dendruszek
15.09.08, 12:05
zainspirował mnie trochę wątek o pediatrach z Remedium i chciałam
wypowiedzieć się również nt przychodni Hipokrates. Jeśli chodzi o
pediatrów tam przyjmujących - to nie mam żadnych doświadczeń,
natomiast GORĄCO ODRADZAM zapisywanie się do tamtejszych lekarzy
rodzinnych.
Ja byłam przez kilkanaście miesięcy pacjentką lek B. Markiewicz.
Osoba mało sympatyczna, wybitnie skąpiąca jakichkolwiek skierowań,
traktująca pacjentów jak upierdliwą zawalidrogę. W ciągu chyba 6
wizyt na przestrzeni tamtego okresu, tylko jeden raz udało mi się
trafić na jej dobry humor.
Równie złe opinie słyszałam o lek. Fugiel (imienia nie pamiętam).
Zarówno przychodnia Hipokrates jak i Remedium były "bohaterami"
artykułu z gazety krakowskiej (wydanie weekendowe bodajże z 5
września)dot. niechęci lekarzy do wystawiania skierowań zarówno na
badania jak i do specjalistów.
Podobno w Hipokratesie lekarze na koniec roku otrzymywali nagrody w
wysokości 1.000 zł wypłacane ze środków zaoszczędzonych na
pacjentach (brak skierowań = więcej kasy dla NZOZ).
czy ktoś z was ma podobne doświadczeniaz tą przychodnią?