Dodaj do ulubionych

Pieronek broni radia Maryja

15.06.06, 21:47
jestem w szoku! czyzby i on uległ moherowemu terrorowi?
Obserwuj wątek
    • wesoly2006 [...] 15.06.06, 21:48
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • elznar Re: Pieronek broni radia Maryja 15.06.06, 21:49
        wesoly2006 napisała:

        Kto ci płaci za wyrabianie Polakom opinii idiotów?

        Elznar
        xanga.com/elznar
      • aferal.z.partii.demokratycznej Re: Pieronek broni radia Maryja 15.06.06, 21:50
        tego się obawiałem ze tak to zostanie odczytane przez rodzimych faszoli
        a wydawało się że bp Pieronek to jeden z tych niewielu którzy są ludxmi dialogu
        z Europą a nie konfrontacji
    • aferal.z.partii.demokratycznej Re: Pieronek broni radia Maryja 15.06.06, 21:51
      pewnie Rydzyk odpalił Pieronkowi trochę kasy i w ten sposób zamknął mu usta
      • hirii Re: Pieronek broni radia Maryja 15.06.06, 21:55
        Może jakieś szczegóły??
        • aferal.z.partii.demokratycznej Re: Pieronek broni radia Maryja 15.06.06, 21:56
          prędzej czy póxniej się dowiemy..cierpliwości
    • aferal.z.partii.demokratycznej Re: Pieronek broni radia Maryja 15.06.06, 21:53
      a weięc broni antysemityzmu i ksenofobii... niespodziewałem się tej wolty po
      Pieronku... jednak nie ma co wierzyć żadnemu osobnikowi w sutannie....te
      podziały to zmyła
      • wesoly2006 Re: Pieronek broni radia Maryja 15.06.06, 21:58
        a co tam u was w parti demokratycznej frasyniuka slychac ???
        • aferal.z.partii.demokratycznej Re: Pieronek broni radia Maryja 15.06.06, 22:00
          wejdź na stronę internetową tej parti a się dowiesz
    • aferal.z.partii.demokratycznej Re: Pieronek broni radia Maryja 15.06.06, 21:59
      za co ty tak nienawidzisz Zydów? co oni ci złego zrobili? widziałeś moze ty w
      Życiu choćby jednego Żyda?
    • maureen2 Re: Pieronek broni radia Maryja 15.06.06, 22:01
      bp Pieronek to mądry czlowiek, tym bardziej dziwi tak ostra i niewłasciwa rea-
      kcja.
      • aferal.z.partii.demokratycznej Re: Pieronek broni radia Maryja 15.06.06, 22:03
        mnie to pachnie zdradą...przejściem na pozycję rydzykowo sektowe
        • wesoly2006 [...] 15.06.06, 22:05
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • aferal.z.partii.demokratycznej Re: Pieronek broni radia Maryja 15.06.06, 22:06
            to zdrada normalności demokracji umiarkowania i zdrowego rozsądku na rzecz
            ksenofobii i awanturniczego pseudoreligijności na pokaz
    • aferal.z.partii.demokratycznej Re: Pieronek broni radia Maryja 15.06.06, 22:19
      znasz czy nie? prosze o konkretną odpowiedź
    • maureen2 Re: Pieronek broni radia Maryja 15.06.06, 22:26
      bp Pieronek to mądry czlowiek,tym bardziej dziwi jego reakcja i niewłaściwe
      słowa.
      • aferal.z.partii.demokratycznej Re: Pieronek broni radia Maryja 15.06.06, 22:27
        może go Alzhemier zaczyna dopadać...
        • joella.r Ale co on powiedział i kiedy? /n 15.06.06, 22:31
          • aferal.z.partii.demokratycznej Re: Ale co on powiedział i kiedy? /n 15.06.06, 22:33
            kto..proboszcz czy bp Pieronek?
            • joella.r Pieronek... proboszcz też może być :) 15.06.06, 22:37
              • aferal.z.partii.demokratycznej co powiedział bp Pieronek.. 15.06.06, 22:48
                Bp Tadeusz Pieronek, odnosząc się do rezolucji, w której mowa m.in. o Radiu
                Maryja, powiedział PAP, że "coś niedobrego dzieje się w Parlamencie
                Europejskim". "Europarlamentarzyści uważają, że są sędziami świata, a świat
                pójdzie i tak swoją drogą" - dodał
                wiadomosci.onet.pl/1340688,12,item.html
                • aferal.z.partii.demokratycznej Re: co powiedział bp Pieronek.. 15.06.06, 22:50
                  dodam jeszcze to
                  wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53621,3419761.html
                  dziwne żer nie można tego bezp pod tekstem skomentować tego tekstu
                • maureen2 Re: co powiedział bp Pieronek.. 15.06.06, 23:07
                  gdzieś to już słyszałem
                  • aferal.z.partii.demokratycznej Re: co powiedział bp Pieronek.. 15.06.06, 23:12
                    no i co w związku z tym ?
                    • maureen2 Re: co powiedział bp Pieronek.. 15.06.06, 23:48
                      ano nic
                      • aferal.z.partii.demokratycznej Re: co powiedział bp Pieronek.. 16.06.06, 00:04
                        aż pół godziny potrzebowałeś by udzielić mi tej wymijającej odpowiedzi?
                        • aferal.z.partii.demokratycznej Re: co powiedział bp Pieronek.. 16.06.06, 12:39
                          teraz nawet doba ci nie starcza na odp?
                          • demokrata.prl Pozbawimy Pieronka czlonkowstwa 16.06.06, 13:08
                            naszej partii.
    • reakcjonista1 Wystarczy nie sączyc pedeckiego jadu 16.06.06, 14:24
      na RM a juz sie jest politycznym przymierzencem Rydzyka i oszołomem.
    • kicior99 Re: Pieronek broni radia Maryja 16.06.06, 16:45
      to ma byc obrona Radia Mariola?
      • aferal.z.partii.demokratycznej Re: Pieronek broni radia Maryja 16.06.06, 17:55
        jeśli porównać ostatnią wypowiedź bp Pieronka z tymi wcześniejszymi to wg mnie
        róznica jest ewidentna...dokonal on ksenofobicznej wolty
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka