Dodaj do ulubionych

Ochota na seks

16 lat temu
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • veroy Re: Ochota na seks 16 lat temu
      business3 napisał:

> Takie tam sranie w banie pisane przez kiepskie panie...
      dokładnie, kto wymyśla te wszytskie bzdury dotyczące kobiecej seksualności ?
      • Gość: lili marlene Re: Ochota na seks IP: *.cable.wanadoo.nl 16 lat temu
        to nie są bzdury, a wy to ile macie lat, wujaszki?
        • Gość: stary knur Re: Ochota na seks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
          a co może ślimaku dorównasz mi ???
          • Gość: eriata "Jak rozbudzić w kobiecie apetyt na sex?" IP: *.orange.pl 16 lat temu
            To temat w sam raz dla naszych gimnazjalistów!

CYTAT: "Owszem, chce, żebyś był czuły, delikatny, jednak nie dziecinny czy
            zniewieściały. Pamiętaj: zdrabnianie i zmiękczanie wyrazów naśladujące mowę
            dzieci nie jest seksowne!"

Czyli gimnazjalista powinien koleżankę rozbudzić przez męskie: "Kładź się,
            dzifko!"
            • Gość: Heretyk Re: "Jak rozbudzić w kobiecie apetyt na sex?" IP: *.acn.waw.pl 16 lat temu
              błędy ortograficzne też nie są sexowne. Szanujący się gimnazjalista
              powiedziałby: Kładź się dziwko. ;]
              • adsense Re: "Jak rozbudzić w kobiecie apetyt na sex?" 16 lat temu
                U mnie to działa :)

------------------------------
                gielda.blox.pl/ 50 zł i KK dla Ciebie GRATIS!!!
          • Gość: sprawodzone Vamea - to gó..o, absolutny pic na wode :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
            Vamea - to gó..o, absolutny pic na wode :)
      • rudy_rudolf temat rzeka 16 lat temu
        wg mnie w tym temacie długo nic nowego nie będzie można napisać...

zrelaksuj się na
        www.asiaq.pl
        • pixelpainter Wielka racja, odwiedz www.gs-arts.net 16 lat temu
          Wielka racja, odwiedz www.gs-arts.net
      • Gość: ZIUTA Re: Ochota na seks IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16 lat temu
        no ty veroy to na pewno jesteś cienki w tych sprawach .Cieniutki !!
        • Gość: dziennikarz Re: Ochota na seks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
          a ty głęboka jak wiadro
      • Gość: as Re: Ochota na seks IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16 lat temu
        Jezeli to wszystko co zostalo napisane, uwazasz za bzdury to nie masz pojecia o
        zyciu. Jestes biedny, bo cos przechodzi obok ciebie w zyciu i ty tego nie
        zauwazasz. Biedna jest kobieta z ktora zyjesz, bo traci przez twoja nieudolnosc
        i niewiedze. Pozdrawiam.
      • Gość: BAraN Re: Ochota na seks IP: 80.54.177.* 16 lat temu
        Pewnie jakiś facet albo jakieś dzieci :D
        • ml.inspektor Re: Ochota na seks 16 lat temu
          Aby zrozumieć kobiecą seksualność, trzeba pamiętać o jednym - jest ona ściśle
          związana z psychiką. Mówi się, całkiem słusznie, że kobieta ma seks w głowie, a
          nie w lędźwiach. Co może z tego wynikać?

Wal ja w glowe !
      • Gość: znawca serc Re: Ochota na seks IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16 lat temu
        Ktoś kto się na tym zna VEROY-ku. A ty się ucz głupolu , a nie
        krytykuj tego czego nie rozumiesz , gó..arzu.
      • Gość: maro Re: Ochota na seks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
        a ja akurat mysle, ze wiele z tego sie zgadza..
    • Gość: efcia Ochota na seks IP: *.eranet.pl 16 lat temu
      artykuł jest OK :) i opinia porzednika wydaje mi się być błędną... charakter
      Twojej wypowiedzi świadczy o małm doświadczeniu i ignorancji, jeżeli mężczyzna
      nie troszczy się o swoją kobiete, nie bedzie ona szczesliwa, a wiec i wierna,
      uprzejma, itd... gra jest warta świeczki... :)
      • Gość: duchowny Re: Ochota na seks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
        to chyba Tobie tak świeczka Efciu
      • Gość: Tuptek z Eire Re: Ochota na seks IP: *.b-ras1.prp.dublin.eircom.net 16 lat temu
        Trele-morele.Znam wiele związków,gdzie facet obsypywał kobietę złotem,spełniał
        jej wszystkie zachcianki,dbał o to żeby było miło-a ona z nudów i tak się z kimś
        innym puszczała.
    • Gość: Romek Re: Ochota na seks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
      A kogo to obchodzi? Kobieta nie musi byc zadowolona. Niech lepiej dziekuje
      bogu, ze ktos w ogole poswieca jej troche czasu w lozku.
      • tobacco Re: Ochota na seks 16 lat temu
        Kolega Romek powinien dziękować Bogu że tatusiowi po pijaku z małego fiucika
        zsuneła sie prezerwatywa, dzięki temu jest na tym świecie!!!
        My natomiast prosimy Boga żeby komornik wreszcie zabrał Romkowi klawiaturę bo
        tych bzdur czytać spokojnie nie można!!!
        pozdrawiam wszystkie panie!
      • Gość: rafal Re: Ochota na seks IP: 141.65.96.* 16 lat temu
        i napisze reklamacje do matki natury
        za to, ze ja taka stworzyl

q. prosciej rozebrac granat, niz porozumiec sie z kobieta

a zamki szyfrowe i miliony tranzystorkow w komputerze to pestka (sa mniej
        skomplikowane) w porownaniu z jej psychika

moze zarzadzimy eutanazje? tak dla strachu, zeby inne sie zmienily i zaczely
        wreszcie myslec logicznie
        • Gość: mona Re: Ochota na seks IP: *.zgora.dialog.net.pl 16 lat temu
          rafalku!!!!!!! Jestes meska szowinistyczna ŚWINIĄ!Wnioskuję,że myślenie
          zawdzięczasz tylko i wyłacznie swojej głupiej pale,a okobietach myślisz w
          kategorii następna do przelecenia.Eutanazja...owszem,ale dla takich jak ty!
        • Gość: Kasia Re: Ochota na seks IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15 lat temu
          A ja chcę żeby mój mąż wreszcie zaczął myśleć logicznie, mówić rozsądnie i
          przestał marudzić. Jest jak te babsztylony o których piszesz.
          Oczywiście po 7 latach moje libido jest na minusie.
        • Gość: ja Re: Ochota na seks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15 lat temu
          Wal się w kocioł
      • Gość: Ewa Re: Ochota na seks IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16 lat temu
        Ale z ciebie depisko! Musiałeś mieć " ładny " przykład w domu! Pewnie tatuś
        mamusię pięścia traktował, a do łóżka ciągnął za włosy! Biedna mamuśka! Teraz
        jesteś tylko depem!!!
        • Gość: dewiant Re: Ochota na seks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
          a ty Ewuniu co robisz , dymasz się dwa razy dziennie z tym swoim debilem który
          nawet nie wie , że jest debilem bo z Tobą sypia czytaj bzyka
    • Gość: Aga Re: Ochota na seks IP: *.os1.kn.pl 16 lat temu
      Na tych forach Kobiety pisują wyłącznie faceci z małymi penisami.
      Zbyt mały rozmiar rekompensują sobie bzdurnymi komentarzami.
      • Gość: mruczuś Re: Ochota na seks IP: *.smgr.pl 16 lat temu
        Czyli jak nie pisze bzdurnych komentarzy to mam dużego? Fajna teoria i tak mnie podbudowała :)
        • Gość: Aga Re: Ochota na seks IP: *.os1.kn.pl 16 lat temu
          No nie do końca :D

Jak masz dużego to nie musisz sobie niczego rekompensować pisząc bzdurne
          komentarze i w związku z tym ich nie piszesz :)

Ale mimo innej logiki niż ta moja komentarz był ok, czyli jest szansa :D
          • winka53 Re: Ochota na seks 16 lat temu
            <Dobry tekst...
            bo dawno juz do szuflady mozna schowac to,iz tylko wystarczy rozlozyc nogi...
      • Gość: as Re: Ochota na seks IP: *.dip0.t-ipconnect.de 16 lat temu
        Do Agi. Mysle ze nie wielkosc penisa ma tu znaczenie, tylko niewiele rozumu.
        Jezeli mezczyzna nie chce zrozumiec kobiety i jej potrzeb, a do tego wyszydza
        innych ktorzy o tym pisza, moze miec duzy penis, ale napewno maly rozum.
      • Gość: kleryk Re: Ochota na seks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
        ty jesteś wielka jak dzwonnica a ja malutki jestem kmieć
    • Gość: kazio Ta kobieta mnie zajeździ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
      Ona ma ciągle ochotę na sex.
      Ja juz jestem wypompowany.
      Wycofuję się, Brak soku.
      • schwarzer_peter Re: Ta kobieta mnie zajeździ! 16 lat temu
        Mogę prosić o numer Telefonu tej pani ?

W zamian polecam 2 panie z nieco innym nastawieniem:
        funfire.de/lustige/bilder-20945-wer-leckt-wird-auch-geblasen.html
        • Gość: katia Re: Ta kobieta mnie zajeździ! IP: 195.245.213.* 16 lat temu
          Mój narzeczony nie sypia ze mną od dwóch i pół roku. Każda próba rozmowy na ten
          temat kończy sie gigantyczną awanturą. Mówię, tłumaczę, że sypianie ze sobą
          jest normalne i tak dalej. On oskarża mnie o to, że mi tylko seks w głowie, że
          jestem głupia, pusta, ze zachowuję się jak plebs, że zamiast mózgu mam za
          przeproszeniem cipkę...Dodam że jestem od niego siedemnaście lat młodsza i
          raczej przyjemna wizualnie i niczego mi nie brakuje. Co najdziwniejsze nie
          jestem w stanie go zdradzać mimo, że mogłabym co dzideń. I co? Fajnie? A wy tu
          piszecie, razdy jak rozpalić kobietę, ha, ha,ha...Co robić w mojej sytuacji?
          • Gość: buscador A po co ci drugi ojciec? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
            Bo 17 lat więcej to raczej ojciec niż chłopak, znajdź sobie rówieśnika to będzie
            inaczej, chyba że jesteś z nim dla forsy to co innego.
          • Gość: zajac poziomka Re: Ta kobieta mnie zajeździ! IP: *.pdts.at / *.pdts.at 16 lat temu
            nie wierze ci, ze jestescie zareczeni od 2,5 lat i nie uprawiacie seksu. buah,
            100% sie pykacie bo jaki to zwiazek gosciu 17 lat starszy i nie chce seksu? to
            poco jest wogule z toba razem? Poto zeby mogl sie kims opiekowac? Bzdura! Starsi
            "panowie" szukaja mlodsze zeby wlasnie sobie popykac i samemu sie poczuc mlodszym.
            Albo facet jest nienormalny (labo gej, cholera wie) albo ty masz jakies 12-13
            lat i gosciu boji sie siasc bo pojdzie siedziec - co za rymka :).
          • remicius Re: Ta kobieta mnie zajeździ! 16 lat temu
            Mam propozycję. Idź do kuchni, weź patelnie i uderz się nią w głowe - moze
            pomoze:) Moze to juz wiek nie ten u niego.
          • Gość: roseaux Re: Ta kobieta mnie zajeździ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
            co robić? uciekaj od tego mężczyzny. Jest starszy i myśli, że jak coś powie to
            Ty będziesz potulna jak owieczka... zacznij układać sobie życie z kimś innym/ w
            Twoim wieku póki nie jest za późno...
            BTW.. ja się z artykułem w pełni zgadzam, ehh panowie, oszczędźcie sobie tych
            kompromitujących was komentarzy..
          • Gość: xibit9 Re: Ta kobieta mnie zajeździ! IP: 212.160.159.* 16 lat temu
            u mnie jest troche podobna sytuacja ale w pzreciwną stronę i też nie umiem jej
            zdradzić. Czasami już wydaje mi się że jest lepiej ale później znowu liczę dni
            do następnego razu....
          • Gość: gość znajdź sobie innego narzeczonego n/txt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14 lat temu
          • brak.slow Re: Ta kobieta mnie zajeździ! 11 lat temu
            rzeczywiście jesteś głupia. bez urazy, ale dajesz się tak traktować, pozwalasz zeby mowil do ciebie w takich slowach i tkwisz przy nim? co cie trzyma? bachory czy kasa?
            gosc jest albo krypto pedalem, albo mu juz nie staje i sie przyznac nie potrafi do tego. ponad 2 lata bez seksu i do tego pozwala sie obrażać. laski jesteście niemozliwe. hahah
      • Gość: Ronaldinio Re: Ta kobieta mnie zajeździ! IP: *.cm.umk.pl 16 lat temu
        Wyslij ją do mnie.
      • dynamika Re: Ta kobieta mnie zajeździ! 16 lat temu
        hehe...tylko pozazdroscic
        polecam zel do usg- troche amortyzuje:))
    • Gość: 40latka Ochota na seks IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 16 lat temu
      Żałuję, że mój ex mąż nie czytał tego tekstu codziennie podczas naszego
      17letniego małżeństwa... Niektórzy mężczyźni to analfabeci, postępujący
      dokładnie tak jak opisano - robie swoje, a jeśli ona nie ma przyjemności, to
      znaczy że jest oziębła - niech się leczy.
      Są wpaniali kochankowie, którzy dbają o rozkosz partnerki na przeróżne sposoby,
      mają wyobraźnię, potrafią rozgrzać atmosferę do białości - zaręczam panowie, że
      żaden z takich kochanków nie wyszedł nieusatysfakcjonowany z mojej sypialni...
      • dziennikustaw Re: Ochota na seks 16 lat temu
        Byc moze ze "za mlodu" bylas oziembla, wiec go teraz nie obwiniaj. Kobietom po
        30stce troche "odbija" w sprawach sexu, dopiero teraz zaczynają dorastac do
        "tych" rzeczy. A wciskanie kitu ze sex kobiety zalezy od jej partnera - to
        czysta glupota. Zalezy od obojga ! Mlode dziewczyny czesto nie mają potrzeb
        seksualnych i chocby chlopina na glowie stawal - nic z tego nie wyjdzie.
        • dynamika Re: Ochota na seks 16 lat temu
          jejku...ja wspolczuje twoim partnerkom
          a swoja droga to mlode kobiety maja duze potrzeby (kwestia wzbudzenia tego
          przez partnera)a te po 30-stce maja jeszcze wieksze potrzeby:P
          ..
          ---
          Polski serwis www.pdk.pl jako jedyny ze Wschodniej Europy nominowany do “Most
          Influential Flash Site Of The Decade”.Zaglosuj 22-23 sierpnia: www.thefwa.com/flash10/
        • Gość: Satysfakcja Re: Ochota na seks IP: *.sympatico.ca 16 lat temu
          kazda kobieta, nierozbudzona bedzie oziebla niedouku - taka konstrukcja, po 30-
          stce, w koncu, wiekszosc z nich juz spotkala, wlasnie sie spotyka lub spotka
          wlasciwego partnera, ktory da jej satysfakcje; dobry kochanek to taki, ktory w
          pierwszej kolejnosci zadowoli partnerke i sam bedzie przy tym usatysfakcjonowany
          wiec niech sie CHLOPINA UCZY !!!
      • Gość: lizykrupa Re: Ochota na seks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
        wierzę Ci czterdziestko , jesteś boska
    • Gość: dominika Re: Ochota na seks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
      business3 to jakiś tragiczny debil, i to we wszystkich tematach; czyżby pojawiła
      się nowa "gwiazda" od siedmiu boleści, zaśmiecająca swoimi bredniami internet
      • z1234567 ale z drugiej strony... 16 lat temu
        to ilez mozna glaskac klocek drewna...
        wiecznie problem seksu jest przedstawiany jako
        "do rozwiazania przez mezczyzne"
        tak jak by kobieta, gdy juz sie "odda" swoja role spelnila
        tendencyjny artykul (plus mala reklama...)
        :)
      • Gość: ttt Re: Ochota na seks IP: *.aei.mpg.de 16 lat temu
        Wracaj na zmywak.
    • maxitrol Ochota na seks 16 lat temu
      A ja uwazam, ze w tym artykule jest wiele prawdy. Doswiadczam tego wlasciwie
      kazdego dnia i zgadzam z twierdzeniem, ze "do lozka idzie sie juz od rana". Im
      przyjemniejszy dzien we dwoje tym goretszy wieczor w sypialni (albo i nie w
      sypialni i nie wieczorem :)).
      • Gość: hehe Re: Ochota na seks IP: *.gateway.ims / *.gateway.ims-asp.de 16 lat temu
        no coz: musze sie zgodzic, rady dla faceta trafiaja w sedno. tylko spojrzcie na
        to z innej strony: dlaczego to faceci maja sie starac i wykonywac ze zalecenie,
        co nie jest zgodne z ich naturalnymi odruchami, zeby byl sex. tak jakby
        wszystko to jak przyneta na rybe... faceci lubia schematy i tyle. potem facet
        tylko sie po glowie drapie co by tu zrobic inaczej...
        • Gość: Zadowolony Re: Ochota na seks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
          Poradnik jest bardzo dobry i tak prosty, że aż genialny.
          Rady tam zawarte są w proste i żadna to niespodzianka dla kogoś z minimalnym
          choćby doświadczeniem , ale tym samym (paradoksalnie !) tak cholernie trudne do
          zrealizowania.
          Nie zgadzam sie, ze faceci lubią schematy. A już na pewno nie jeśli idzie o
          seks ! Faceci są po prostu leniwi - mam ochotę, to ona też. Przecież nic nie
          musi robić, zasadniczo...
          Ale chcielibyśmy jednocześnie, żeby było odjazdowo i nieschematycznie.
          Na to trzeba zapracować, niestety - nie w trakcie, ale dużo, dużo wcześniej.
          Dlaczego np. wakacje są takie dobre dla seksu ? Bo ciepło i laski skąpo
          ubrane ? Bzdura.
          Bo głowę mamy wolną od zmartwień, więcej śpimy, mniej się denerwujemy. Jesteśmy
          wypoczęci.
          Zadbajcie o dobre sampoczucie swojej partnerki na co dzień i będziecie mieli
          taki seks jak ja. I nie trzeba niczego robić inaczej, trzeba tylko wspierać
          swoją kobietę i kochać ją. I pamiętać, że my faceci, taż mamy kiepskie dni,
          chociaż często stres rozładowujemy seksem. Kobiety tego nie potrafią.
          Z tą samą partnerką jestem od kilkunastu lat (od kilku lat po ślubie) i mamy za
          kazdym razem straszną frajdę. I za każdym razem wydaje mi się, że ciągle jej
          nie poznałem do końca i mamy wspólnie ochotę na "wild things".
          To bardzo trudne, bo wymaga sporego wysiłku i ...cierpliwości.
          Ale wysiłek jest zawsze wynagrodzony.
          Powodzenia !

• Gość: hehe Re: Ochota na seks IP: *.gateway.ims / *.gateway.ims-asp.de 16 lat temu
        no coz: musze sie zgodzic, rady dla faceta trafiaja w sedno. tylko spojrzcie na
        to z innej strony: dlaczego to faceci maja sie starac i wykonywac ze zalecenie,
        co nie jest zgodne z ich naturalnymi odruchami, zeby byl sex. tak jakby
        wszystko to jak przyneta na rybe... faceci lubia schematy i tyle. potem facet
        tylko sie po glowie drapie co by tu zrobic inaczej...
        • Gość: zielonka Re: Ochota na seks IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
          pierdu , pierdu
    • Gość: ciekawa Ochota na seks IP: *.instytut.com.pl / *.instytut.com.pl 16 lat temu
      no wszystko ładnie, pięknie, tylko co mają zrobić kobiety, kóre właśnie roznosi
      energi seksualna? no może ktoś mądry na ten temat napisąłby artykuł?:)
      • Gość: pepik A sa takie kobiety ? ... naprawde ? IP: 217.153.144.* 16 lat temu
        Jeszcze takiej nie spotkalem, ale moze kiedys ...
        ;-)
      • Gość: Dunk Re: Ochota na seks IP: *.telia.com 16 lat temu
        Gość: ciekawa 23.08.06, 09:59 + odpowiedz

no wszystko ładnie, pięknie, tylko co mają zrobić kobiety, kóre właśnie roznosi
        energi seksualna? no może ktoś mądry na ten temat napisąłby artykuł?:)

ja nie napisze ,ja ci to opowiem....daj namiary :))
    • Gość: ciekawa Ochota na seks IP: *.instytut.com.pl / *.instytut.com.pl 16 lat temu
      a co mają zrobić te, które mają libido dorównujące męskiemu albo je
      przewyższające?
    • formozus1 Ja stosuje nauki Kościoła naszego kochanego!! 16 lat temu
      Kobieta jest istotą poślednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga.
      To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyźnie.
      św. Augustyn (354-430)
      D Kościoła

Kiedy jest nieposłuszna wysyłam ją do spowiedzi.
      Wraca zupełnie inna.
      Zaprawdę siła wiary jest wielka.
      Amen.
      • Gość: ciekawa Re: Ja stosuje nauki Kościoła naszego kochanego!! IP: *.instytut.com.pl / *.instytut.com.pl 16 lat temu
        na mnie nie działają nauki koscioła, nic a nic, przeciwnie tym bardziej mnie
        rozjuszają:) i każą się buntować, zresztą i tak większość tych naprawdę
        wierzących i praktykujących ma problemy z własną seksualnością, ale to na
        zupełanie inny temat:)
        a tego, co nie spotkał jeszcze takiej, szczerze współpczuje, chociaż z drugiej
        strony, może właśnie ma szczęście...i przewagę
        • Gość: Taka jedna na Re: Ja stosuje nauki Kościoła naszego kochanego!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
          Dokladnie co z kobietami ktore maja ogromne libido i wciaz im sie chce ?
          Ja tam mam, i musze sie ukrywac z seksem ktory uprawiam dla przyjemnosci zeby
          nie dostac metki "puszczalska"
          • pepik75 A jak sadzicie z czego to wynika ? 16 lat temu
            Z psychiki kobiety z fizjonomii ?
            Podpowiedzcie cos ?
            • Gość: ciekawa Re: A jak sadzicie z czego to wynika ? IP: *.instytut.com.pl / *.instytut.com.pl 16 lat temu
              co z czego wynika? brak apetytu czy nadmierny apetyt?
              • Gość: pepik Re: A jak sadzicie z czego to wynika ? IP: 213.17.225.* 16 lat temu
                No wlasnie ten nadmierny ;-)
                • Gość: ciekawa Re: A jak sadzicie z czego to wynika ? IP: *.instytut.com.pl / *.instytut.com.pl 16 lat temu
                  no myślę, że moze być troche w tym tajemnic genetyki,a trochę na przykład
                  jakiejs deprywacji, przez jakiś czas, no i hormony, hormony, homony...:)
                  • pepik75 To chyba jednak kwestia genetyczna 16 lat temu
                    Chociaz szkoda ze nie ma jakiejsc pigułki na takie kobiece rozochocenie - nie
                    mowie tu o jakichs afrodyzjakach tylko o psychice
          • formozus1 Re: Ja stosuje nauki Kościoła naszego kochanego!! 16 lat temu
            Gość portalu: Taka jedna na napisał(a):

> Dokladnie co z kobietami ktore maja ogromne libido i wciaz im sie chce ?
            > Ja tam mam, i musze sie ukrywac z seksem ktory uprawiam dla przyjemnosci zeby
            > nie dostac metki "puszczalska"

Kobieto jesteś bramą piekieł. Nakłoniłaś do grzechu mężczyznę, którego diabeł nie śmiał jawnie napastować. To z twojej przyczyny Syn Boży musiał umrzeć; powinnaś zawsze chodzić w żałobie i w łachmanach.
            Tertulian (ok. 160-220)
            Pisarz wczesnochrześcijański.

No widzisz, już wtedy święci ludzie wyrażali te święte myśli na ten temat.
            Czyli znany on jest od wielu, wielu wieków.
            Idż do kościoła padnij krzyżem i proś boga o wybaczenie za swe grzeszne myśli.
            Po dziesięciu godzinach leżenia krzyżem w kościele wszystko przechodzi poza reumatyzmem.

Ludu Polan powstań z kolan.
            Amen.
      • Gość: mari Re: Ja stosuje nauki Kościoła naszego kochanego!! IP: *.omp.ie 16 lat temu
        Wspolczuje twojej zonie! Od tego sie rodza zboczenia, frustracje a potem zona
        zabija meza :) uff
      • dynamika Re: Ja stosuje nauki Kościoła naszego kochanego!! 16 lat temu
        o kurde Formo.. ale sie uhahalam
        no to juz sobie wyobrazam twoj zwiazek...zona ma tylko rokladac uda wtedy gdy
        tobie sie chce ...a jak jej sie zachce wlasnej przyjemnosci to do kosciolka
        prowadzisz na smyczy
        buhaha
        a prawda jest taka ze im szczesliwsza i bardziej usatysfakcjonowana kobieta tym
        lepsze doznania ma facet
        tak to juz jest skonstruowane
        a swoja droga pamietaj ze seks nie jest dal przyjemnosci lecz w ramach
        reprodukcji i pozniejszego wychowywania niedorobow seksualnych
        pozdrawiam i zycze udanego zycia seksualnego:))
        • formozus1 Re: Ja stosuje nauki Kościoła naszego kochanego!! 16 lat temu
          ".a jak jej sie zachce wlasnej przyjemnosci to do kosciolka
          prowadzisz na smyczy"

Nie na smyczy, sama chętnie idzie.
          Ty mnie tu nic nie sugerujesz czasem?
          Że niby po spowiedzi jak wraca zupełnie inna to coś znaczy?
          Mam pewność że nasz ksiądz tłumaczy mej kobiecie myśli św. Tomasza z Akwinu.

"Wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości wykorzystania do prac domowych."
          Św. Tomasz z Akwinu (1225-1274)
          D Kościoła rzymskokatolickiego

Ludu Polan powstań z kolan.
          Amen.
          • Gość: lolo Re: Ja stosuje nauki Kościoła naszego kochanego!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
            a te cytaty to prawdziwe? ;)
      • Gość: wtajemniczony PIS Re: Ja stosuje nauki Kościoła naszego kochanego!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
        wariat
      • Gość: dewiant Re: Ja stosuje nauki Kościoła naszego kochanego!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
        wariat amen
    • Gość: kacap asd IP: 212.160.172.* 16 lat temu
      "będzie jej trudniej otworzyć się na doznania cielesne niż kobiecie, która w
      domu nasiąkła atmosferą pozytywnego, radosnego podejścia do spraw seksu"

Przepraszam, jak sobie wyobrazic to nasiąkanie w domu "atmosferą pozytywnego,
      radosnego podejścia do spraw seksu"? To że mamusia radośnie latała po chałupie
      na golasa kręcąc dupeczką a wesoły tatuś pokazywał nastoletniej córeczce uroki
      miłości fizycznej?
      • karoladrena Re: asd 16 lat temu
        Sadze, ze autor mial na mysli zdrowe podejscie do sexu, tzn. kiedy sie o nim normalnie rozmawia, zartuje, a nie traktuje jako temat tabu. A ty od razu, ze mama nago biegala - brawo - pomysl za nim cos napiszesz, to naprawde nie boli
        • Gość: Yalung Re: w innej sytuacji IP: 62.94.134.* 16 lat temu
          Panie kochane, do Was pytanie: czy ktoras z Was ma doswiadczenia z okresu
          ciazy? Moja zona jest teraz w 7 miesiacu, i mam wrazenie, ze duzo sie teraz
          zmienilo. Czy dla Was uprawianie milosci w tym okresie bylo wykonalne? Czy
          dawalo jakakolwiek przyjemnosc, czy tez odrzucala sama mysl na ten temat?
          Jestesmy sobie na wakacjach we Wloszech, gorace lato, piekne slonce, mnie lekko
          slinka cieknie kacikiem ust, a zyjemy jak braciszek i siostrzyczka...
          • krystyna_z_gazowni W Italii jest ciepło,daj jej loda Yalung 16 lat temu
            I stosuj pozycję na 69
            Przecież wiadomo że te lody są bardzo kaloryczne i bogate w witaminy.
            A słodka chwila tylko od Polskiej dziewczyny.
            Jest jeszcze jedna taka reklama.
            Naucz mnie przyjemności, a on głupek daje jej do buzi czekolade.
            Amen.
          • Gość: gropa Re: w innej sytuacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
            kochałam się trzy godziny przed urodzeniem dziecka (oczywiście nie wiedziałam
            że rodzę :) ) a ty tu jęczysz o siódmy miesiąc? Do roboty!
          • yayka Re: w innej sytuacji 16 lat temu
            Sex był baaardzo pożądany i przyjemny do samego końca. Ale mam też koleżanki,
            które od początku miały ogromne opory. Za to po porodzie, dopóki karmiłam
            piersią mąż nie potrafił mnie dotknąć... Wszystkie mądre gazety dla rodziców
            radziły, żeby nie odsuwać męża, a tu na odwrót! Dopiero, jak odstawiłam córkę
            od piersi wszystko wróciło do normy.
            Może żona źle się czuje? Albo ciężko jej podejmować jakikolwiek wysiłek, to już
            czas szybkiego męczenia się. Zawsze można uprawiać seks francuski - mniej się
            zmęczy, nie kojarzy się źle dla tych kobiet, które mają opory przed seksem w
            ciąży, a i Ty nie będziesz pewnie protestował ;-) pzdr
            • Gość: Dunk Re: w innej sytuacji IP: *.telia.com 16 lat temu
              które od początku miały ogromne opory. Za to po porodzie, dopóki karmiłam
              piersią mąż nie potrafił mnie dotknąć... Wszystkie mądre gazety dla rodziców
              radziły, żeby nie odsuwać męża, a tu na odwrót! Dopiero, jak odstawiłam córkę
              od piersi wszystko wróciło do normy.

A co chcialas by cie bzykal z dzieciakiem przy piersi? cholernie niewygodnie i
              dzieciak moze obsrac ,albo cus
        • Gość: świadek znam siostry z jednego domu IP: *.chello.pl 16 lat temu
          Obie kulturalne i eleganckie natomiast w łóżku jedna zahamowana cnotka druga
          wyuzdana i perwersyjna, znam dwa przypadki dwóch sióstr o odmiennym podejściu
          do seksu, mało znam sióstr, aż tak dobrze.
          Przesada z tym wynoszeniem z domu zachowań seksualnych
    • Gość: facet bla bla bla IP: 193.227.131.* 16 lat temu
      co za brednie
    • Gość: mari Ochota na seks IP: *.omp.ie 16 lat temu
      bardzo dobry artykul musze dac swojemu mezowi do poczytania. Jakos tak sprytnie
      go podsunac :) bo on niestety nie do konca rozumie pojec 'zdecydowanie'
      i 'sila' w sexie. Oczywiscie mi nie chodzi o przemoc, ale jak facet mocniej
      przytuli a nie tylko glaszcze to wtedy moze wydobyc ze mnie na prawde duzo :)
      A poza tym te schematy... Juz mam dosyc 'tradycyjenj' pozycji, ale jak
      probujemy cos innego to juz wogole nic z tego sexu nie wychodzi - mam na mysli
      spadek krazenia w penisie :/ macie panowie jakies na to rady? Chetnie wyslucham!
      Pozdrawiam
      • adamx79 SZOK!!! Ochota na seks 16 lat temu
        Z życia wzięte.....

O 3 w nocy Mąż budzi Żonę i podaje jej szklankę wody i 2 aspiryny.
        Żona: Zwariowałeś, po co mnie budzisz?
        Mąż: Masz kochanie tabletki na ból głowy.
        Żona: Przecież nic mnie nie boli idioto!
        Mąż: MAM CIĘ!!!

A wina i tak jest po męskiej stronie...
        Kochane kobiety... :/
      • forumowicz80 Re: Ochota na seks 16 lat temu
        może załóż sobie na głowę worek albo się pomaluj to mu "stwardnieje"
        • Gość: mari Re: Ochota na seks IP: *.omp.ie 16 lat temu
          No twoim miejscu juz bym dawno popelnila samobojstwo - jak mozesz wytrzymac z
          takim karetynem jak ty....

P.S.Glupi ludzie powinni nosic plakietki z ostrzezeniem o swoim poziomie
          inteligencji aby inni mogli wiedziec jakie niebezpieczenstwo im grozi!
          • Gość: pip Re: Ochota na seks ... i pozycje IP: 217.153.144.* 16 lat temu
            Generalnie to przy pozycji tradycyjnej chce sie najmniej ... ale tak dajmy na
            to od tyłu to najlepszy sposob, przetestuj ze swoim facetem !
            Ja taka pozycje z zona lubie najbardziej ;-)
          • Gość: Ciekawski Ciekawa! Może podyskutujemy o życiu... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16 lat temu
            ...zarówno intymnym jak i duchowym. Masz ciekawe podejście! Napisz proszę, bo
            nie logujesz się z mailem: ambers@o2.pl
            • Gość: świadek Re: Ciekawa! Może podyskutujemy o życiu... IP: *.chello.pl 16 lat temu
              "zarówno intymnym jak i duchowym. Masz ciekawe podejście! Napisz proszę..."
              hahaaaha
              ooo, eroodyta
      • Gość: stick Re: Ochota na seks IP: *.winuel.com.pl 16 lat temu
        może po prostu mu powiedz ??
    • Gość: RR wniosek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16 lat temu
      Nie martwcie się panowie, bądźcie sobą, jest na to lek
      www.vamea.pl/4.0.html
      • Gość: Cmok To_jest_bardzo_powazny_temat_!_!_ !_! IP: *.hsd1.nj.comcast.net 16 lat temu
        TTo wcale nie jest zadne 'sranie w banie' jak tu jeden napisal. w Indiach
        samych mlodych ludzi kjest POL MILIARDA, wiec jak nie chcecie miec takich
        airpaharganj.com/SmallPeople.aspx
        prawnukow lub pra-pra-wnukow to lepiej sie MOCNO zastanowic...
    • Gość: jasmina do facetow! IP: *.dyn.optonline.net 16 lat temu
      nikt wam nie karze jakos szczegolnie sie starac, robcie swoje nikt was przeciez
      do niczego nie zmusza! ale nie wymagajcie zeby kobiety sie wami zacwycaly, jacy
      to jestescie cudowni w lozku i nie dziwcie sie ze nie beda mialy ochoty tego z
      wami robic. gwarantuje ze znajdzie sie tysiac lepszych kochankow. Wiec jesli
      chcecie byc 'bogami' w lozku warto sie postarac, a jak nie, nie wkurzajcie sie
      ze kobieta nie bedzie zadowolona. Jak facet jest marny to jest BARDZO
      niepociagajace!
      • Gość: ttt Re: do facetow! IP: *.aei.mpg.de 16 lat temu
        Wracaj na zmywak. A za zarobione pieniadze kup slownik poprawnej polszczyzny.
    • Gość: jasmina do faceto c.d. IP: *.dyn.optonline.net 16 lat temu
      A poza tym pozdrawiam wszystkich cudownych mezczyzn!:)
      • forumowicz80 Re: do faceto c.d. 16 lat temu
        i vice versa ....
        a czy to faceci muszą walczyć o kobitę
        niech czasami one się pomęczą i niech one uwodzą swoich panów w sypialni,
        a nie tylko rozłożą nogi i czekają na wielkie .... no właśnie na co ?
        • Gość: Capuccino Re: do faceto c.d. IP: *.de.ibm.com 16 lat temu
          Takie są prawa natury - u większości zwierząt to samiec walczy o samicę. Wynika
          to też z naszej tradycji, to mężczyzna zabiega o kobietę, płaci za kino, daje
          kwiatki, oświadcza się. Dlaczego nagle miałoby być odwrotnie? Buntujecie się
          przeciw równouprawnieniu, opluwacie feministki, a potem nagle chcecie
          odwrócenia tradycyjnych ról w seksie...
    • Gość: FreakyMisfit Kobiety w głowie mają albo trociny, albo ból głowy IP: *.dialog.net.pl / *.dialog.net.pl 16 lat temu
      Kobiety w głowie mają albo trociny, albo ból głowy. Innych kobiet nie widziałem. Możliwe że za mało widziałem.
      • Gość: Satysfakcja Re: Kobiety w głowie mają albo trociny, albo ból IP: *.sympatico.ca 16 lat temu
        mozliwe tez, ze niedowidzisz
      • Gość: ... Re: Kobiety w głowie mają albo trociny, albo ból IP: *.dyn.optonline.net 16 lat temu
        widocznie zadnej nie rozpaliles tak zeby miala na ciebie ochote.
      • martastheme Re: Kobiety w głowie mają albo trociny, albo ból 16 lat temu
        Chyba rzeczywiście mało widziałes ...
        to takie żenujące, że niektórzy mężczyźni, rozgoryczeni swoją beznadziejnością
        i nieudolnością w związkach z kobietami, wchodzą na fora im poświecone i tam je
        krytykują ;/// Wg. mnie artykuł jest ok :) zgadzam się z większością treści, a
        juz na pewno nie uważam go za idiotyczny, bo taki nie jest ;] mam szczęście, że
        dla mojego partnera mam większe znaczenie, niż jego członek, któremu
        generalnie, do szczęścia potrzeba bardzo niewiele hehe
        Panowie! on Wam staje zawsze, więc co Wam zależy trochę bardziej przyłożyć się
        do tego co czuje i myśl Wasza partnerka:) mozna na tym tylko zyskac.. my i tak
        na pewno zrobimy swoje, ale może trochę lepiej;pppp
        .. pozdrawiam panów, którzy myślą głową a nie prąciem hehehehe :)
        • Gość: Typ Re: Kobiety w głowie mają albo trociny, albo ból IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16 lat temu
          martastheme: dzieki za pozdrowienia :D :P Mądrze mowisz :)
      • Gość: Typ Re: Kobiety w głowie mają albo trociny, albo ból IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16 lat temu
        Bo nie poznales mojej :D Drugiej tak madrej inteligentnej, seksowenj i pieknej
        nigdzie nie znajde :D
    • grasshopper Mity 16 lat temu
      To wszytsko trochę mity i generalizowanie ... w każdym przypadku jest nieco
      inaczej ... ale generalnie rady są dobre jeśli ktoś nie ma innych pomysłów ;)
      • Gość: as Re: Mity IP: *.glowno.sdi.tpnet.pl 16 lat temu
        a dlaczego nie piszecie o feromonach
        zdrowa kobieta w zaleznosci o dnia cyklu
        wydziela feromony i one działaja
        na faceta pobudzajaco
      • Gość: Sw. Inkwizytor Re: Mity - z Katolandu rodem? IP: *.dhcp.embarqhsd.net 16 lat temu
        Czy w kraju zmierzajacym szybko w strone
        katolickiego talibanatu przystoi
        jeszcze dyskutowac o seksie?

P.S. Roman polityk Giertych zdazy Wam
        jeszcze seks obrzydzic! Oj zdazy!!
    • czeresniax Kierowcom autobusów potencja nie dopisuje 16 lat temu
    • cynozura Po zapoznaniu się z w/w instrukcją,nuże do rui i.. 16 lat temu
      poróbstwa!I pamiętajcie:instrukcje zawsze mieć pod ręką,a lepiej pod d...ą
    • Gość: moherowy wald Sodoma i Gomora IP: *.satfilm.net.pl 16 lat temu
      W głowach się ludziom poprzewracało, ciągle tylko seks, czułość, przyjemność, a
      kto będzie dzieci rodził. Porządny człowiek uprawia seks tylko żeby mić dzieci,
      a nieczyste mysli trzeba odganiać różańcem i słuchaniem naszego kochanego Radja
      Maryja.
    • Gość: Billy Tucker Bulshit.... IP: *.pason.com 16 lat temu
      Typical polish female view....
      • Gość: nie bulshit Re: Bulshit.... IP: *.dyn.optonline.net 16 lat temu
        to ze kobiety mysla inaczej od facetow wiadomo od dawna!i nie ma nic w tym
        zlego! po prostu nie jestesmy tacy sami i nigdy nie bedziemy! i pogodz sie z
        tym. tutaj nie chodzi o to kto ma racje i mysli lepiej. dla facetow zawsze oni
        mieli racje. my mamy swoj punkt widzenia
        tak nas stworzyla natura i tyle. znajda sie faceci ktorzy sie dogadaja z
        kobietami. widze ze tobie to przychodzi z trudnoscia
    • jaro191063 a facet 16 lat temu
      to gdzie ma sex jak nie w glowie ??? Nie ma znaczenia jakiej plci jestesmy, i
      podejzewam ze nawet Giertych ma sex w glowie .... bo i tak wiecej sie tam nie
      zmiesci:-)
      Pozdrawiam zwolnnikow RP V

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka