Dodaj do ulubionych

Myslam, ze to bedzie fajne forum ...

31.08.06, 10:36
ale sie przeliczylam... obecni na forum panowie ( nie wiem po co, nazwa forum
jest chyba jasna) i niestety czesc pań obrzuca sie przyslowiowym blotem i
zupelnie nie wiem dlaczego czepia sie zlosliwie.

milego dnia zycze,
i powodzenia w dyskusjach
Obserwuj wątek
    • ruanka Re: Myslam, ze to bedzie fajne forum ... 31.08.06, 12:48
      Wracaj, wrobelek0403!!!
      O czymś jeszcze da się pogadać? Może o zimowych oponach? Prawie pora...?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka