ignorant11
24.01.04, 02:41
Sława!
Jak widać rozpocząłem nawiązywanie współpracy z innymi forami słowiańskimi...
Z cenną incjatywą wystąpił bolko_turan.
Popieram ten wniosek, ale chcę zebrać opinie, czy jest najbardziej miarodajna
strona o Łużycach?
Może wypowie się sztylet?
Czy mamy jakąś szansę na wzajmność z ich strony, aby zaczęli u nas bywać i
Łużyczanie i Czesi i inni Słowianie..?
Przeież zawsze tego chcialem...
Link do Luzyczan
Autor: bolko_turan
Data: 24.01.2004 01:42 + dodaj do ulubionych wątków
+ odpowiedz na list
+ odpowiedz cytując
------------------------------------------------------------------------------
--
Moze pomiescilbys pod ==>
Miej serce słowiańskie i nakarm dziecko kliknij tu:
www.pajacyk.pl
<== rowniez link do strony DOMOWINY, po prostu zeby przypadkowi gosci FS, oraz
nic nie wiedzacy o Luzyczanach, sie o tym dowiedzieli ze Slowianie w Niemczech
jeszcze nie zgineli?
Naszych braci zza Odry powinnismy promowac. FS moze byc poczatkiem.
Oto chyba ich najnowsza strona
www.sorben-wenden.de/
A ta niedlugo chyba nie bedzie aktualna?
www.sorben-wenden.de
Pozdrawiam i zapraszam na:
Forum Słowiańskie
nakarm dziecko, kliknij w pajacyka TERAZ:
www.pajacyk.pl
Ignorant
+++