wrobelek0403
31.08.06, 10:36
ale sie przeliczylam... obecni na forum panowie ( nie wiem po co, nazwa forum
jest chyba jasna) i niestety czesc pań obrzuca sie przyslowiowym blotem i
zupelnie nie wiem dlaczego czepia sie zlosliwie.
milego dnia zycze,
i powodzenia w dyskusjach