Dodaj do ulubionych

A może zlot we WROCŁAWIU?

29.03.09, 11:05
Przeczytałam wątek o zlocie w Warszawie i zamarzył mi się taki zlot we
Wrocławiu. Z Effuniakami i ciuszkami BiuBiu. Co o tym myślicie?
Obserwuj wątek
    • semele2 Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 29.03.09, 11:13
      Wiesz, ja na zlot zawsze i z przyjemnością, bo lobbystki to bardzo sympatyczne
      kobiety są :). Pytanie, jak by to nam wyszło organizacyjnie.
    • imp18 TAK TAK! 29.03.09, 11:17
      ja jestem jak najbardziej na tak :) Bo na wsztkie zloty mam za daleko :( I jakby effuniaki i biubiu były do mierzenia (i kupienia :)) to przyjeżdzam na 120% :)
    • metia Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 29.03.09, 11:26
      Jestem za :) Zwłaszcza, że ostatnie wrocławskie spokanie przegapiłam
      z powodu przebywania za granicą.

      Od razu mogę się zgłosić do gotowania, pieczenia i transportowania
      wszystkiego co konieczne ;)
      • megiddo0 Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 29.03.09, 15:03
        byloby super:)
        zwlaszcza ze na ostatnim zlocie nie moglam sie pojawic
        a tak mi sie marzy obejrzenie, pomacanie i przymierzenie effuniaka;)
        w razie czego tez moge cos upichcic
      • nathd Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 29.03.09, 19:27
        Ja też chcę! Nie mogłam być na poprzednich spotkaniach:(
    • nefretam Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 29.03.09, 18:18
      A macie jakiś pomysł na lokal gdzie mógłby się odbyć zlot?
      Myślę, że byłoby dużo chętnych więc fajnie by było jakby było trochę miejsca.
      • mszn Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 29.03.09, 18:44
        Ja mam niemałe mieszkanie, na imprezach zdarzało się i po 30 osób, ale 30 osób to taki raczej zlocik, a nie zlot. Za chwilę spytam się dziewczyn z Warszawy, jak one miały to zorganizowane.
        Czego właściwie byśmy potrzebowały? Jakiejś większej przestrzeni, ukrytej przed spojrzeniami postronnych, no nie?
        Wiecie, jak wygląda zapraszanie Effuniak na taką imprezę? Np. ile nas by musiało być zgłoszonych, żeby się zgodziła?
        No i jeśli nie znajdzie się żadne miejsce, to ja zapraszam do siebie na mikro-zlot :)
        Poza tym jeszcze wydaje mi się, że zlot pełnoskalowy to udałoby się zrobić najwcześniej w maju.
        • agacia2025 Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 29.03.09, 19:23
          oj na zlot do wroclawia to i ja bylabym chetna. A nie mozna by tak pod koniec
          czerwca, wtedy moglabym sie wyrwac z Anglii i przyleciec???
          Wydaje mi sie ze 30 osob to w pierwszym dniu sie zglosi. Jest nas juz naprawde
          duuuzo a kazda chce na zlot. Trzeba by bylo pewnie nalozyc ograniczenie tak jak
          na zlot warszawski- 100 osob i ani grama wiecej, bo na pewno zglosi sie wiecej
          chetnych
    • alitea :) 29.03.09, 19:27
      Dobry pomysł, bo z Wrocławia to właściwie wszędzie daleko, jedyny sensowny dojazd jest na zlot do Poznania. Nie dysponuje żadnym lokalem ani umiejętnościami kulinarnymi, więc w organizacji imprezy raczej się nie przydam. Mogę ewentualnie zabrać z dworca grupkę przyjezdnych nieznających Wrocławia, jeżeli takowe będą i zaprowadzić je na miejsce z buta lub z MPK.
      • imp18 Re: :) 30.03.09, 00:14
        eh no ja przyjezdna wiec ani sali nie załatwie ani zbytnio nie mam jak czegoś zabrać - tyle co w łape sięzmieści bo pociągiem :)
        na pewno będą potrzebne lustra no i zamknięta przestrzeń :)
        jak dla mnie może być maj :)
    • sadzka zaproszenie Effuniak na zlot 30.03.09, 09:09
      Super pomysł! Już dawno też się z nim nosiłam, ale ostatnio więcej siedzę za
      granicą niż w domu więc mam małe pole do popisu :/
      Przede wszystkim musimy się dowiedzieć kiedy może do nas przyjechać Ewa. Czy
      ktoś już napisał do Ewy maila w tej sprawie? Jeśli nie to napiszę.
      • nefretam Re: zaproszenie Effuniak na zlot 30.03.09, 17:00
        Wysłałam i do Ewy i do LaParisienne
      • imp18 Dostałaś już jakieś info? 01.04.09, 09:37
        Kiedy mogą przyjechać :) ?
    • biedrona_a Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 30.03.09, 13:17
      Ja już deklaruję, że jestem chętna na zlot i pomoc przy organizacji :)
      Spróbuję się dowiedzieć o możliwych większych lokalach, żeby więcej osób mogło
      uczestniczyć.
    • ksiezniczka256 Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 30.03.09, 14:57
      jestem za :)
    • cokkaina Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 30.03.09, 17:08
      chętnie włączę się w przygotowania
      • kokainistka Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 01.04.09, 23:20
        podoba mi sie kolezanki nick :)
    • ariadna007 zlot we WROCŁAWIU? TAAaaaaaak!!! :) 30.03.09, 18:40
      już co prawda raz Effuniak miała do nas przyjechać ale się wtedy
      rozchorowała :( to było jeszcze przed tym jak została otwarta
      Milla :)
      i były dziewczyny z LB i MB i fasifasto było !!! :)

      ja za takim następnym zlotem jestem jak najbardziej ZA!! :)

      ostatnim razem jedna lobbystka udostępniła mieszkanie (pozdrowienia
      dla babyzgagi!!! ) i co poniektóre dziewczyny bankowo pamiętają te
      otwarte okna (duszno było) i pana w bloku naprzeciwko co miał chyba
      widoki takie, jakich nigdy w życiu wcześniej ani potem mu się nie
      zdarzyły :))))
    • elrosa Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 30.03.09, 19:28
      o, świetny pomysł :)
      również chętnie pomogę :)
    • miss.et Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 30.03.09, 21:27
      ja też! ja tez chcę! :D mieszkanie mam spore ale stado współlokatorów w pakiecie
      więc raczej odpada :/ w każdym razie służę pomocą jakby było trzeba :)
    • szelmiasta Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 31.03.09, 14:35
      Ooo, jeśli zlot byłby między 22 kwietnia a 8 maja, to może i ja bym się
      załapała! Co prawda ja nie z samego Wrocławia, ale dojechać do Wro to nie
      problem. Ojejujeju, jak to by było pięknie!
      • thiessa Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 31.03.09, 15:47
        Byloby pieknie. Chetnie zrobie cos do jedzenia. Taki zlot z effuniakami i biubiu
        ech...
      • annm Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 31.03.09, 17:50
        Fantastyczne pomysły macie :)

        jestem jak najbardziej za :)

        ze swojej strony moge coś upichcić.... (na zimno, lub na ciepło -
        jesli bedą takie warunki)

    • wkroplideszczu Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 31.03.09, 23:30
      O taaaak! Wielkie bezwarunkowe TAK. Jestem spoza Wrocławia ale jakby co, mogę coś przygotować oczywiście:) Byłoby cudownie:D

      Haha^^ byłam obecna na ostatnim zlocie u Babyzgagi i oczywiście pana w oknie nie da się zapomnieć;) Mam tylko nadzieję że jego serce wytrzymało taką dawkę atrakcji;) hehe:)
      • nefretam Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 01.04.09, 17:34
        Effuniak jeszcze mi nie odpisała, ale Ula n pisała, że prawdopodobnie Effuniak
        nie będzie mogła przyjechać, bo jest bardzo zajęta.
        • ariadna007 jeżeli mogę coś zaproponować... 01.04.09, 18:53
          bo chyba nie zniosę, żeby wrocław obył się bez Effuniak

          może po prostu będzie trrzeba dopasować termin zlotu do możliwości
          czasowych Ewy?
          Za jednym zamachem odejdzie problem wybierania terminu ;) będzie
          jeden i koniec kropka chociażby miało to być za dwa, trzy m-ce.
          • imp18 jestem za ! :) 01.04.09, 23:01
            trzeba zrobić raz a dobrze :P
          • metia Re: jeżeli mogę coś zaproponować... 01.04.09, 23:21
            Popieram.
            Ale mam nadzieję, że wyrobimy się do końca czerwca, bo potem
            wiadomo - sesje, wakacje, wyjazdy...
      • kokainistka Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 01.04.09, 23:25
        rowniez zdecydowanie jestem za powtorka. z wyjatkiem moze wrazem dla
        pana z okna ;) i nieobecnosci ewy.
        • szarsz Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 01.04.09, 23:28
          kokainistka napisała:
          > rowniez zdecydowanie jestem za powtorka. z wyjatkiem moze wrazem
          > dla pana z okna ;)

          No ale dobre uczynki w niebie są zliczane ponoć :) Jeśli go tylko
          potem karetka nie zabrała, to nasze zasługi dla jego szczęścia będą
          zaliczone
          • slim.fast Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 02.04.09, 09:43
            szarsz napisała:

            > kokainistka napisała:
            > > rowniez zdecydowanie jestem za powtorka. z wyjatkiem moze wrazem
            > > dla pana z okna ;)
            >
            > No ale dobre uczynki w niebie są zliczane ponoć :) Jeśli go tylko
            > potem karetka nie zabrała, to nasze zasługi dla jego szczęścia będą
            > zaliczone

            Zgadzam się, dobre uczynki zawsze w cenie :) I też się piszę na powtórkę, ale z
            terminem do połowy czerwca, bo potem wyjeżdżam :)

    • nesene Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 02.04.09, 17:58
      Ja tez chętnie na zlot we wro :)
    • yennka85 Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 02.04.09, 21:02
      Ja też jestem za i mogę coś przygotować
      • nefretam Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 03.04.09, 18:44
        Effuniak napisała, że dla niej najlepszy byłby 18 kwietnia.
        Co wy na to?
        I co z lokalem?
        • megiddo0 Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 03.04.09, 20:07
          no tak to sie nazywa miec pecha-akurat mam konferencje i juz 2 zlot
          odpadnie:(
          mam nadzieje ze napiszecie chociaz obszerne sprawozdanie:)
          • mszn Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 05.04.09, 18:40
            Hej, a co to za konferencja? Może hispanistyczna?
        • ariadna007 jak Effuniak mówi, że 18.04 03.04.09, 20:29
          to mi pasi :)))

          i tak jestem zaskoczona, że tak szybko :)
          no i faktycznie, co z lokalem?
          • semele2 Re: jak Effuniak mówi, że 18.04 03.04.09, 20:36
            U mnie, niestety, odpada. Wyjeżdżam :(. Bawcie się dobrze!
          • babazgaga Re: jak Effuniak mówi, że 18.04 03.04.09, 20:53
            Szlag by to, lokal wolny (ten sam, lokatorzy właśnie się wynieśli),
            ale 18 mam cały dzien zajecia, buuuuuuu
            • imp18 A nie dasz rady opuścić .. chociaż paru :P ? 03.04.09, 21:13
              Kurde chętnie bym pomogła z lokalem, ale ja nie z wrocka :( A na 18 się piszę, ale faktycznie szybciutko :D
        • szelmiasta Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 03.04.09, 20:35
          Szkoda, bo przyjeżdżam dopiero 22 kwietnia do Polski, ale jak Effuniak tak
          rzecze, to tak musi być :-). Też liczę na obszerne sprawozdanie :-).
          • bajgla Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 05.04.09, 01:49
            Też nie mogę, bo idę na wesele.
            Bawcie się super :)
            I przyłączam sie do prośby o dokładne sprawozdanie.
            • sadzka Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 05.04.09, 09:15
              też mam w ten dzień wesele (i to koło Świdnicy), na szczęście już nie swoje ;)
              ale liczę że uda mi się obskoczyć obydwie imprezy...
        • wkroplideszczu 18 kwietnia 03.04.09, 20:38
          Ja byłabym na pewno.:)
          • sadzka Re: 18 kwietnia 03.04.09, 20:46
            a ja będę maksymalnie tylko do godz 13 :/
            co do lokalu, to ja nie mam pomysłu, może na LBM ktoś coś wymyśli
            • ariadna007 mszn wyżej proponowała lokal :) 03.04.09, 20:51
              tylko czy termin jej pasuje i czy propozycja aktualna? :)
              • mszn Re: mszn wyżej proponowała lokal :) 03.04.09, 22:16
                Już jestem!
                Omówiłam sprawę mojego lokalu z koleżanką, która na biuściastej rzeczy się zna
                (i chce Was karmić!) i taki jest wynik rozważań.
                Mieszkanie, które mogłabym udostępnić, ma 3 pokoje i jakieś 75m, więc małe nie
                jest, ale 100 osób na pewno nie udźwignie, niestety. Jest dość przestronna
                kuchnia na bufet+pogaduchy, duży pokój w lustrem (będzie z 25m), łazienka na 2-3
                mierzące (też lustra rzecz jasna), spory taki prawie hol i dwa małe pokoje.
                Acha, i raczej o 17 musiałybyśmy kończyć, bo jakoś wieczorem zespół, w którym
                tańczę, ma występ.
                Proponuję na początek przygotować szybką listę chętnych. Termin jest dość nagły,
                może się okazać, że dzikich tłumów nie będzie (akurat... ;)). Jeśli nie
                przekroczy ona 40-50 osób (max chyba?), to myślę, że można by zlecieć się u
                mnie. A jeśli dzikie tłumy będą, to o ile pamiętam kilka postów niżej ktoś
                zaproponował klub dwupoziomowy, no i jeszcze będziemy szukać.
                • metia Re: mszn wyżej proponowała lokal :) 03.04.09, 22:23
                  Byłoby super :)
                  Kto robi listę?
                • jantarrka Re: mszn wyżej proponowała lokal :) 03.04.09, 22:47
                  Ujawniam się jako koleżanka, która chce karmić :P Robię boski kuskus w ilościach
                  cateringowych :) (a tak mi się przynajmniej wydaje :) )

                  Potwierdzam również możliwości mieszkaniowe mszn - luster u niej dostatek, hall
                  i pokój większy są naprawdę przestronne i można się tam zmieścić w sporo osób.
                  Przy tym są jeszcze dwa mniejsze pokoje co bardzo pomoże się rozmieścić.
                  a kwestii praktycznych - w oknach są żaluzje, więc sąsiadom można oszczędzić
                  wrażeń pro-zawałowych ;)

                  własciwie nie wiem, co jeszcze dodać.

                  jestem strasznie podekscytowana i muszę się iść wymierzyć :)
                  • imp18 Czyli mamy lokum ? :D 03.04.09, 22:49
                    A ... jeszcze co do lokum .. przydał by się jakiś plan dojazdu z dworca, albo ewentualnie ktos kto doprowadzi do miejsca docelowego grupę przyjezdnych :) Bo ja bede mieć problemy zapewne z trafieniem gdzie kolwiek poza obszarami centrum ;/
                    • jantarrka Re: Czyli mamy lokum ? :D 03.04.09, 22:51
                      Ja mogę się zdeklarować, że kogoś skądś poprowadzę tramwajem czy busem, o ile
                      mszn nie będzie wymagać mojej ciągłej obecności w kuchni :P:P:P

                      Dojazdy są wspaniałe bo to przy Legnickiej i jest naprawdę sporo możliwości
                      dojazdu. I zawsze można wysiąść na Mikołajowie, jeżeli ktoś z północy pociągiem
                      dojeżdża.
                    • mszn a może w Pałacyku? 03.04.09, 23:39
                      flamencoarte.com/wynajemsal.htm
                      Nie byłam nigdy w Pałacyku (dla niemiejscowych: to jest tuż przy dworcu!), ale w poniedziałek już będę wiedziała z pierwszej ręki, jak duże mają te sale.
                      Przejrzałam ich plan zajęć, w soboty mają chyba tylko wieczorami, więc może sala byłaby wolna, będę dzwonić w poniedziałek, jaki koszt i czy wolne. Ta sala BIAŁA wygląda obiecująco, przede wszystkim: LUSTRA! No i schowanie przed światem.
                      Tylko, kurczę, co mówić pani sekretarce, jak będę dzwonić, a ona się spyta o to, na jaki rodzaj imprezy chcę wynająć salę? Hmmm.
                      Co Wy na to? Dzwonić, pytać? Jasne, że tak, trzeba szukać opcji, bo jak nam się grupa rozrośnie, to moje mieszkanie nie da rady.
                      • imp18 Re: a może w Pałacyku? 03.04.09, 23:59
                        Pewnie że można :) ale ja się obawiam, że może być to drogie ...
                        a może jakieś domy kultury albo cuś ? nie wiem jak to u was wygląda, ale u mnie tak czasami da się nawet za free załatwić salę :)
                        • mszn dziewczyny! robimy research w eMDeKach! 04.04.09, 00:07
                          Tańczę w dwóch domach kultury, ale w jednym jest bardzo niemiła dyrekcja i nie ma szans na takie rzeczy. W drugim mogę zbadać grunt w poniedziałek, choć ze względu na napięty plan (studiuję w dwóch miastach) może mi się nie udać porozmawiać z organami decyzyjnymi.
                          Tym samym zwracam się z odezwą do Was: Dziewczyny, szturmujcie emdeki! We Wro jest na Kołłątaja (niefajna dyrekcja), na Dubois (spróbuję, ale może któraś ma lepsze dojścia?), na pewno MDK Krzyki na Powstańców chyba, świetna miejscówka. Musimy się zmobilizować, do świąt powinnyśmy mieć lokal ugadany i listę zamkniętą.
                          A co do listy - idę już spać, stan na teraz: 15 osób.
                      • wiedzma_kasia Re: a może w Pałacyku? 04.04.09, 10:30
                        Ja bywam regularnie w Pałacyku na różnych organizowanych imprezach, nie sadze by to bylo drogie, a poza tym cos mi sie wydaje ze chyba jedna sala nie zostala ujeta w tej ofercie i moze nalezy do kogos innego (tzw.sala lustrzana:D), ale nie jestem pewna, dzis sie sprobuje zorientowac. Jak sie czegos dowiem to bede pisac.
                        • alitea Re: a może w Pałacyku? 04.04.09, 16:03
                          Jak padła propozycja pałacyku, to też pomyślałam o lustrzanej, byłoby cudownie :D
                    • alitea Dojazd z dworca 04.04.09, 16:21
                      Ja już się wcześniej zadeklarowałam, że zabiorę z dworca przyjezdnych, propozycja nadal aktualna :) Wystarczy, jak będę znała dokładny adres.
          • ksiezniczka256 Re: 18 kwietnia 03.04.09, 22:10
            super data, moje urodziny - bardzo mi pasuje :)))
    • imp18 Potrzebny lokal i co jeszcze ... 03.04.09, 21:23
      napiszcie co jest potrzebne na taki zlot, skoro do 18 mamy się z tym uwinąć to trzeba się sprężyć troche :P
      ja nigdy nie byłam, więc nie wiem jak to wygląda .. wiem, że na pewno potrzebne staniki :D może liste osób jakąś zrobić? Ewentualne rozmiary jakie będą ?
      no ale i tak najważniejszego nie mamy na razie :(
      • sekretariat_effuniak LISTA OSÓB 03.04.09, 21:41
        Dziewczyny, potrzeba, żebyście dostarczyły Ewie najpóźniej kilka dni przed
        zlotem listę osób wraz z ich wymiarami (pod biustem, w biuście oraz W ZWISIE).
        Wtedy jest większa szansa, że przywieziemy staniki, które będą na Was pasowały :)

        Pozdrawiam,
        Ula
      • metia Re: Potrzebny lokal i co jeszcze ... 03.04.09, 21:54
        Już 18? Szybko, ale to dobrze. Ja się piszę w każdym razie, zabiorę te koleżanki (uświadomione, ale nie piszą na forum).
        Niestety lokalizacje, o których myślałam (dwie szkoły), odpadają bo w soboty są otwarte tylko do 14 i dla nas tego zmienić się nie da. Niestety więcej przybytków edukacji w swojej okolicy nie mam - ale może Wy macie i mogłybyście popytać? Szkoła to wbrew pozorom dobre miejsce - są stoły, krzesła, łazienki, itd. I wynajem nie byłby drogi.
        Myślałam też o pewnym pubie w okolicach placu Teatralnego, który jest dwupoziomowy i poziom dolny możnaby wykorzystać, bo jest w sobotę rano/popołudniu zamknięty. Plusy: dużo miejsca, łazienki z lustrami. Minusy: brak światła dziennego, lekki zapach dymu (mimo klimatyzacji) i konieczność kupowania napoi w barze. Myślę, że możnaby potraktować to jako opcję rezerwową, gdyby już nic się nie znalazło.

        Co do samej organizacji zlotu, to niestety nie mam doświadczenia ;)
        Może wypowiedziałyby się dziewczyny, które juz brały udział?

        Ja w każdym razie jak juz mówiłam oferuję się gotować, piec, robić potrzebne zakupy i służyć za transport. Do Pandy wbrew pozorom dużo się mieści :D
        • imp18 Re: Potrzebny lokal i co jeszcze ... 03.04.09, 22:07
          no tak, lokal zamknięty ale co z panami? czy nikt tam nam by nie wchodził ... skoro będzie obsługa to co .. same kobiety ? ;p
          • metia Re: Potrzebny lokal i co jeszcze ... 03.04.09, 22:21
            Akurat są same kelnerki ;) A na górę po napoje i tak trzeba będzie chodzić w ubraniu :P
            A tak serio - nie uważam, żeby to była jakaś specjalnie cudowna lokalizacja (chociaż jest blisko na piechotę do dworca, do rynku, do sklepu madziost, do galerii handlowych, na ostrów tumski - gdyby kogoś interesowało coś więcej niż tylko zlot), ale znam właściciela i podejrzewam, że byłby skłonny nam to miejsce niezbyt drogo wynająć. Proponuję traktować to jako rezerwę, gdyby nic innego się nie znalazło :)
            • imp18 zawsze to jakiś początek :) 03.04.09, 22:25
              jak nikt się z niczym sensowniejszym nie zgłosi to dobre i to .. w końcu nie można przegapić okazji, że Effuniak chce nas odwiedzić :)
    • biedrona_a Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 03.04.09, 21:45
      Ja akurat wtedy nie mam zjazdu więc potwierdzam swoją obecnosć :)
      • nefretam Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 03.04.09, 22:21
        To stworzę osobny wątek tam tylko się wpisujemy i dodajemy wymiary o jakie
        prosiła Effuniak. Ok?
        • imp18 Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 03.04.09, 22:26
          no ok , jeżeli tak się zawsze robiło listy :) to wrzuć tutaj linka
    • mszn czy mogę już zacząć zbierać zapisy? 03.04.09, 22:26
      Dziewczyny, mam propozycję. Żebyśmy wiedziały, jakiego lokalu szukać, trzeba jak
      najszybciej zorientować się, ile jest chętnych. Proponuję, żebyście wysyłały do
      mnie zgłoszenia już, na maila gazetowego, ja to będę na bieżąco zliczać, wrzucać
      w jakąś listę (do której się potem dopisze wymiary dla Uli i Ewy) i na bieżąco
      informować, ile osób jest na liście, jeśli po drodze miałybyśmy ustalić jakiś
      limit uczestniczek.
      Co Wy na to? Myślę sobie, że trzeba działać szybko i zdecydowanie. Acha, i mogę
      przygotować kartoniki do identyfikatorów, takie wydrukowane. Ale to już szczegół
      na później.
      • imp18 wysłałam ... ale zdecydujcie się gdzie i co z tą 03.04.09, 22:32
        listą :)
        • mszn Re: wysłałam ... ale zdecydujcie się gdzie i co z 03.04.09, 22:39
          No właśnie wiem, Ty wysłałaś do mnie, a ja właśnie się mierzę, żeby wpisać się
          do wątku Nefretam... Mimo wszystko proponuję, żeby to było do mnie wysyłane, bo
          ktoś i tak będzie musiał przygotować zbiorczy dokument, przecież nie będziemy od
          Ewy oczekiwać, że będzie z forum spisywać.
          A na marginesie: kurde, ja się nie umiem mierzyć "w", a tu ważący moment, szansa
          na effuniaka... a mnie nie ma kto zmierzyć, kurde
          • imp18 Re: wysłałam ... ale zdecydujcie się gdzie i co z 03.04.09, 22:42
            No lepiej na maila bo kto potem bedzie to spisywał :) ale wtedy musiałabyś gdzieś to udostępnić

            • sadzka Re: wysłałam ... ale zdecydujcie się gdzie i co z 03.04.09, 22:45
              też jestem za tym aby na maila
            • jantarrka Re: wysłałam ... ale zdecydujcie się gdzie i co z 03.04.09, 22:50
              też jestem za mailem. jak się już zbierze grupa, mszn po prostu zamieści gdzie
              trzeba, wyśle Effuniakowi, nie będzie trzeba tracić czasu na spisywanie :)
              • imp18 no to LISTA na maila do mszn :) 03.04.09, 22:51
      • faithless_black_pearl Re: czy mogę już zacząć zbierać zapisy? 07.04.09, 21:42
        czy meil,na ktorego slemy zgloszenia to
        mszn@gazeta.pl ?
    • imp18 Biustonosze 03.04.09, 22:50
      bo rozumiem, że każdy bierze również to co ma w szafie .. czy coś mi się pomieszało ? :P
      Pamiętam, że gdzies czytałam coś o podpisywaniu itd .. jak to wyglądało na innych zlotach ?
      • mszn Re: Biustonosze 03.04.09, 23:05
        Że przynosimy staniki na zlot, to jasne! Trzeba mierzyć, mierzyć, mierzyć, a
        przecież nie będzie u nas, jak w Wawie, sklepów na zlocie.
        Proponuję tak (wydedukowane z wątku warszawskiego): na zlot przynieść je już
        ometkowane, czyli trwała dość (kartonik) zawieszka na sznurku/nitce przy
        biustonoszu - do kogo należy, może rozmiar wyraźnie, coby po wszywkach nie
        szukać, i czy jest na sprzedaż. No i nie wiem, jakie jeszcze informacje możemy
        uznać za potrzebne.
        • imp18 Re: Biustonosze 03.04.09, 23:08
          myślę, że te informacje wystarczą :)

          heh a czy ktoś się orientuje w jakim stanie się odzyskuje te staniki po zlocie ? lol :)

        • imp18 Re: Biustonosze 03.04.09, 23:12
          tak sobie pomyślałam, że jeszcze cene można - jeżeli na sprzedaż :)
          • nathd Re: Biustonosze 03.04.09, 23:42
            To trzeba brać tylko takie na sprzedaż??? Myślałam, że bierzemy swoje i mierzymy
            sobie wzajemnie :)
            • mszn Re: Biustonosze 03.04.09, 23:45
              No jasne, że bierzemy, ile się da. :) Chodziło o to, że te spośród nich, które
              są na sprzedaż, można oznaczyć też ewentualną ceną.
            • szarsz Re: Biustonosze 04.04.09, 09:44
              nathd napisała:
              > To trzeba brać tylko takie na sprzedaż??? Myślałam, że bierzemy
              > swoje i mierzymy sobie wzajemnie :)

              Poprzednio były takie i takie. Część zmieniła właścicielkę.
              • ankakaszanka Re: Biustonosze 04.04.09, 13:37
                o ja też się chetnie piszę na zlot wrocławski...
                ostatnio mam stanikowego doła, bo nie umiem nic znaleźć pod sukienkę ślubną,
                więc może razem coś wymyślimy?
                • mszn Re: Biustonosze 04.04.09, 13:56
                  To podeślij do mnie maila na gazetowego, razem z wymiarami pod-w-w zwisie dla
                  Effuniaka.
                  • ankakaszanka Re: Biustonosze 04.04.09, 14:32
                    jasne, zmierze sie jak bede miala miarke pod reka - tj za kilka godzinek, jak
                    bede w domu :) i wtedy napisze
                    ale fajnie, juz sie ciesze :D
    • magdalenkau Pytanie 04.04.09, 14:52
      Czy na tym zlocie będzie można kupić Effuniaczki? Jestem od niedawna uświadomiona i bardzo potrzebuję stanika do letnich bluzek ( i w ogóle jakiegoś dobrego).

      Czy są w ogóle jeszcze miejsca? BO bym się chętnie pojawiła :)
      • nefretam Re: Pytanie 04.04.09, 14:55
        oczywiście że można się zapisać. Napisz maila do mszn ze swoimi wymiarami to
        może Effuniak będzie miała coś dla ciebie
        • magdalenkau Re: Pytanie 04.04.09, 15:00
          Dzięki za chwilkę wyślę. Jak bym mogła w czymś pomóc to też jestem chętna :)Choć z gotowaniem u mnie ciężko, ale mogłabym kogoś odebrać z dworca. Jestem dopiero od października we Wrocławiu, ale dałabym chyba sobie radę :D
    • biedrona_a mszn dostałas mojego wczorajszego maila? n/t 04.04.09, 19:17

      • mszn Re: mszn dostałas mojego wczorajszego maila? n/t 04.04.09, 19:45
        Jasne, jesteś w tabelce mojej :) Ja jestem teraz u rodziców na weekend, więc
        potwierdzać zapisy będę jutro pod wieczór, jak będę miała dostęp do własnego
        komputera.
        Zaczęłam też myśleć o innych sprawach zlotowych. Czy mamy szansę powołać jakieś
        co oficjalniejsze brafitterki? Ja sama jestem na forum dość krótko i nie wiem,
        które okołowrocławskie forumki są bardziej doświadczone. No bo byłoby chyba też
        fajnie, gdyby była jakaś pogadanka stanikologiczna, tym bardziej że niektóre z
        nas chcą przyprowadzić nieforumowe koleżanki. Ja mogę nawet przynieść jakieś
        triumFowe 75D do pokazów ;P
        (ej, a tak na marginesie: co znaczy to "n/t" przy temacie postu? jeszcze nie
        udało mi się dociec indukcyjnie...)
        • metia n/t 04.04.09, 19:52
          n/t czyli no text
          Skrót używany kiedy w treści postu nie ma tekstu. Wtedy nie trzeba
          go otwierać, wystarczy przeczytać nagłówek :)
          • yo_anka Re: n/t oppps..... OT 05.04.09, 15:06
            a ja zawsze myślałam ze to znaczy na temat :|
            ze to po polsku skrót

            ale to w simie jedyne forum w którym uczestniczę i nie mam pojecie o tych
            wszystkich skrótach
            ciekawe ile byków walnęłam z tej nieświadomości?....
        • metia kwestia brafitterek 04.04.09, 21:48
          A przedstawicielstwo z Milli? Maheda chwaliła poziom brafittingu w
          naszym wrocławskim sklepie, więc może madziaost zabrałaby siebie i
          swoje dziewczyny (i może też staniki?) :)
          Gdybyśmy zleciały się na Legnickiej/w Pałacyku, to w obu przypadkach
          do Milli jest ledwie kilka przystanków tramwajem, chętne na
          przymierzanie mogłyby się grupami tam wybierać.
          • sadzka Re: kwestia brafitterek 04.04.09, 23:41
            napisałam przed chwilą maila do mahedy z pytaniem czy nie mogłaby przyjechać
        • annm mszn wysłałam zgłoszenie :) 05.04.09, 14:07
          :)
          wysłama meila....
          i juz się cieszę - że sie spotkamy :) :)
      • ankakaszanka Re: mszn dostałas mojego wczorajszego maila? n/t 04.04.09, 23:42
        hej mszn daj mi prosze znac, czy dostalas ode mnie wiadomosc, bo jestem
        poczatkujaca uzytkowniczka forum i maila gazetowego i nie wiem czy dobrze mi sie
        wyslalo... :)
        • imp18 Re: mszn dostałas mojego wczorajszego maila? n/t 05.04.09, 09:15
          pisała wcześniej, że wieczorem będzie potwierdzać bo nie ma dostępu do swojego kompa :)
          • metia Re: mszn dostałas mojego maila? 05.04.09, 19:39
            Bo nie mam jeszcze potwierdzenia, a gazetowa poczta działa jak działa...
    • bajgla Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 05.04.09, 02:23
      hmm, a dało by się tak może, że ja którejś w piątek wieczorem podrzuce swoje staniki do mierzenia na zlocie (trochę ich jest ;), a później jakoś odbiorę?
      • nefretam Dopasowana 05.04.09, 10:12
        Na zlocie lubelskim była Dopasowana, może do nas też by przyjechała? Co wy na to?
        • imp18 Re: Dopasowana 05.04.09, 10:27
          chyba do nas jednak troche daleko ma ... nie lepiej z millą się dogadać ? na miejscu są i wgoóle ;)
          • sadzka Milla 05.04.09, 11:57
            gdyby się Milla zjawiła byłoby super, jednocześnie fachowe oko no i może staniki...
      • imp18 Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 05.04.09, 10:28
        Fajnie by było .. ktoś chętny ?:P
    • mszn raport czyli stan badań :) 05.04.09, 18:51
      Po pierwsze: jest nas już 30! Ponieważ ta liczba na pewno urośnie, potrzebujemy koniecznie lokalu, moje mieszkanie tego nie wytrzyma.

      Po drugie: Jutro będę dzwonić do Pałacyku i MDK na Kołłątaja, byłam tam dziś w bardzo fajnej, przestronnej sali z lustrami i szatniami dwoma dołączonymi. Proszę, dzwońcie i Wy do jakiś miejsc, domów kultury, idealna sytuacja byłaby wtedy, gdybyśmy miały z czego wybierać - cena, lokalizacja. Np koleżanki z zespołu mówiły mi dziś, że w Pałacyku mogą nas nieźle skasować.

      Po trzecie: Żeby rozmawiać o wynajęciu sali, trzeba by znać jakieś orientacyjne godziny. Proponuję 12-17/18 (któraś wspominała, że może tylko do 13, więc warto by zacząć przed 13, no i te wesela też wspomniane). Jakieś inne propozycje? Ja nie wiem zupełnie, ile taki zlot ma trwać.

      Po czwarte: jeśli żadna z Was (choć liczę na to...) nie chce kontaktować nas z Millą, to ja mogę jutro tam po drodze wpaść, porozmawiać - to chyba lepiej niż pisać maile. Ale bardzo tutaj liczę na pomoc, bo jestem mocno nieśmiała i prowadzenie takich rozmów w realu to dla mnie kłopot.

      Dalej: Pomiędzy mailami doszłyśmy do wniosku z Asią, że identyfikator przygotuje sobie każda z nas samodzielnie, bo wtedy wysiłek będzie najlepiej rozłożony. I tak musimy ometkować staniki, więc niewiele się dołoży roboty. No i wtedy każda będzie mogła znaleźć własny patent na to, jak mieć na sobie identyfikator, nie mając bluzki :)

      Uff, no to się wypisałam po wsze czasy. Zgłoszenia oczywiście zbieram dalej (w ogóle to jestem zachwycona, mnóstwo dziewczyn z moich okolic rozmiarowych). Chociaż jak już będzie konkretna sala załatwiona, to będzie trzeba postawić grubą kreskę przy ilości osób. Ale to później.

      Pozdrawiam serdecznie,
      MSzn
      • sadzka Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 19:00
        a może jednak od 10 godziny? albo choć od 11? bardzo ładnie proszę :)
        rano napisałam maila do Milli ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi, ale pewnie
        faktycznie lepiej w realu rozmawiać.

        a o której godzinie przyjedzie Effuniak?
        • mszn Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 19:26
          Od kontaktów z Ewą jest chyba nefretam :) - dostałaś informację na ten temat? A
          może będzie potrzebny ktoś do ewentualnego przenocowania Ewy i Uli?
          To może nie będę uprzedzać faktów, poczekamy, aż dostaniesz odpowiedź i potem
          ewentualnie będziemy tam jeździć domawiać konkrety.
        • sadzka godziny 05.04.09, 19:32
          chyba przesadziłam z tą 10 :) jak patrzę po wątkach zlotowych to zazwyczaj, jest
          to godz 13.
          więc może faktycznie ta 12 godz nie taka zła :)
          • imp18 Re: godziny 05.04.09, 20:24
            noo dla przyjezdnych ta 10 mogłaby być kłopotliwa :P
        • madziaost odpisałam:) n/t 05.04.09, 22:06

          • sadzka Re: odpisałam:) n/t 06.04.09, 00:29
            madziaost napisała, że jeśli tylko ważne sprawy domowe na to pozwolą, to postara
            się być na zlocie i to razem ze stanikami :))

            W takim razie trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze!
      • imp18 Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 19:11
        a ile do mieszkania byś przyjęła? bo jak nie znajdziemy nic innego to po prostu trzeba będzie zamknąć liste niebawem ;/

        na identyfikatorze ma być imię czy nick ? :P czy to i to :D

        a .. i jeszcze pytanie dot biustonoszy - na kartkach pisać rozmiar rzeczywisty czy rozmiar na który pasuje? (bo to drugie może ułatwić poszukiwania:P noo albo utrudnić :P )
        • mszn Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 19:33
          Myślę, że to 30 to rozsądne maksimum dla moich warunków. W takim razie jutro
          musimy mieć konkret lokalowy, bo inaczej lista się zamknie, poszerzona o osoby,
          które się do wieczora jeszcze zgłoszą (no załóżmy, że będzie rotacja :)).

          Myślę, żeby do staników dołączać metkowy rozmiar i np dopisek: ścisły, mała
          miska, etc. Ale to tylko moje zdanie. Bylebyśmy tylko miały jeden system, bo się
          pogubimy.

          A identyfikator to dowolna chyba sprawa, ja np obok nicku wpiszę imię, bo trudno
          byłoby się do mnie zwracać per MSzn (choć niektórzy znajomi tak robią, świry) ;)
          • nefretam Godzina zlotu 05.04.09, 19:38
            Wysłałam maila do Effuniak, czekam na odpowiedź
            • nefretam Re: Godzina zlotu 05.04.09, 20:23
              Ewa musi to uzgodnić z Ulą. Da nam znać jutro
              • sekretariat_effuniak Re: Godzina zlotu 06.04.09, 00:47
                Będziemy na 13tą :) Wcześniej nie da rady.
                • effuniak Re: Godzina zlotu 06.04.09, 07:31
                  Po przeanalizowaniu połaczeń drogą morską (hmmm - odpada) i lądową tudzież
                  komunikacją kolejową wyszło niezbicie, że transportem własnym bedziemy
                  najwcześniej a i tak 13ta jest najbardziej realna - no chyba, że się zgubimy po
                  drodze , co nie jest wykluczone :)))
          • jantarrka Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 20:16
            Myślałam jeszcze o czymś innym, gdyby nie wyszło żadne inne miejsce a u Ciebie
            nie dałoby się naraz za dużo bab.
            pamiętam jak czytałam o jakimś zlocie i tam dziewczyny pisały że będą o różnych
            godzinach, bo też było ograniczenie liczebności uczestniczek.
            oto co myślę - może się okaze, że część mogłaby być tylko od tej 12 do 13, część
            w innych godzinach i w tym samym czasie byłoby "tylko" ok 40 osób?
            takie tylko pytanie.
            • mszn Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 20:17
              No właśnie dlatego gdzieś tam wyżej pisałam o założeniu rotacji :) Wszystko da
              się zrobić, jeśli będziemy pod ścianą. No i ważne, w jakich godzinach będzie
              Effuniak, bo to do niej większość zmierza :)
              • sekretariat_effuniak Re: raport czyli stan badań :) 06.04.09, 00:50
                Dziewczyny, ja tam nie wiem, ile lobbystek mieszka we Wrocławiu, ale w Warszawie
                było na zlocie ponad 120 osób, a chętnych dużo więcej.. Więc nie sądzę, abyśmy
                się pomieściły w jakimś prywatnym mieszkaniu...

                A pamiętajcie - im więcej Was będzie, tym bardziej Ewa będzie się czuła w
                obowiązku przyjechać :P
          • imp18 dot. rozmiarów 05.04.09, 20:28
            To może już lepiej tak, że piszemy normalny rozmiar a w nawiasie obok na jaki pasuje naszym zdaniem :P ?
            • jantarrka Re: dot. rozmiarów 05.04.09, 20:32
              tak chyba będzie najskuteczniej :)
      • metia Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 19:46
        Mój stan badań jest taki, że zrobiłam dalszy research szkołowo-domokulturowy na Kozanowie i Popowicach, i w tych okolicach nic ciekawego nie ma. A jak jest w miarę ciekawe, to jest zajęte (MDK Kozanów ma sale zarezerwowane na kilka miesięcy do przodu):/
        • mszn Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 19:55
          No właśnie, może się okazać, że za późno się za to bierzemy. No, ale póki co i
          póki niedziela, to jestem dobrej myśli, jutro się będzie okazywać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka