Dodaj do ulubionych

Kaczorland sie rozwija

26.02.07, 15:01
Częstochowa: Baterie słoneczne zasilają największy szpital w
regionieNajwiększą w Polsce instalację baterii słonecznych oficjalnie otwarto
w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym na Parkitce w Częstochowie. Ciepła
woda w kranach i kaloryferach płynie teraz dzięki ustawionym na dziedzińcu
590 lustrom instalacji solarnej. Szpital na Parkitce to największa placówka w
subregionie częstochowskim. - Dzięki tej inwestycji będziemy oszczędzać 0,5
mln zł rocznie, a jednocześnie nasza działalność będzie znacznie mniej
uciążliwa dla środowiska - powiedział dyrektor Henryk Kromołowski. Inwestycja
kosztowała 4,3 mln zł. Została sfinansowana przez Ekofundusz, Fundusz Ochrony
Środowiska oraz dzięki korzystnie oprocentowanemu kredytowi, zaciągniętemu
przez szpital. (ks, PAP)

P.S.IV RP sie rozwija dla obywateli na przekor czarnoksieznikom z GW i ich
klakierow z gnojowicy lewizny.
Obserwuj wątek
    • bocian43 Re: Kaczorland sie rozwija 26.02.07, 16:42
      Swieta prawda , mam wrazenie ze klakierzy GW powinni isc na leczenie
      psychiatryczne bo sa oni ciagle notorycznymi pesymistami i antypolakami na FK.
    • bogucjusz Chciales powiedziec: zwija 26.02.07, 16:47
      biznes.interia.pl/news?inf=875863


      ---
      Tzw. "Prawo i Sprawiedliwosc", patrz --> Naduzycie semantyczne
      • harboebeergold idz sie leczyc komuszku gw 26.02.07, 16:53
        psychiatrycznie co poprzednik napisal , potwierdzasz notorycznie pesymizm.
        czego Polska potrzebuje to optymizm.wiecej optymizmu niz pesymizmu :-))))
        • bogucjusz Urzekla mnie twoja merytoryka 26.02.07, 16:58




          ---
          Tzw. "Prawo i Sprawiedliwosc", patrz --> Naduzycie semantyczne

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka