Dodaj do ulubionych

to też fajne

19.08.08, 14:52
to też fajne:
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=150&w=83548134
chyba faceci mają więcej polotu bo tutaj duszno sięrobi:) to troche
powklejam:) zanim admin przyjdzie
Obserwuj wątek
    • vandikia Re: to też fajne 19.08.08, 15:09
      to jest historyjka z długą brodą ;)
      • albba Re: to też fajne 19.08.08, 15:15
        A oto opowieśc mojego kolegi sprzed lat 25. "Urwałem sie z biura i widze na
        ulicy moja żonę. Poszedłem za nią, powinna byc w pracy, może ma kochanka. I
        wyobraź sobie patrzę, a tu koszule rzucili i kolejki nie ma. Od razu trzy
        kupiłem". "No a żona?"- pytam. "Co, żona? Aaa, żona.. gdzieś poszła".
    • autume Szkoda słów 19.08.08, 15:19
      aquamineralle napisał:

      > to też fajne:
      > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=150&w=83548134
      > chyba faceci mają więcej polotu bo tutaj duszno sięrobi:) to troche
      > powklejam:) zanim admin przyjdzie
      Po cholerę Pasquall pchał się na admina, skoro nie potrafi prowadzić
      FM ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka