kasienka340
03.03.07, 16:42
czy to sprawka figury czy masy ciała? bo ja już nie wiem nie jestem gruba ani
za chuda... jestem szczupła i nie mam takiej przerwy a chciałabym i nie wiem
jaki jest na to sposób a dziewczyny które ową przerwę mają narzekają... ech
ja już nie wiem.. ostatnio się odchudzałam i schudłam ale uda i tak są
złączone