nefretam 29.03.09, 11:05 Przeczytałam wątek o zlocie w Warszawie i zamarzył mi się taki zlot we Wrocławiu. Z Effuniakami i ciuszkami BiuBiu. Co o tym myślicie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
semele2 Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 29.03.09, 11:13 Wiesz, ja na zlot zawsze i z przyjemnością, bo lobbystki to bardzo sympatyczne kobiety są :). Pytanie, jak by to nam wyszło organizacyjnie. Odpowiedz Link
imp18 TAK TAK! 29.03.09, 11:17 ja jestem jak najbardziej na tak :) Bo na wsztkie zloty mam za daleko :( I jakby effuniaki i biubiu były do mierzenia (i kupienia :)) to przyjeżdzam na 120% :) Odpowiedz Link
metia Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 29.03.09, 11:26 Jestem za :) Zwłaszcza, że ostatnie wrocławskie spokanie przegapiłam z powodu przebywania za granicą. Od razu mogę się zgłosić do gotowania, pieczenia i transportowania wszystkiego co konieczne ;) Odpowiedz Link
megiddo0 Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 29.03.09, 15:03 byloby super:) zwlaszcza ze na ostatnim zlocie nie moglam sie pojawic a tak mi sie marzy obejrzenie, pomacanie i przymierzenie effuniaka;) w razie czego tez moge cos upichcic Odpowiedz Link
nathd Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 29.03.09, 19:27 Ja też chcę! Nie mogłam być na poprzednich spotkaniach:( Odpowiedz Link
nefretam Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 29.03.09, 18:18 A macie jakiś pomysł na lokal gdzie mógłby się odbyć zlot? Myślę, że byłoby dużo chętnych więc fajnie by było jakby było trochę miejsca. Odpowiedz Link
mszn Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 29.03.09, 18:44 Ja mam niemałe mieszkanie, na imprezach zdarzało się i po 30 osób, ale 30 osób to taki raczej zlocik, a nie zlot. Za chwilę spytam się dziewczyn z Warszawy, jak one miały to zorganizowane. Czego właściwie byśmy potrzebowały? Jakiejś większej przestrzeni, ukrytej przed spojrzeniami postronnych, no nie? Wiecie, jak wygląda zapraszanie Effuniak na taką imprezę? Np. ile nas by musiało być zgłoszonych, żeby się zgodziła? No i jeśli nie znajdzie się żadne miejsce, to ja zapraszam do siebie na mikro-zlot :) Poza tym jeszcze wydaje mi się, że zlot pełnoskalowy to udałoby się zrobić najwcześniej w maju. Odpowiedz Link
agacia2025 Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 29.03.09, 19:23 oj na zlot do wroclawia to i ja bylabym chetna. A nie mozna by tak pod koniec czerwca, wtedy moglabym sie wyrwac z Anglii i przyleciec??? Wydaje mi sie ze 30 osob to w pierwszym dniu sie zglosi. Jest nas juz naprawde duuuzo a kazda chce na zlot. Trzeba by bylo pewnie nalozyc ograniczenie tak jak na zlot warszawski- 100 osob i ani grama wiecej, bo na pewno zglosi sie wiecej chetnych Odpowiedz Link
alitea :) 29.03.09, 19:27 Dobry pomysł, bo z Wrocławia to właściwie wszędzie daleko, jedyny sensowny dojazd jest na zlot do Poznania. Nie dysponuje żadnym lokalem ani umiejętnościami kulinarnymi, więc w organizacji imprezy raczej się nie przydam. Mogę ewentualnie zabrać z dworca grupkę przyjezdnych nieznających Wrocławia, jeżeli takowe będą i zaprowadzić je na miejsce z buta lub z MPK. Odpowiedz Link
imp18 Re: :) 30.03.09, 00:14 eh no ja przyjezdna wiec ani sali nie załatwie ani zbytnio nie mam jak czegoś zabrać - tyle co w łape sięzmieści bo pociągiem :) na pewno będą potrzebne lustra no i zamknięta przestrzeń :) jak dla mnie może być maj :) Odpowiedz Link
sadzka zaproszenie Effuniak na zlot 30.03.09, 09:09 Super pomysł! Już dawno też się z nim nosiłam, ale ostatnio więcej siedzę za granicą niż w domu więc mam małe pole do popisu :/ Przede wszystkim musimy się dowiedzieć kiedy może do nas przyjechać Ewa. Czy ktoś już napisał do Ewy maila w tej sprawie? Jeśli nie to napiszę. Odpowiedz Link
nefretam Re: zaproszenie Effuniak na zlot 30.03.09, 17:00 Wysłałam i do Ewy i do LaParisienne Odpowiedz Link
biedrona_a Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 30.03.09, 13:17 Ja już deklaruję, że jestem chętna na zlot i pomoc przy organizacji :) Spróbuję się dowiedzieć o możliwych większych lokalach, żeby więcej osób mogło uczestniczyć. Odpowiedz Link
cokkaina Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 30.03.09, 17:08 chętnie włączę się w przygotowania Odpowiedz Link
kokainistka Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 01.04.09, 23:20 podoba mi sie kolezanki nick :) Odpowiedz Link
ariadna007 zlot we WROCŁAWIU? TAAaaaaaak!!! :) 30.03.09, 18:40 już co prawda raz Effuniak miała do nas przyjechać ale się wtedy rozchorowała :( to było jeszcze przed tym jak została otwarta Milla :) i były dziewczyny z LB i MB i fasifasto było !!! :) ja za takim następnym zlotem jestem jak najbardziej ZA!! :) ostatnim razem jedna lobbystka udostępniła mieszkanie (pozdrowienia dla babyzgagi!!! ) i co poniektóre dziewczyny bankowo pamiętają te otwarte okna (duszno było) i pana w bloku naprzeciwko co miał chyba widoki takie, jakich nigdy w życiu wcześniej ani potem mu się nie zdarzyły :)))) Odpowiedz Link
elrosa Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 30.03.09, 19:28 o, świetny pomysł :) również chętnie pomogę :) Odpowiedz Link
miss.et Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 30.03.09, 21:27 ja też! ja tez chcę! :D mieszkanie mam spore ale stado współlokatorów w pakiecie więc raczej odpada :/ w każdym razie służę pomocą jakby było trzeba :) Odpowiedz Link
szelmiasta Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 31.03.09, 14:35 Ooo, jeśli zlot byłby między 22 kwietnia a 8 maja, to może i ja bym się załapała! Co prawda ja nie z samego Wrocławia, ale dojechać do Wro to nie problem. Ojejujeju, jak to by było pięknie! Odpowiedz Link
thiessa Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 31.03.09, 15:47 Byloby pieknie. Chetnie zrobie cos do jedzenia. Taki zlot z effuniakami i biubiu ech... Odpowiedz Link
annm Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 31.03.09, 17:50 Fantastyczne pomysły macie :) jestem jak najbardziej za :) ze swojej strony moge coś upichcić.... (na zimno, lub na ciepło - jesli bedą takie warunki) Odpowiedz Link
wkroplideszczu Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 31.03.09, 23:30 O taaaak! Wielkie bezwarunkowe TAK. Jestem spoza Wrocławia ale jakby co, mogę coś przygotować oczywiście:) Byłoby cudownie:D Haha^^ byłam obecna na ostatnim zlocie u Babyzgagi i oczywiście pana w oknie nie da się zapomnieć;) Mam tylko nadzieję że jego serce wytrzymało taką dawkę atrakcji;) hehe:) Odpowiedz Link
nefretam Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 01.04.09, 17:34 Effuniak jeszcze mi nie odpisała, ale Ula n pisała, że prawdopodobnie Effuniak nie będzie mogła przyjechać, bo jest bardzo zajęta. Odpowiedz Link
ariadna007 jeżeli mogę coś zaproponować... 01.04.09, 18:53 bo chyba nie zniosę, żeby wrocław obył się bez Effuniak może po prostu będzie trrzeba dopasować termin zlotu do możliwości czasowych Ewy? Za jednym zamachem odejdzie problem wybierania terminu ;) będzie jeden i koniec kropka chociażby miało to być za dwa, trzy m-ce. Odpowiedz Link
metia Re: jeżeli mogę coś zaproponować... 01.04.09, 23:21 Popieram. Ale mam nadzieję, że wyrobimy się do końca czerwca, bo potem wiadomo - sesje, wakacje, wyjazdy... Odpowiedz Link
kokainistka Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 01.04.09, 23:25 rowniez zdecydowanie jestem za powtorka. z wyjatkiem moze wrazem dla pana z okna ;) i nieobecnosci ewy. Odpowiedz Link
szarsz Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 01.04.09, 23:28 kokainistka napisała: > rowniez zdecydowanie jestem za powtorka. z wyjatkiem moze wrazem > dla pana z okna ;) No ale dobre uczynki w niebie są zliczane ponoć :) Jeśli go tylko potem karetka nie zabrała, to nasze zasługi dla jego szczęścia będą zaliczone Odpowiedz Link
slim.fast Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 02.04.09, 09:43 szarsz napisała: > kokainistka napisała: > > rowniez zdecydowanie jestem za powtorka. z wyjatkiem moze wrazem > > dla pana z okna ;) > > No ale dobre uczynki w niebie są zliczane ponoć :) Jeśli go tylko > potem karetka nie zabrała, to nasze zasługi dla jego szczęścia będą > zaliczone Zgadzam się, dobre uczynki zawsze w cenie :) I też się piszę na powtórkę, ale z terminem do połowy czerwca, bo potem wyjeżdżam :) Odpowiedz Link
yennka85 Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 02.04.09, 21:02 Ja też jestem za i mogę coś przygotować Odpowiedz Link
nefretam Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 03.04.09, 18:44 Effuniak napisała, że dla niej najlepszy byłby 18 kwietnia. Co wy na to? I co z lokalem? Odpowiedz Link
megiddo0 Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 03.04.09, 20:07 no tak to sie nazywa miec pecha-akurat mam konferencje i juz 2 zlot odpadnie:( mam nadzieje ze napiszecie chociaz obszerne sprawozdanie:) Odpowiedz Link
mszn Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 05.04.09, 18:40 Hej, a co to za konferencja? Może hispanistyczna? Odpowiedz Link
ariadna007 jak Effuniak mówi, że 18.04 03.04.09, 20:29 to mi pasi :))) i tak jestem zaskoczona, że tak szybko :) no i faktycznie, co z lokalem? Odpowiedz Link
semele2 Re: jak Effuniak mówi, że 18.04 03.04.09, 20:36 U mnie, niestety, odpada. Wyjeżdżam :(. Bawcie się dobrze! Odpowiedz Link
babazgaga Re: jak Effuniak mówi, że 18.04 03.04.09, 20:53 Szlag by to, lokal wolny (ten sam, lokatorzy właśnie się wynieśli), ale 18 mam cały dzien zajecia, buuuuuuu Odpowiedz Link
imp18 A nie dasz rady opuścić .. chociaż paru :P ? 03.04.09, 21:13 Kurde chętnie bym pomogła z lokalem, ale ja nie z wrocka :( A na 18 się piszę, ale faktycznie szybciutko :D Odpowiedz Link
szelmiasta Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 03.04.09, 20:35 Szkoda, bo przyjeżdżam dopiero 22 kwietnia do Polski, ale jak Effuniak tak rzecze, to tak musi być :-). Też liczę na obszerne sprawozdanie :-). Odpowiedz Link
bajgla Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 05.04.09, 01:49 Też nie mogę, bo idę na wesele. Bawcie się super :) I przyłączam sie do prośby o dokładne sprawozdanie. Odpowiedz Link
sadzka Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 05.04.09, 09:15 też mam w ten dzień wesele (i to koło Świdnicy), na szczęście już nie swoje ;) ale liczę że uda mi się obskoczyć obydwie imprezy... Odpowiedz Link
sadzka Re: 18 kwietnia 03.04.09, 20:46 a ja będę maksymalnie tylko do godz 13 :/ co do lokalu, to ja nie mam pomysłu, może na LBM ktoś coś wymyśli Odpowiedz Link
ariadna007 mszn wyżej proponowała lokal :) 03.04.09, 20:51 tylko czy termin jej pasuje i czy propozycja aktualna? :) Odpowiedz Link
mszn Re: mszn wyżej proponowała lokal :) 03.04.09, 22:16 Już jestem! Omówiłam sprawę mojego lokalu z koleżanką, która na biuściastej rzeczy się zna (i chce Was karmić!) i taki jest wynik rozważań. Mieszkanie, które mogłabym udostępnić, ma 3 pokoje i jakieś 75m, więc małe nie jest, ale 100 osób na pewno nie udźwignie, niestety. Jest dość przestronna kuchnia na bufet+pogaduchy, duży pokój w lustrem (będzie z 25m), łazienka na 2-3 mierzące (też lustra rzecz jasna), spory taki prawie hol i dwa małe pokoje. Acha, i raczej o 17 musiałybyśmy kończyć, bo jakoś wieczorem zespół, w którym tańczę, ma występ. Proponuję na początek przygotować szybką listę chętnych. Termin jest dość nagły, może się okazać, że dzikich tłumów nie będzie (akurat... ;)). Jeśli nie przekroczy ona 40-50 osób (max chyba?), to myślę, że można by zlecieć się u mnie. A jeśli dzikie tłumy będą, to o ile pamiętam kilka postów niżej ktoś zaproponował klub dwupoziomowy, no i jeszcze będziemy szukać. Odpowiedz Link
metia Re: mszn wyżej proponowała lokal :) 03.04.09, 22:23 Byłoby super :) Kto robi listę? Odpowiedz Link
jantarrka Re: mszn wyżej proponowała lokal :) 03.04.09, 22:47 Ujawniam się jako koleżanka, która chce karmić :P Robię boski kuskus w ilościach cateringowych :) (a tak mi się przynajmniej wydaje :) ) Potwierdzam również możliwości mieszkaniowe mszn - luster u niej dostatek, hall i pokój większy są naprawdę przestronne i można się tam zmieścić w sporo osób. Przy tym są jeszcze dwa mniejsze pokoje co bardzo pomoże się rozmieścić. a kwestii praktycznych - w oknach są żaluzje, więc sąsiadom można oszczędzić wrażeń pro-zawałowych ;) własciwie nie wiem, co jeszcze dodać. jestem strasznie podekscytowana i muszę się iść wymierzyć :) Odpowiedz Link
imp18 Czyli mamy lokum ? :D 03.04.09, 22:49 A ... jeszcze co do lokum .. przydał by się jakiś plan dojazdu z dworca, albo ewentualnie ktos kto doprowadzi do miejsca docelowego grupę przyjezdnych :) Bo ja bede mieć problemy zapewne z trafieniem gdzie kolwiek poza obszarami centrum ;/ Odpowiedz Link
jantarrka Re: Czyli mamy lokum ? :D 03.04.09, 22:51 Ja mogę się zdeklarować, że kogoś skądś poprowadzę tramwajem czy busem, o ile mszn nie będzie wymagać mojej ciągłej obecności w kuchni :P:P:P Dojazdy są wspaniałe bo to przy Legnickiej i jest naprawdę sporo możliwości dojazdu. I zawsze można wysiąść na Mikołajowie, jeżeli ktoś z północy pociągiem dojeżdża. Odpowiedz Link
mszn a może w Pałacyku? 03.04.09, 23:39 flamencoarte.com/wynajemsal.htm Nie byłam nigdy w Pałacyku (dla niemiejscowych: to jest tuż przy dworcu!), ale w poniedziałek już będę wiedziała z pierwszej ręki, jak duże mają te sale. Przejrzałam ich plan zajęć, w soboty mają chyba tylko wieczorami, więc może sala byłaby wolna, będę dzwonić w poniedziałek, jaki koszt i czy wolne. Ta sala BIAŁA wygląda obiecująco, przede wszystkim: LUSTRA! No i schowanie przed światem. Tylko, kurczę, co mówić pani sekretarce, jak będę dzwonić, a ona się spyta o to, na jaki rodzaj imprezy chcę wynająć salę? Hmmm. Co Wy na to? Dzwonić, pytać? Jasne, że tak, trzeba szukać opcji, bo jak nam się grupa rozrośnie, to moje mieszkanie nie da rady. Odpowiedz Link
imp18 Re: a może w Pałacyku? 03.04.09, 23:59 Pewnie że można :) ale ja się obawiam, że może być to drogie ... a może jakieś domy kultury albo cuś ? nie wiem jak to u was wygląda, ale u mnie tak czasami da się nawet za free załatwić salę :) Odpowiedz Link
mszn dziewczyny! robimy research w eMDeKach! 04.04.09, 00:07 Tańczę w dwóch domach kultury, ale w jednym jest bardzo niemiła dyrekcja i nie ma szans na takie rzeczy. W drugim mogę zbadać grunt w poniedziałek, choć ze względu na napięty plan (studiuję w dwóch miastach) może mi się nie udać porozmawiać z organami decyzyjnymi. Tym samym zwracam się z odezwą do Was: Dziewczyny, szturmujcie emdeki! We Wro jest na Kołłątaja (niefajna dyrekcja), na Dubois (spróbuję, ale może któraś ma lepsze dojścia?), na pewno MDK Krzyki na Powstańców chyba, świetna miejscówka. Musimy się zmobilizować, do świąt powinnyśmy mieć lokal ugadany i listę zamkniętą. A co do listy - idę już spać, stan na teraz: 15 osób. Odpowiedz Link
wiedzma_kasia Re: a może w Pałacyku? 04.04.09, 10:30 Ja bywam regularnie w Pałacyku na różnych organizowanych imprezach, nie sadze by to bylo drogie, a poza tym cos mi sie wydaje ze chyba jedna sala nie zostala ujeta w tej ofercie i moze nalezy do kogos innego (tzw.sala lustrzana:D), ale nie jestem pewna, dzis sie sprobuje zorientowac. Jak sie czegos dowiem to bede pisac. Odpowiedz Link
alitea Re: a może w Pałacyku? 04.04.09, 16:03 Jak padła propozycja pałacyku, to też pomyślałam o lustrzanej, byłoby cudownie :D Odpowiedz Link
alitea Dojazd z dworca 04.04.09, 16:21 Ja już się wcześniej zadeklarowałam, że zabiorę z dworca przyjezdnych, propozycja nadal aktualna :) Wystarczy, jak będę znała dokładny adres. Odpowiedz Link
ksiezniczka256 Re: 18 kwietnia 03.04.09, 22:10 super data, moje urodziny - bardzo mi pasuje :))) Odpowiedz Link
imp18 Potrzebny lokal i co jeszcze ... 03.04.09, 21:23 napiszcie co jest potrzebne na taki zlot, skoro do 18 mamy się z tym uwinąć to trzeba się sprężyć troche :P ja nigdy nie byłam, więc nie wiem jak to wygląda .. wiem, że na pewno potrzebne staniki :D może liste osób jakąś zrobić? Ewentualne rozmiary jakie będą ? no ale i tak najważniejszego nie mamy na razie :( Odpowiedz Link
sekretariat_effuniak LISTA OSÓB 03.04.09, 21:41 Dziewczyny, potrzeba, żebyście dostarczyły Ewie najpóźniej kilka dni przed zlotem listę osób wraz z ich wymiarami (pod biustem, w biuście oraz W ZWISIE). Wtedy jest większa szansa, że przywieziemy staniki, które będą na Was pasowały :) Pozdrawiam, Ula Odpowiedz Link
metia Re: Potrzebny lokal i co jeszcze ... 03.04.09, 21:54 Już 18? Szybko, ale to dobrze. Ja się piszę w każdym razie, zabiorę te koleżanki (uświadomione, ale nie piszą na forum). Niestety lokalizacje, o których myślałam (dwie szkoły), odpadają bo w soboty są otwarte tylko do 14 i dla nas tego zmienić się nie da. Niestety więcej przybytków edukacji w swojej okolicy nie mam - ale może Wy macie i mogłybyście popytać? Szkoła to wbrew pozorom dobre miejsce - są stoły, krzesła, łazienki, itd. I wynajem nie byłby drogi. Myślałam też o pewnym pubie w okolicach placu Teatralnego, który jest dwupoziomowy i poziom dolny możnaby wykorzystać, bo jest w sobotę rano/popołudniu zamknięty. Plusy: dużo miejsca, łazienki z lustrami. Minusy: brak światła dziennego, lekki zapach dymu (mimo klimatyzacji) i konieczność kupowania napoi w barze. Myślę, że możnaby potraktować to jako opcję rezerwową, gdyby już nic się nie znalazło. Co do samej organizacji zlotu, to niestety nie mam doświadczenia ;) Może wypowiedziałyby się dziewczyny, które juz brały udział? Ja w każdym razie jak juz mówiłam oferuję się gotować, piec, robić potrzebne zakupy i służyć za transport. Do Pandy wbrew pozorom dużo się mieści :D Odpowiedz Link
imp18 Re: Potrzebny lokal i co jeszcze ... 03.04.09, 22:07 no tak, lokal zamknięty ale co z panami? czy nikt tam nam by nie wchodził ... skoro będzie obsługa to co .. same kobiety ? ;p Odpowiedz Link
metia Re: Potrzebny lokal i co jeszcze ... 03.04.09, 22:21 Akurat są same kelnerki ;) A na górę po napoje i tak trzeba będzie chodzić w ubraniu :P A tak serio - nie uważam, żeby to była jakaś specjalnie cudowna lokalizacja (chociaż jest blisko na piechotę do dworca, do rynku, do sklepu madziost, do galerii handlowych, na ostrów tumski - gdyby kogoś interesowało coś więcej niż tylko zlot), ale znam właściciela i podejrzewam, że byłby skłonny nam to miejsce niezbyt drogo wynająć. Proponuję traktować to jako rezerwę, gdyby nic innego się nie znalazło :) Odpowiedz Link
imp18 zawsze to jakiś początek :) 03.04.09, 22:25 jak nikt się z niczym sensowniejszym nie zgłosi to dobre i to .. w końcu nie można przegapić okazji, że Effuniak chce nas odwiedzić :) Odpowiedz Link
biedrona_a Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 03.04.09, 21:45 Ja akurat wtedy nie mam zjazdu więc potwierdzam swoją obecnosć :) Odpowiedz Link
nefretam Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 03.04.09, 22:21 To stworzę osobny wątek tam tylko się wpisujemy i dodajemy wymiary o jakie prosiła Effuniak. Ok? Odpowiedz Link
imp18 Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 03.04.09, 22:26 no ok , jeżeli tak się zawsze robiło listy :) to wrzuć tutaj linka Odpowiedz Link
mszn czy mogę już zacząć zbierać zapisy? 03.04.09, 22:26 Dziewczyny, mam propozycję. Żebyśmy wiedziały, jakiego lokalu szukać, trzeba jak najszybciej zorientować się, ile jest chętnych. Proponuję, żebyście wysyłały do mnie zgłoszenia już, na maila gazetowego, ja to będę na bieżąco zliczać, wrzucać w jakąś listę (do której się potem dopisze wymiary dla Uli i Ewy) i na bieżąco informować, ile osób jest na liście, jeśli po drodze miałybyśmy ustalić jakiś limit uczestniczek. Co Wy na to? Myślę sobie, że trzeba działać szybko i zdecydowanie. Acha, i mogę przygotować kartoniki do identyfikatorów, takie wydrukowane. Ale to już szczegół na później. Odpowiedz Link
mszn Re: wysłałam ... ale zdecydujcie się gdzie i co z 03.04.09, 22:39 No właśnie wiem, Ty wysłałaś do mnie, a ja właśnie się mierzę, żeby wpisać się do wątku Nefretam... Mimo wszystko proponuję, żeby to było do mnie wysyłane, bo ktoś i tak będzie musiał przygotować zbiorczy dokument, przecież nie będziemy od Ewy oczekiwać, że będzie z forum spisywać. A na marginesie: kurde, ja się nie umiem mierzyć "w", a tu ważący moment, szansa na effuniaka... a mnie nie ma kto zmierzyć, kurde Odpowiedz Link
imp18 Re: wysłałam ... ale zdecydujcie się gdzie i co z 03.04.09, 22:42 No lepiej na maila bo kto potem bedzie to spisywał :) ale wtedy musiałabyś gdzieś to udostępnić Odpowiedz Link
sadzka Re: wysłałam ... ale zdecydujcie się gdzie i co z 03.04.09, 22:45 też jestem za tym aby na maila Odpowiedz Link
jantarrka Re: wysłałam ... ale zdecydujcie się gdzie i co z 03.04.09, 22:50 też jestem za mailem. jak się już zbierze grupa, mszn po prostu zamieści gdzie trzeba, wyśle Effuniakowi, nie będzie trzeba tracić czasu na spisywanie :) Odpowiedz Link
faithless_black_pearl Re: czy mogę już zacząć zbierać zapisy? 07.04.09, 21:42 czy meil,na ktorego slemy zgloszenia to mszn@gazeta.pl ? Odpowiedz Link
imp18 Biustonosze 03.04.09, 22:50 bo rozumiem, że każdy bierze również to co ma w szafie .. czy coś mi się pomieszało ? :P Pamiętam, że gdzies czytałam coś o podpisywaniu itd .. jak to wyglądało na innych zlotach ? Odpowiedz Link
mszn Re: Biustonosze 03.04.09, 23:05 Że przynosimy staniki na zlot, to jasne! Trzeba mierzyć, mierzyć, mierzyć, a przecież nie będzie u nas, jak w Wawie, sklepów na zlocie. Proponuję tak (wydedukowane z wątku warszawskiego): na zlot przynieść je już ometkowane, czyli trwała dość (kartonik) zawieszka na sznurku/nitce przy biustonoszu - do kogo należy, może rozmiar wyraźnie, coby po wszywkach nie szukać, i czy jest na sprzedaż. No i nie wiem, jakie jeszcze informacje możemy uznać za potrzebne. Odpowiedz Link
imp18 Re: Biustonosze 03.04.09, 23:08 myślę, że te informacje wystarczą :) heh a czy ktoś się orientuje w jakim stanie się odzyskuje te staniki po zlocie ? lol :) Odpowiedz Link
imp18 Re: Biustonosze 03.04.09, 23:12 tak sobie pomyślałam, że jeszcze cene można - jeżeli na sprzedaż :) Odpowiedz Link
nathd Re: Biustonosze 03.04.09, 23:42 To trzeba brać tylko takie na sprzedaż??? Myślałam, że bierzemy swoje i mierzymy sobie wzajemnie :) Odpowiedz Link
mszn Re: Biustonosze 03.04.09, 23:45 No jasne, że bierzemy, ile się da. :) Chodziło o to, że te spośród nich, które są na sprzedaż, można oznaczyć też ewentualną ceną. Odpowiedz Link
szarsz Re: Biustonosze 04.04.09, 09:44 nathd napisała: > To trzeba brać tylko takie na sprzedaż??? Myślałam, że bierzemy > swoje i mierzymy sobie wzajemnie :) Poprzednio były takie i takie. Część zmieniła właścicielkę. Odpowiedz Link
ankakaszanka Re: Biustonosze 04.04.09, 13:37 o ja też się chetnie piszę na zlot wrocławski... ostatnio mam stanikowego doła, bo nie umiem nic znaleźć pod sukienkę ślubną, więc może razem coś wymyślimy? Odpowiedz Link
mszn Re: Biustonosze 04.04.09, 13:56 To podeślij do mnie maila na gazetowego, razem z wymiarami pod-w-w zwisie dla Effuniaka. Odpowiedz Link
ankakaszanka Re: Biustonosze 04.04.09, 14:32 jasne, zmierze sie jak bede miala miarke pod reka - tj za kilka godzinek, jak bede w domu :) i wtedy napisze ale fajnie, juz sie ciesze :D Odpowiedz Link
magdalenkau Pytanie 04.04.09, 14:52 Czy na tym zlocie będzie można kupić Effuniaczki? Jestem od niedawna uświadomiona i bardzo potrzebuję stanika do letnich bluzek ( i w ogóle jakiegoś dobrego). Czy są w ogóle jeszcze miejsca? BO bym się chętnie pojawiła :) Odpowiedz Link
nefretam Re: Pytanie 04.04.09, 14:55 oczywiście że można się zapisać. Napisz maila do mszn ze swoimi wymiarami to może Effuniak będzie miała coś dla ciebie Odpowiedz Link
magdalenkau Re: Pytanie 04.04.09, 15:00 Dzięki za chwilkę wyślę. Jak bym mogła w czymś pomóc to też jestem chętna :)Choć z gotowaniem u mnie ciężko, ale mogłabym kogoś odebrać z dworca. Jestem dopiero od października we Wrocławiu, ale dałabym chyba sobie radę :D Odpowiedz Link
mszn Re: mszn dostałas mojego wczorajszego maila? n/t 04.04.09, 19:45 Jasne, jesteś w tabelce mojej :) Ja jestem teraz u rodziców na weekend, więc potwierdzać zapisy będę jutro pod wieczór, jak będę miała dostęp do własnego komputera. Zaczęłam też myśleć o innych sprawach zlotowych. Czy mamy szansę powołać jakieś co oficjalniejsze brafitterki? Ja sama jestem na forum dość krótko i nie wiem, które okołowrocławskie forumki są bardziej doświadczone. No bo byłoby chyba też fajnie, gdyby była jakaś pogadanka stanikologiczna, tym bardziej że niektóre z nas chcą przyprowadzić nieforumowe koleżanki. Ja mogę nawet przynieść jakieś triumFowe 75D do pokazów ;P (ej, a tak na marginesie: co znaczy to "n/t" przy temacie postu? jeszcze nie udało mi się dociec indukcyjnie...) Odpowiedz Link
metia n/t 04.04.09, 19:52 n/t czyli no text Skrót używany kiedy w treści postu nie ma tekstu. Wtedy nie trzeba go otwierać, wystarczy przeczytać nagłówek :) Odpowiedz Link
yo_anka Re: n/t oppps..... OT 05.04.09, 15:06 a ja zawsze myślałam ze to znaczy na temat :| ze to po polsku skrót ale to w simie jedyne forum w którym uczestniczę i nie mam pojecie o tych wszystkich skrótach ciekawe ile byków walnęłam z tej nieświadomości?.... Odpowiedz Link
metia kwestia brafitterek 04.04.09, 21:48 A przedstawicielstwo z Milli? Maheda chwaliła poziom brafittingu w naszym wrocławskim sklepie, więc może madziaost zabrałaby siebie i swoje dziewczyny (i może też staniki?) :) Gdybyśmy zleciały się na Legnickiej/w Pałacyku, to w obu przypadkach do Milli jest ledwie kilka przystanków tramwajem, chętne na przymierzanie mogłyby się grupami tam wybierać. Odpowiedz Link
sadzka Re: kwestia brafitterek 04.04.09, 23:41 napisałam przed chwilą maila do mahedy z pytaniem czy nie mogłaby przyjechać Odpowiedz Link
annm mszn wysłałam zgłoszenie :) 05.04.09, 14:07 :) wysłama meila.... i juz się cieszę - że sie spotkamy :) :) Odpowiedz Link
ankakaszanka Re: mszn dostałas mojego wczorajszego maila? n/t 04.04.09, 23:42 hej mszn daj mi prosze znac, czy dostalas ode mnie wiadomosc, bo jestem poczatkujaca uzytkowniczka forum i maila gazetowego i nie wiem czy dobrze mi sie wyslalo... :) Odpowiedz Link
imp18 Re: mszn dostałas mojego wczorajszego maila? n/t 05.04.09, 09:15 pisała wcześniej, że wieczorem będzie potwierdzać bo nie ma dostępu do swojego kompa :) Odpowiedz Link
metia Re: mszn dostałas mojego maila? 05.04.09, 19:39 Bo nie mam jeszcze potwierdzenia, a gazetowa poczta działa jak działa... Odpowiedz Link
bajgla Re: A może zlot we WROCŁAWIU? 05.04.09, 02:23 hmm, a dało by się tak może, że ja którejś w piątek wieczorem podrzuce swoje staniki do mierzenia na zlocie (trochę ich jest ;), a później jakoś odbiorę? Odpowiedz Link
nefretam Dopasowana 05.04.09, 10:12 Na zlocie lubelskim była Dopasowana, może do nas też by przyjechała? Co wy na to? Odpowiedz Link
imp18 Re: Dopasowana 05.04.09, 10:27 chyba do nas jednak troche daleko ma ... nie lepiej z millą się dogadać ? na miejscu są i wgoóle ;) Odpowiedz Link
sadzka Milla 05.04.09, 11:57 gdyby się Milla zjawiła byłoby super, jednocześnie fachowe oko no i może staniki... Odpowiedz Link
mszn raport czyli stan badań :) 05.04.09, 18:51 Po pierwsze: jest nas już 30! Ponieważ ta liczba na pewno urośnie, potrzebujemy koniecznie lokalu, moje mieszkanie tego nie wytrzyma. Po drugie: Jutro będę dzwonić do Pałacyku i MDK na Kołłątaja, byłam tam dziś w bardzo fajnej, przestronnej sali z lustrami i szatniami dwoma dołączonymi. Proszę, dzwońcie i Wy do jakiś miejsc, domów kultury, idealna sytuacja byłaby wtedy, gdybyśmy miały z czego wybierać - cena, lokalizacja. Np koleżanki z zespołu mówiły mi dziś, że w Pałacyku mogą nas nieźle skasować. Po trzecie: Żeby rozmawiać o wynajęciu sali, trzeba by znać jakieś orientacyjne godziny. Proponuję 12-17/18 (któraś wspominała, że może tylko do 13, więc warto by zacząć przed 13, no i te wesela też wspomniane). Jakieś inne propozycje? Ja nie wiem zupełnie, ile taki zlot ma trwać. Po czwarte: jeśli żadna z Was (choć liczę na to...) nie chce kontaktować nas z Millą, to ja mogę jutro tam po drodze wpaść, porozmawiać - to chyba lepiej niż pisać maile. Ale bardzo tutaj liczę na pomoc, bo jestem mocno nieśmiała i prowadzenie takich rozmów w realu to dla mnie kłopot. Dalej: Pomiędzy mailami doszłyśmy do wniosku z Asią, że identyfikator przygotuje sobie każda z nas samodzielnie, bo wtedy wysiłek będzie najlepiej rozłożony. I tak musimy ometkować staniki, więc niewiele się dołoży roboty. No i wtedy każda będzie mogła znaleźć własny patent na to, jak mieć na sobie identyfikator, nie mając bluzki :) Uff, no to się wypisałam po wsze czasy. Zgłoszenia oczywiście zbieram dalej (w ogóle to jestem zachwycona, mnóstwo dziewczyn z moich okolic rozmiarowych). Chociaż jak już będzie konkretna sala załatwiona, to będzie trzeba postawić grubą kreskę przy ilości osób. Ale to później. Pozdrawiam serdecznie, MSzn Odpowiedz Link
sadzka Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 19:00 a może jednak od 10 godziny? albo choć od 11? bardzo ładnie proszę :) rano napisałam maila do Milli ale jeszcze nie dostałam odpowiedzi, ale pewnie faktycznie lepiej w realu rozmawiać. a o której godzinie przyjedzie Effuniak? Odpowiedz Link
mszn Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 19:26 Od kontaktów z Ewą jest chyba nefretam :) - dostałaś informację na ten temat? A może będzie potrzebny ktoś do ewentualnego przenocowania Ewy i Uli? To może nie będę uprzedzać faktów, poczekamy, aż dostaniesz odpowiedź i potem ewentualnie będziemy tam jeździć domawiać konkrety. Odpowiedz Link
sadzka godziny 05.04.09, 19:32 chyba przesadziłam z tą 10 :) jak patrzę po wątkach zlotowych to zazwyczaj, jest to godz 13. więc może faktycznie ta 12 godz nie taka zła :) Odpowiedz Link
imp18 Re: godziny 05.04.09, 20:24 noo dla przyjezdnych ta 10 mogłaby być kłopotliwa :P Odpowiedz Link
sadzka Re: odpisałam:) n/t 06.04.09, 00:29 madziaost napisała, że jeśli tylko ważne sprawy domowe na to pozwolą, to postara się być na zlocie i to razem ze stanikami :)) W takim razie trzymam kciuki, aby wszystko było dobrze! Odpowiedz Link
imp18 Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 19:11 a ile do mieszkania byś przyjęła? bo jak nie znajdziemy nic innego to po prostu trzeba będzie zamknąć liste niebawem ;/ na identyfikatorze ma być imię czy nick ? :P czy to i to :D a .. i jeszcze pytanie dot biustonoszy - na kartkach pisać rozmiar rzeczywisty czy rozmiar na który pasuje? (bo to drugie może ułatwić poszukiwania:P noo albo utrudnić :P ) Odpowiedz Link
mszn Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 19:33 Myślę, że to 30 to rozsądne maksimum dla moich warunków. W takim razie jutro musimy mieć konkret lokalowy, bo inaczej lista się zamknie, poszerzona o osoby, które się do wieczora jeszcze zgłoszą (no załóżmy, że będzie rotacja :)). Myślę, żeby do staników dołączać metkowy rozmiar i np dopisek: ścisły, mała miska, etc. Ale to tylko moje zdanie. Bylebyśmy tylko miały jeden system, bo się pogubimy. A identyfikator to dowolna chyba sprawa, ja np obok nicku wpiszę imię, bo trudno byłoby się do mnie zwracać per MSzn (choć niektórzy znajomi tak robią, świry) ;) Odpowiedz Link
nefretam Godzina zlotu 05.04.09, 19:38 Wysłałam maila do Effuniak, czekam na odpowiedź Odpowiedz Link
nefretam Re: Godzina zlotu 05.04.09, 20:23 Ewa musi to uzgodnić z Ulą. Da nam znać jutro Odpowiedz Link
sekretariat_effuniak Re: Godzina zlotu 06.04.09, 00:47 Będziemy na 13tą :) Wcześniej nie da rady. Odpowiedz Link
effuniak Re: Godzina zlotu 06.04.09, 07:31 Po przeanalizowaniu połaczeń drogą morską (hmmm - odpada) i lądową tudzież komunikacją kolejową wyszło niezbicie, że transportem własnym bedziemy najwcześniej a i tak 13ta jest najbardziej realna - no chyba, że się zgubimy po drodze , co nie jest wykluczone :))) Odpowiedz Link
jantarrka Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 20:16 Myślałam jeszcze o czymś innym, gdyby nie wyszło żadne inne miejsce a u Ciebie nie dałoby się naraz za dużo bab. pamiętam jak czytałam o jakimś zlocie i tam dziewczyny pisały że będą o różnych godzinach, bo też było ograniczenie liczebności uczestniczek. oto co myślę - może się okaze, że część mogłaby być tylko od tej 12 do 13, część w innych godzinach i w tym samym czasie byłoby "tylko" ok 40 osób? takie tylko pytanie. Odpowiedz Link
mszn Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 20:17 No właśnie dlatego gdzieś tam wyżej pisałam o założeniu rotacji :) Wszystko da się zrobić, jeśli będziemy pod ścianą. No i ważne, w jakich godzinach będzie Effuniak, bo to do niej większość zmierza :) Odpowiedz Link
sekretariat_effuniak Re: raport czyli stan badań :) 06.04.09, 00:50 Dziewczyny, ja tam nie wiem, ile lobbystek mieszka we Wrocławiu, ale w Warszawie było na zlocie ponad 120 osób, a chętnych dużo więcej.. Więc nie sądzę, abyśmy się pomieściły w jakimś prywatnym mieszkaniu... A pamiętajcie - im więcej Was będzie, tym bardziej Ewa będzie się czuła w obowiązku przyjechać :P Odpowiedz Link
imp18 dot. rozmiarów 05.04.09, 20:28 To może już lepiej tak, że piszemy normalny rozmiar a w nawiasie obok na jaki pasuje naszym zdaniem :P ? Odpowiedz Link
metia Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 19:46 Mój stan badań jest taki, że zrobiłam dalszy research szkołowo-domokulturowy na Kozanowie i Popowicach, i w tych okolicach nic ciekawego nie ma. A jak jest w miarę ciekawe, to jest zajęte (MDK Kozanów ma sale zarezerwowane na kilka miesięcy do przodu):/ Odpowiedz Link
mszn Re: raport czyli stan badań :) 05.04.09, 19:55 No właśnie, może się okazać, że za późno się za to bierzemy. No, ale póki co i póki niedziela, to jestem dobrej myśli, jutro się będzie okazywać. Odpowiedz Link