antykkk 22.05.09, 09:51 Znowu będzie obrzydliwie mlaskać, jak jakiś zwierz oborowy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
extrafresh Co tym razem napisał Migalski? 22.05.09, 09:57 Co tym razem napisał P. Migalski? Dowiemy się już za kilka minut! Odpowiedz Link Zgłoś
kronopio77 Nieważne... PiS i tak na tym straci :) 22.05.09, 10:12 Tak już mają te Kaczyńskie :) Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Nieważne... PiS wycinanka, 22.05.09, 23:35 kronopio77 napisał: > Tak już mają te Kaczyńskie :) Podorędzie ze spirytusem. Kryzys na małpki dnie, aż płakać się chce. Nabrała wody na dnie. W kaczym base-nie. Palikotki topili. Przy tym zdrowo popili. Gaśnie wzniosły duch. Daje przepis tych dwóch. Wybieramy wodę z basenu. Wylewamy do kranu. Z małpką następny krok. Wlewamy spirt i szok! www.youtube.com/watch?v=VVE7scLUVwI Odpowiedz Link Zgłoś
kronopio77 PiSowi znowu opadnie... :) 22.05.09, 10:12 Czy Kaczyńscy kiedyś zrozumieją, że takimi akcjami potrafią sobie tylko zaszkodzić..? :) Odpowiedz Link Zgłoś
trasat Re: PiSowi znowu opadnie... :) 22.05.09, 11:01 PO chce informacje o złym stanie gospodarki przełożyć na czas po wyborach. PIS i Prezydent chce ich zmusić, aby rozmawiać o tym przed wyborami. Poza tym obie strony są sobie warte. A decyzje rządu PIS tez przygotowały złą pozycję Polski w sytuajci kryzysu. Odpowiedz Link Zgłoś
cree-is-me A dlaczego nie było meldunku o wykonaniu zadania? 22.05.09, 11:12 Jarkacz znowu opieprzy "zjawisko biologiczne" i postawi do pionu, że się nie przygotował należycie ;P "A decyzje rządu PIS > tez przygotowały złą pozycję Polski w sytuajci kryzysu. " No właśnie, szkoda tylko że pisydęt o tym nie wspomniał ani słowa. Nie dziwi mnie specjalnie to że PO i PiS usiłują kryzysem "rozgrywać" wybory do PE. Natomiast żałosne jest to, że włączył się do tego Lesiu Kaczyński, w dodatku jawnie stojąc po stronie pisuarów i tym samym łamiąc ślubowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
piccolo61501 Re: PiSowi znowu opadnie... :) 22.05.09, 11:18 trasat napisał: > PO chce informacje o złym stanie gospodarki przełożyć na czas po > wyborach. PIS i Prezydent chce ich zmusić, aby rozmawiać o tym przed > wyborami. Poza tym obie strony są sobie warte. A decyzje rządu PIS > tez przygotowały złą pozycję Polski w sytuajci kryzysu. postepuja w podobny sposob jak w calej unni europejskiej,wszystkie banki,wielkie koncerny borykaja sie z wielkimi trudnosciami.Przykladem sa w Niemczech:Opel,Porsze ,Conti:Schefla West Lb.wszyskie Landes banki itd.mozna wyliczac to na tysiace,ale w telewizji "alles cacy",do wyborow w sierpniu a potem zobaczycie final jak w 1933 roku,tylko czym to pachnie to wiecie..... Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Re: PiSowi znowu opadnie-po Waszych bluzgach? 22.05.09, 11:29 Nie bardzo rozumiem dlaczego PiS-owi coś ma "opaść". Nie widzę związku z orędziem Prezydenta i poparciem dla PiS-u . Jak na razie to tylko widze na forum wyjątkowa ilość prostackich bluzgów wykonaniu przecieników Prezydenta. To oznacza ,że jednak "orędzie ich ruszyło " (zaniepokoiło ?) I dobrze ,bo w orędziu padły ważne pytania. Może przeciwnicy Prezydenta po ochłonięciu zaczną się zastanawiać nad odpowiedzią na nie? Oczywiście można wzorem ministra finansów tylko "wysmiewać" . Czyżby minister finansów nie znał odpowiedzi na te pytania i stąd "chichy -śmichy" ?(odpowiednie raczej dla zwolenników PO na tym forum a nie dla ministra). Odpowiedz Link Zgłoś
megasceptyk jak można być przeciwnikiem czegoś czego nie ma? 22.05.09, 12:12 albo czegoś co nie nie ma swojej opinii ani zdania, Lech Kaczyński jest wydmuszką, pinokiem na sznurkach. Marionetki nie mają żadnych przeciwników. Właściwie PiS jest partią idiotów i w zasadzie to nie można być ich przeciwnikiem bo upośledzone dzieci też trzeba kochać ale za wiele to od nich nie można wymagać. Jedyne uczucie czy postawę jaką można mieć wobec PiSu to litość, politowanie, żałość, gdy ktoś jest niewyrozumiały to się po prostu śmieje z waszej głupoty (ciężko się nie śmiać). Bo co kukła pierdnie ustami to poparcie na ryj wam leci. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Cenzura ulatwia wam "dyskusje" 22.05.09, 12:24 megasceptyk napluł: > albo czegoś co nie nie ma swojej opinii > ani zdania, Lech Kaczyński jest wydmuszką, > pinokiem na sznurkach. M: znam wasze opinie z autopsji PRL-u Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Cenzura ulatwia wam "dyskusje" 22.05.09, 12:40 Czyli siebie prześwietliłeś. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Przeciwnicy Prezydenta "kulturalni inaczej" 22.05.09, 13:01 megasceptyk napisał: Bo co kukła pierdnie ustami to poparcie na ryj wam leci. Dziękuje Megasceptyku za poparcie. Od dawna na tym forum prezentuję tezę , iż niemal wszyscy (sa wyjątki) przeciwnicy PiS-u , przeciwnicy Prezydenta -są "kulturalni inaczej" , nie potrafia dyskutowac , nie maja pojęcia o merytorycznej argumentacji, o kulturze dyskusji. Jedyne co potrafią to prostacko "bluzgać". Dzięki Megasceptyku za takie zdecydowane poparcie mojego stanowiska. Jak widac można mieć różne poglądy polityczne a jednak popierać się czasami. Odpowiedz Link Zgłoś
megasceptyk "spieprzaj dziadu" czy tam "małpo w czerwonym" 22.05.09, 13:47 terefere Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok kocham leszka oraz jarka 22.05.09, 14:35 chwacka jest ta nasza parka jedno jajo, choć bez jaj jakże śmieszny jest nasz kraj dzieci straszą za granicą pokazując kaczek lica ludzie śmieją się masowo no bo LAPSUS - każde słowo! miało być tu tak genialnie sprawiedliwie, parafialnie prawo miało tutaj królować zamiast tego lepper mógł se poszpanować Teraz mądrzy, po dwóch latach Nic jak gonić, DAC IM BATA! I zapomniec jak zły sen no i wysłać hen, hen, hen, hen, hen Odpowiedz Link Zgłoś
eres39 Re: Co tym razem napisał Migalski? 22.05.09, 12:23 A za rok przekonamy sie kto mial racje . Odpowiedz Link Zgłoś
substantiv Re: Co tym razem napisał Migalski? 22.05.09, 12:43 W sejmie właśnie się skończyło. Krótko, zwięźle, dobitnie, same konkrety. I apel do rządu o jak najszybszą nowelizacją ustawy budżetowej i wzięcie się do roboty. Razwiedka w stanie najwyższego poruszenia, dziennik..arze wrzeszczą i wymachują mikofonami. Cham Komorowski jak zwykle cham. Cieszę się, że Polska ma wspaniałego Prezydenta. Poprzednicy powinni się schować do mysiej dziury. + + + Miałbym rozwiązanie, ale ono nie pasuje do tego problemu. <°♫)))))>< Odpowiedz Link Zgłoś
incipit Jarkaczuś wynajął gomułkę do wygłoszenia przemówie 22.05.09, 10:10 Jarkaczuś wynajął gomułkę do wygłoszenia przemówienie wyborczego na wiecu w Sejmie Polskim. Wyszło niestety ględzenie przedszkolaczka. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..Rzad cos przedstawi?.......... 22.05.09, 10:13 Chyba skopiuje przemowienia Gomulki-poglowie trzody chlewnej wzroslo trzy koma cztery. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ..Rzad cos przedstawi?.......... 22.05.09, 10:18 Ten nierzad po prostu tonie jak i panstwo ktorym rzadzi.Wszystko czego Tusk i ekipa sie nie dotknely-bylo przekretem. Odpowiedz Link Zgłoś
300_zl_piechota_nie_chodzi Re: Dlaczego pan Prezydent nie wspomnial o 22.05.09, 10:50 presentation1 napisał: > Ten nierzad po prostu tonie jak i panstwo ktorym rzadzi.Wszystko czego Tusk i e > kipa sie nie dotknely-bylo przekretem. Zaniechaniach PiSu w zakresie reformowania finansow panstwa? Odpowiedz Link Zgłoś
barnaba_only Re: Dlaczego pan Prezydent nie wspomnial o 22.05.09, 10:53 bo to partyjny kacyk a nie prezydent, wylazł na mównice i powiedział co mu bliźniak kazał. I do tego jeszcze spęd zadymiarzy robi pod parlamentem. Zadanie wykonane bliźniak. Odpowiedz Link Zgłoś
anvill Gorący dzień w Sejmie - relacja na żywo 22.05.09, 10:15 doJeśli leży mu na sercu przyszłość polaków to może niech zacznie oszczędzać i nie robić sobie wycieczek za kilkaset tysięcy złotych na koszt polskich rodzin - ten nieudacznik kosztuje nas więcej niż wałesa i kwach razem wzieci - a jego poczynania nie są warte nawet tego komentarza który napisałem. Król Maciuś powinien abdykować!!! Odpowiedz Link Zgłoś
extrafresh Re: Gorący dzień w Sejmie - relacja na żywo 22.05.09, 10:21 Niestety słucham na żywo. Prezydent wszystkich pisiorów nie rozumie tego co czyta i się bardzo męczy. Odpowiedz Link Zgłoś
podkanclerzy Pan Prezydent odrobił pracę domową... 22.05.09, 10:20 widać fachowość ekspertów ,którzy zestawili dane dla orędzia .. Odpowiedz Link Zgłoś
padaqus_maximus Wpierw gani za deficyt potem wzywa do obniżki Vat 22.05.09, 10:50 i zwiększenia deficytu? Jaka praca domowa? chodzi o to że powiedział że 2+2 równa się w Pałacu 5 albo i 6?, Z takiej pracy stawia się następująca ocenę: 0 ( zero) Odpowiedz Link Zgłoś
warzaw_bike_killerz Ekonomiczna swiadomosc spoleczenstwa=0 22.05.09, 11:11 Nie sadze, ze prezydent ma wieksza, ale gdy dwoch lysych probuje sie klocic jak nalezy pielegnowac wlosy, nalezy zawsze reagowac. Mniejszy VAT moze (ale nie musi) stymulowac popyt, bo nizsze sa ceny a zysk dla przedsiebiorcy taki sam, co oznacza, ze, kupisz wiecej wydajac ta sama kwote, a strata zysku z VAT zostanie pokryta podatkiem dochodowym przedsiebiorcy (bo wiecej sprzeda - wiecej zarobi) Wiec Twoje rownianie jest zle, gdyz mowa nie jest o 2+2=, tylko 4= i to 4 moze sie rownac: 4=2+2, 4=1+1+2, 4=1+3 Przy czym musisz pamietac, ze z kazdej skladowej rownania pobierasz procent i czy wezmiesz 22% z 2, czy 15% z 1 albo 15% z 1 i 45% z 3. O tym mowil prezydent. Oczywiscie rzad uznal, ze obnizy podatek dochodowy stymulujac gospodarstwa domowe. Prezydent chce obnizyc VAT, bo woli stymulowac przedsiebiorstwa, ufajac, ze one beda stymulowac zyski gospodarstw domowych. Z dwojga zlego bardziej ufam mniejszemu podatkowi dochodowemu uszczuplajac zyski panstwa, anizeli temu, ze moj pracodawca majac nizsze obciazenia da mi wieksza pensje. Nie zmienia to faktu, ze problem jest zdecydowanie bardziej zlozony i nie wierze, ze prezydent czy premier, a nawet minister finansow maja symulacje na kazda mozliwosc. Poza tym sadze, ze ani prezydent ani premier nie ma pelnej wiedzy o tych mechanizmach - tu spoleczenstwo musi ufac ministrowi finansow. Czy ufam mu? Nie wiem, wolalbym zyc w swiadomosci, ze ktos ten okret z minimalna swiadomoscia prowadzi, bo brak swiadomosci prezydenta czy premiera moze byc usprawiedliwony i oczywisty. Oni tylko czytaja sformulowania z kartek. Odpowiedz Link Zgłoś
iq58 Re: Ekonomiczna swiadomosc spoleczenstwa=0 22.05.09, 11:33 Jesli cos sie pali to trzeba pozwolic gasic to strażakom, choćby z OSP, a nie krzyczeć "dlaczego polewacie wodą dach, który sie nie pali???!!!". Jesli PiS rozmawia z PO to znaczy, że wie, ze są tam ludzie o mniej więcej zblizonych kwalifikacjach i poziomie umysłowym i członki pisu dobrze wiedzą, ze nic madrzejszego pewnie by nie zrobili. Krytykowanie kazdego kroku rządu tylko po to, aby pochwalic sie jacy to MY jestesmy dowcipni na pewno nie pomoże w kryzysie. Odpowiedz Link Zgłoś
padaqus_maximus Re: Ekonomiczna swiadomosc spoleczenstwa=0 22.05.09, 11:43 warzaw_bike_killerz napisał: > Nie sadze, ze prezydent ma wieksza, ale gdy dwoch lysych probuje sie klocic jak > nalezy pielegnowac wlosy, nalezy zawsze reagowac. > > Mniejszy VAT moze (ale nie musi) stymulowac popyt, bo nizsze sa ceny a zysk dla > przedsiebiorcy taki sam, co oznacza, ze, kupisz wiecej wydajac ta sama kwote, a > strata zysku z VAT zostanie pokryta podatkiem dochodowym przedsiebiorcy (bo > wiecej sprzeda - wiecej zarobi) > > Wiec Twoje rownianie jest zle, gdyz mowa nie jest o 2+2=, tylko 4= > i to 4 moze sie rownac: > 4=2+2, 4=1+1+2, 4=1+3 > Przy czym musisz pamietac, ze z kazdej skladowej rownania pobierasz procent i > czy wezmiesz 22% z 2, czy 15% z 1 albo 15% z 1 i 45% z 3. O tym mowil prezydent > . > > Oczywiscie rzad uznal, ze obnizy podatek dochodowy stymulujac gospodarstwa > domowe. Prezydent chce obnizyc VAT, bo woli stymulowac przedsiebiorstwa, ufajac > , > ze one beda stymulowac zyski gospodarstw domowych. Z dwojga zlego bardziej ufam > mniejszemu podatkowi dochodowemu uszczuplajac zyski panstwa, anizeli temu, ze > moj pracodawca majac nizsze obciazenia da mi wieksza pensje. Nie zmienia to > faktu, ze problem jest zdecydowanie bardziej zlozony i nie wierze, ze prezydent > czy premier, a nawet minister finansow maja symulacje na kazda mozliwosc. Poza > tym sadze, ze ani prezydent ani premier nie ma pelnej wiedzy o tych mechanizmac > h > - tu spoleczenstwo musi ufac ministrowi finansow. Czy ufam mu? Nie wiem, > wolalbym zyc w swiadomosci, ze ktos ten okret z minimalna swiadomoscia prowadzi > , > bo brak swiadomosci prezydenta czy premiera moze byc usprawiedliwony i > oczywisty. Oni tylko czytaja sformulowania z kartek. > > Pęknę ze śmiechu nad powyższą erystyką która nie ma nic wspólnego z tym co powiedział prezydent. To co pan prezydent powiedział jest sprzeczne wprost. Sprowadza się do następujacych kwestii: - jeżeli nadmierny deficyt zagraża rządowi przeciwników politycznych jego brata to WTEDY deficyt jest zły. - jeżeli zagraża taki deficyt to nie zgodzę się na a. redukcję wydatków z budżetu ( "spójność więzi społecznych" - pewnie pisał mu to Bugaj, bo z kolei J. Kaczyński uparcie dzielił społeczeństwo - prowadząc linie podziału arbitralnie i wszędzie - gdziekolwiek mu to było potrzebne ) b. podwyższenie dochodów - tu: podatków ( co więcej - wnioskuję o zmniejszenie VATU) Jednym słowem: jego recepty sprowadzają się wyłącznie do intencji maksymalnego politycznego skrępowania działania rządowi. To wystąpienie w intencjach miało mało wspólnego z gospodarką. PS. Twoje pouczenia są banałem . Cyt. :"może, ale nie musi". Może będzie lepiej. Może będzie gorzej. Może trzeba oszczędzać i ciąć wydatki. Może trzeba obniżyć podatki i zwiększyć wydatki. Najwyżej się pożyczy albo dodrukuje. Odpowiedz Link Zgłoś
obiektywer Re: Ekonomiczna swiadomosc spoleczenstwa=0 22.05.09, 16:40 Pomiędzy uznał a wprowadził jest różnica jak niemcami wshodnimi a zachodnimi/. Ide o zakład, że rząd zapowie że coś zrobi głupi naród będzie myślał ,że coś zrobił a oni przejdą nad tym do porządku dziennego. Odpowiedz Link Zgłoś
padaqus_maximus Re: Ekonomiczna swiadomosc spoleczenstwa=0 22.05.09, 21:52 obiektywer napisał: > Pomiędzy uznał a wprowadził jest różnica jak niemcami wshodnimi a zachodnimi/. > Ide o zakład, że rząd zapowie że coś zrobi głupi naród będzie myślał ,że coś zr > obił a oni przejdą nad tym do porządku dziennego. Rząd jest mistrzem zapowiedzi, ale mistrzem indolencji jest de facto pan prezydent Lech Kaczyński. Przez kilkanaście miesięcy niepodpisywane nominacje na sędziów, profesorów, ambasadorów. Słynne lubienie pospać i zaczynanie dnia pracy późno. Nieprzygotowywanie się na spotkania międzynarodowe ( nieczytanie agend spotkania przygotowanych uprzednio przez dyplomatów obu stron i w efekcie mówienie od rzeczy- jak określają to lenistwo urzędnicy Kancelarii "Pan Prezydent jest człowiekiem słowa mówionego" ). A wcześniej .... Jedyna kluczowa inwestycja jaką w Warszawie skutecznie przeprowadził rządząc nią to ... muzeum, potrzebne mu jako element propagandy wyborczej na urząd Prezydenta Polski.Nie mosty. Nie drogi. Nie druga linia metra. [Za to umacnianie więzi społecznych o których wspominał w dzisiejszym Orędziu realizował słynnym SPIEPRZAJ DZIADU]. Pracę urzędu miasta skutecznie zablokował na pierwsze kilkanaście miesięcy. W sumie celne jak kulą w płot: w porównaniu z programową nieufnością prezydenta do aktywności inwestycyjnej i gospodarczej, prowadzącą do piętnowania rozwoju ( Pisowskie "zrealizować inwestycje = nakraść się" prowadziło de facto do zastoju i marazmu decyzyjnego - mimo zwiększenia zatrudnienia w administracji...) Jak dla mnie to lepsze już chociażby to werbalne "uznanie" że coś należy robić niż postawa państwa Pisu obojga braci, ponieważ z zaciśniętymi zębami trudno się mówi, a jak się ma rękę ściśniętą w pięść nie można pracować. Kim poza tym jest ten kto mówi ze naród jest głupi? Naród głupi kiedy wierzy w Tuska? Mądry kiedy wybiera Kaczyńskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co Re: Wpierw gani za deficyt potem wzywa do obniżki 22.05.09, 11:19 Niestety, w pałacu 2+2 nie równa się 5 ani nawet 6, w pałacu 2+2 = krzesło. I tak wygląda prezydencka orientacja w gospodarce. Odpowiedz Link Zgłoś
jonwol [...] 22.05.09, 10:22 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mat.31 Re: Nadaje tak jak by był z obcego kraju 22.05.09, 10:33 PiS tak już ma, że w imię lepszych wyników wyborczych jest gotów podpalić ten kraj. Odpowiedz Link Zgłoś
iq58 Re: kto__glosowal __ na__niego ??? 22.05.09, 11:21 Dlaczego ani Prezydent ani Premier nie ustosunkowali sie do Padu- Gadu wczoraj wieczorem ? Podejrzewam, ze to żona kazała wracac do domu nowo zatrudnionemu w GG szyfrantowi. Odpowiedz Link Zgłoś
europacierz Ty się nie pytaj, ty się najpierw umyj 22.05.09, 12:11 a nie smrodzisz na forum Odpowiedz Link Zgłoś
waclaw88 Re: Gorący dzień w Sejmie - relacja na żywo 22.05.09, 10:24 Bozia dala ponadprzeciętny rozum i nadludzką bystrość, więc nie dala daru wymowy w ojczystej polszczyźnie. Bozia jest sprawiedliwa. Równo obdziela. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Gorący dzień w Sejmie - relacja na żywo 22.05.09, 10:58 O kim piszesz? Z tą sprawiedliwością jest różnie. Jest wielu osobników (Lepper, Wrzodak, Wierzejski itd.) o charakterystyce: "Nie dość, że głupi i brzydki, to jeszcze drań." Odpowiedz Link Zgłoś
brunhilda666 Popieprzy dyrdymały i pojedzie do Częstochowy 22.05.09, 10:25 modlić się o zdrowie, bo o rozum za późno! Odpowiedz Link Zgłoś
incipit Właśnie pisdęt wynalazł politykę montrealną 22.05.09, 10:25 Właśnie pisdęt wynalazł politykę montrealną. Widocznie jarkaczuś niewyraźnie pisze bo pisdęcik przeczytać jego wypocin nie potrafi. Odpowiedz Link Zgłoś
q3000 Najwyższy czas obrzucić dziada jajami !!! 22.05.09, 10:28 Pierwszy mlaskacz Polski postanowił znowu za namowa brata coś wybąkać publicznie. Fatalnie to wygląda, oj fatalnie... Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Re: Najwyższy czas obrzucić dziada jajami !!! 22.05.09, 12:49 q3000 napisał: > Pierwszy mlaskacz Polski postanowił znowu za namowa brata coś > wybąkać publicznie. Fatalnie to wygląda, oj fatalnie... Po tytule myślełam że piszesz o rudym krętaczu. Odpowiedz Link Zgłoś
ja564 ten gość jest nawalony 22.05.09, 10:28 kurcze kto tam wpuścił ??? bełkocze mlaska , szok !!!!!!!!!! Pewnie był w zoo na małpeczkach Odpowiedz Link Zgłoś
zdzichu_bhp Co powie prezydent ??? 22.05.09, 10:29 Wiadomo co powie Lech "wszystko wiem najlepiej i znam sie najlepiej na wszystkim" Aleksander Kaczynski. Ze jest zle, ze rzad sobie nie radi z kierowaniem krajem, ze kiedys (za rzadow PiS bylo lepiej ale pewnie nie powie tego wprost), ze niemcy nas zaatakuja i zgermanizuja a poza tym to ze jego kancelaria ma recepte na wszystko i stoi tam sztab specow ale rzad nie chce wspolpracowac. Ale co zrobic w koncu kampania wyborcza w pelni i kazdy chce cos ugrac dla siebie a czasami nieraz dla innych - tych swoich. Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Co powie prezydent ??? 22.05.09, 10:40 Powiedział, on nie ma krzty przyzwoitości i kłamie jak najęty. zdzichu_bhp napisał: > kierowaniem krajem, ze kiedys (za rzadow PiS bylo lepiej ale pewnie nie powie Odpowiedz Link Zgłoś
slavik222 Piękne wystąpienie Prezydenta 22.05.09, 10:30 Pewnie przygotowała prof. Gilowska. Ale czy Min. Finasów coś z tego zrozumie? Odpowiedz Link Zgłoś
sirseb Re: Piękne wystąpienie Prezydenta 22.05.09, 10:41 masz racje - po wolsku malo kto umie Odpowiedz Link Zgłoś
2lkad1 Re: Piękne wystąpienie Prezydenta 22.05.09, 10:58 Coś nowego: Min. Finasów. slavik222 napisał: > Pewnie przygotowała prof. Gilowska. > Ale czy Min. Finasów coś z tego zrozumie? Odpowiedz Link Zgłoś
koballt Re: Piękne wystąpienie Prezydenta 22.05.09, 11:01 Czy ktoś z rządu nie mógł wczesniej dokonać z tej samej mównicy tak znakomitego przeglądu sytuacji gospodarczej na potrzeby inteligentnych obywateli... Odpowiedz Link Zgłoś
marek99az1 Re: Piękne wystąpienie Prezydenta 22.05.09, 11:17 koballt napisał: > Czy ktoś z rządu nie mógł wczesniej dokonać z tej samej mównicy tak > znakomitego przeglądu sytuacji gospodarczej na potrzeby > inteligentnych obywateli... Rząd dla inteligentnych obywateli przekazywał wystarczająco obszerne informacje i przeglądy sytuacji. Dzisiaj Prezydent usiłował poszerzyć krąg wyborców dla partii swego brata wśród mniej inteligentnych obywateli. Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Re: Piękne wystąpienie Prezydenta 22.05.09, 12:35 marek99az1 napisał: > koballt napisał: > > > Czy ktoś z rządu nie mógł wczesniej dokonać z tej samej mównicy > tak > > znakomitego przeglądu sytuacji gospodarczej na potrzeby > > inteligentnych obywateli... > > Rząd dla inteligentnych obywateli przekazywał wystarczająco obszerne > informacje i przeglądy sytuacji. Dzisiaj Prezydent usiłował > poszerzyć krąg wyborców dla partii swego brata wśród mniej > inteligentnych obywateli. To ciekawe. Zawsze myślałem że głupków jest więcej niż mądrych stąd takie poparcie dla cudaków z PO. Odpowiedz Link Zgłoś
mat.31 Gorący dzień w Sejmie - relacja na żywo 22.05.09, 10:30 Nadęty prezydęt już oficjalnie prowadzi kampanie dla PiS-u bez zastanowienia wykorzystując swój urząd. Rzygać się chce, jak sie na to patrzy. Ten koleś nie ma pojęcia, co to znaczy być Prezydentem Polski. On jest po prostu szeregowym członkiem PiS-u, któremu meldował wykonanie zadania... Odpowiedz Link Zgłoś
marek99az1 Gorący dzień w Sejmie - relacja na żywo 22.05.09, 10:31 Czy Pan Prezydent zakończy swoje wystąpienie zdaniem: "Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania."? Odpowiedz Link Zgłoś
wielee.lasow nie ma już Kataryny... 22.05.09, 10:31 ... ale jest Katarzyna wwwASYCIENIASYpl Odpowiedz Link Zgłoś
teacher Ostatni akt rozpaczy PIS-u, rzuca Prezydenta 22.05.09, 10:34 do boju na pierwsza linie i kaze mu topic sie w tym morzu bzdur i nonsensow, ktore mu Jarek z Zyta napisali wieczorem. To ostatni krzyk niemocy, impotencji, obraz bezsensu i choroby tej Partii, to juz jest koniec PIS-u, zwykly cyrk i kompletna zenada, niech sie zastanawiaja nad zalozeniem jakiejs innej organizacji, i niech szukaja jakis innych liderow bo ci to juz jest nazwyklejsza wiocha i lepperiada..... Odpowiedz Link Zgłoś
mela_1 Nasz "wuc" 22.05.09, 10:36 i najwyższa osoba w państwie, choć karczemnie niskiego wzrostu robi kampanię swojemu bratu, mając gebę pełną frazesów i znowu wypluwając słowa o "solidarności". A ja się chcę "solidaryzować" z panem Kownackim, który zarabiał 31 tysięcy DZIENNIE. I co? Odpowiedz Link Zgłoś
sirseb (p)rezydęt nawet czytac porzadnie nie umie 22.05.09, 10:37 "polityka montrealna" Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Gorący dzień w Sejmie - relacja na żywo 22.05.09, 10:38 Co za chamski, kłamliwy atak na rząd ze strony popychla i marionetki prezesa i propaganda pisowska. Czułem się zażenowany, słuchając tych bredni, że coś takiego jest Prezydentem Polski. Po prostu skandaliczne wystąpienie ignoranta ekonomicznego, wiernego wyznawcy Marksa i Lenina. Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 szkoda mi dziadka, znow dzieci beda sie smialy w 22.05.09, 10:39 przedszkolu.... Odpowiedz Link Zgłoś
kac_moralny Co może w Polsce Prezydent? 22.05.09, 10:41 Prezydent w Polsce może pierdnąć i przeprosić. Odpowiedz Link Zgłoś
nukleon3 Gorący dzień w Sejmie - relacja na żywo 22.05.09, 10:42 Czy to jest prawda, że Prezydent wygłasza orędzie do narodu wtedy gdy naród pracuje, m.in. na pensję pana Prezydenta i Jego urzędasów? W jakim my kraju żyjemy? Odpowiedz Link Zgłoś
bary1234 Re: Gorący dzień w Sejmie - relacja na żywo 22.05.09, 12:21 Nukleonie ja się ciebie pytam czy ty sama rozumiesz te słowa które napisałaś bo ja nie. Ty chyba nie pracujesz wcale skoro nie wiesz o co chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
sharn1 Re: Gorący dzień w Sejmie - relacja na żywo 22.05.09, 12:37 nukleon3 napisała: > Czy to jest prawda, że Prezydent wygłasza orędzie do narodu wtedy gdy naród pra > cuje, m.in. na pensję pana Prezydenta i Jego urzędasów? W jakim my kraju żyjemy > ? No widzę własnie jak pracuje. Siejąc propagandę na forum gazeta.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kpt.klops Logika prof. Bugaja oraz prez. Kaczyńskiego 22.05.09, 10:43 Pan Prezydent w tym samym przemówieniu w jednym zdaniu skrytykował rząd za to, że jest za duży deficyt, a zaraz potem, że za mały w porównaniu z krajami bardziej doświadczonymi w gospodarce rynkowej. Odpowiedz Link Zgłoś