Dodaj do ulubionych

Dermedic- co sądzicie?

IP: *.mtvk.pl 08.03.04, 12:25
Zyzulam kilka probek kremu Hydrain 2 (btw. dlaczego 2, skoro nie ma 1?) i
jestem prawie zdecydowana go kupic. Zastanawiam sie tez nad kupnem ich kremu
antycellulit. Znacie kosmetyki tej firmy? Uzywacie? Co o nich myslicie?
Obserwuj wątek
    • Gość: justa Re: Dermedic- co sądzicie? IP: *.gdansk.sdi.tpnet.pl 08.03.04, 14:06
      miałam próbkę tego kremu Hydrain 2, całkiem przyjemny w użyciu, dobrze nawilża.
      • Gość: ryś Re: Dermedic- co sądzicie? IP: *.crowley.pl 08.03.04, 14:46
        tez mialam probli kremu hydrain 2.ale strasznie mnie,bylam cala czerwona- takze
        w sumie nie polecałabym go wrażliwcom:)
    • Gość: Trishna Re: Dermedic- co sądzicie? IP: *.aster.pl / *.acn.pl 08.03.04, 20:53
      Ja uważam że to świetny krem, moja wrazliwa cera bardzo go polubiła. Ostatnio
      po wszystich kremach , również aptecznych piekła mnie skóra, tylko Hydrain
      działał tak jak powinien. Natomiast wracając do tematu, wprawdzie nie
      testowałam kremu antycellu, ale z doświadczenia wiem że żadne, nawet
      najdroższe kremy na cellu nie działają, więc moim zdaniem możesz sobie
      odpuścić.
      • mijka Re: Dermedic- co sądzicie? 08.03.04, 22:42
        Moim zdaniem zarówno Hydrain, jak i wszystkie kremy pod oczy są naprawdę super.
        Świetnie nawilżają, napinają i rozprasowują drobne zmarszczki
      • justa_79 Re: Dermedic- co sądzicie? 09.03.04, 10:49
        to może te tańsze kremy na cellu działają? :) ja miałam II stopień cellulitu,
        pierwsze rezultaty zauważyłam po serii Ziaji, później pomogły kosmetyki
        Tołpy... też się nie spodziewałam, a jednak. może to zależy od podatności skóry
        na wchłanianie tego typu kosmetyków? i słyszałam zachwyty ampułkami Kolastyny
        Specjal 3 czy coś takiego, na zaawansowany cellulit.
    • Gość: K. Re: Dermedic- co sądzicie? IP: *.mtvk.pl 11.03.04, 11:23
      Zdecydowalam sie w koncu kupic ten krem. Pierwsze wrazenia: bardzo estetyczne
      opakowanie (czego nie mozna powiedziec o wielu polskich kosmetykach), troche
      zbyt intensywny zapach jak na krem dla wrazliwcow, sloiczek przeokropnie
      niepraktyczny i juz zastanawiam sie, jak wydobede z niego krem za kilka
      tygodni. Przyjemnie sie go uzywa, dobrze nawilza, nie podraznia, nie zatyka
      porow. Na razie jestem zadowolona (po kilku uzyciach).
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka