Dodaj do ulubionych

Wspólpraca forów słowiańskich

24.01.04, 02:41
Sława!

Jak widać rozpocząłem nawiązywanie współpracy z innymi forami słowiańskimi...

Z cenną incjatywą wystąpił bolko_turan.

Popieram ten wniosek, ale chcę zebrać opinie, czy jest najbardziej miarodajna
strona o Łużycach?

Może wypowie się sztylet?

Czy mamy jakąś szansę na wzajmność z ich strony, aby zaczęli u nas bywać i
Łużyczanie i Czesi i inni Słowianie..?

Przeież zawsze tego chcialem...




Link do Luzyczan
Autor: bolko_turan
Data: 24.01.2004 01:42 + dodaj do ulubionych wątków

+ odpowiedz na list

+ odpowiedz cytując

------------------------------------------------------------------------------
--
Moze pomiescilbys pod ==>


Miej serce słowiańskie i nakarm dziecko kliknij tu:
www.pajacyk.pl

<== rowniez link do strony DOMOWINY, po prostu zeby przypadkowi gosci FS, oraz
nic nie wiedzacy o Luzyczanach, sie o tym dowiedzieli ze Slowianie w Niemczech
jeszcze nie zgineli?

Naszych braci zza Odry powinnismy promowac. FS moze byc poczatkiem.


Oto chyba ich najnowsza strona

www.sorben-wenden.de/

A ta niedlugo chyba nie bedzie aktualna?

www.sorben-wenden.de





Pozdrawiam i zapraszam na:
Forum Słowiańskie
nakarm dziecko, kliknij w pajacyka TERAZ:
www.pajacyk.pl
Ignorant
+++
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka