: *.radom.vectranet.pl 26.01.10, 16:14 Czy już w stolicy taka lipa że sięgasz do Radomia ? A może dla warszawki niski standard a opłotki mają swoich pstrykaczy ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: www.weseleiślub.pl www.weseleiślub.pl IP: *.radom.vectranet.pl 21.03.10, 19:27 Witam !!! Do zaoferowania mam świetną domenę: www.weseleiślub.pl Idealna na portal lub serwis o tematyce ślubno-weselnej, jak również dla osób prowadzących działalność związaną ze ślubami czy weselami. Domena zarejestrowana w serwisie nazwa.pl i opłacona do 2011-03-21 allegro.pl/item969587222_weseleislub_pl_super_domena_slub_slub_wesele.html Odpowiedz Link Zgłoś
g.dumala Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! 10.11.10, 12:09 z całego serca polecam P. Skrzypczyka, strony: fotopablo.pl i pi-video. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: TV RADOM Re: Kamerzysta i fotograf RADOM poszukiwany!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.11.10, 01:20 Polecam www.tvradom.pl. Konkurencja TV DAMI Odpowiedz Link Zgłoś