aquamineralle 19.08.08, 14:52 to też fajne: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=150&w=83548134 chyba faceci mają więcej polotu bo tutaj duszno sięrobi:) to troche powklejam:) zanim admin przyjdzie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
albba Re: to też fajne 19.08.08, 15:15 A oto opowieśc mojego kolegi sprzed lat 25. "Urwałem sie z biura i widze na ulicy moja żonę. Poszedłem za nią, powinna byc w pracy, może ma kochanka. I wyobraź sobie patrzę, a tu koszule rzucili i kolejki nie ma. Od razu trzy kupiłem". "No a żona?"- pytam. "Co, żona? Aaa, żona.. gdzieś poszła". Odpowiedz Link Zgłoś
autume Szkoda słów 19.08.08, 15:19 aquamineralle napisał: > to też fajne: > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=150&w=83548134 > chyba faceci mają więcej polotu bo tutaj duszno sięrobi:) to troche > powklejam:) zanim admin przyjdzie Po cholerę Pasquall pchał się na admina, skoro nie potrafi prowadzić FM ? Odpowiedz Link Zgłoś