Dodaj do ulubionych

przychodnia Hipokrates - nie polecam!!!

15.09.08, 12:05
zainspirował mnie trochę wątek o pediatrach z Remedium i chciałam
wypowiedzieć się również nt przychodni Hipokrates. Jeśli chodzi o
pediatrów tam przyjmujących - to nie mam żadnych doświadczeń,
natomiast GORĄCO ODRADZAM zapisywanie się do tamtejszych lekarzy
rodzinnych.

Ja byłam przez kilkanaście miesięcy pacjentką lek B. Markiewicz.
Osoba mało sympatyczna, wybitnie skąpiąca jakichkolwiek skierowań,
traktująca pacjentów jak upierdliwą zawalidrogę. W ciągu chyba 6
wizyt na przestrzeni tamtego okresu, tylko jeden raz udało mi się
trafić na jej dobry humor.
Równie złe opinie słyszałam o lek. Fugiel (imienia nie pamiętam).

Zarówno przychodnia Hipokrates jak i Remedium były "bohaterami"
artykułu z gazety krakowskiej (wydanie weekendowe bodajże z 5
września)dot. niechęci lekarzy do wystawiania skierowań zarówno na
badania jak i do specjalistów.

Podobno w Hipokratesie lekarze na koniec roku otrzymywali nagrody w
wysokości 1.000 zł wypłacane ze środków zaoszczędzonych na
pacjentach (brak skierowań = więcej kasy dla NZOZ).

czy ktoś z was ma podobne doświadczeniaz tą przychodnią?
Obserwuj wątek
    • kaasto_2005 Re: przychodnia Hipokrates - nie polecam!!! 02.10.08, 10:45
      Skoro faktycznie jest jak piszesz, zmien przychodnie. Czasem trzeba
      postapic radykalnie. Ja moge polecic zoz Antidotum do ktorej naleze
      ja i moja rodzina. A jesli chodzi o lekarza rodzinnego to na pewno
      pania dr Węgrzyńską. Przeciwieństwo lekarza, ktorego opisujesz-
      osoba bardzo sympatyczna,mysle ze dobry lekarza,a jesli chodzi o
      skierowania to daje je chetnie i nigdy nie musze sie o nie upominac.
      Cokolwiek to by nie bylo. Czy analityka,czy skierowanie na usg czy
      tez do specjalisty. Zawsze kiedy jest taka potrzeba, mam
      skierowanie. Z czystym sumieniem moge polecic :-)
      Pozdrawiam
    • sadeczanka Re: przychodnia Hipokrates - nie polecam!!! 04.10.08, 22:19
      kurcze zadziwiłaś mnie...
      tak się składa ze od lat należę do tej przychodni i w zasadzie nigdy nie
      narzekałam. Pani Markiewicz jest moim lekarzem a dr Fugiel moich dzieci. Nigdy
      nie miałam problemu ze skierowaniem czy jakimkolwiek zwolnieniem czy
      zaswiadczeniem no i oczywiście kompetentne porady medyczne. Owszem dr Fugiel
      czasami ma dziwne humory ale ogolnie jest ok. Jednak jest tam jedna pani
      pediatra dr Indyk czy jakos tak do której mialam nieszczescie trafic z dzieckiem
      podczas nieobecnosci dr fugiel - no porażka, zmanierowana lala, robiąca łaske ze
      przyjmie chore dziecko - no bo przeciez nie jej pacjent.... oj ile ludzi tyle
      opini - taka prawda:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka