Dodaj do ulubionych

I Lista Obecności Forumowiczów

06.05.05, 16:43
vandikia poparła pomysł w wątku o poprawianiu forum a ja go podchwyciłem a zatem:

stary.prochazka
24 lata (23 i 10 miesięcy ale niech tam:)
student ostatniego roku dziennikarstwa na UW
miejsce zamieszkania: Warszawa, wcześniej przez 23 lata Pruszków
Obserwuj wątek
    • cat_s Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 16:49
      Witam,

      stary.prochazka napisał:
      > taką "galerię" rzeczywiście można zrobić

      Można, tylko po co?
      Ale żeby nie było:
      cat_s, miejsce zamieszkania: Gąsin, wcześniej Gdynia i Warszawa
      • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 16:52
        cat_s napisał:


        > cat_s, miejsce zamieszkania: Gąsin, wcześniej Gdynia i Warszawa
        >

        Kotku to cy nam tu oczy Żbikowem czarujesz, Gąsin jest prawie na przeciwko
        moich okien tylko po drugiej stronie torów a nie gdzieś tam za rzeką;-)
    • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 16:50
      Mysza63 - napewno płci żeńskiej, napewno posiadaczka dwójki dzieci w wieku już
      słusznym, napewno po przejściach i przed przyjściami;-)
      Zodiakalna ryba ... bardzo rasowa ryba ja jedna to te dwie ryby płynące w różne
      strony. Pomimo "podeszłego" wieku ciągle duchem młoda a w oczach niektórych
      panów to nie tylko duchem;-)
      Doskonale piszę na maszynie a więc z wykształcenia i praktyki sekretarka a
      teraz to się nawet asystentka nazywa.
      • radoslavvv Re: I Lista Obecności Forumowiczów 12.05.05, 21:58
        Radoslavvv obecnie Pruszków-Niecała, wczesniej Warszawa i Sochaczew! Konczylem
        ekonomie na UW i UŁ w Lodzi. Pozdrawiam
    • vandikia Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 16:52
      Vandikia
      22 lata
      licencjat na polonistyce, obecnie na uzupełniających mgr na UW

      z wazniejszych info;

      już niedługo mężatka

      mieszkam w Pruszkowie

      na początek tyle, najwyżej bedę uzupełniać, jak się lista rozkręci ;)
      • stary.prochazka Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 16:56
        > licencjat na polonistyce, obecnie na uzupełniających mgr na UW

        O, witam koleżanke po humanistycznym kierunku:-)
        na polonistyce znam co najmniej kilka osób z Pruszkowa
        • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:00
          Bo Pruszków wbrew pozorom taki więcej humanistyczny jest.

          Dodając jeszcze do opisu ... rodowita Pruszkowianka a dokładniej Stalowianka
          albowiem urodziłam się w kamienicy na tej właśnie ulicy.
        • vandikia Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:06
          witam witam, o dziennikarstwie myślałam, ale, że trza się naszarpac czasem i
          trudno wyżyć to dałam spokój (na polonistyce robiłam filologię dla mediów).

          Jak juz bym na dziennikarstwo się zdecydowała to chciałabym pisac reportaże,
          najlepiej pół-socjologiczne, ale że życie mi miłe i zdrowie to wyszło jak
          wyszło ;)
    • bbastek13 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 16:59
      już prawie 27 lat,
      skończona Politechnika (MEiL) i WUSiB
      mieszkam w Nowej Wsi, a przez 20 lat mieszkałem w Pruszkowie
    • erleusortok Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:02
      Erleusortok. Demon. Samiec. W obecnym ziemskim wcieleniu lat niemalże 29.
      Jedna żona (lokalne zwyczaje nie pozwalają na więcej), jeden syn.
      Obecnie Pruszków, Os. Bolesława Prusa, dawniej w okolicach Drzymały, urodzony i do pełnoletności dochowany w Warszawie.
      Fizyk medyczny praktykujący.

      W sumie te wszystkie informacje i tak można na forum wygrzebać.. A wyguglać pewnie jeszcze więcej.
      • magister11 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:10
        magister11 (a powinno być magister27)

        wykształcenie:...wyższe pełne

        rodowód: mieszkaniec Pruszkowa od "zawsze", podgrupa: "pracownik umysłowy"

        cechy charakterystyczne: nie obraża innych formułowiczów
    • pawel_forum Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:17
      na dziś: 24 l., student informatyki na UW, zamieszkały w Pruszkowie...
      • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:33
        o rany ... to mnie jak nic tylko się w prześciaradło owinąć i cbez paniki
        czołgać w kierunku cmentarza:-)

        w dodatku taka wybrakowana jestem bo jakoś nie mam PEŁNEGO wykształcenia ale
        nic to, jakoś kompleksów u mnie brak. Kiedyś pewien profesor habilitowany tak
        do mnie powiedział "Nie ważne wykształcenie ale wrodzona iteligencja, wysoka
        kultura osobista i wdzięk" - i pod tymi trzema względami uważam się za doktora
        nauk wszelakich;-) A w końcu sprzątaczki też muszą na tym świecie być bo kto by
        po tych wszystkich mgr. posprzątał.
        • smitte Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:40
          Rzadko piszę ale czytam regularnie. Mogę się przedstawić, bo te informacje jak
          ktoś się zaprze to i tak wyszuka.
          Smitte, pruszkowianka przez 18 lat, obecnie Gdynianka, ale często odwiedzająca
          rodzinne strony. 29 lat, anglistka z wyższym. Sympatyzuję z ulicą Helenowską i
          często macham na forum ręką do rodziny, która też się od czasu do czasu udziela.
          Nawiasem mówiąc jak ktoś śledzi forum to zarówno nazwiska jak i wiek adminów nie
          stanowią dla niego wielkich tajemnic. Wystarczy uważnym być. Niniejszym obydwu
          pozdrawiam.
          • pawel_forum Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 18:56
            ja mam sentyment do tej ulicy :) w końcu mieszkałem tam 17 lat...
          • wfe416n Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 22:07
            smitte napisała:

            > Rzadko piszę ale czytam regularnie. Mogę się przedstawić, bo te informacje jak
            > ktoś się zaprze to i tak wyszuka.
            > Smitte, pruszkowianka przez 18 lat, obecnie Gdynianka, ale często odwiedzająca
            > rodzinne strony. 29 lat, anglistka z wyższym. Sympatyzuję z ulicą Helenowską i
            > często macham na forum ręką do rodziny, która też się od czasu do czasu udziela
            > .
            > Nawiasem mówiąc jak ktoś śledzi forum to zarówno nazwiska jak i wiek adminów ni
            > e
            > stanowią dla niego wielkich tajemnic. Wystarczy uważnym być. Niniejszym obydwu
            > pozdrawiam.

            Mam jedno pytanie, czy na początku lat 90-tych bawiłaś się CB-radiem?
        • cat_s Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:42
          mysza63 napisała:
          > Gąsin jest prawie na przeciwko moich okien tylko po drugiej stronie torów

          Wypraszam sobie ;-))
          To Twoje okna są 'po drugiej stronie torów'
          Ach, ten Pruszkocentryzm ;-)
          • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:44
            Jakby nie patrzeć Gąsin to jednak nie Żbików;-)
            • cat_s Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:47
              To prawda. Z drugiej jednak strony prościej dla Gąsiniaka w mordę dostać na
              Żbikowie niż w Pruszkowie 'właściwym'. Bo bliżej ;-)
          • cat_s Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:45
            smitte napisała:
            > Smitte, pruszkowianka przez 18 lat, obecnie Gdynianka

            No proszę, proszę...
            Góra z górą się nie zejdzie... ;-)
            Tak i pozdrawiam jak śledź śledzia :-))
            • stary.prochazka Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:52
              to ja tak nieśmiało napomknę, że moja luba też z urodzenia Gdynianka:)
              • smitte Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 18:06
                Gdynia rządzi hehe;) Też pozdrawiam.
        • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:42
          a nie przyszło wam do głowy, że tą listą możecie kogoś zniechęcić, bo:

          1. nie jest taki mądry i wkształcony ja reszta towarzystwa (wyłączając mnie)
          2. Nie jest taki młody jak wy i choć może dobrze się do tej pory czuł w tym
          towarzystwie dobrze to teraz mu się trochę głupio zrobiło

          3. Nie wszyscy są tacy bezczelni, wygadani i zarozumiali jak JA;-)
          • stary.prochazka Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:46
            eee, czemu? Ja wcale do najstarszych nie należę a to mi jest trochę głupio bo
            widzę, że większośc jest już raczej pod 30-kę i nawet jeszcze pełnego wyższego
            nie mam choć bardzo nad tym pracuję. A do tego jeszcze nie mieszkam w
            Pruszkowie, co mnie jakby trochę dyskwalifikuje jako admina;)
            • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:50
              Mam nadzieję, że nikogo nikt się nie zrazi, bo w końcu to bardzo sympatyczne
              forum z sympatycznymi adminami i pozostałą większością;-)
          • erleusortok Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 18:02
            1. jak wiesz mądrość z wykształceniem nie zawsze ma związek
            2. wiek - widzisz, można i z drugiej strony, spojrzeć z góry że takie z nas (niektórych) szczawiki..
            3. na forum każdy może być bezczelny i wygadany - nawet jeśli w rzeczywistości taki nie jest
            Poza tym zawsze mógłbym podać że mam 17 lat, 175 wzrostu, 90-60-90, długie blond włosy.. i w ten sposób zapewnić sobie dobre samopoczucie ?
    • mr.jedi Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:50
      heh, to wychodzi, że ja tu najmłodszy jestem :))
      ale cóż, nie ukrywam sie, jak wszyscy to wszyscy:
      Michał, lat 19, obecnie II klasa LO im. T. Kościuszki o ukierunkowaniu
      społeczno-prawnym
      zainteresowania: prawo,dziennikarstwo,polonistyka,informatyka (to tak w ramach
      studiów przyszłorocznych [przy dobrych wiatrach]), a poza tym: rower, rower i
      rower, rolki, ogniska i ogien wszelkiej postaci (mowili ludzie, zem piroman z
      zamiłowania) oraz Gwiezdne Wojny ;)))
      to tyle na razie :)
      • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:55
        ja bym do tych GW dodała jeszcze drugie GW czyli Gwiezdne Wrota, których
        wielbicielką jestem ja.
        Gwiezdne Wojny też uwielbiam i mogłabym prawie na okrągło a kiedyś miałam
        koleżankę, która najpierw miała nika R2D2 (chyba nie pomyliłam literek), ale
        nie szło zapamiętać i zwracać się do niej pieszczotliwie koledzy forumowi nie
        mogli więc się przmianowała na Yodę.

        mr.jedi - jednym słowem oboje lubimy gwiezdą sagę i stoimy na przeciwnych
        krańcach. Jednak sztuka łączy pokolenia.
      • erleusortok Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 17:58
        Jedi, a widziałeś to?
        wigner.fuw.edu.pl/~holocron/
        Zwiastun śliczny, sam film - aktorstwo takie jak dostępni aktorzy, kręcone toto trochę jak stare polskie filmy - bardziej psychologiczny niż sensacyjny.
        A czemu wspominam? Bo to dzieło mojego kolegi ze studiów, więc zareklamować po znajomości wypada.
        • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 18:00
          To ja się żegnam ... nareszcie mogę wyjść z pracy ... miłego weekendu
          Może wpadnę zobaczyć inne niki w sobotę ... jak mnie siostrzenice do kompa
          dopuszczą;-)
          • smitte Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 18:10
            Aha, kończyłam LO im. Kościuszki, 4 cudowne lata w życiu.
            • burza_gradowa Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 18:48
              to ja też, to ja teeezz :)
              burza...itd. ;)
              wiek-jeszcze 25
              Pruszkowianka - z dziada pradziada.
              Miejsce zam - centrum miasta ;0)
              absolwentka:przedszkola nr3, szkoly Podstawowej nr8,szkoły muzycznej I st.w
              Pruszkowie, LO im T. Kościuszki, SGGW (mgr inż. architekt krajobrazu)
              Pruszkow lubie, mam do niego duzy sentyment i nielatwo bedzie mnie stad
              wykurzyc hi hi
              • kakulinek Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 19:05
                wiek: już nie 18ście ale na tyle się czuję ;-)
                nie Pruszkowianka ale mieszkam bliziutko :-)
                szkoły skończyłam ale już nie pamiętam jakie :-)
                mało się udzielam ale bardzo często czytam :-)
                mam rodzinkę w Pruszkowie i też uśmiecham się do Helenowskiej :-)
                i najważniejsze mam na imię Dorota :-)


                A może skoro ujawniamy rąbka tajemnicy to się sobie przedstawimy?
                • erleusortok Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 19:10
                  Może jeszcze zdjęcia i wymiary? Albo wiecie co, można by opracować ankietkę. Bez pytań o dane osobowe oczywiście, ale zainteresowania, ulubiony gatunek muzyczny itp. ;)

                  A tak poważnie: niech każdy podaje takie informacje, na jakie ma ochotę... To co najważniejsze i tak wychodzi w rozmowie, a nie przy przedstawianiu.
                  • smitte Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 19:16
                    Nie nie no bez przesady, w koncu to publiczne miejsce, a poza tym trochę
                    tajemnicy nie zaszkodzi. A kto mnie zna to i tak wie, że to ja.
                    • kakulinek Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 19:19
                      Wasza wola :-)Nikogo do tego nie zmuszam i nie rozumiem Waszego oburzenia.
                      • smitte Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 19:23
                        Eee tam zaraz oburzenia ;) Ale sama widzisz, że ludzie na tych forach różne są,
                        oj różne, a wcale nie wszyscy fajni. Pozdrawiam serdecznie.
                        • kakulinek Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 19:25
                          smitte napisała:

                          > Eee tam zaraz oburzenia ;) Ale sama widzisz, że ludzie na tych forach różne
                          są,
                          > oj różne, a wcale nie wszyscy fajni. Pozdrawiam serdecznie.

                          Może i tak ale przecież nie chodzi mi o nazwisko czy adres zamieszkania :-) a
                          sama lubię wiedzieć jak "czytelnik/czka" ma na imię.
                          • erleusortok Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 19:28
                            kakulinek napisała:

                            > sama lubię wiedzieć jak "czytelnik/czka" ma na imię.
                            Acha. Witek jestem. Ale w Sieci i tak zazwyczaj podpisuję się jako erleusortok - jest zdecydowanie rzadszym i trudniejszym do pomylenia imieniem ;) Kiedyśwstukałm "erleusortok" w google, przejrzałem kilka pierwszych ekranów wyników i wszędzie znajdowałem siebie...
                          • smitte Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 21:30
                            Kakulinka pozdrawiam specjalnie, bo chyba wiem, z kim rozmawiam ;)))))
                            • kakulinek Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 22:16
                              smitte napisała:

                              > Kakulinka pozdrawiam specjalnie, bo chyba wiem, z kim rozmawiam ;)))))

                              Też pozdrawiam:-)))
                      • erleusortok Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 19:25
                        Ja nie jestem oburzony ;) Ale w moim przypadku sprawa wygląda tak: zdecydowanej większości forumowiczów, w tym oczywiście i Tobie, bez oporów bym się i przedstawił, i pół życia opowiedział.. Sęk w tym, że w ten sposób wyzewnętrzniłbym się też całemu światu - to tak, jakbym spotykając Cię na ulicy wywrzeszczał swoje imię na całą okolicę i jeszcze na wszelki wypadek wypisał je sprajem na murze.

                        A to z informacjami np. o lubianej muzyce było prawie na poważnie. Można taki drugi wątek założyć ;)
    • smallec Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 20:17
      nooo dawno nie zagladalem .... ale liste wpadam podpisac ;)))

      Tak wiec ja ...lat ponad 30, absolwent Kosciucha, niedoszly takze kilku
      wydzialow i szkol wyzszych, jednej pomaturalnej ;) a w koncu skonczony mgr ASP
      Poznan ...
      Nie naleze do pruszko-entuzjastow, ale zdazylem sie przyzwyczaic - w koncu
      mieszkam tu od zawsze.
      • fiki201 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 20:44
        Mało się udzielam na tym forum, chociaż atmosfera jest zawsze bardzo sympatyczna
        i aż miło poczytać.
        Jestem z tego samego rocznika co stary.prochazka (chociaż wydawało mi się,że
        jesteś starszy, tak gdzieś pod 30-tkę).Również przygotowuję się do obrony
        (właśnie złożyłam pracę)na kierunku, o którym zawsze marzyłam.
        W Pruszkowie od urodzenia, obecnie mam zdecydowanie lepsze zdanie o tym miejscu
        niż jeszcze przed ok.2 laty.
        Uwielbiam podróże i swoją pracę (przede wszystkim ludzi).

        Pozdrawiam i uważam, że świetny pomysł z tą listą.
        • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 20:55
          Ja tez jestem w wieku Prochazki, nawet dzielilem z nim trudy nauki w LO im.
          Tezana (i nie tylko nauki), obecnie przygotowujacy sie do obrony licencjatu na
          slawistyce i magisterki na SGH, ale mi sie nie chce (to tez chroniczne) :D
        • splart Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 21:01
          no to trzeba sie odkryć :)
          Artur, 32lata, w pruszkowie od 7 lat a przedtem dolny slask
          osiedle staszica

          • mcgoo Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 21:13
            McGoo
            31L - 15 Szprotawa, 5 Zielona Gora, 6 Wroclaw, 3 miesiace Olsztyn, 3 miesiace
            Leszno Wlkp., 3 lata Pruszkow
            • stary.prochazka Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 22:36
              >6 Wroclaw

              ech, Wrocław znowu Dolny Śląsk. Zazdroszczę, strasznie mnie tam ciągnie tylko
              luba się nie chce zgodzić i mówi że muszą najpierw się najpierw o dobry dojazd
              do Warszawy postarać:(
              • splart Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 03:20
                bo Wrocław jest super :)
                gdybym tylko mial tam prace porownywalna z ta warszawska to bym sie dlugo nie
                wahał....
    • derekpl Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 21:14
      Powiem jak na komendzie :P

      Dariusz S. lat 22
      Zamieszkaly w pruszkowie od urodzenia, wyksztalcenie techniczne.
      W zeszlym roku student informatyki, w tym ekonomii w przyszlym nie wiadomo :)
      27.08.2005 - prawdopodobnie utrac i stan wony.
      Od niedawna milosnik-fascynat-hobbysta fotografii.
      Ps. Dyslektyk i dysgrafik :)
      • uasiczka Re: I Lista Obecności Forumowiczów 10.05.05, 08:51
        hmmmmmmmmmm... pasujesz mi na mojego brata ciotecznego (poza tą ekonomią i
        27.08.05) hihi
        • stary_pawian Re: I Lista Obecności Forumowiczów 11.05.05, 12:17
          hmmmmmmmmmmm coś w tym jest
          • derekpl Re: I Lista Obecności Forumowiczów 12.05.05, 22:17
            Albo - jeszcze o czyms nie wiesz :P
    • sqh Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 21:58
      Ja to już tyle razy się demaskowałem w różnych miejscach, że spokojnie możnaby
      mi teczkę założyć :-)

      No dobra, zbierzmy do kupy:

      27 lat, Pruszkowiak od Pradziadka, który to przeniósł się tu z Częstochowy, a
      właściwie prosto z frontu po wojnie polsko-bolszewickiej.

      Najpierw Wyględówek, potem Parkowe, króciutko Staszica i od 15 lat - Ceglana.

      Wykształcenie wyższe techniczne, ale w głębi duszy (i coraz częściej w
      praktyce) - humanista :-)

      Zamiłowanie do historii, turystyki pieszej i rowerowej, fotografowania,
      długonogich blondynek (i nie tylko) oraz paru innych rzeczy... :-)
      • jersey.girl Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 22:23
        O, ja też się dopiszę, co prawda jestem tutaj od niedawna, i to niezbyt
        aktywnie, ale akurat teraz jestem obecna ;).

        20 lat, całe życie w Pruszkowie (chociaż teraz już tylko święta i wakacje),
        dokładniej os. Staszica, skończona podstawówka nr 2, liceum już w Warszawie (ale
        brat po Kościuchu, co chyba mnie trochę ratuje ;). A teraz właśnie kończę 1. rok
        sutdiów (też techniczne).

        Zainteresowania: hitoria - szczególnie wiek XX; stosunki międzynarodowe i
        dyplomacja; książki (literatura rosyjska etc., raczej klasyka); mój komputer :).

        Uzależniona od kawy latte.
        • stary.prochazka Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 22:33
          > Zainteresowania: hitoria - szczególnie wiek XX; stosunki międzynarodowe i
          > dyplomacja; książki (literatura rosyjska etc., raczej klasyka); mój komputer :)

          rosyjską litearturę lubię, tylko jakoś klasyka mi nie podchodzi; poza tym to
          prawie jakbym siebie słyszał:-)
          Zaglądasz może czasem na "Rosyjską muzę, filmy, knigi" albo na "Polska-Rosja"?
      • smitte Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 22:38
        A nazywasz się barwnie Stefek Kuchnia (było w którymś wątku kiedyś) ;)
        • smitte Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 22:39
          To do skucha miało być, tylko nie wyjszlo ;))
          • sqh Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 22:57
            No coś w tym stylu w każdym razie :-)

            Kto sobie zada nieco trudu, ten mnie znajdzie na tym portalu pod prawdziwym
            imieniem i nazwiskiem :-)))
            • sqh Uprzedzając... 06.05.05, 22:58
              Nie, nie Adam Michnik ;-D
              • cat_s Re: Uprzedzając... 06.05.05, 23:03
                Pozwolę sobie uprzedzić następne zastrzeżenie:
                również nie Helena Łuczywo? ;-)
                • sqh Re: Uprzedzając... 06.05.05, 23:31
                  Nie, i Wanda Rapaczyński także nie :-)
                  • tzyrkiel Re: Uprzedzając... 08.05.05, 12:27
                    Aleksandra Jakubowski ?
                    • sqh Re: Uprzedzając... 08.05.05, 22:03
                      Ty się nie bawisz, bo za długo mnie znasz i miałeś czas nauczyć się moich
                      danych osobowych na pamięć ;-)
                      • derekpl Re: Uprzedzając... 12.05.05, 22:19
                        Znaczy sie, ten no ... Kulczyk :)
            • erleusortok sqha na tym portalu znaleźć... 06.05.05, 23:13
              ..jakoś nie mogę. Chociaż fakt, że jesteś w milionie innych miejsc - no, no, imponujące.. Tu fotografujesz, tam piszesz, gdzie indziej opracowujesz, a tu i ówdzie to nawet za przeproszeniem sekretarzem jesteś..
              • sqh Re: sqha na tym portalu znaleźć... 06.05.05, 23:36
                Ale widzę, że i Ciebie też trochę w tej Sieci jest... :-)
                • erleusortok Re: sqha na tym portalu znaleźć... 06.05.05, 23:45
                  No fakt, i "erleusortoki" raczej się przypadkowo nie zbiegają - w zasadzie wszystkie są moje.. Po imieniu z nazwiskiem też zresztą można mnie znaleźć, ale nie tak licznie.
              • sqh Re: sqha na tym portalu znaleźć... 06.05.05, 23:39
                Aha - i wbrew słusznym skądinąd pozorom, to, co Google wyrzuca na pierwszych
                dwóch miejscach nie jest wcale moją twórczością - to tylko potrójna zbieżność:
                imienia, nazwiska i fachu.
                • erleusortok Re: sqha na tym portalu znaleźć... 06.05.05, 23:43
                  No to jestem rozczarowany...
            • hotinhere Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.05.05, 23:52
              witam,
              ja tez odzywam sie nizbyt czesto ale czytam forum codziennie
              lat marne 22, wykanczam wlasnie licencjat a on mnie.
              pozdrawiam sympatyzujacych z ul.Helenowska i Gdynią;)
              a no i sqh do ktorego sie chyba [bo tak nie na 100% to sqh byl,ze zdjec
              poznajeli tylko] dzisiaj wyszczerzylam z autobusu reflektujac sie dopiero po
              chwili, ze biedak mnie nie zna i obca baba sie do niego szczerzaca podejrzanie
              wygladac może;)
              • cat_s Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 00:06
                Witaj Hotinhere,
                Tak z ciekawości (broń Boże ze wścibstwa;-)) - ta Gdynia w Twoim poście to z
                czystej sympatii, czy Ty również jakoś w Wybrzeże zamieszana jesteś?
                Bo jeśli to drugie, to powoli w Pruszkowie enklawa gdyńska zacznie się
                tworzyć :-)

                Pozdrawiam serdecznie, niezależnie która z opcji wymienionych powyżej jest
                właściwa:-)
                cat_s
                • hotinhere Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 00:11
                  no zamieszana jestem ale raczej telefonicznie i majlowo, a tak bardziej
                  konkretniej ciałem i duchem to w wakacje, zamotałam?:) o moze tak: bywam, nie
                  mieszkam:)
                  pzdr
              • sqh Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 00:09
                hotinhere napisała:

                > a no i sqh do ktorego sie chyba [bo tak nie na 100% to sqh byl,ze zdjec
                > poznajeli tylko] dzisiaj wyszczerzylam z autobusu reflektujac sie dopiero po
                > chwili, ze biedak mnie nie zna i obca baba sie do niego szczerzaca podejrzanie
                > wygladac może;)

                Ano, to mnie Szanowna Koleżanka zastrzeliła, bo powyższa sytuacja była całkiem
                możliwa - dzisiaj sporo autobusów koło mnie przejeżdżało...

                Ale ja podobno zamyślony po ulicach po ulicach chodzę; znajomi mi mówią, że ich
                nie rozpoznaję, a co dopiero nieznajomi... Następnym razem proszę dodatkowo
                machać łapką ;-)

                A która to konkretnie linia mogła być?
                • hotinhere Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 00:15
                  no tak okolice przystankowe na armii krajowej, tak przed 13 chwile? Bedzie to
                  sqh czy tez nie?:)
                  Ale i tak jak to w dziecinstwie mym czytana namietnie M.Musierowicz pisała
                  Eksperymentalny Sygnał Dobra posłany komus został, a co mi tam:]
                  • sqh Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 00:20
                    hotinhere napisała:

                    > Eksperymentalny Sygnał Dobra posłany komus został, a co mi tam:]

                    No to informuję niniejszym, że w zamierzonego adresata trafił, choć ten go
                    niestety nie zarejestrował, co przyznaje ze wstydem...
                    • hotinhere Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 00:31
                      sqh napisał:

                      > hotinhere napisała:
                      >
                      > > Eksperymentalny Sygnał Dobra posłany komus został, a co mi tam:]
                      >
                      > No to informuję niniejszym, że w zamierzonego adresata trafił, choć ten go
                      > niestety nie zarejestrował, co przyznaje ze wstydem...

                      a no prosze a jednak:) dobrze przynajmniej, ze trafił:)

                      pozdr
                      >
              • kakulinek Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 09:35
                hotinhere napisała:

                > witam,
                > ja tez odzywam sie nizbyt czesto ale czytam forum codziennie
                > lat marne 22, wykanczam wlasnie licencjat a on mnie.
                > pozdrawiam sympatyzujacych z ul.Helenowska i Gdynią;)
                > a no i sqh do ktorego sie chyba [bo tak nie na 100% to sqh byl,ze zdjec
                > poznajeli tylko] dzisiaj wyszczerzylam z autobusu reflektujac sie dopiero po
                > chwili, ze biedak mnie nie zna i obca baba sie do niego szczerzaca podejrzanie
                > wygladac może;)


                Też serdecznie pozdrawiam cały fanklub ;-))))Jeszcze trochę a opanujemy całe
                forum ;-))))
                • hotinhere Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 10:43
                  no baa !!
                  my nie damy rady??:)
                  ściskam mocno:]
    • checksum Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 00:08
      27 lat, wieczny student, maniak internetu - prywatnie i zawodowo ;)
    • pawelpp Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 03:27
      Mam na imię Paweł.
      Urodziłem się 34 lata temu w Warszawie, gdzie obecnie mieszkam.
      W Pruszkowie mieszkałem ponad 20 lat. Rodzina mojej matki przyjechała do
      Pruszkowa, podobnie jak rodzina Sqhy, 80 lat temu z Częstochowy.
      Ukonczyłem LO im. Kościuszki i Uniwersytet Warszawski.
      Zawód wykonywany: nieruchomościowiec.
      Znak zodiaku: Byk.
      Mam dwa koty.

      Zainteresowania moje są wszechstronne (co niekoniecznie znaczy powierzchowne):
      historia idei, gospodarka, polityka, muzyka klasyczna (barok, XVIII i XIX w.),
      architektura (gotyk) i malarstwo (np. średniowieczne, prerafaelici, Chagall,
      Malczewski), film (tylko europejski).

      Interesuje mnie historia (i teraźniejszość) Pruszkowa, dlatego czytam to Forum
      i czasem coś na nim piszę. Lubię wycieczki podwarszawskie, szczególnie do
      Puszczy Kampinoskiej.

      Jestem miłośnikiem Tatr i pisuję na Forum Tatry, na które zapraszam:
      www.tatry.prv.pl
      albo:
      www.bozym.com/tatry_bb/index.php?sid=358b2333e774d18e529dd25c39285783
      Bardzo lubię obserwować ptaki. Miłośnikom przyrody polecam Forum Ornitologia:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=12827

      Od sześciu lat zajmuję się degustacją wina. Wszystkich, którzy chcieliby
      wiedzieć o winie więcej zapraszam na Forum Wino, które współtworzę:
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=18
      Śmieją się ze mnie, że jestem z natury koneserem, nietylko wina :-)
    • vandikia Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 08:46
      i z listą stary prochażko wychodzi całkiem fajnie ;)

      pozdrówka, miło was ...czytać ;)
      • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 10:25
        Dam upust pasji lingwistycznej, vandikia, co Ty tam masz po hebrajsku?

        sqh, jezdzisz jeszcze wtorki 18.07 z Rembertowa piecset-pietnastka? Bo czasem
        wyrabiam sie na ten autobus i probuje obstawic kogos, kto mi wyglada na Ciebie.

        A moze jakies zdjecia? Moje jest do wgladu tu:
        akson.sgh.waw.pl/~jd23151/jacek2.bmp
        (teraz juz nie nosze tej brody, to byl eksperyment) ;)
        • vandikia Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 10:39
          hebrajski:

          wiara,
          nadzieja,
          miłość


          poza tym mam wrażenie, że albo razem chodziliśmy do podstawówki (11), albo L.O
          (Zan). Tyle,że ja młodsza ;)
          • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 11:16
            LO to moze, bo jestem "absolwentem" ósemki :)
            a z ktorego rocznika? (w Zanie wszyscy sie znali, to na pewno Cie
            skojarzylbym) :)
            • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 11:17
              o, tu masz bez brody dla ulatwienia:
              akson.sgh.waw.pl/~jd23151/jacek.bmp
              wiem ze mam glupia mine, ale i tak jest znosna po 12 godzinach marszu w nocy:)
              • vandikia Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 11:19
                podaj rękę absolwencie Zana ;)

                jestem rok młodsza, chodziłam do klasy niemieckiej ;)
              • erleusortok Josip bez brody... 07.05.05, 11:46
                Ale stronę www generalnie masz niezłą ;)
                akson.sgh.waw.pl/~jd23151/
                • josip_broz_tito Re: Josip bez brody... 07.05.05, 12:15
                  Gdyz sluzy ona do przechowywania plikow jeno, a i to w malej ilosci.
        • sqh Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 21:42
          josip_broz_tito napisał:

          > sqh, jezdzisz jeszcze wtorki 18.07 z Rembertowa piecset-pietnastka? Bo czasem
          > wyrabiam sie na ten autobus i probuje obstawic kogos, kto mi wyglada na
          > Ciebie.

          No ba! W najbliższy będę na przykład nim jechał. W środę i czwartek też bym
          jechał, ale akurat w tym tygodniu wyjeżdżam we środę na Śląsk.

          > A moze jakies zdjecia?

          Było choćby w jednym artykule w "Stołecznej", ale on jest już chyba płatny...

          Ale na pewno poznasz mnie po okularach, brodzie, czarnych dżinsach i zielonej
          kurtce M-65 (no, chyba, że będzie upał). A w ogóle, jeśli we wtorek w Pracowni
          Naukowej dyżur do 18:00 będzie miała taka jedna przemiła pani archiwistka, to
          na przystanek będę szedł na pewno z nią :-)
          • sqh Josipie, niestety jednak nie w ten wtorek... 10.05.05, 00:31
            Wybacz, ale w związku z moim wyjazdem na Śląsk w nocy ze wtorku na środę, jutro
            wychodzę z CAW-u koło 17:00 i nie będziemy się mogli w tym tygodniu spotkać.

            Na wszelki wypadek posyłam Ci tę informację również mailem.
            • sqh Josipie... - cd. :-) 01.06.05, 21:28
              Informuję, że wczoraj minął drugi wtorek, kiedy po wyjściu z CAW-u wypatrywałem
              Cię na przystanku, ale - może z braku pamięci do twarzy - nie znalazłem.

              Wczoraj też na przykład stałem tam z Uroczą Panią Archiwistką - ja jak ja, ale
              nie wierzę, że na nią nie zwróciłbyś uwagi... :-)))
    • szczupak1972 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 11:19
      Skoro wszyscy to ja też ;-)
      imię: Piotrek
      lat: 33
      zamieszkały: od zawsze Pruszków, 9 lat ul. Narutowicza potem aż do teraz os.
      Staszica
      absolwent: przedszkola nr 5, szkoła podst. nr 1 i 2 (mały 3 dniowy epizod w
      11 ;-) ) a następnie Technikum Mechaniczne i krótko (niestety) Politechnika
      Warszawska.
      zainteresowania: historia szczególnie Pruszkowa oraz marynistyka i fotografia
      (bardzo amatorsko)
      poza tym stały bywalec spotkań forumowych (przynajmniej tych ostatnich) ;-)
      • vandikia Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 11:20
        a czemu szczupak?,

        taki ostry ;)?
        • szczupak1972 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 11:26
          może ;-)
          ale tak na prawdę to przez przypadek
          od razu uprzedzam, że na pewno nic związanego z wędkarstwem, w życiu wędki w
          ręku nie miałem ;-)
          • vandikia Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 11:30
            a żałuj, bo łowienie ryb to naprawdę genialna sprawa ;)
            • szczupak1972 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 11:34
              możliwe ale jak to Mysza63 napisała ja też nie jestem kanibalem bo też jestem
              spod znaku ryby ;-) a poza tym trochę za ruchliwy jestem na wielogodzinne
              siedzenie w jednym miejscu ;-)
              • vandikia Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 11:44
                alez to nie ma nic wspólnego z kanibalizmem ;)

                złapane rybki zwykle wpuszczałam z powrotem. Myslę, że krzywdy im nie zrobilam,
                co najwyżej skaleczyłam "dziąsło". Poza tym takie łowienie zamienia się
                niemalże w medytację. Wystarczą 3 godzinki, a czujesz się jaknowo narodzony ;)

                coś ze mną poza tym nie tak, lubię łowić, oglądać piłkę nożną (jeszcze kupuję
                facetowi piwo), włazić na drzewa, oglądać boks. Może ja sie powinnam vandik
                nazwać? ;)
                • szczupak1972 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 12:03
                  no faktycznie zainteresowania masz baaardzo ciekawe i dość nietypowe :-)
                  ale myślę że nie musisz zmieniać nick'a, ten który masz pasuje do Ciebie i już
                  się przyzwyczaiłem ;-)
                  • vandikia Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 12:14
                    ;)

                    w takim razie życzę miłego weekendu i do zobaczenia w tygodniu
                    • szczupak1972 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 12:17
                      dziękuję :)
                      i oczywiście również mile spędzonego weekendu życzę :)
                      • josip_broz_tito Vandikio! 07.05.05, 12:33
                        Gdzie robia takie kobiety??? Ryby, mecze, piwo, kurde. Nie zebym na swoja luba
                        narzekal, ale Twoj facet to musi miec raj na ziemi:)
                        A gdzie ryby lapiesz? :)
                • sqh Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 21:44
                  vandikia napisała:

                  > Myslę, że krzywdy im nie zrobilam, co najwyżej skaleczyłam "dziąsło".

                  Wargę raczej. Taki fishbodypiercing. Aua!

                  ;-)
    • suvarek Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 12:35
      Czas chyba na mnie ..

      Piotr ur w Pruszkowie - mieszkaniec od urodzenia.
      zonaty
      lat 38
      2- ka dzieci
      co do wyksztalcenia tech. mechanik ZSM - Pruszkow
      piszacy obecnie prace licencjacka kierunek ekonomiczny
      mieszkaniec Zbikowa teraz Ul. Helenowska :)
      pracujacy ,czytajacy to forum od dosc dawna (ale malo pisacy na nim).

      ...............pytania i sugestie na maila :)
      ...........i chyba to wszystko..:(-
      wiecej nie pamietam..!:)
      • pawel_forum Helenowska... 07.05.05, 12:41
        Zaraz się okaże, że połowa bywalców jest w jakiś sposób związana z Helenowską ;-)
        • suvarek Re: Helenowska... 07.05.05, 12:42
          pawel_forum napisał:

          > Zaraz się okaże, że połowa bywalców jest w jakiś sposób związana z
          Helenowską ;
          > -)


          tak wyszlo ..przeciez to duze osiedle..
          • splart Re: Helenowska... 07.05.05, 13:42
            ja jestem - przychodnią dla dzieki i pocztą :)
            • szczupak1972 Re: Helenowska... 07.05.05, 14:03
              a ja codziennie do pracy wedruję Helenowską oraz z okna widzę ją w całej
              okazałości ;-)
              • suvarek Re: Helenowska... 07.05.05, 14:12
                ....ja widze ja od konca do poczatku..Moj blok zamyka ja na samym koncu..
                • smitte Re: Helenowska... 07.05.05, 14:16
                  Zważywszy na to, że blok 7 stoi naprzeciwko bloku 20, a 6 znajduje się zupełnie
                  gdzie indziej miałabym wątpliwości, gdzie ona ma koniec, a gdzie początek;))
                  • suvarek Re: Helenowska... 07.05.05, 14:20
                    moim skromnym zdaniem poczatek wjazdu na ul.Helenowska jest od ul.Plantowej a
                    koniec na samym koncu blok o nr 26..:-) - tak mi sie wydaje i chyba nic sie do
                    tej pory nie zmienilo..:)
                    • smitte Re: Helenowska... 07.05.05, 14:25
                      Masz oczywiście rację, ale zawsze mnie bawiła ta pokręcona numeracja.;)))
                      • suvarek Re: Helenowska... 07.05.05, 14:35
                        ...numeracja blokow jest dokladnie pomieszana .
                        Vis a Vis helenowskiej 24 stoi blok ale juz Wojska Polskiego :)-
                        .....jak nie przedziesz sie pare razy po osiedlu - nie dojdziesz :(!
                • szczupak1972 Re: Helenowska... 07.05.05, 14:32
                  A ja z jednego okna widzę koniec Helenowskiej, a z drugiego całą resztę a jak
                  się wychylę to widze 20-stkę ;-)
                  • szczupak1972 Re: Helenowska... 07.05.05, 14:37
                    przepraszam, 20-stkę to widze bez wychylania natomiast 22 to musze się trochę
                    wychylić z okna ;-)
                    • suvarek Re: Helenowska... 07.05.05, 14:38
                      szczupak1972 napisał:

                      > przepraszam, 20-stkę to widze bez wychylania natomiast 22 to musze się trochę
                      > wychylić z okna ;-)



                      ...a balkonu to nie masz ...:)?
                      • szczupak1972 Re: Helenowska... 07.05.05, 14:40
                        mam balkon i z niego widać bardzo dobrze koniec ul. Helenowskiej, natomiast
                        początek już tylko z okna moge obserwować ;)
                        • suvarek Re: Helenowska... 07.05.05, 14:42
                          pomachal bym Ci ale stukam z pracy...:(
                          • szczupak1972 Re: Helenowska... 07.05.05, 14:43
                            no trudno może innym razem ;-)
                            • suvarek Re: Helenowska... 07.05.05, 14:47
                              ...jutro moze na piwie przy zabce lub u " zosi" ;-)?
                              • szczupak1972 Re: Helenowska... 07.05.05, 14:50
                                może, czemu nie ;-)
                                tylko gdzie ta "zosia" jest bo ja raczej słabo rozeznany jestem w "lokalach" na
                                Helenowskiej, wszak mieszkam na innej ulicy ;-)
                                • suvarek Re: Helenowska... 07.05.05, 14:55
                                  ..." Zosia " - to sklep :-)!- to moja wlasna nazwa ,bioraca sie od imienia
                                  wlascicielki sklepu ul .Dzialkowa tam gdzie zawsze jest duza woda po deszczu.:-
                                  ).
                                  • szczupak1972 Re: Helenowska... 07.05.05, 14:58
                                    achaa, to chyba wiem już gdzie mniej więcej :-)
                                    • suvarek Re: Helenowska... 07.05.05, 15:22
                                      ..ale nie smiem Ci proponowac - bo pomyslisz ze ja taki jestem " chmurkowy" :-)!
                                      ....zreszta jutro deszcz bedzie padal..
                                      • smitte Re: Helenowska... 07.05.05, 15:27
                                        Moja mama też zawsze mówi "U Zosi", to jest widocznie ogólnoosiedlowe.
                                        • kakulinek Re: Helenowska... 07.05.05, 15:29
                                          Pozwolę sobię na prywatę, myślę że mi wybaczycie :-)
                                          smitte odebrałaś pocztę?
                                          • smitte Re: Helenowska... 07.05.05, 15:37
                                            Oczywiście;))) A co, nie doszła odpowiedź? Wczoraj wieczorem wysłałam, ale to
                                            wyślę jeszcze raz. Pozdrawiam.
                                      • szczupak1972 Re: Helenowska... 07.05.05, 15:51
                                        hymm, w życiu nie jednego już próbowałem ;-)
                                        ale jeśli będzie padać to pod chmurką faktycznie nie najlepiej to bedzie
                                        jakby co to może już ewentualnie na maila bo nas admini przeklną ;-)
                                        No chyba że byliby jeszcze jacyś inni chętni?? ;-)
                                        • josip_broz_tito Re: Helenowska... 07.05.05, 17:08
                                          Numeracja Helenowskiej jest stąd, ze ona zanim postawili mój stary blok
                                          (Powstańców 99) dochodzila do Powstancow wlasnie, widac to zreszta na mapach,
                                          co je Prochazka kiedys powiesil.
                                          • josip_broz_tito Re: Helenowska... 07.05.05, 17:10
                                            Zle mi sie wcisnelo:) Stad chyba nie ma pierwszych numerow.

                                            Aha, mieszkancy Os. Staszica, powiedzcie, czy nie dziwi Was ten domek
                                            jednorodzinny między kościołem Św. Józefa a Żabką? Tam jest sterta śmieci i
                                            syfu jakiegoś takiego i malutka dróżka do wejścia. Kto tam mieszka i skąd te
                                            śmieci???
                                            • szczupak1972 Re: Helenowska... 07.05.05, 17:19
                                              Śmieci są z tąd że przywozi je tam mieszkający w tym domku dziadek. Wygląda na
                                              to ze zwozi z oklolicy wszystko co mu tylko wyda się potrzebne. Z tego co wiem
                                              próbowano jakoś wymusić na tym Panu uporządkowanie posesji jednak bez rezultatu
                                              gdyż jest to prywatna własność, podstawiono kiedyś nawet duży kontener za darmo
                                              jednak po dwóch dniach pusty go zabrano.
                                              • suvarek Re: Helenowska... 07.05.05, 17:27
                                                mieszka tam chyba ktos jeszcze -jakis chlopak kiedys przechodzilem -zamykal
                                                furtke na klucz...
                                              • stary.prochazka Re: Helenowska... 07.05.05, 17:29
                                                to chyba taki wasz staszicowy pan Marchewka:-) Nasz pan Marchewka z domku za
                                                blokiem na Armii Krajowej już nie żyje a dom kupili albo wynajmują jacyś inni
                                                ludzie.
                                                • suvarek Re: Helenowska... 07.05.05, 17:34
                                                  stary.prochazka napisał:

                                                  > to chyba taki wasz staszicowy pan Marchewka:-) Nasz pan Marchewka z domku za
                                                  > blokiem na Armii Krajowej już nie żyje a dom kupili albo wynajmują jacyś inni
                                                  > ludzie.


                                                  ..........musimy poczekac - historia sama sie skonczy..
                                              • mysza63 Re: Helenowska... 07.05.05, 17:31
                                                Ja Helenowską biegałam przez ostatnie osiem lat ... teraz to już historia ... a
                                                faceta z pięknym ogórdkiem latem trzeba mijać na wdechu.


                                                Szczupak jest szczupak dlatego że:
                                                po pierwsze kiedyś był szczuplutki jak szczupaczek
                                                po drugie był czyjąś ukochaną rybką
                                                po trzecie ma dowcip ostry jak szczupakowe ząbki
                                                • mysza63 Re: Helenowska... 07.05.05, 17:33
                                                  Szczupak odbieraj pocztę ... czekam na wiadomość
                                                  • josip_broz_tito Re: Helenowska... 07.05.05, 17:53
                                                    No proszę, taki wątek niby niechciany, a tu już kontakty mailowe, piwo pod
                                                    Żabką, no no:)
                                                  • josip_broz_tito Re: Helenowska... 07.05.05, 17:56
                                                    Napiłbym się z wami, ale robota:( A tak a propos, jakoś ten domek sam w sobie
                                                    to nawet ładnie wygląda a smrodu jakoś nie czułem, ale tego lata specjalnie
                                                    powącham:)

                                                    A Helenowską oglądałem z okien pokoju przez 22,5 roku zamieszkiwania przy
                                                    Powstańców 99:)
                                              • pawel_forum Re: Helenowska... 07.05.05, 18:20
                                                kilka lat temu gdy się wyprowadzałem z Helenowskiej, miał już pokaźną podwórkową
                                                kolekcję - dalej ją powiększa? ;-)
                                                • szczupak1972 Re: Helenowska... 07.05.05, 18:26
                                                  wygląda na to że dalej powiększa, kolekcjoner z prawdziwego zdarzenia, nic nie
                                                  jest mu w stanie przeszkodzić w rozwijaniu swojej pasji ;-)
                                                  • szczupak1972 Re: Helenowska... 07.05.05, 18:28
                                                    ... ale jedno trzeba przyznać temu człowiekowi, chodnik przed posesją jest
                                                    zawsze posprzątany a w zimę śnieg był już odgarnięty po 6.00 rano gdy przed
                                                    blokami zalegały jeszcze całe zaspy i nikt specjalnie się nimi nie interesował
                                                  • pawel_forum Re: Helenowska... 07.05.05, 18:36
                                                    rzeczywiście barwna postać ;-) spojrzę tam gdy będę odwiedzał te strony...
                                                  • josip_broz_tito Re: Helenowska... 07.05.05, 19:59
                                                    a jakie tam sa naprawde ciekawe rzeczy, kola od roweru, cegly, rury, szmaty,
                                                    matlesy po jajkach, gazety:)
                                                  • hotinhere Re: Helenowska... 07.05.05, 20:01
                                                    ale zauważcie, że to co ten Pan uprawia to nie jest jakiś tam burdel. Tam
                                                    wszystko ma swoje miejsce: wiadra do wiader, deseczki do deseczek, drabiny do
                                                    drabin, szczotki do szczotek i na warzywka jest miejsce nawet. Miałam tak kilka
                                                    razy, ze było mi cos potrzebne, przechodziłam koło tegoż dziwu a tam prosze:
                                                    wszystko jest pod ręką;) żarcik oczywiscie

                                                    ps.Koła do rowerów też ma, chyba z 7:]
                                                  • josip_broz_tito Re: Helenowska... 07.05.05, 22:19
                                                    no wlasnie wyzej pisalem o tym. Ma jeszcze kilka rowerow bez kol (model
                                                    jalopnski-samarama:)), wiec moze sobie sklada w wolnych chwilach. A moze to Dr
                                                    Jekyll i mr. Hyde? Jedno ego znosi syf, drugie uprawia ogrodek;)
    • suvarek Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 18:28
      a swistak siedzi i zawija te sreberka ..
      kazdy ma jakiegos swojego bzika czy nie mam racji...?;)
      • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 19:04
        Po pierwsze świstak siedzi bo sreerka były kradzione
        po drugie masz rację: jedni lubią pomarańcze inni jak im nogi śmierdzą;-)
    • mike_007 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 20:44
      mike_007

      Prawie 23 lata (10 w Pruszkowie), niedokończone studia informatyczne, próbuje
      zdobyć prawko na autobusy (posiada już na osobowe i ciężarowe). Odbył służbę
      wojskową. Przez kilka lat grał w kosza MKS-MOS Pruszków (to były czasy).
      Zamieszkały w samym centrum miasta, w tym roku możliwa przeprowadzka do Nowej
      Wsi.
    • altu to teraz ja.. 07.05.05, 22:00
      kobieta, brunetka z zielonymi oczami. w wieku Skuszaka
      przybylam z Częstochowy, pracuje i mieszkam w Warszawie (wcześniej w Ursusie,
      więc całkiem blisko, a teraz przenoszę się do Wawra albo na Pragę Płd) ..
      do Pruszkowa mam ogromny sentyment i staram się co najmnej raz w miesiącu w nim
      być.. do Pruszkowiaków sentyment mam jeszcze większy..
      wykonuję pracę biurową, biegam na obcasach, zimą w oficerkach, często spotyka
      się mnie w miejscach dziwnych wydarzeń..

      uwielbiam kurczaka po meksykańsku, piwo, czipsy i mecze (siatkówka i nożna),
      lubie czytać wszystko i nic-nie-robić, czyli leniuchować..
      • wfe416n Re: to teraz ja..spóźniony 07.05.05, 22:06
        Przepraszam, kurde wyjechałem a tu taki temat....
        39 lat - stary jestem, i całość prawie w Pruszkowie,
        szkoły ukończone - najpierw nr8 potem inne, mieszkam oczywiście na Helenowskiej i widzę was wszystkich z okna, balkonu, z jednej strony, z drugiej strony i z góry ( wysoko mieszkam )
        • garion637 Re: to teraz ja..spóźniony 09.05.05, 08:00
          I ja !
          Marek, lat 39, maieszka od zawsze w malichach.
      • sqh Re: to teraz ja.. 07.05.05, 22:19
        altu napisała:

        > w wieku Skuszaka

        Hm, to zaszczyt być wzorcem czegoś... Po zejściu proszę mnie zakonserwować pod
        kloszem w Sevres :-)))
        • altu Re: to teraz ja.. 07.05.05, 22:22
          obawiam sie, ze po Twoim zejsciu nie bedzie juz czego konserwowac..
          bo i Sevres moze tego nie doczekac ;)
    • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 22:11
      To jak juz sie zrobilo tak rodzinnie, to moze uzyskam odpowiedz na moje pytanie
      czy sqh jezdzi jeszcze autobusem 515 z Rembertowa:) Bo nie moge Cie obczaic, a
      czesto ostatnio mi sie zdarza.
      Aha, wspomnienia z Zana zatarly mi sie juz na tyle, ze nie kojarze nawet zadnej
      charakterystycznej osoby z klasy niemieckiej z rocznika 1982, wiec niestety
      Vandikii tez nie kojarze. Ale w budynku polonistyki mam zajecia z serbskiego o
      8 rano w czwartki:) Bo znow jestesmy na tym samym wydziale, mimo ze ja
      slawista:)
      • sqh Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 22:16
        josip_broz_tito napisał:

        > To jak juz sie zrobilo tak rodzinnie, to moze uzyskam odpowiedz na moje
        > pytanie czy sqh jezdzi jeszcze autobusem 515 z Rembertowa:) Bo nie moge Cie
        > obczaic, a czesto ostatnio mi sie zdarza.

        O, widzę, że nie tylko ja najpierw zadaję pytania, a potem patrzę, czy jest
        moze odpowiedź... :-)

        Rozejrzyj się po postach :-)
        • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 22:18
          nie mogliby sie na phpBB przerzucic, tamte fora sa zdecydowanie latwiejdze w
          obsludze, ale poszukam:)
          • sqh Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 22:20
            Podrzuciłbym chętnie link, ale już nie pamiętam, w którym wątku pytałeś :-)))
            • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 22:23
              juz mam:) To ja bede sie streszczal i opuszcze moje nauczane dzieci 5 min
              wczesniej coby zdazyc, bo czasem mi ucieka:) I piwo musze wczesniej kupic w
              Zabce. BTW, nie denerwuja Cie te idiotyczne sygnaly w Zabkach przy Montera-
              Chrusciela?? Ja przez pierwsze dwa miesiace do gory ze strachu skakalem
              • sqh Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 22:31
                Akurat nie, bo na koniec świata zwany Rembertowem zajeżdżam zawsze z własnym
                prowiantem :-) Ale nawet jak mnie zacznie ssać w Archiwum, to i tak mam bliżej
                do kantyny AON-u niż do Żabek.
                • sqh Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 22:41
                  No właśnie ssie mnie. Więc idę sobie kolację zrobić, bo na żonę to nie mam co
                  liczyć... ;-D
                  • stary.prochazka Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 22:54
                    bo te żony to się teraz takie porobiły że samemu trzeba sobie gotować:/
                    a dobrze dają jeść w AON? Może ja też tam zajrzę? W bufecie w BN nie jest
                    najgorzej, polecam ryż z warzywami i dewolaje:)
                    • cat_s Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 22:57
                      Taa,
                      Przerób zaiste niezły:-)
                      Opanujcie się, ludzie, przecież to aż nieprzyzwoite! ;-)
                    • sqh Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 23:05
                      Grochówka jest zawsze :-)

                      Ale i ja tam się rzadko stołuję, bo w ogóle mało jem :-)
    • stary.prochazka Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 22:52
      24 godz. z hakiem i 150 postów
      nieźle;)
      • wfe416n Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 22:59
        stary.prochazka napisał:

        > 24 godz. z hakiem i 150 postów
        > nieźle;)
        I tylko dwa moje, przepraszam ten jest trzeci.
      • wfe416n Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 23:00
        stary.prochazka napisał:

        > 24 godz. z hakiem i 150 postów
        > nieźle;)
        I 660 przez tydzień.
        • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.05.05, 23:05
          ale to przez te magistry i inne mechaniki;)
          • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 08:09
            Taaaaaaaaaaa a człowiek zamiast wziąć sie do roboty to siedzi i czyta;-)
          • cat_s Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 08:11
            garion637 napisał:
            > I ja !

            Lepiej późno, niż wcale;-) Witaj!
            Aleś się zakamuflował ze swoim wpisem. Albo może i nie ale ja mam w
            opcjach 'drzewko' ustawione, toteż tropiłem Cię dłuższą chwilę:-))
            • suvarek ....i tu pojawia się wątek sledczy :-))))))))!!!! 09.05.05, 08:35
              cat_s napisał:

              > garion637 napisał:
              > > I ja !
              >
              > Lepiej późno, niż wcale;-) Witaj!
              > Aleś się zakamuflował ze swoim wpisem. Albo może i nie ale ja mam w
              > opcjach 'drzewko' ustawione, toteż tropiłem Cię dłuższą chwilę:-))



              ..no ładnie obwatele..:-)))heeeee :))

              • mysza63 Re: ....i tu pojawia się wątek sledczy :-)))))))) 09.05.05, 08:40
                Gdyby nie Cat_s to ja bym wogóle człowieka przeoczyła;-)
                • mysza63 Re: ....i tu pojawia się wątek sledczy :-)))))))) 09.05.05, 08:41
                  ale powiem wam, że chyba zmienie nika na babcia mysza;-)
                  • suvarek Re: ....i tu pojawia się wątek sledczy :-)))))))) 09.05.05, 08:43
                    ....a może mysza w dziurce..?))))))))))))
    • vandikia Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 08:46
      to może dziś podpisze listę?

      bry milusińscy, miłego tygodnia....byle do weekendu
      • cat_s Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 09:12
        mysza63 napisała:
        > Gdyby nie Cat_s to ja bym wogóle człowieka przeoczyła;-)

        Bo ja jestem "cat's tropiący" ;-)
        • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 09:23
          Chyba każdy kotek ma w sobie coś z tropiciela ... polowanie to wszak kocia
          domena:-)
          • cat_s Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 09:39
            Chyba nie każdy :-))
            Zajrzyj kiedyś do sklepu dla zwierząt przy PKP (koło kwiaciarni).
            Tam rezyduje taki wieeeelki, rudy. Zazwyczaj na smyczy ale właściciel często go
            uwalnia, bo i tak mu się ruszyć nie chce.
            Robiłem ostatnio jakieś kocie zakupy, chwilowo straciłem wrodzoną czujność - i
            nagle... na karku wylądowało mi tak ze 6 kilo żywego kota. Ale to nie był
            atak 'kota tropiącego', tylko bestia zaprzyjaźnić się po prostu chciała. Po
            czym osunęła się łagodnie na swoje miejsce i powróciła do łakomej kontemplacji
            innych potencjalnych posiłków pozamykanych w klatkach;-)
            • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 09:45
              Znam go, bo kilka razy dziennie tamtędy przechodzę bo to moje tereny, ten
              rudzielec to akurat wyjątek, zapasiony kastrat ... o co ciebie jako rasowego
              Cat_sa nie posądzam;-)
              • cat_s Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 09:46
                I, kurdę, słusznie!!
                ;-)
                • aog Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 10:10
                  mam nadzieję, że nie zamknę listy :)
                  mam 34 latka,jestem matką dwóch skarbów, towarzyszką męża... i kota
                  od zawsze mieszkałam w Pruszkowie ale życie chwilowo przeprowadziło mnie do W-wy
                  ale samochód mam jak najbardziej pruszkowski WPR :)
                  zawodowo siedzę w kompach :)
                  • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 15:37
                    To i ja się podpisuję - odbijam kartę znaczy na początek dnia pracy, bo w sumie
                    to on właśnie teraz się zaczyna:D

                    Aha, vandikia, wciąż nie odpowiedziałas mi na moje pytania rozsiane po tymże
                    megawątku (poza hebrajskim i tymi pierwszymi :D)
                    • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 15:43
                      To może kolega jugosłowianin też raczy przetłumaczyć na polski swój podpis
                      • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 15:58
                        A slyszalas o All Black Haka? Pełny tekst, bo się nie zmieścił:

                        Ka mate ka mate ka ora ka ora
                        Tenei te tangata puhuru huru
                        Nana nei tiki mai
                        Whakawhiti te ra
                        Upane ka'upane
                        A upane ka'upane
                        Whakawhiti te ra, hi!

                        To taki taniec maoryski, ktory rugbysci Nowej Zelandii wykonuja przed meczami.
                        Pierwszy wers to na pewno "To smierc, to smierc, to zycie, to zycie" a reszte
                        mozna sobie wygoogle'ac:)
                    • vandikia Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 15:57
                      yyyy

                      z tego co wiem lub pamiętam ;) na wszystkie odpowiedziałam, to Ty ich sobie
                      poszukaj w tym wątku, a łatwe to nie bedzie ;)))


                      ale jakby co to możesz jeszcze raz zapytać, bo juz nie wiem ocochodzi ;)
                      • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 15:58
                        a najlepiej zrobić listę pytań, wysłac na skrzynkę meilową dołączyc podanie,
                        trzy zdjęcia i opłatę skarbową;-)
                        • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 16:02
                          Szybkie jestescie:)

                          Pytalem gdzie i jak lapiesz ryby (bo ja tez lapie, ale na warmii, ciekawi mnie
                          gdzie to robia pruszkowianie), czy pamietasz jeszcze skarbnik Ziolkowska z
                          PZW:), gdzie robia takie kobiety, ktore pija piwo, ogladaja mecze i robia kilka
                          innych fajnych rzeczy, napomykajac zeby nie bylo, ze swoja luba mam i nie
                          narzekam w celu uzmyslowienia iz te pytania sa jedynie z czystej ciekawosci
                          towarzyskiej:)

                          PS. A na co lapiesz? Ja sie na spinning przerzucilem bo robaki i zywiec mnie
                          denerwowaly - kubel, podrywka, woda, siatka i godzina wrzucania podrywki dla
                          szukania malych rybek:)
                          • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 16:02
                            dolaczam 3 zl i oplate skarbowa:)
                            • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 16:06
                              To jeszcze tylko tłumaczenie i będzie pięknie
                              • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 16:27
                                googlac mowie, mnie sie spieszy:) jest na pewno po ang. Wiem ze chodzi cos o
                                slonce i o owlosionego czlowieka:)
                          • vandikia Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 16:30
                            a więc tak: Ziólkowskiej nie pamiętam i chyba nie do mnie to pytanie ;)))

                            takie kobiety robią się od przebywania w trakcie dzieciństwa w towarzystwie
                            męskim ;))

                            Rybki łapię na Mazowszu, na jednej słodkiej wsi. Najprościej jak się da:
                            spławik i kulka chleba lub jakaś glista. Słyszałam też i muszę się wybrać
                            niedługo, że w okolicach Komorowa można niezłe sztuki złapać (!)

                            Tyle chyba ufff ;) a żeby nie było, że ja taka wyrośnięta chłopaczara jestem to
                            lubię również maseczki na twarz, kuracje upiększające, opalanie, czytanie i
                            oglądanie romansów, płakanie na melodramatach, plotkowanie o wszystkim i niczym
                            i jeszcze kilka innych babskim przypadłości ;)

                            Pozdrawiam ciepło i spadam do domku.papa ;)
                            • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 16:35
                              to znaczy ze nie jestes w PZW i nie placisz za zarybianie okregu,
                              nieladnie!!! ;)

                              na zalewie w Komorowie jeszcze nie bylem a od niedawna mam tam 20 minut, wiec
                              moze i godzi sie sprobowac:)

                              ej, no to w takim razie ja mam cos z kobiety, bo tez lubie plotkowac, chociaz z
                              tym innym - poza opalaniem, bo samo mi przy mej karnacji wychodzi, nie czytam
                              romansow, czasem sie tylko wzrusze na melodramacie a maseczek nie stosuje i
                              brzydze sie tymi, ktorzy stosuja:) ;)

                              dziekuje za odpowiedzi, tez pozdrawiam i lece jesc:)

                              Byl to kolejny z odcinkow cyklu "Poznajmy sie":) Zegna panstwa Wasz kochany
                              Prowadzacy Jacek D.:)
                            • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 16:36
                              To kochana życzę ci synów;-)))

                              Ja też kocham być kobitką ale to nie przeszkada mi kopać piłki z moimi
                              chłopakami, czy latać po drzewach i innych płotach ... piwo uwielbiam, ryb nie
                              łowie ze względu na kanibalizm a także nie możność usiedzenia na jednym miejscu
                              no i brak gadania mi doskwiera. Tatuś kiedyś próbował mnie namówić ale się nie
                              dałam.;-)
                              • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 16:38
                                a ja bym chcial miec corke, ale nie wyobrazam sobie ogladania meczyka bez
                                Kochanego Dziecka, wiec bedzie miala ciekawe wychowanie i bedzie wiedziec, ze
                                jedna z najwazniejszych rzeczy w zyciu jest to okragle co sie turla tam w
                                telewizorku po zielonym :D
                                • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 16:41
                                  Kiedyś miałam niezapomnianą randkę. Pech ciał, że umówiłam się z facetem akurat
                                  gdy Polska grała o ile się nie mylę to z Anglią (lub był to równie ważny mecz).
                                  Randka upłynęła nam przy kuflu piwa i okrzykach gdzie leziesz gamoniu.... Było
                                  fajnie.
                                  • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 16:45
                                    Tymczasem kochani ide budzić w sobie prawdziwą kobietę czyli polatam sobie po
                                    sklepach z ciuchami:-)
                                    • kaliaa Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 19:39
                                      hm troche tylko mnie nie było a tu takie zmiany- czytac nie nadążam :)
                                      ok to i ja sie przedstawie lepiej pózno niz wcale:)
                                      Kaliaa czyli Paulina - jeszcze 25 lat(ale juz niedługo),
                                      pruszkowianka z dziada pradziada,
                                      najblizsze plany w trakcie realizacji to:
                                      mam nadzieję, ze w wakacje magister politologii,
                                      a we wrzesniu mamusia amelki (nie musze dodawac ze maz wolałby chłopczyka :),
                                      ale ja czuje ze to bedzie amelka :))
                                      hm to chyba tyle info na poczatek starczy
                                      • michalwck Re: I Lista Obecności Forumowiczów 09.05.05, 21:37
                                        Tez sie chyba spozniam na liste ale coz.
                                        Bywam na tym forum od niedawna, czytam tu wiecej niz pisze.
                                        24 lata, studia (humanistyczne) w fazie koncowej.
                                        Zapalony rowerzysta, dziennikarz-amator i inne takie :)
                                        pozdrawiam
                              • vandikia Re: I Lista Obecności Forumowiczów 10.05.05, 08:06
                                myszo droga ;) synów to ja bym chciała tak ze 2 i jedną siostrzyczkę dla nich.
                                zamierzamy zacząć się starać za ok rok ;)) narazie trenuję kopanie z 3letnim
                                chrześniakiem ten to potrafi człowieka zamęczyć ;)

                                pozdrawiam
                                w nadziei na wspólne piwko w okresie letnim ;)
    • uasiczka Re: I Lista Obecności Forumowiczów 10.05.05, 08:56
      uasiczka - lat 27
      urodzona w pruszkowie
      zamieszkała: 3 lata w Pruszkowie, 17 lat w Piastowie, 7 lat w Pruszowie
      od na os. Prusa, wczesniej na Staszica
      • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 10.05.05, 16:26
        Jak was czytam to naprawdę ... ja proszę zwracać się do mnie babciu myszo ...
        bo chyba najstarsza w tym towarzystwie jestem;-)
        • wfe416n Re: I Lista Obecności Forumowiczów 10.05.05, 19:39
          mysza63 napisała:

          > Jak was czytam to naprawdę ... ja proszę zwracać się do mnie babciu myszo ...
          > bo chyba najstarsza w tym towarzystwie jestem;-)

          To ja poproszę dziadku wfe.... ja jestem najstarszy
          • cat_s Re: I Lista Obecności Forumowiczów 10.05.05, 20:59
            To ja poproszę: "wuju"; tylko się nie mylcie i bez głupich rymowanek;-)
            Raźniej Ci, Myszo?
        • altu Re: I Lista Obecności Forumowiczów 11.05.05, 11:14
          > bo chyba najstarsza w tym towarzystwie jestem;-)

          hm.. dobrze, ze ja ciagle osiemnascie lat mam..
          to i do Sevres nie pojade...
        • madee1 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 16.08.05, 19:25
          Madee 1
          lat 28 już za chwilę,
          Pruszków-born and bred
          nauczycielka, tfu tfu :)

          Miło mi.
      • altu Re: I Lista Obecności Forumowiczów 11.05.05, 11:12
        a Baboon sie nie pojawi
        bo ja ciekawa jestem...
        i to bardzo..
        • stary_pawian Re: I Lista Obecności Forumowiczów 11.05.05, 11:48
          (baboon7) Obecny.
          Tyle,że już po "polskiemu" stary_pawian
          lat za dużo (52), urodzony w Pruszkowie i tu się snuł przez 27 lat. Potem 19 w
          Piastowie i znowu Pruszków. Jak ja nie cierpię tego miasta;-)
          • uasiczka Re: I Lista Obecności Forumowiczów 11.05.05, 12:06
            czemu zmiana nicku?
            • stary_pawian Re: I Lista Obecności Forumowiczów 11.05.05, 12:19
              A to już nie można po "polskiemu". Czy już jesteśmy kolejnym stanem USA? Może
              coś przegapiłem? ;)
              • mysza63 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 11.05.05, 13:41
                ale mi Pawian zrobił radochę ... odrazu poczułam się jak młoda myszka;-)

                Dlaczego nie cierpisz tego miasta. Może mały spacer po rodzinnym mieście z
                szeroko otwartymi oczami. Moje dziecko to nawet kombinuje coby jakiowąś
                piosenkę na cześć nagryzmolić.
                • altu Re: I Lista Obecności Forumowiczów 11.05.05, 13:55
                  wszelkie formy literackie z mila checia beda widziane..

                  Baboon brzmialo ładniej ;)
                  jednak nie mniejsze pozdrowionka :)
    • beataj1 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 11.05.05, 16:10
      Beataj
      25 lat
      Po psychologii i na umęczonej socjologii co to jej skonczyc nie moge
      Obecnie pracownik agencji reklamowej...
      mieszka na Gąsinie
    • passoa84 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 02.06.05, 15:58
      Piszę rzadko,ale czytam często i muszę przyznać, że forum bardzo mi się podoba:)
      Karolina,lat 21, studentka 2 roku politologii UW
      Urodzona w Warszawie,ale mieszkam w Pruszkowie-najpierw Zacisze(9lat),obecnie
      os.Staszica i oczywiście ulica...Helenowska(podkówka):)
      Pozdrawiam forumowiczów,tak trzymać!:)
      • wfe416n Re: I Lista Obecności Forumowiczów 02.06.05, 19:35
        passoa84 napisała:

        > Urodzona w Warszawie,ale mieszkam w Pruszkowie-najpierw Zacisze(9lat),obecnie
        > os.Staszica i oczywiście ulica...Helenowska(podkówka):)
        > Pozdrawiam forumowiczów,tak trzymać!:)

        Witam sasiadkę.
        • josip_broz_tito Re: I Lista Obecności Forumowiczów 03.06.05, 12:47
          a ja jakby byla sasiadke:)
          • sqh Josipie... 03.06.05, 13:06
            Uczulam na mój post z 1.06.2005, 21:28 w niniejszym wątku.

            Bo to jeszcze raptem trzy wtorki zostały, a potem zamykają CAW na wakacje.
          • passoa84 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 04.06.05, 23:08
            Również witam sąsiadów- tych "prawdziwych" i tych "jakby byłych" :)))
      • stary.prochazka Re: I Lista Obecności Forumowiczów 05.06.05, 14:05
        > Karolina,lat 21, studentka 2 roku politologii UW

        to ja jeszcze powitam koleżankę po wydziale. Możliwe, że się gdzieś spotkaliśmy
        na Krak.Przed. 1/3, np. w kolejce do sekcji studenckiej;)
        • passoa84 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.06.05, 19:49
          Może to dziwnie zabrzmi,ale...jeszcze nigdy przez 2 lata nie zdarzyło mi sie
          stać w kolejce na KP3! :) I mam nadzieję, że w kolejnych będzie podobnie. Nasza
          p.Ela jest wielka...wszystko idzie szybko i sprawnie. ale nie wykluczam,że
          gdzieś się spotkaliśmy. Chociaż ja to częściej na NŚ 69lub 67 bywam.

          A tak swoja drogą,to ciekawe,ilu forumowiczów sie spotyka, nie wiedząc o
          tym...przecież tu jest pół mojej ulicy:)
          • stary.prochazka Re: I Lista Obecności Forumowiczów 06.06.05, 23:50
            ?
            to jak sobie podbiłaś sobie indeksa i "legitkie"?
            p. Eli nie kojarzę ale nasza pani Wiesia też jest OK:) Z politologią kojarzy mi
            się przede wszystkim dr Rafał "Chrystus" Chwedoruk, prof. Konstanty Wojtaszczyk
            (brrr, MSP i PSP - koszmar!) no i pan Baszkiewicz od PSP.
            ja na NŚ 69 kilka lat spędziłem ale teraz to już raz na kilka miesięcy. A NŚ 67
            nieźle teraz odpicowali, aż żal że człowiek kończy studia:/ Kiedyś tam mieliśmy
            zajęcia i pamiętam korytarze i sale bez podłóg i drzwi, płaty tynku zwisające
            nam radośnie nad głowami z sufitu a najbardziej salę za szafą, której nie
            mogliśmy kiedyś znaleźć:)
            • passoa84 Re: I Lista Obecności Forumowiczów 07.06.05, 14:41
              Po obu sesjach zimowych podbijałam bez kolejki( może dlatego,że nasz isntytut
              jest mały. Bo ja nie z INP a z IPSu jestem:)),a po letniej wyręczyłam się
              koleżnaką,bo dzień po ostatnim egzaminie za Wielką Wodę pracować
              ruszyłam:)Także zjawisko kolejek nie jest mi póki co znane i mam nadzieję,że
              dalej tak będzie:)

              NŚ 67 pamiętam jeszcze z tych starych czasów,a szczególnie taką salkę na samej
              górze chyba, bez drzwi oczywiście i ..bez ławek,za to z pamiętnym napisem na
              ścianie " Profesor X.Y. to demon prokreacji":)))
              A teraz -luksusy,nawet winda szklana jest,tylko często się zacina.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka